Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cwiczenia Z Ewa Chodakowska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
476 odpowiedzi w tym temacie

Offline #61 zlosnica

zlosnica

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 180 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:22

kawka proponowalabym Ci zaczac od skalpelu. Jest najlatwiejszy. Wpisz sobie na YT ewa chodakowska i wyskocza jej cwiczenia. Fajne sa tez 6 min i mozesz sobie ulozyc caly np 30 min zestaw. Daj znac jak Ci poszlo :) 

Offline #62 PieknaMery

PieknaMery

Kura domowa

• Forumowicz Roku 2013
  • 1684
  • PipPipPipPipPip
  • 4719 postów
  • Miejscowość:blizej niz dalej
  • Zainteresowania:DISCO POLO I TANIE WINA Z KARTONU

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:40

tak podczytuje Was dziewczyny, ja też się zmagam z kilogramami, przytyłam w ciąży 22 kg

Jestem 2 miesiące po porodzie, myślałam żeby zacząć ćwiczyć z Ewą, ale w domu brak mi motywacji....

Zapisałam się na siłownie i jeżdże co drugi dzień, tam jak już jestem wiem że muszę i ćwiczę 1,5h, ale chciałabym też w te dni co nie jeżdżę na siłownię ćwiczyć z Ewą, ale brak motywacji, a w sierpniu chrzciny dziecka, chce sie ładnie wyglądać, hehe

a ja ci powiem tak,że samymi ćwiczenaimi nic nie zdziałasz,ani siłownia ani Chodakowska nie jest cudownym srodkiem.Musisz także przejść na dietę,bo 22kg to wcale mało nie jest,a brak motywacji przy tylu kilogramach,wiąże się także z tym że prawdopodobnie masz znikomą kondycję.

Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodze
Ale cóż, wiem co myślę, nie na wszystko się zgodzę
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać

Offline #63 kawka1

kawka1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 273
  • PipPipPipPip
  • 1575 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:53

nie pisałam o diecie bo dla mnie to jest logiczne ,inaczej nie mam co marzyć o schudnięciu ,nie przekraczam dziennych kalorii 1500-oczywiście zdrowe jedzenie, nie pamiętam kiedy jadłam coś słodkiego...

Jak już pisałam wcześniej to nie jest moje pierwsze starcie z nadwagą, przed ciążą dieta + siłownia + basen 15 kg mniej w 4-6 miesięcy...

W ciąży przytyłam 22 kg teraz jestem prawie na półmetku, za mną 11 kg, więc jeszcze 11 kg.

Popatrzałam na efekty na stronie Ewy, jestem w szoku i na pewno w dni wolne od siłowni będę ćwiczyć z Ewą :)

Dziś skalpel i 2 treningi po 6 min, ale wieczorkiem jak synek pójdzie spać :)

Offline #64 Monia1976

Monia1976

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 14:20

Brawo kawka,wierze,że dasz radę i po ćwiczeniach czekamy z dziewczynami na recenzje :) . Ja ćwiczę ok 7pm, i dzisiaj chyba zamienię skalpelka na 6 min. Chociaż mam wrażenie,że jak zaczynałam od skalpelka to jakoś to szybciej szło, bo efekty faktycznie widziałam po miesiącu,a jak ćwiczyłam 6 minutówki to stanęłam w miejscu, czy to możliwe? ( albo mi się wydaje)

Offline #65 zlosnica

zlosnica

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 15:19

Wczoraj napisalam do Ewy na FB. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy dzisiaj dostalam od niej odpowiedz. Mega motywujaca :) 

"Kochana nie koncentruj się na jednej partii ciała nalezy robić cały program i wzmacniać całe ciało cierpliwości i wytrwałości !!! Mieszaj programy do woli dla lepszego efektu. 

Mam tego pełna świadomość, ze początki mogą być trudne i Ty tez powinnaś sie na to mentalnie przygotować dopóki aktywność fizyczna uzależni Cię endorfinowo, będziesz zmagać się z lenistwem, wymówkami ..brakiem motywacji.. Przełam się!!!

Wszystko leży w Twoich rękach ode mnie dostaniesz przepis na szczęście .. Ale to od Ciebie zależy,czy z niego skorzystasz pamiętaj jednak, żeby nie wywierać na sobie presji .. Aktywność, która proponuje, powinna sie stać przyjemnością, a nie przykrym i monotonnym doświadczeniem!!! Im spokojniej będziesz do niej podchodzić, tym prędzej możesz sie spodziewać zadowalających efektów!!

Jesli będziesz aktywna min 3 razy w tygodniu, gwarantuje Ci, ze już po miesiącu zobaczysz pierwsze zmiany(oczywiście pod warunkiem, ze będziesz się RACJONALNIE odżywiać).
Efekt będzie spektakularny, jeśli podejmiesz sie wyzwania 5x w tygodniu - możesz wtedy skrócić program do 30min i przedłużyć go, kiedy tylko poczujesz niedosyt, a ten z czasem sie pojawi Te 30-45min dziennie zaowocują nie tylko efektem wizualnym,ale i samopoczuciem!!! Taki krótki i intensywny trening doładuje Cię endorfinami czyli hormonami szczęścia. 

Życzę Ci dużo determinacji!!!"

Offline #66 monia_b

monia_b

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 15
  • Pip
  • 202 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 15:25

kawka1 zacznij od 6 minutowek zobaczysz mniej wiecej na czym to polega i jakiego stopnia jest to wysiłek. Na początek zrób tylko dwa później doloz kolejną i zobaczysz ze jak przez dwa tyg (lub tydz) będziesz je sumiennie robić to w kazdym kolejnym tygodniu bedziesz miała sile i co wiej ochote na dolozenie kolejnej 6 min. Potem to juz cale treningi te 40 min będzie Ci dużo łatwiej pokonać

Jesli chodzi o obiady na gotuj sobie jeden na dwa dni i drugiego tylko odgrzewasz :) jak mąż będzie marudzil to postaw go przy garach :

Offline #67 Monia1976

Monia1976

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 15:25

I właśnie to tak bardzo nas motywuje bo Ewa jest ,,prawdziwa,, a nie Pani z telewizji lub netu która ,,coś tam mówi,, to co robi i pisze Ewa jest prawdą. Jest normalną dziewczyną która przekazuje nam to co Ona sama zrobiła, mało tego traktuje każdą z nas indywidualnie i to nam się podoba, i dlatego jest wiarygodna. A z tymi endorfinami jest dużo prawdy,  po tym jak zaczęłam ćwiczyć jestem szczęśliwa, uśmiechnięta i jakoś mniej rzeczy mnie wkurza :)

Offline #68 zlosnica

zlosnica

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 22:17

kawka i jak? cwiczylas? Jak wrazenia? Ja wlasnie skonczylam moj wieczorny zestaw. :) 

Offline #69 lesable

lesable

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: 5184218

Napisano 25 czerwiec 2013 - 23:34

ja tez dzisiaj zakaczylam moje cwiczenia sprobowalam killera dzisiaj i powiem ze jak dla mnie lepszy niz skalpel wiecej miesni czuje i wiem ze cwicze a na deserek zrobilam mel b brzuch moze wkoncu uda mi sie osiagnac plaski brzuszek o  jakim mi sie marzy oby mi motywacji wystarczyl dobranoc

Offline #70 Monia1976

Monia1976

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 05:37

A ja wczoraj zrobiłam Trening z Gwiazdami, dobrze mi się ćwiczyło, chociaz nie wiem czy do nie go wrócę nie przekonał mnie.

lesable--a jak ten kiler dałas radę bez problemu? Muszę go sprobować. Skalpel faktycznie ejst dla początkujących i jak się człowiek przyzwyczai to robi się go bardzo łatwo, ale ja muszę znaleść sobie cwiczenia takie jak na początku był dla mnie skalpel, robilam go ciężko ale przyniósł efekty.

kawka--ja trening?

Offline #71 monia_b

monia_b

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 15
  • Pip
  • 202 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 07:15

ja tez wczoraj po pewnej przerwie ze sklapelem zrobiłam go ponownie i czułam pewien niedosyt i polecialy 6min :)

w połowie lipca odbieram autorska płytę Ewy i czekam na kolejne urozmaicenie

nie mam total fitness, ktory ukazal sie z shape. Sprobuje zdobyć go przez empik. Moze mają coś w archiwum :)

Offline #72 kawka1

kawka1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 273
  • PipPipPipPip
  • 1575 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:51

hejka :)

no ćwiczonka super, tylko dla mnie skalpel to za mało.. ktoś tu pisał że pewnie nie mam kondycji, a jednak musiałam przez te 2 tyg choć troszkę sobie wyrobić, tymbardziej że biegam na bieżni.....

Dziś spróbuję Killera i wrócę do moich 8 min, abs, buns, stretch, legs -też polecam tego Pana kiedyś pomógł mi ładnie wymodelować sylwetkę :)

Offline #73 zlosnica

zlosnica

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 11:06

Witam :)

Moj skalpel byl dzis robiony w ratach. Synek mi sie obudzil i nie dal mamusi pocwiczyc Kawka a jak sie nazywa ten pan? Z checia sobie lookne :D 

Offline #74 kawka1

kawka1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 273
  • PipPipPipPip
  • 1575 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 11:22

ach wiem co to znaczy zlosnica, mój w dzień to wogóle nie chce spać a ma dopiero 2,5 miesiąca, budzi go wszystko , strasznie czuły jest, za to w nocy ładnie śpi :)

a te ćwiczonka to :

ABS na brzuch

BUNS na pośladki

LEGS na nogi

http://www.youtube.com/watch?v=iGuXV91921Q   ( nie wiem dlaczego nie wyskakuje filmik)

STRETCH rozciąganie-uważam że jest bardzo ważne przy ćwiczeniach

Ja ćwiczyłam razem z nim codziennie, nawet jak jeździłam na siłkę, wieczorem ćwiczyłam przed spaniem z tym Panem i na prawdę przy chudnięciu ładnie ciało wymodelowałam :)

Ćwiczyłam jeszcze po tych 8 min ale przed rozciąganiem :

http://www.youtube.com/watch?v=jBIqC_WtirM ( ten też nie chce wyskoczyć )

Użytkownik kawka1 edytował ten post 26 czerwiec 2013 - 11:26

Offline #75 Monia1976

Monia1976

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 11:45

Robiłam brzuszki w zeszłym roku z tym Panem i faktycznie kawka ma racje, dobrze trenuje bo mi pomógł wymodelować brzuszek, ale zaniedbałam i teraz znowu muszę się ratować :)

Kawka super ,że skalpel jest za mało dla Ciebie widać zle Cię oceniałyśmy Ty kobieto masz kondycje jak nic, ja pierwszy raz skalpel w ratach robiłam :)

Offline #76 lesable

lesable

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: 5184218

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:02

A ja wczoraj zrobiłam Trening z Gwiazdami, dobrze mi się ćwiczyło, chociaz nie wiem czy do nie go wrócę nie przekonał mnie.

lesable--a jak ten kiler dałas radę bez problemu? Muszę go sprobować. Skalpel faktycznie ejst dla początkujących i jak się człowiek przyzwyczai to robi się go bardzo łatwo, ale ja muszę znaleść sobie cwiczenia takie jak na początku był dla mnie skalpel, robilam go ciężko ale przyniósł efekty.

kawka--ja trening?

jak go zawsze ogladalm to wydawal mi sie ciezki ale nie diabel straszny jak go maluja i poszedl latwo ale pot sie polal i dolorzylam sobie po nim mel b brzuch mnie najbardziej na tej czesci zalezy musze jeszcze sprobowac trening z gwiazdami i turbo spalanie i zobaczymy :-) musze dac rade tym razem sie nie podac 

Offline #77 zlosnica

zlosnica

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:27

Ja ogladam codziennie metamorfozy i chyba dlatego jestem tak zmotywowana :) Za 3 tyg lece do domku, a tam zapewne juz cwiczyc nie bede. No chyba ze nie bede mogla wytrzymac bez cwiczen i uda mi sie wygospodarowac troche czasu. Ale jak to bywa w PL zawsze jest cos do zrobienia. Zobaczymy... Mam tylko nadzieje ze po powrocie ochota wroci :D 

Dziewczyny a robilyscie sobie zdjecia i mierzylyscie sie  przed rozpoczeciem cwiczen? Tak dla samych siebie? 

Offline #78 Katarzyna30

Katarzyna30

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:46

Hejka,

ja dzis poraz pierwszy przerobilam SKALPEL....o rany, a ja myslalam ze mam kondycje. Po 10 min pot sie lal strumieniem :-)

No nic, trzeba dzialac jak chce sie miec plaski brzuszek. Teraz wsiadam na rower i jade odebrac synka ze zlobka, niech auto sobie odpocznie :-)

Offline #79 monia_b

monia_b

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 15
  • Pip
  • 202 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 15:09

ja tez za niecale trzy tyg do Polski lece, ale zdecydowalam, ze musze codziennie cwiczyc. Znam siebie i moja 'słaba' silna wole :) nie chce wypasc z rytmu, bo wiem, ze z powrotem do regularnych cwiczen bedzie problem. Pas tez biore ze soba :)

tak, zrobilam sobie zdjecie i nastepne bedzie po miesiacu cwiczen czyli 8. lipca. Myslalam, zeby robic co tydz, ale tak wyniki nie beda tak widoczne (mam nadzieje, ze w ogole jakas roznica bedzie) niestety nie przyszlo mi do glowy, zeby sie zmierzyc

Użytkownik monia_b edytował ten post 26 czerwiec 2013 - 15:11

Offline #80 zlosnica

zlosnica

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 15:25

Ja sie zmierzylam, ale zdjec nie robilam. Juz widze narywajacego sie ze mnie meza, kiedy prosze go o zrobienie zdjec mojej sylwetki :P 

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.