Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Rtveuroagd Klamia W Ratach Dodajac 33%

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 angielskiprzezskype

angielskiprzezskype

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 251 postów
  • Gadu-Gadu: 1288755
  • Miejscowość:Warszawa
  • Zainteresowania:lubię ludzi

Napisano 14 listopad 2012 - 10:09

Sasiadka kupila laptopa 17 cali HP za 1799zl. Rachnki przyszly na 2.400(12 miesiecy po 200zl). Oczywiscie w sklepie zarowno gosc przy laptopach, jak i kierownik, jak i pani, ktora wydrukowala umowe nic nie powiedzieli o ukrytej oplacie 33%. Wiemy, ze juz nic sie nie da zrobic. Laptop mial kosztowac 600zl mniej. Juz nigdy ani ona ani ja nie kupimy ani jednej rzeczy w tym oszukanczym sklepie.
Blagam, jak bedziecie w Polsce, nie kupujcie w tym sklepie!

Offline #2 rafal1976

rafal1976

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 9
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 10:25

No to mały peszek....najpierw sie zapoznaje z całym regulaminem i czyta sie też to co jest małym druczkiem a potem sie kupuje na raty... i na pewno nic nie było ukryte... a jeżeli już to masz prawo zwrotu zakupionego towaru. Sprawdz jeszcze raz warunki kredytowania i wtedy podejmiesz decyzje.
Powodzenia.

Offline #3 cacy

cacy

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 632
  • PipPipPip
  • 656 postów
  • Miejscowość:Dún Dealgan

Napisano 14 listopad 2012 - 10:30

... kierownik, jak i pani, ktora wydrukowala umowe nic nie powiedzieli o ukrytej oplacie 33%....

Zamazała to na umowie korektorem - znaczy się ?

Teraz przynajmniej wiadomo dlaczego twoja sąsiadka nie kupiła tego laptopa w MediaMarkt i musiała pójść gdzieś indziej... To ma sens.

Założę się że wcisnęli jej jakieś dodatkowe ubezpieczenie albo coś - a to dowód że twoja sąsiadka jest głupia a nie sklep "oszukańczy".

Poza tym jak możesz błagać ludzi mających dochody w Irlandii o nierobienie ratalnych zakupów w sklepie w Polsce? ... chyba jesteś z tej samej hodowli co twoja sąsiadka - rispekt.

... a jeżeli już to masz prawo zwrotu zakupionego towaru. Sprawdz jeszcze raz warunki kredytowania i wtedy podejmiesz decyzje.
Powodzenia.

Nie do końca prawda. Ma prawo w ciągu 7 dni odstąpić od kredytu bez żadnych kosztów - ale nie od zakupu. Za towar wtedy musi zapłacić gotówką, albo np. kartą kredytową.

Miałem 2 sklepy z komputerami przez 6 lat więc troszeczkę się obeznaję.

Użytkownik cacy edytował ten post 14 listopad 2012 - 10:42

Offline #4 angielskiprzezskype

angielskiprzezskype

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 251 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 11:13

Niestety 7 dni juz minelo.
Pytala czy moze zaplacic karta kredytowa signa - powieddzieli, ze nie.
Pozniej sie dowiedziala, ze karta sigma mozna placic zarowno w rtveuroagd jak i Realu (mowie o centrum handlowym Warszawa na Grochowskiej, King Cross Shopping, bo tam kupila).
Powiedziala, ze idzie do Polsatu, ktory jest nieopodal kolo Promenady na Ostrobramskiej i sprawa trafi do INTERWENCJA POLSAT lub SPRAWA DLA REPORTERA.

Kierownik zaproponowal jej ubezpieczenie za 450, bo powiedzial, ze jak cos wyleje na klawiatuje to to ubezpieczenie jest takie, ze dadza jej nowy laptop. Nie zd=godzila sie na ubezpieczenie, tak by zaplacila 2850.

stopa oprocentowania kredytu 8:34% w skali roku
rzeczywista stopa oprocentowania 74,10%
prowizja za zawarcie umowy 323,76zl
za sporzadzenie kopii umowy i przeslanie listem 40zl
za sporzadzenie kopii umowy i przeslanie mailem 30zl

Użytkownik angielskiprzezskype edytował ten post 14 listopad 2012 - 11:27

Offline #5 qusha5

qusha5

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 34
  • Pip
  • 221 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 14:09

Niestety 7 dni juz minelo.
Pytala czy moze zaplacic karta kredytowa signa - powieddzieli, ze nie.
Pozniej sie dowiedziala, ze karta sigma mozna placic zarowno w rtveuroagd jak i Realu (mowie o centrum handlowym Warszawa na Grochowskiej, King Cross Shopping, bo tam kupila).
Powiedziala, ze idzie do Polsatu, ktory jest nieopodal kolo Promenady na Ostrobramskiej i sprawa trafi do INTERWENCJA POLSAT lub SPRAWA DLA REPORTERA.

Kierownik zaproponowal jej ubezpieczenie za 450, bo powiedzial, ze jak cos wyleje na klawiatuje to to ubezpieczenie jest takie, ze dadza jej nowy laptop. Nie zd=godzila sie na ubezpieczenie, tak by zaplacila 2850.

stopa oprocentowania kredytu 8:34% w skali roku
rzeczywista stopa oprocentowania 74,10%
prowizja za zawarcie umowy 323,76zl
za sporzadzenie kopii umowy i przeslanie listem 40zl
za sporzadzenie kopii umowy i przeslanie mailem 30zl

kolejna ofiara polityki Wolnomularstwa a raczej własnej głupoty ;)

Użytkownik qusha5 edytował ten post 14 listopad 2012 - 14:15

Offline #6 zabka73

zabka73

Life = online

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPipPipPipPip
  • 2631 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 14:51

Podpisujac umowe powinna dowiedziec sie dokladnie co wchodzi w pakiet kredytu, np ubezpieczenie.
Jakie sa wszelkie dodatkowe oplaty z obsluga kredytu, i ile wynosi rata.
Podpisala sie od tym, w umowie powinna byc kwota raty i czas trwania.
Jesli teraz dopiero dostala to poczta to moze wycofac sie.
Ale niech sprawdzi dokladnie co podpisala.

Offline #7 angielskiprzezskype

angielskiprzezskype

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 251 postów

Napisano 15 listopad 2012 - 13:11

Za pozno, 10 dni minelo. Probuje teraz te 600 zdobyc bezposrednio z portfela dyrektora euro agd. Dam znac czy sie zgodzil.

Offline #8 bobofrut

bobofrut

Kasiarz bo kasiuje, a co, a wszystko

• Użytkownik forum
  • 1243
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5177 postów
  • Miejscowość:Wydział Odzyskiwania Zdrowego Rozsądku

Napisano 15 listopad 2012 - 13:16

Za pozno, 10 dni minelo. Probuje teraz te 600 zdobyc bezposrednio z portfela dyrektora euro agd. Dam znac czy sie zgodzil.

nie, nie zaśmiecaj forum, nie chcemy wiedzieć czy sie zgodził, who gives a fuck!

Jak umrę to zrobię Wam wszystkim takie "Paranormal Activity", że się p.o.s.r.a.c.i.e!
bobofrut (1754-2378)

Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)

Bóg celowo tak kształtuje życie każdej osoby, aby dla tych co poznają owo życie zawsze dostarczało ono jakiejś istotnej lekcji moralnej.
Jan Pająk

Zapraszam:

Radio boskiego bobofrut'a (Goło i Rockowo)

P.S.

Osoba w moim awatarze nie jest naga, ma założone obcisłe wdzianko lateksowe w kolorze cielistym.

Offline #9 zdun1

zdun1

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 87
  • PipPipPip
  • 711 postów

Napisano 15 listopad 2012 - 13:17

:lol:

Offline #10 Ahnija

Ahnija

Permanentny ZNPM

• Użytkownik forum
  • 1727
  • PipPipPipPipPip
  • 3695 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 15 listopad 2012 - 14:00

Ja rozumiem kupic dom na kredy, no niech bedzie samochod, wziac kredyt na rozkrecenie biznesu. Ale kurna komp, telewizor, wakacje? Przysiasc faldy i pare miesiecy pooszczedzac, a nie, potem placz, bo raty za wysokie. Za glupote sie placi i to slono.

Gdyby Noe miał dar czytania przyszołści, bez wątpienia zatopiłby arkę. Emil Cioran

Offline #11 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 369
  • 0 postów

Napisano 15 listopad 2012 - 14:12

nie, nie zaśmiecaj forum, nie chcemy wiedzieć czy sie zgodził, who gives a fuck!

i kogo obchodza sklepy w polsce :D

Ja rozumiem kupic dom na kredy, no niech bedzie samochod, wziac kredyt na rozkrecenie biznesu. Ale kurna komp, telewizor, wakacje? Przysiasc faldy i pare miesiecy pooszczedzac, a nie, potem placz, bo raty za wysokie. Za glupote sie placi i to slono.

koles zamiast gledzić pierdóły na forum to niech sie bierze za nauke tego jego łangielskiego przez skajpa :D
Wtedy nie bedzie musial na raty brac 500euro :D

Offline #12 Bluee

Bluee

Działacz

• Użytkownik forum
  • 496
  • PipPipPipPip
  • 1542 postów
  • Miejscowość:Dublin Jelenia Góra

Napisano 15 listopad 2012 - 16:44

czyli to ty wziales ten sprzet a nie znajoma? :)

Offline #13 angielskiprzezskype

angielskiprzezskype

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 251 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 21:52

bobofrut - TO ZE CI NIE ZALEZY, KTORE FIRMY W POLSCE ROBIA NAS W BALONA Polakow to juz nie nasza sprawa. Nie pisz tu skoro tego nie pojmujesz.

Ahnija - nie masz wspolczucia!!!

My tu jestesmy w Polsce z 1000zl na reke miesiecznie minimalnej wiec prosimy bez takich niewspolczujacych tekstow!

Online #14 damow

damow

Fan Arcydyrekcji

• Użytkownik forum
  • 2147
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8804 postów
  • Gadu-Gadu: kókó
  • Miejscowość:Położenie znane mi

Napisano 16 listopad 2012 - 21:59

..........................

My tu jestesmy w Polsce z 1000zl na reke miesiecznie .....................

Kolego jak się ma małe dochody to szuka się oszczędności , a nie rozrzuca kasę na lewo i prawo .

Popatrz na swój post . Gruba czcionka , zastosowanie koloru . Wiesz ile wirtualnego tuszu zużyłeś ??
I kto za to zabuli ??
:D

7rQKp9x.gif

Offline #15 angielskiprzezskype

angielskiprzezskype

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 251 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 22:00

KawaZchili-babo - ja dzis mialem lekcje o 8:30, 10ej, 12ej, 14:30, 16:30 i 18:15 wiec jak chcesz pomoc biedniejszym od siebie Polakom w Polsce to napisz cos co ich wzmocnI i da nadzieje a nie wychwalanie sie, ze masz 10 euro na h. Ja dzis zarobilwm 200zl(wlasciwie 300, bo uczniowie dali na przyszlosc, bo nie mieli drobnych), wiec nie martw sie o mnie. MARTW SIE O SIEBIE, gdzie Twoje wspolczucie dla Polakow, ktorym sie nie powodzi, do tego 2 dni temu Tusk i Komorowski przyjeli ustawe GMO, ze teraz na zadnym produkcie nie musi byc napisane, ze jest GENETYVZNIE MODYFIKOWANE :( Czy dla Ciebie to ma jakies znaczenie czy tylko jestes zainteresowana swoim malym ogrodkiem w Irlandii??? Powiedz mi! Powiedz mi!

Użytkownik angielskiprzezskype edytował ten post 16 listopad 2012 - 22:02

Offline #16 Martinescu

Martinescu

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 319
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 22:49

O matko, a ja go broniłem.

"Nie ma ta­kich bred­ni, w które ludzie nie by­liby w sta­nie uwierzyć. " S. Lem

Offline #17 akojak

akojak

Działacz

• Użytkownik forum
  • 283
  • PipPipPipPip
  • 1543 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 23:03

KawaZchili-babo - ja dzis mialem lekcje o 8:30, 10ej, 12ej, 14:30, 16:30 i 18:15 wiec jak chcesz pomoc biedniejszym od siebie Polakom w Polsce to napisz cos co ich wzmocnI i da nadzieje a nie wychwalanie sie, ze masz 10 euro na h. Ja dzis zarobilwm 200zl(wlasciwie 300, bo uczniowie dali na przyszlosc, bo nie mieli drobnych), wiec nie martw sie o mnie. MARTW SIE O SIEBIE, gdzie Twoje wspolczucie dla Polakow, ktorym sie nie powodzi, do tego 2 dni temu Tusk i Komorowski przyjeli ustawe GMO, ze teraz na zadnym produkcie nie musi byc napisane, ze jest GENETYVZNIE MODYFIKOWANE :( Czy dla Ciebie to ma jakies znaczenie czy tylko jestes zainteresowana swoim malym ogrodkiem w Irlandii??? Powiedz mi! Powiedz mi!

No to jak to jest ?dzisiaj zarobiles 200 PLN , a placzesz ze tylko 1k miesiecznie.Moze czas sie wziasc za jakas uczciwa prace?
A tak wogole ........piii.......... .najpierw te twoje [beeep]e lekcje ,a teraz zale ,bo jakas naiwna wziela lapka na raty i myslala ze to bedzie za free.Kogo to tutaj interesuje?

Offline #18 starucha

starucha

Life = online

• Użytkownik forum
  • 471
  • PipPipPipPipPip
  • 3658 postów
  • Gadu-Gadu: 7657719

Napisano 16 listopad 2012 - 23:04

bobofrut - TO ZE CI NIE ZALEZY, KTORE FIRMY W POLSCE ROBIA NAS W BALONA Polakow to juz nie nasza sprawa. Nie pisz tu skoro tego nie pojmujesz.

Ahnija - nie masz wspolczucia!!!

My tu jestesmy w Polsce z 1000zl na reke miesiecznie minimalnej wiec prosimy bez takich niewspolczujacych tekstow!

Mnie zalezy.Mam mase rodziny i znajomych w Polsce.
Moze kogos uda sie ustrzec przed bledem.

Pisz i sie nie przejmuj niezyczliwymi,ktorzy o byle [beeep]ach potrafia pisac tygodniami.

Offline #19 akojak

akojak

Działacz

• Użytkownik forum
  • 283
  • PipPipPipPip
  • 1543 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 23:18

Mnie zalezy.Mam mase rodziny i znajomych w Polsce.
Moze kogos uda sie ustrzec przed bledem.

Pisz i sie nie przejmuj niezyczliwymi,ktorzy o byle [beeep]ach potrafia pisac tygodniami.

Znaczy sie co?Zadzwonisz do wszystkich znajomych w Pl zeby nie robili zakupow w rtveuroagd?

Offline #20 Ahnija

Ahnija

Permanentny ZNPM

• Użytkownik forum
  • 1727
  • PipPipPipPipPip
  • 3695 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 16 listopad 2012 - 23:51

To nie prawda co napisales. W Polsce jest bardzo dobrze, zyje sie coraz lepiej. Zarobki sa lepsze niz w Irlandii. Nieprawdaz Michcioj?

Nie mam wspolczucia dla niegospodrnosci. Skoro stac Cie na raty przez X miesiecy to rownie dobrze mozesz te kwote odkladac (to sie nazywa oszczedzac) i nabyc za gotowke.

Gdyby Noe miał dar czytania przyszołści, bez wątpienia zatopiłby arkę. Emil Cioran

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.