Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Oglądać Tvn Player Za Granicą?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1150
  • PipPipPipPipPip
  • 4611 postów

Napisano 01 kwiecień 2013 - 00:01

Super, tylko w jaki program nie wejdę to chcą ode mnie konta premium, niby to tylko 67 groszy za dzień, ale ja nie potrzebuję takiego konta .
Mam normalnie dekoder N ki i oglądam sobie co tam uważam na żywo , a teraz mnie naszło tylko na ten serial.
Ale podziękował, podziękował .
Wesołego Jajka  (lub dwóch jak tam sobie uważasz :P )

nie wiesz co tracisz. widocznie nowiny z nc+ jeszcze do ciebie nie dotarly. :D

Jak ktoś był dobrym pilotem, to latał i latał. Natomiast tych złych wysyłano do Akademii Sztabu Generalnego. Wracał potem taki do jednostki, zostawał dowódcą i najczęściej mówił: Ja wam teraz pokażę. A miał mniej godzin w powietrzu niż jego podwładni. Sądzę, że to się nie zmieniło.

Nie chcę się chwalić, ale kiedy w 1988 r. odchodziłem z wojska, miałem wylatane ponad 3 tys. godzin. Większość na samolotach ponaddźwiękowych. Ja po prostu samolot czułem [beeep]ą.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #22 MAKAR1

MAKAR1

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1006
  • PipPipPipPipPip
  • 3298 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 02:28

Dam radę, lewaczką ani neo-feministką nigdy nie zostanę :lol:

jak mawiał klasyk Mądrego to i przyjemnie posłuchać :)

link do w/w serialu wysłałem na pw

miłej zabawy  :)

Użytkownik MAKAR1 edytował ten post 02 kwiecień 2013 - 02:29

Socjalizm (zwany dziś lewicą) jest ustrojem nieustannie walczącym z problemami ekonomicznymi nieznanymi w cywilizowanym świecie.... :D

Panie prokuratorze ..... Nie bylem w zmowie z Jarosławem Kaczynskim i Smokiem wawelskim. Nie podpalaliśmy w trójkę -zdalnie z Krakowa  -żadnej zasranej tęczy choć musze przyznać że od tego całego wrzasku o te całą zasraną  "tęcze" to  sram już tęczowo : :P :D

Offline #23 ProstyNick

ProstyNick

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 25
  • Pip
  • 137 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 10:09

Dziękuję bardzo  za chęci :)

ale spójrz dwa posty wyżej  :)

ahh nie zauwzylem ...

rozumiem ze korzystasz juz z tego weeb czy szukasz jeszcze innego sposoby ?

w google powinnas znalesc liste proxy ktore odtwarzaja flasha i wtedy bedziesz mogla ogladac sobie player tvn bez problemu ... tak sie wogole zapytam w czym jest problem ? Ja wchodzac na ich strone odbieram wszystko bez zadnych utrudnien ?

Offline #24 AdamusDublin

AdamusDublin

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 13:36

A ja tam korzystam z http://imediavpn.pl 

Najprostsze, za darmo i przede wszystkim działa!

Ta darmowa opcja jest dobra w ciągu dnia bo wieczorami trochę przycina. Płatna działa bardzo dobrze.

TVN playera nie oglądam ale HBO GO już tak :)

Offline #25 norb74

norb74

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 264
  • PipPipPip
  • 807 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 13:45

na czym wy oglądacie weebtv?

chyba nie na tv?

Offline #26 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1150
  • PipPipPipPipPip
  • 4611 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 13:47

na czym wy oglądacie weebtv?
chyba nie na tv?

jak najbardziej. Mam lepsza jakosc niz z miejscowej upc. Fakt, ze malo ogladam. Nawet bardzo malo.

Jak ktoś był dobrym pilotem, to latał i latał. Natomiast tych złych wysyłano do Akademii Sztabu Generalnego. Wracał potem taki do jednostki, zostawał dowódcą i najczęściej mówił: Ja wam teraz pokażę. A miał mniej godzin w powietrzu niż jego podwładni. Sądzę, że to się nie zmieniło.

Nie chcę się chwalić, ale kiedy w 1988 r. odchodziłem z wojska, miałem wylatane ponad 3 tys. godzin. Większość na samolotach ponaddźwiękowych. Ja po prostu samolot czułem [beeep]ą.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #27 norb74

norb74

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 264
  • PipPipPip
  • 807 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:06

szacunek dla Ciebie,

ja po kilku minutach oglądnia miałem dość, jak na razie weebtv nie jest żadnym zagrożeniem dla sat tv

Offline #28 AdamusDublin

AdamusDublin

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:13

weeb.tv ma przyzwoitą jakość jak się zapłaci. Na darmowym plejerze rzeczywiście nie powala. 

Offline #29 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1150
  • PipPipPipPipPip
  • 4611 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:18

No skakac po kanalach ciezko. Ja mam xbmc i w telefonie pilota. Ale generalnie wlaczam czasami tylko na lapku. Musze sie zebrac i kupic przslacznik wtedy z telefonu mozna podlaczac do tv. W moim wypadku byloby to korzystniejsze bo moglbym ukryc prze juniorem.

weeb.tv ma przyzwoitą jakość jak się zapłaci. Na darmowym plejerze rzeczywiście nie powala. 

nie ma roznicy w jakosci. Problemem jest wbicie sie w wolny slot. Sa kanaly hd i sa kanaly slabszej jakosci. Kanaly hd przewyzszaja jakoscia upc jak pisalem.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #30 norb74

norb74

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 264
  • PipPipPip
  • 807 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:34

na fonie lub na tablecie jakość jeszcze jest ok

jeżeli nie ma różnicy między premium a zwykłym, to na tv obraz pozostawia wiele do życzenia

kanały hd mają gorszą jakość niż sd na sat

Offline #31 kiri85

kiri85

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:04

Zainstaluj sobie XBMC , i dodaj polski dodatek ( w opcjach musisz zaznaczyc ze jestes poza granica polski ) i tvn bedzie dzialac bez problemu , oraz tvp vod.

Offline #32 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1150
  • PipPipPipPipPip
  • 4611 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:11

na fonie lub na tablecie jakość jeszcze jest ok
jeżeli nie ma różnicy między premium a zwykłym, to na tv obraz pozostawia wiele do życzenia
kanały hd mają gorszą jakość niż sd na sat

w lewym dolnym rogu jest suwak regulujacy jakoscia. Uzywales?

ppłk. Bohdan Likus

Offline #33 alka-25

alka-25

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 20:50

serialnet.pl  proszę:)

Offline #34 MAKAR1

MAKAR1

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1006
  • PipPipPipPipPip
  • 3298 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 21:14

jakie bydlaki jaszcze TVN faszystowska TV goladają ? - przyznac sie kto lubi TVN i .... Hitlera :D? no kto ?

Socjalizm (zwany dziś lewicą) jest ustrojem nieustannie walczącym z problemami ekonomicznymi nieznanymi w cywilizowanym świecie.... :D

Panie prokuratorze ..... Nie bylem w zmowie z Jarosławem Kaczynskim i Smokiem wawelskim. Nie podpalaliśmy w trójkę -zdalnie z Krakowa  -żadnej zasranej tęczy choć musze przyznać że od tego całego wrzasku o te całą zasraną  "tęcze" to  sram już tęczowo : :P :D

Offline #35 lechita6

lechita6

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 03 maj 2013 - 20:42

Zainstaluj sobie XBMC , i dodaj polski dodatek ( w opcjach musisz zaznaczyc ze jestes poza granica polski ) i tvn bedzie dzialac bez problemu , oraz tvp vod.

nie będzie działać bo już są ograniczenia

Offline #36 angela2688

angela2688

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 30
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 03 maj 2013 - 21:48

nie będzie działać bo już są ograniczenia

Oj działa działa ale nie za darmo.. niestety trzeba dokonać darowizny na  http://sd-xbmc.org/

Nie ma minimum, ale jakby to powiedzieć hmmmmmmmmmmm jest przelicznik, 1PLN = 2 dni dostępu do proxy.

Później dostajesz na maila hasło i wpisujesz w ustawieniach xbmc po zakładką tvn player.

Offline #37 Robur1978

Robur1978

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 27
  • Pip
  • 76 postów
  • Gadu-Gadu: 151592
  • Miejscowość:Lusk, Co Dublin
  • Zainteresowania:Turystyka gorska, wyscigi Formuly 1

Napisano 04 maj 2013 - 01:00

Darmowe proxy w zupelnosci wystarczy.

- Proxy biore z regoly z tej stronki http://spys.ru/free-...proxy-list/PL/ 

- Nalezy ustawic proxiaka w zaleznosci od przegladarki

- Odpalic TVNPlayera - najlepiej wklejajac link do uprzednio znalezionej audycji (proxy z reguly sa wolne i nie ma sensu ustawiac, a pozniej dopiero szukac co sie chce ogladac)

- Zaczekac az sie otworzy czarny popup (wymaga aktualnej wtyczki Silverlight), mina reklamy i zacznie ladowac sie to co chcemy ogladac

- Wtedy dopiero mozna wylaczyc proxy i ogladac w dobrej jakosci bez przyciec z wlasnego lacza.

Robie tak kilka razy w tygodniu z niektorymi programami z TVN Turbo i ani mi sie sni wykupowac jakis platny dostep.

Offline #38 Bravo12

Bravo12

Działacz

• Użytkownik forum
  • 388
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów

Napisano 04 maj 2013 - 08:23

tvn to shit nazedzie popaprancow siejace propagande rzadu tuska 

Raz dwa trz

Offline #39 malinka1122

malinka1122

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 2
  • Pip
  • 130 postów

Napisano 04 maj 2013 - 11:52

www.kinomaniak.tv

wystarczy sie zalogowac. i mozna ogladac. wszystko. juz na drugi dzien po emisji spokojnie znajdziesz tutaj przepis na zycie, x factora czy co tam dusza zapragnie ;)

wystarczy poczekac 10s po kliknieciu na "ogadaj bez limitu".

bez sciagania. bez czekania.

milego ogladania :)

Online #40 walerkz

walerkz

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 19
  • Pip
  • 235 postów
  • Miejscowość:Saggart

Napisano 04 maj 2013 - 14:02

Kiedys uzywałem dodatku do firefoxa i chrome modify header niestety jakis czs temu przestalo to dzialac  :(

Dołączona grafika

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.