Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cwiczenia Z Ewa Chodakowska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
476 odpowiedzi w tym temacie

Offline #401 knatalka

knatalka

Diablica :-)

• Użytkownik forum
  • 1280
  • PipPipPipPipPip
  • 4487 postów
  • Miejscowość:Z Piekła...

Napisano 18 lipiec 2013 - 21:52

zlosnica jak ja Ci zazdroszczę :) ja w poniedziałek lece do Pl, już się doczekać nie mogę, ale niespodzianki nie mogę zrobić bo do lotniska mam godzinę czasu więc ktoś musi po Nas wyjechać, więc wszyscy wiedzą :)

Zrobiliśmy kiedyś taką niespodziankę ;-)

Do domu wróć taksówką albo poproś kogoś znajomego żeby przyjechał i uprzedź że to ma być niespodzianka więc żeby nikomu nic nie mówić :-)

Offline #402 kawka1

kawka1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 274
  • PipPipPipPip
  • 1580 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 20 lipiec 2013 - 12:29

a co tu taka cisza, ćwiczycie jeszcze??? ja wczoraj zrobiłam sobie dzień wolny na regeneracje, żeby mięśnie odpoczeły, bo czytałam że to nie dobrze tak codziennie obciążać ciało :)

nie mam czasu jeździć na siłkę bo w poniedziałek lecę do PL, więc dziś i jutro poćwiczę w domu, dziś się zważyłam i w 2 tyg 1,5 kg mniej i cm też spadają:) więc ten zestaw co ćwiczę najwyraźniej działa :) ach  jeszcze tylko 8 kg mniej :)

Offline #403 Katarzyna30

Katarzyna30

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 13:23

Cwiczymy, cwiczymy. Dzis kupilam twist board, nawet nie ma tragedii....myslalam ze bedzie gorzej opanowac je :-)

Spotkalam tez dzis kolezanke, ktorej nie widzialam od 3 tygodni i od razu zapytala jaka diete stosuje, bo od razu widac ze schudlam :D He,he...Dieta EWKA jednak dziala :D

Offline #404 Cyytryna

Cyytryna

Sok z Cytryny

• Użytkownik forum
  • 1222
  • PipPipPipPip
  • 2415 postów
  • Zainteresowania:wszystkiego po trochę

Napisano 20 lipiec 2013 - 17:55

Cwiczymy, cwiczymy. Dzis kupilam twist board, nawet nie ma tragedii....myslalam ze bedzie gorzej opanowac je :-)

Spotkalam tez dzis kolezanke, ktorej nie widzialam od 3 tygodni i od razu zapytala jaka diete stosuje, bo od razu widac ze schudlam :D He,he...Dieta EWKA jednak dziala :D

he he

gratuluję

nie ma nic przyjemniejszego od komplementu w postaci: ale schudłaś! :D

Chcieć znaczy móc!

Offline #405 kawka1

kawka1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 274
  • PipPipPipPip
  • 1580 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 22:35

no super że ktoś zauważył :) ja mam swoich na codzień i nikt nic nie mówi :( pytam męża to dziwnie się na mnie patrzy jestem w szoku bo już 9 kg schudłam i nikt nie widzi :( w poniedziałek lecę do PL mam nadzieje że mama coś zauważy, ostatni raz widziała mnie 2 miesiące temu i 10kg więcej :)

znalazłam chwilę na ćwiczonka i teraz mogę iść spać :)

Offline #406 Monia1976

Monia1976

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 06:44

Czesc Dziewczyny. Nie ćwicze, nic, zero i wcale nie jestem z tego dumna,ale nadzwyczajniej w świecie nie mam kiedy, nie mam siły. Jestem w PL, i całe dnie są zajęte co do godziny, wieczorami spotkania ze starymi znajomymi, a rano mi sie nie chce. Jak wrócę to się biorę od początku nie ma co. Staram się nie jeść pierdół, ale drożdzaka z jagodami mojego Taty sobie nie odmówiłam.

Kochane ćwiczcie, walczcie ja jestem i bede z Wami walczyć za tydzień juz Buziaki

Offline #407 kawka1

kawka1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 274
  • PipPipPipPip
  • 1580 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 09:11

i właśnie ja się tego boje Monia, że w PL nie będę miała czasu ćwiczyć a lecę już jutro i na ponad miesiąc, więc jak popuszczę sobię, to przytyję to co schudłam :(

Offline #408 Katarzyna30

Katarzyna30

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 18:24

no super że ktoś zauważył :) ja mam swoich na codzień i nikt nic nie mówi :( pytam męża to dziwnie się na mnie patrzy jestem w szoku bo już 9 kg schudłam i nikt nie widzi :( w poniedziałek lecę do PL mam nadzieje że mama coś zauważy, ostatni raz widziała mnie 2 miesiące temu i 10kg więcej :)

znalazłam chwilę na ćwiczonka i teraz mogę iść spać :)

He,he...nie martw sie. Moj maz tez nic nie zauwazyl...taka juz jest meska natura ;) W Pl zawsze obawiam sie stwierdzen '' dobrze wygladasz'' co w ich znaczeniu oznacza PRZYTYLAS :D Juz wole jak mowia'' kiepsko wygladasz'' hi,hi :D

Offline #409 Katarzyna30

Katarzyna30

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:30

Ooooo, jaka cisza sie tu zrobilo.... slychac tylko wiatr za oknem ;) Cwiczycie jeszcze? Ja mam 5 dni bez jakichkolwiek cwiczen, zle sie z tym czuje, ale niestety dopadly mnie dolegliwosci innej natury i musze odpuscic na pare dni. Dni bez cwiczen staly sie jakies dziwne, chodze poirytowana i wsciekla na sama siebie,ze nie moge ruszyc swojej dooopki z Ewka :wacko: Jak tylko stane na nogi, to od razu biore sie za Ewke :D

Offline #410 Cyytryna

Cyytryna

Sok z Cytryny

• Użytkownik forum
  • 1222
  • PipPipPipPip
  • 2415 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 14:00

ćwiczę, ćwiczę i to codziennie.

Tak mi już to weszło w nawyk, że jak bym nie ćwiczyła, to tak jakbym nie umyła zębów. Czuję że brak czegoś.

Co prawda ja nie ćwiczę z Ewą, ale fakt faktem że dzięki niej się wzięłam ze siebie. W sensie, gdyby się o niej nie zrobiło głośno to pewnie bym zwlekała i zwlekała z podjęciem decyzji o odchudzaniu.

Chcieć znaczy móc!

Offline #411 kisia204

kisia204

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 129 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 14:09

Cyytryna a mozna wiedziec co cwiczysz?

Offline #412 Cyytryna

Cyytryna

Sok z Cytryny

• Użytkownik forum
  • 1222
  • PipPipPipPip
  • 2415 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 17:37

Cyytryna a mozna wiedziec co cwiczysz?

więc po wstaniu z łózka 25 przysiadów, tak na lepsze krążenie

potem jak już wyprawie męża do pracy ćwiczę na kółku 'twist board' 35 minut, po czym ogarniam towarzystwo do wózka i idziemy na spacer, (spaceruję dośc szybko ok 1 godziny). Wieczorem ćwiczenia 35 minut, rozciąganie, brzuszki, brzuszki skośne, nożyce, skrętoskłony, wymachy nogą do tyłu z pozycji na klęczka, jeszcze 3 inne ćwiczenia na nogi i uda, posladki, pompki, świecę, wyciąganie nóg za głowę w pozycji leżącej i tak jakoś już mam opracowane ile czego że w sumie 35 minut jak w zegarku. Dla mnie wysatrczająco. Karmię piersią więc nie mogę przesadzać. Najważniejsze to nie jem słodyczy (na początku mnie ciągło teraz już nie) mniej jem i duużo wody niegazowanej *(ok 20 l. na tydzień, powaga) i chudnę ok 1 kg na tydzień. :)

*przy karmieniu piersią suszy :)

Użytkownik Cyytryna edytował ten post 24 lipiec 2013 - 17:47

Chcieć znaczy móc!

Offline #413 Katarzyna30

Katarzyna30

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 11:09

Widac, ze wszyscy powyjezdzali na wakacje... cicho tu jak makiem zasial :-)

Offline #414 Cyytryna

Cyytryna

Sok z Cytryny

• Użytkownik forum
  • 1222
  • PipPipPipPip
  • 2415 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 11:16

Widac, ze wszyscy powyjezdzali na wakacje... cicho tu jak makiem zasial :-)

ja nie, ja nie!

jeszcze nie :D

Chcieć znaczy móc!

Offline #415 Katarzyna30

Katarzyna30

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 12:09

Ja jeszcze tez nie, jak wszyscy wroca to ja pojade :-)

Offline #416 lesable

lesable

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: 5184218

Napisano 31 lipiec 2013 - 14:17

ja tez jak wszyscu wroca to jade a narazie cwicze i cwicze pozdrawiam oj znowu pada blee

Offline #417 Niuniua

Niuniua

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 326 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 15:55

hej Dziewczynki :)

Ja też sie staram ćwiczyć każdego dnia choć troszkę, choć jutro do Paryża lecimy, więc 4 dni bez ćwiczeń, ale za to pewnie duzo spacerowania :D Na obecną chwilę ćwiczę z Mel B :)

Pozdrawiam :)

Offline #418 Monia1976

Monia1976

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 19:54

Cześć Dziewczyny. Wróciłam, jestem i zaczynam od nowa. W Polsce pozwoliłam sobie na dużo oj bardzo dużo, drożdzówka Taty, lody, piwko z likierami--masakra!!!! Ale za to pyszna ta masakra. Jutro ostro biorę się za siebie,ćwiczenia i mniej jedzenia , dużo mniej!!!! I do Was wracam Kochane :)

Offline #419 krissy

krissy

...

• Użytkownik forum
  • 1442
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5744 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 20:30

Mnie ta Chodakowska juz sie znudzila :)
Codziennie rano biegam. W zaleznosci "od nastroju" 5 lub 10 km. Lydki, posladki, tylek w porzadku :)

Nad brzuchem musze popracowac, moze na ta Mel B sie skusze?

Macie cos na tzw.motylki na ramionach?

Everything in life is temporary. If things are going good- enjoy it, cause it won't last forever. 

Offline #420 Cyytryna

Cyytryna

Sok z Cytryny

• Użytkownik forum
  • 1222
  • PipPipPipPip
  • 2415 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 12:16

halo dziewczęta!

I jak wasze zmagania? Z Ewką czy bez niej jak sobie radzicie? Pytam bo jak tu było głośno i zapału sporo, tak cisza teraz jak makiem zasiał.

Zrobiłam sobie zdjęcia przed i tydzień temu. Widoczna róznica gołym okiem. Strasznie mnie to cieszy, bo o to walczyłam. Nie będe wklejać zdjęć, bo parę osób zna mnie w realu więc nie będę świecić tyłkiem ;) , ale uwierzcie na słowo, że jest pięknie :rolleyes: . Podsumowując od 8 czerwiec do 8 lipiec. Schudłam 11 kilo. I na tym nie mam zamiaru zaprzestać. 3 miesiące temu urodziłam dzieciaczka i ważę teraz mniej niż przed ciążą. Pękam z dumy jak mnie wszyscy chwalą B). I nawet że jestem w Pl na urlopie to nie zaprzestałam dbania o siebie. Nie mam tyle czasu co w IE na ćwiczenia ale codziennie cos sie poruszam, no i nawet pyszne smakołyki na stole mnie nie kuszą. :) Tak więc ja jestem mega zadowolona i jeszcze nie skończyłam. A kółko twist bord to rewelacja. Mam juz takię, jak oska :)

Użytkownik Cyytryna edytował ten post 13 sierpień 2013 - 12:16

Chcieć znaczy móc!

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.