Skocz do zawartości

Zdjęcie

Flightradar24.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1234
  • PipPipPipPipPip
  • 4789 postów

Napisano 23 maj 2012 - 11:48

A tutaj nie wiem. Moze byc jakis opoznienie. Ja wg flightradar zawsze wyjezdzam na lotnisko.

Jak ktoś był dobrym pilotem, to latał i latał. Natomiast tych złych wysyłano do Akademii Sztabu Generalnego. Wracał potem taki do jednostki, zostawał dowódcą i najczęściej mówił: Ja wam teraz pokażę. A miał mniej godzin w powietrzu niż jego podwładni. Sądzę, że to się nie zmieniło.

Nie chcę się chwalić, ale kiedy w 1988 r. odchodziłem z wojska, miałem wylatane ponad 3 tys. godzin. Większość na samolotach ponaddźwiękowych. Ja po prostu samolot czułem [beeep]ą.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #22 artursam123

artursam123

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 97
  • PipPip
  • 274 postów
  • Miejscowość:DUBLIN

Napisano 23 maj 2012 - 12:19

dlaczego na terenie Afryki nic nie pokazuje?

bo nad Afryka slonie lataja

iR8GA7JUb1KZ5.gif

Offline #23 RafiRafcio

RafiRafcio

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 26 maj 2012 - 18:50

Podobno pierwszy kod tej strony był używany przed Al-Kaida :) :) :)

HTC Desire/Tapatalk

Skubańcy, niby żyją w chatach z gliny a takie rzeczy robią. Naprawdę muszą nienawidzić ameryki :o
videofilmowanie http://mvideos.pl

Offline #24 maciasek

maciasek

Działacz

• Użytkownik forum
  • 181
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów

Napisano 26 maj 2012 - 19:53

czyli tłumacząc mi jak krowie na rowie -- na mapce flight24 jest jak najbardziej dokładnie? bo faktycznie, obserwując pare razy dany lot zauważyłem-- informacja z lotniska DEPARTURED- a na mapie po 8 min pojawia się samolot z prędkością "wznoszenia" i wysokościa np. 450ft , co sugeruje ,ze właśnie przed chwilą oderwał się od pasa startowego, a nie 8 minut temu...

ok, to ma "SĘS" w przypadku departure... a w przypadku arrivalsów?....kiedy komunikat jest landed, a na fr24 jeszcze jakies 20 km przed podejściem, no chyba lotnisko nie wrzuca info LANDED jak samolot jest jeszcze w powietrzu...hę??? no chyba że mi się cos poeybało

Ok, sratatatata, ucinając spekulacje i dywagacje,przyznaję, ze się myliłem......Fligtradar24 jest jak najbardziej dokładny, może mi się rzeczywiście cos po yebało, albo ulepszyli stronę i przepływ danych w ostatnim czasie (stawiam na to pierwsze)
Reasumujac, miałem pewne sprawy wczoraj w Dublinie, więc wcześniej instalnąłem sobie aplikacje fligtradar24 pro ( coś koło 3 e, jest też opcja darmowa), i kopsnąłem się na lotnisko, znaczy na punkt do planespottingu....tak więc w dublinie radar pokazuje LĄDUJĄCY samolot z dokładnością do 2-3 sekund....z kolei STARTUJĄCY pokazuje się po około minucie, ale już w miejscu w którym rzeczywiście się znajduje, wczoraj było to gdzieś w okolicach Howth ( startowały z RWY 10)....a jakieś 15 minut temu w/g flighta24 mijały się nad moim domem dwa 777, jeden am.airlines, drugi turkish, wychodzę na "ganek" i faktycznie za pie rd alały aż miło....no i jet2com się pojawiły, pewnie dostały transpondery, nie wiem ofkorz czy wszystkie.....
co do aplikacji na androida, to kompletnie bezużytyczna jest opcja "śledzenia" ruchu za pomocą kamery.....pokazuje co chce, ale na pewno nie to co aktualnie dzieje się na danym fragmencie nieba...pozza tym spox, mogliby tylko dopracować trochę bardziej interfejsa

Offline #25 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1234
  • PipPipPipPipPip
  • 4789 postów

Napisano 16 lipiec 2012 - 19:50

nowa opcja :
https://www.facebook.com/flightradar24
trzeba pobrac wtyczke do google earth.
zaraz bede testowal

Jak ktoś był dobrym pilotem, to latał i latał. Natomiast tych złych wysyłano do Akademii Sztabu Generalnego. Wracał potem taki do jednostki, zostawał dowódcą i najczęściej mówił: Ja wam teraz pokażę. A miał mniej godzin w powietrzu niż jego podwładni. Sądzę, że to się nie zmieniło.

Nie chcę się chwalić, ale kiedy w 1988 r. odchodziłem z wojska, miałem wylatane ponad 3 tys. godzin. Większość na samolotach ponaddźwiękowych. Ja po prostu samolot czułem [beeep]ą.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #26 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1234
  • PipPipPipPipPip
  • 4789 postów

Napisano 15 sierpień 2012 - 21:32

USA tetni zyciem

Załączone pliki

ppłk. Bohdan Likus

Offline #27 artursam123

artursam123

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 97
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 16:50

now strona podobna do poprzedniej
http://www.radarbox24.com/

Dołączona grafika

iR8GA7JUb1KZ5.gif

Offline #28 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1234
  • PipPipPipPipPip
  • 4789 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 17:23

Na flightradar tez sporo nowych opcji. Za 0,80 centow kupilem sobie wersje na androida i juz teraz nic mnie nie zaskoczy. No moze rosyjski bombowiec.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #29 artursam123

artursam123

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 97
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 19:46

Na flightradar tez sporo nowych opcji. Za 0,80 centow kupilem sobie wersje na androida i juz teraz nic mnie nie zaskoczy. No moze rosyjski bombowiec.

wydaje mi sie ze radarbox24,com ma wiecej opcji

iR8GA7JUb1KZ5.gif

Offline #30 GosposiaSzatana

GosposiaSzatana

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 877
  • PipPipPip
  • 995 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 19:48

USA tetni zyciem

No, wygląda jakby łaziły po nich robale :) Super temat. A dlaczego Ty nie jestes pilotem?

W imię mojego Gospodarza nie dawać mi więcej plusów! Niech to trwa, niech to trwa!

Offline #31 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1234
  • PipPipPipPipPip
  • 4789 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 21:03

No, wygląda jakby łaziły po nich robale :) Super temat. A dlaczego Ty nie jestes pilotem?

bo mnie wyslali do radiolokacji :)

wydaje mi sie ze radarbox24,com ma wiecej opcji

nie znam stronki. co ma ciekawego?

ppłk. Bohdan Likus

Offline #32 pasqueflovver

pasqueflovver

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 110
  • PipPipPip
  • 756 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 21:31

przepraszam ze tutaj.
Zapytanie do kolegi Cichy.
Ile zarabiaja kosmonauci, ludzie w statkach kosmicznych. Kto im placi? Nie chodzi o wscibskosc tylko zwykle przemyslenia, ciekawosc.
Jak posiadasz informacje lub odnosniki do stron to chetnie poczytam. dzieki

Offline #33 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1234
  • PipPipPipPipPip
  • 4789 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 21:34

a to juz najszybciej w NASA sie dowiesz.

albo w "gwiezdnym miasteczku" ale tam zarobki raczej nie beda rewelacyjne.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #34 pasqueflovver

pasqueflovver

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 110
  • PipPipPip
  • 756 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 21:38

Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz ;-) poszperam jutro I jezeli mozna to wrzuce w tym watku.
Moze ktos kto szuka pracy odnajdzie siebie wlasnie tam...;-)

Offline #35 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1234
  • PipPipPipPipPip
  • 4789 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 21:44

Moze ktos kto szuka pracy odnajdzie siebie wlasnie tam...;-)

o tak, na pewno.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #36 artursam123

artursam123

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 97
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 21:46

bo mnie wyslali do radiolokacji :)

nie znam stronki. co ma ciekawego?

musisz sam wejsc podobna to flightradar ale ma wiecej opcji chociazby map,pokazuje korytarze powietrzne tak jak mowilem sprawdz porownaj

iR8GA7JUb1KZ5.gif

Offline #37 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1234
  • PipPipPipPipPip
  • 4789 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 21:52

musisz sam wejsc podobna to flightradar ale ma wiecej opcji chociazby map,pokazuje korytarze powietrzne tak jak mowilem sprawdz porownaj

wlasnie patrzylem, na 3 ladujace samoloty w dublinie nie pokazal zadnego.
ogolnie wylapuje mniej samolotow, pewnie ma podpietych mniej anten.
a to w sumie najwazniejsze. za kolorowy i te samoloty jakies takie wielkie.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #38 artursam123

artursam123

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 97
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 21:54

zastanawialem sie zeby zakupic ADS-B receiver http://www.flightradar24.com/hardware

iR8GA7JUb1KZ5.gif

Offline #39 GosposiaSzatana

GosposiaSzatana

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 877
  • PipPipPip
  • 995 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 19:50

Dopiero teraz zauważyłam, że one różnią się wielkością, tak? Myślałam, że wszystkie takie same! Z Frankfurtu leci jakis megaknur Airbus A380-861 (A388), zdawało mi się, że superszybki ale jednak nie, to była wysokość :D Lublin i Rzeszów niestety nic się dzieje, a już chciałam dzwonić mamę ostrzegać :D

W imię mojego Gospodarza nie dawać mi więcej plusów! Niech to trwa, niech to trwa!

Offline #40 strateg

strateg

Nowicjusz

• Banned
  • 1522
  • 0 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 20:06

do bani z tym radarem, dzisiaj latał po moim niebie kukuruźnik, i na radarze go nie widziałem :rolleyes:

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.