Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cwiczenia Z Ewa Chodakowska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
476 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 zlosnica

zlosnica

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 180 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 21 czerwiec 2013 - 19:09

Czy sa tu jakies kobietki, ktore cwicza razem z Ewa?? Jak Wasze efekty? Ile i co cwiczycie? Postanowilam zalozyc watek, gdyz wiadomo w grupie razniej. Ja dopiero zaczelam. Za mna drugi skalpel. Wczesniej przez miesiac cwiczylam z Mel B, ale postanowilam przerzucic sie na Ewke. Naczytalam sie samych pozytywow i to mnie jeszcze bardziej zmotywowalo. 3 miesiace temu urodzilam synka. Nie zostalo mi duzo do zrzucenia, jednak denerwuje mnie moja oponka ;p Poza tym chcialabym ujedrnic cialko. Czekam na odzew. Pozdrawiam :)

Offline #2 krissy

krissy

...

• Użytkownik forum
  • 1442
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5744 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 19:17

Skalpel i Szok Trening  :)  ale...3 dni w tygodniu, co drugi tydzien. Niestety musialam tak sobie rozlozyc, bo po tygodniu cwiczen dzien w dzien rozmiar 36 byl juz za duzy  :unsure:  a na celu mialam tylko lekkie wyrzezbienie ciala, bo latka leca  :)

Tylko,ze kazda z nas bedzie reagowala inaczej. Mnie chyba za bardzo pobudzilo przemiane materii. 

Ale biegam, o dziwo podczas biegania nie schodzi ze mnie tak szybko. 5k lub 10k w zaleznosci od nastroju  :)

Everything in life is temporary. If things are going good- enjoy it, cause it won't last forever. 

Offline #3 jokasy

jokasy

regular girl

• Użytkownik forum
  • 2267
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Miejscowość:Limerick

Napisano 21 czerwiec 2013 - 19:52

No jo, wtedy można wciągnąć tiramisu dziurką od nosa... :D

Stay classy San Diego.

Offline #4 mager

mager

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 10
  • PipPip
  • 272 postów
  • Gadu-Gadu: 5503695

Napisano 21 czerwiec 2013 - 21:25

ja zaczelam w pazdzierniku 2012, milam jak do tej pory trzy podejsci tzn cwiczylam okolo 10 razy co 2 -3 dni i cos wypadalo i przestawalam potem znow za miesiac zabieralam sie za cwiczenia i znow 10 sesji i again cos. Teraz czeakam na poniedzilek :-) najblizszy i znow ruszam. Efekty dotychczasowe niestety zadne kg ani cm nie spadly, ale tez nie bylam konsekwentna. Jak sledze metamorfozy na FB to te dziewczyny zazwtczaj sa po regularnych cwiczeniach przez 3 miesiace i wtedy faktycznie efekty powalaja. Nie chce sie tlumaczyc ale pracuje plus mam 2 malych dzieci i niedoczynnosc tarczycy to sprawia ze ciezko u mnie z motywacja, bo zycie domowe i zawodowe wysysa ze mnie cala energie, a jak wiadomo w moim schorzeniu niestety ciagle walczy sie ze zmeczeniem i ciezko zgubic zbedne kg, ktore pojawiaja sie nie wiadomo skad :-)

ale faktycznie nawet te krotkie sesje powodowaly ze mialm wrazenie ze moja kondycja sie poprawia i jakby zaczynalam czuc pewne partie miesni a do tego fajna zabawa jak dzieciaki sie dolaczaja i w momencie jak Ewa mowi, jestem z Ciebie dumna , dasz rade one mysla, ze ona naprawde zwaca sie do nich.... :-) to takie zabawne :-) Bede sledzic watek i melodwac swoje postepy :-)

Skalpel i Szok Trening  :)  ale...3 dni w tygodniu, co drugi tydzien. Niestety musialam tak sobie rozlozyc, bo po tygodniu cwiczen dzien w dzien rozmiar 36 byl juz za duzy  :unsure:  a na celu mialam tylko lekkie wyrzezbienie ciala, bo latka leca  :)

Tylko,ze kazda z nas bedzie reagowala inaczej. Mnie chyba za bardzo pobudzilo przemiane materii. 

Ale biegam, o dziwo podczas biegania nie schodzi ze mnie tak szybko. 5k lub 10k w zaleznosci od nastroju  :)

Bozeszzzzzzzzzz ale Ci zazdroszcze! :-)

Offline #5 zlosnica

zlosnica

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 21:54

Super ze sie odezwalyscie :) Ja wlasnie nie lubie biegac. Skalpel postanowilam robic rano, kiedy synek jeszcze spi. Wieczorem natomiast wykonuje cwiczenia na nogi i posladki. Wtedy maz sie zajmuje malym i mam czas dla siebie. Jestem na maksa zmotywowana a kiedy widze metamorfozy na fb, to az mnie zazdrosc zzera :P 

Offline #6 lesable

lesable

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: 5184218

Napisano 22 czerwiec 2013 - 00:55

Witam ! ja tez zaczelam cwiczyc drugie podejscie ale musze sie wziasc za siebie a efekty sa inponujace na stronie ewki moze i mnie sie uda prosze o kopniaka i super ze jest nas wiecej :-) zawsze razniej jak ktos motywuje pozdrawiam

Offline #7 kisia204

kisia204

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 129 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 07:13

Ja rowniez zaczynam.Wczoraj doszla z Pl ksiazka i czas sie wziasc za siebie:-)Ale nie powiem po obejzeniu filmiku Skalpel mam obawy czy dam rade wykonac wszystkie cwiczenia i czy na koniec dam rade wstac z podlogi heheh.Ale napewno sie nie poddam!!!Pozdrawiam i razem bedzie nam razniej:-)

Offline #8 pileczka22

pileczka22

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 231 postów
  • Gadu-Gadu: 2144550
  • Miejscowość:Szczecn / Dublin

Napisano 22 czerwiec 2013 - 08:06

A skąd macie te filmy?? Z yt?

Ja na razie nie mogę, ale jak urodzę, to koniecznie, bo za rok ślub  :wacko:

Offline #9 PieknaMery

PieknaMery

Kura domowa

• Forumowicz Roku 2013
  • 1817
  • PipPipPipPipPip
  • 4923 postów
  • Miejscowość:blizej niz dalej
  • Zainteresowania:DISCO POLO I TANIE WINA Z KARTONU

Napisano 22 czerwiec 2013 - 08:58

Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodze
Ale cóż, wiem co myślę, nie na wszystko się zgodzę
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać

Offline #10 krissy

krissy

...

• Użytkownik forum
  • 1442
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5744 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 09:21

Dziewczyny! Nie ma, ze w grupie razniej, albo nie mam czasu... Albo sie chce, albo nie :) I pamietajcie, ze jesli jestescie w posiadaniu malzonka- to na te 45 minut musi on stac sie przydatny jeszcze bardziej :) koniec, kropka, bez dyskusji. Jesli on zauwazy zmiany, jakie w Was zachodza, to zaoferuje jeszcze wieksza pomoc.

Czesto wstaje przed 6-sta, uprzedzajac dzien wczesniej dzieci, ze ide biegac np.albo rowerem zrobic rundke :) latwo nie jest, ale da sie? Da! ;)

I jeszcze jedna kwestia- bedziecie zmordowane, nie ruszycie sie na drugi dzien, ale uwierzcie-poczujecie "magiczna sile" endorfin. One pomagaja przetrwac trudny okres, pozbyc sie emocji....dodaja sily ducha :)

Aha, posiadam plyte (ta niby pierwsza-autorska) + dodatek, ktory ukazal sie w kwietniowym Shape'ie.

Tak wiec laski- w szorty i do roboty, bo pyszne tiramisu czeka :) :) :)

Everything in life is temporary. If things are going good- enjoy it, cause it won't last forever. 

Offline #11 lesable

lesable

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: 5184218

Napisano 22 czerwiec 2013 - 09:30

Oj tak czesto jest bardzo ciezko ale uczucie super po cwiczeniach i zawsze jak zakacze mam jakis niedosyt i naplyw energi wiec damy rade :-)

ja wlasnie posiadam plytki z dodatku do magazynu ale jakos zawsze korzystam z filmikow na you tube a w lipcowym numerze shape ma sie ukazac kolejna plytka tylko nie wiem czy to jakas nowa czy odnawiaja sarsze wiec biegnijcie do pl ksiegarni w dublinie jak ktos chce ale nie wiem kiedy sie pokarze :-) w majowej tez cos bylo ale magazyn rozszedl sie jak "swieze buleczki" i juz nie bylo jak pytalam :-) ja mam dzisiaj ranek wolny wiec musze wykonac partie cwiczen 

Offline #12 zlosnica

zlosnica

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 180 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 12:09

Ale sie tu ruch zrobil. Super!!! Ja sciagnelam sobie filmiki z youtube. Na razie cwicze skalpel i idzie mi coraz lepiej. Na turbo i killer'a  przyjdzie czas. Dzis sie wazylam i cwiczac przez miesiac z Mel + 3 skelpele ubylo mi 1,5 kg Takze jest dobrze :D 

kisia204 powiedz mi co sadzisz o tej ksiazce? Tak mysle czy sobie jej czasem nie kupic, jednak czytalam rozne opinie na jej temat i sama nie wiem... Pozdrawiam :) 

Offline #13 pileczka22

pileczka22

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 231 postów
  • Gadu-Gadu: 2144550
  • Miejscowość:Szczecn / Dublin

Napisano 22 czerwiec 2013 - 13:29

Dzięki za filmiki - niedługo się przydadzą :)

Offline #14 ziggzaczek

ziggzaczek

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 7
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 13:57

Witam was !!! ja tez juz sciagam sobie filmiki z yt pozniej na pendrive wrzuce i do tv jakos na wiekszym ekranie mi lepiej ogladac (probowalam juz z MelB) bo z Ewa zaczne dopiero za jakis czas , za tydz. mam termin porodu ale gdybym tylko mogla to bym juz zaczela ciwczyc. Fajnie ze taki watek powstal moze niedlugo bedziemy fotki z naszymi efektami wrzucac. Trzymam kciuki i zycze wytrwalosci :)

zeby byc kims, najpierw musisz byc soba Dołączona grafika

Offline #15 Cyytryna

Cyytryna

Sok z Cytryny

• Użytkownik forum
  • 1222
  • PipPipPipPip
  • 2415 postów
  • Zainteresowania:wszystkiego po trochę

Napisano 22 czerwiec 2013 - 14:09

No trzeba przyznać, że niezły z tej Ewy herbatnik.

Jak się na nią patrzy, to aż się chce ćwiczyć.

Chcieć znaczy móc!

Offline #16 PieknaMery

PieknaMery

Kura domowa

• Forumowicz Roku 2013
  • 1817
  • PipPipPipPipPip
  • 4923 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 14:51

Powiem tak,jestem po pierwszym 40minutowym treningu skalpela,myślałąm że spędzając codziennie prawie 2godziny na siłowni moja kondycja jest lepsza :D Tom się zdziwiła.

mam nadzieję że  z czasem będzie lepsza,dodam że nie zależy mi na spektakularnych efektach,szukałam po prostu czegoś co mogę robić w weekend gdy mam wolne od siłowni.

Ale nie powiem takim brzuszkiem jak Ewka bym nie pogradziła,mój jest raczej płaski (chyba że są święta :D ) ale raczej ze znikomymi mięśniami.

Czy tylko mi się zdaje czy ona jest po sterydach?Albo taki dziwny typ urody.

Offline #17 Cyytryna

Cyytryna

Sok z Cytryny

• Użytkownik forum
  • 1222
  • PipPipPipPip
  • 2415 postów
  • Zainteresowania:wszystkiego po trochę

Napisano 22 czerwiec 2013 - 15:15

Czy tylko mi się zdaje czy ona jest po sterydach?Albo taki dziwny typ urody.

nie wiem czy po sterydach, ale fakt najurodziwsza to ona nie jest.

Ale nie powiem takim brzuszkiem jak Ewka bym nie pogradziła,mój jest raczej płaski (chyba że są święta :D ) ale raczej ze znikomymi mięśniami.

mój tez jest płaski z rocznymi przerwami :lol:

Chcieć znaczy móc!

Offline #18 PieknaMery

PieknaMery

Kura domowa

• Forumowicz Roku 2013
  • 1817
  • PipPipPipPipPip
  • 4923 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 15:40

:lol:

jedno co mnie zirytowało to ta reklama ten tandetnej opaski na rękę.

Offline #19 kisia204

kisia204

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 129 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 15:44

Ale sie tu ruch zrobil. Super!!! Ja sciagnelam sobie filmiki z youtube. Na razie cwicze skalpel i idzie mi coraz lepiej. Na turbo i killer'a  przyjdzie czas. Dzis sie wazylam i cwiczac przez miesiac z Mel + 3 skelpele ubylo mi 1,5 kg Takze jest dobrze :D

kisia204 powiedz mi co sadzisz o tej ksiazce? Tak mysle czy sobie jej czasem nie kupic, jednak czytalam rozne opinie na jej temat i sama nie wiem... Pozdrawiam :)

Ksiazke dostalam wczoraj przekartkowalam narazie pare stron.Myslalam ze bedzie lepsza.Przepisy nie za tanie i czasochlonne na co nie mam zbytnio czasu.Cwiczenia znajduja sie na ostatnich stronach wiec ciagle trzeba szukac:-(Pewnie z czasem bede juz wiedziec jakie cwiczenie do danego nr.A co cwiczen to jest ogolny zbior cwiczen z yotube.Jestem z D22 jak co mozemy sie spotkac i mozesz sobie ja przegladnac

Offline #20 Monia1976

Monia1976

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 7
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 16:17

Cześć Dziewczyny.

Też zaczęłam ćwiczyć z Ewką 15 maja, zaczęłam od skalpela, po 3 tygodniach zauważyłam ,że moje ciało się zmieniło, nie ważyłam się bo wagi w moim domu nie ma i nie będzie :) ,od jakiegoś czasu zostawiłąm skalpel przeszłam na 6 minutówki Ewki i powiem Wam,że wyciska ze mnie takie poty jak nigdy, po tym robię jeszcze brzuszki  z Mel B. Muszę dać radę chociaż przyznam ,ze łatwo nie jest ponieważ, uwielbiam jeść słodycze :)  ograniczam się. Stosuję  się do rad Ewki, z jedzeniem. Nie wiem jak Wy ale ja piszę z nią na fb, Ewa chętnie odpowiada na każde pytanie, jest pomocna, ogólnie jest super dziewczyną i cieszę się , że są  takie osoby.

Dziewczyny, jest nas coraz więcej, myśle,że razem damy rade, razem będziemy się wspierać, i bedziemy takie gwiazdy ,że szok.

Trzymam za Was kciuki.................i za siebie też :)

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.