Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aranzacja Wnetrza Mieszkania

wnetrze aranzacja mieszkanie urzadzanie projektowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Cachimba

Cachimba

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2013 - 21:50

Witam,

Poszukuje kogos kto pomoglby mi zaaranzowac mieszkanie. Najlepiej z doswiadczeniem w podobnego typu projektach. Chodzi mi o pomoc w doborze odpowiednich kolorow , faktur sciennych, akcesoriow, zagospodarowanie dostepnej powierzchni, mozliwie zakup kilku dodatkowych mebli. Zaden duzy projekt. Remontuje sypialnie i pokoj do pracy i w dalszej perspektywie przedpokoj w mieszkaniu. Wchodzac do sklepow DIY dostaje oczoplasow widzac miliony kolorow, setki tapet , itd. Mam kilka pomyslow ale ciezko mi to ogarnac i chcialbym skonsultowac sie z fachowcem.

Jesli znacie kogos zajmujacego sie aranzacja wnetrz b prodze o kontakt na wall, priv lub tel : 0857494385.

Dzieki i Pozdrawiam

Offline #2 knatalka

knatalka

Diablica :-)

• Użytkownik forum
  • 1277
  • PipPipPipPipPip
  • 4486 postów
  • Miejscowość:Z Piekła...

Napisano 19 marzec 2013 - 00:12

Dyrektorka przedszkola postanowiła odmalować wszystkie stare sale. Nie miała jednak pomysłu na kolor farby, kazała więc wszystkim przedszkolankom zapytać dzieci, jakie barwy podobają im się najbardziej.
Jedna z nich zaczęła więc pytać podopiecznych:
- Karolinko, jak sądzisz, na jaki kolor możemy pomalować naszą salę?
- Na różowo!
Pani pyta kolejne dziecko:
- A ty, Mateuszku, jak myślisz?
- Na niebiesko!
Spytała też małego Jasia:
- A tobie, Jasiu, jaki kolorek by się spodobał?
Mały się zamyśla, po czym odpowiada:
- Północną ścianę to bym pomalował na niebiesko, południową na czerwono, wschodnią na różowo, zachodnią na pomarańczowo, i jeszcze przez środek tego wszystkiego pie*dolnął bym taki zielony pasek.
Pani, przerażona słownictwem Jasia, kazała mu przyjść do przedszkola z rodzicami.
O umówionej godzinie zjawia się Jaś z ojcem. Pani każe powtórzyć Jasiowi to, co powiedział, ze wszystkimi szczegółami. Ojciec pozieleniał.
- Jasiu, jak mogłeś! Nie spodziewałem się tego po tobie! Wiesz, jak by to chu*owo wyglądało!?

Offline #3 hardystyler34

hardystyler34

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 26
  • Pip
  • 160 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 09:42

Witam,

Poszukuje kogos kto pomoglby mi zaaranzowac mieszkanie. Najlepiej z doswiadczeniem w podobnego typu projektach. Chodzi mi o pomoc w doborze odpowiednich kolorow , faktur sciennych, akcesoriow, zagospodarowanie dostepnej powierzchni, mozliwie zakup kilku dodatkowych mebli. Zaden duzy projekt. Remontuje sypialnie i pokoj do pracy i w dalszej perspektywie przedpokoj w mieszkaniu. Wchodzac do sklepow DIY dostaje oczoplasow widzac miliony kolorow, setki tapet , itd. Mam kilka pomyslow ale ciezko mi to ogarnac i chcialbym skonsultowac sie z fachowcem.

Jesli znacie kogos zajmujacego sie aranzacja wnetrz b prodze o kontakt na wall, priv lub tel : 0857494385.

Dzieki i Pozdrawiam

1.Zastanów sie jaki masz na to budzet.
2.Sprawdz portfolio projektanta(ceny za godzine/z projektem lub bez)
3.Sam musisz sie okreslic czego oczekujesz jaki styl Ci sie podoba.
4.Wykonianie(projektant albo ma swoja ekipe albo tylko nadzoruje prace(wola swoich ludzi bo maja kolejne kase z tych prac)
Wiem ze rozrzut cenowy w Polsce jest zroznicowany,niektorzy projektanci nie biora malych zlecen.

Proponuje zerknac na ta strone:http://dekoratorniatv.pl/deko/_deko.php?page=zobacz-odcinki
Moze Cie tam cos zainspiruje.

Offline #4 Cachimba

Cachimba

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 23:19

...............................
- Północną ścianę to bym pomalował na niebiesko, południową na czerwono, wschodnią na różowo, zachodnią na pomarańczowo, i jeszcze przez środek tego wszystkiego pie*dolnął bym taki zielony pasek.
Pani, przerażona słownictwem Jasia, kazała mu przyjść do przedszkola z rodzicami.
O umówionej godzinie zjawia się Jaś z ojcem. Pani każe powtórzyć Jasiowi to, co powiedział, ze wszystkimi szczegółami. Ojciec pozieleniał.
- Jasiu, jak mogłeś! Nie spodziewałem się tego po tobie! Wiesz, jak by to chu*owo wyglądało!?

Dobre, najsmieszniejsze jest to ze powaznie rozwazalem pierdo*iecie zielonego paska przez jedna ze scian . He he

1.Zastanów sie jaki masz na to budzet.
2.Sprawdz portfolio projektanta(ceny za godzine/z projektem lub bez)
3.Sam musisz sie okreslic czego oczekujesz jaki styl Ci sie podoba.
4.Wykonianie(projektant albo ma swoja ekipe albo tylko nadzoruje prace(wola swoich ludzi bo maja kolejne kase z tych prac)
Wiem ze rozrzut cenowy w Polsce jest zroznicowany,niektorzy projektanci nie biora malych zlecen.

Proponuje zerknac na ta strone:http://dekoratorniatv.pl/deko/_deko.php?page=zobacz-odcinki
Moze Cie tam cos zainspiruje.

Dzieki za rade. Budzet mam raczej ograniczony bo i pole manewru jest niewielkie. Podlogi sa, drzwi okna sa, sufit jest. Kwestia niewielkiej aranzacji i raczej porady niz czegos co mozna nazwac projektem . Wiec szukam raczej nieformalnie osoby z polotem designerskim i wyobraznia przestrzenna, niz projektanta z wielkim biurem i dlugim rachunkiem. Moj osobisty RAM operuje w 2D i mniej wiecej w 5 kolorach:) Pomysly mam i to sporo ale nie moge tego jakos polaczyc w jedna sensowna calosc. Dekoratornie znam, bardzo fajna, troche poogladalem .

Offline #5 knatalka

knatalka

Diablica :-)

• Użytkownik forum
  • 1277
  • PipPipPipPipPip
  • 4486 postów
  • Miejscowość:Z Piekła...

Napisano 19 marzec 2013 - 23:25

Podlogi sa, drzwi okna sa, sufit jest.

Czyli brakuje ścian (?) :P

Offline #6 Cachimba

Cachimba

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 23:27

Sciany sa, zawsze cztery, podobnie jak bramki sa zawsze dwie . A kolorow sa tysiace ... niestety. i pomyslow tez za duzo

Offline #7 strateg

strateg

Nowicjusz

• Banned
  • 1521
  • 0 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 06:57

Witam,

Dzieki i Pozdrawiam

Olej projektanta, zaproś z pięć koleżanek na przysłowiową "parapetówę", spij je, i do sklepy
Wydasz na flaszkę i paluszki, a radość z szału zakupów i ciekawych pomysłów - niezapomniana :rolleyes:

Offline #8 hardystyler34

hardystyler34

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 26
  • Pip
  • 160 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 09:44

Olej projektanta, zaproś z pięć koleżanek na przysłowiową "parapetówę", spij je, i do sklepy Wydasz na flaszkę i paluszki, a radość z szału zakupów i ciekawych pomysłów - niezapomniana :rolleyes:

Dobry pomysl...!!!!!ale wczesniej niech sam zobaczy jak te kolezeanki mieszkaja!!!: :D :D

Również z tagiem wnetrze, aranzacja, mieszkanie, urzadzanie, projektowanie

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.