Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Polskie Filmy W Kinie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 ke5

ke5

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 13 luty 2012 - 18:32

Hej emigracjo!

Zastanawiam się czy jest ktoś kto tęskni za polską kinematografią? Chcielibyście móc obejrzeć częściej niż przy okazji festiwalów "nasz" film w kinie np. w Dublinie? Co na to polonia z Tallaght, gdzie jest nas najwięcej? Wkrótce otwierają na SQ nowe kino, myslicie, że wpadna na to? czy powinni wogóle?

Domyślam się, że większość z Was mnie zhejtuje za to, bo przecież powinnismy uczyć się języka i trzymać się z dala od polskiej tv itp... ale ja na przykład mówię po angielsku wystarczająco dobrze, i zwyczajnie tesknie za polskim filmem w KINIE !

a Wy ?

Offline #2 matrix7

matrix7

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 10
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 13 luty 2012 - 18:58

Co jakiś czas grają coś w http://www.cineworld.ie/ Tydzień temu był "Sztos2"

Offline #3 Rumburak

Rumburak

two-faced

• Użytkownik forum
  • 427
  • PipPipPipPip
  • 1353 postów

Napisano 13 luty 2012 - 18:58

pomysł dobry ale ekonomicznie wątpliwy... ilu jest Polaków/osób zainteresowanych polskim kinem, które zapłacą 5-10 euro za bilet? ile polskich filmów powstaje rocznie? coś około 50 łącznie z niszowymi etc., jaki jest koszt ściągnięcia kopii w rozsądnym czasie, kiedy jeszcze film nie jest w sieci? jaki jest koszt dotarcia z informacją do potencjalnych klientów/Polaków?
nie sadzę, aby ktokolwiek się odważył na takie ryzyko
charta non erubescit

http:// tinypic.com/r/o70bx5/6

Offline #4 Patryks1

Patryks1

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 136 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 13 luty 2012 - 20:41

Cóz z tego ze grali Sztos 2 jak rodacy robili obore i ogladać sie nie dało.

Offline #5 pysia1

pysia1

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 51
  • PipPip
  • 370 postów

Napisano 14 luty 2012 - 10:09

Hej emigracjo!

Zastanawiam się czy jest ktoś kto tęskni za polską kinematografią? Chcielibyście móc obejrzeć częściej niż przy okazji festiwalów "nasz" film w kinie np. w Dublinie? Co na to polonia z Tallaght, gdzie jest nas najwięcej? Wkrótce otwierają na SQ nowe kino, myslicie, że wpadna na to? czy powinni wogóle?

Domyślam się, że większość z Was mnie zhejtuje za to, bo przecież powinnismy uczyć się języka i trzymać się z dala od polskiej tv itp... ale ja na przykład mówię po angielsku wystarczająco dobrze, i zwyczajnie tesknie za polskim filmem w KINIE !

a Wy ?

Na Tallagh juz od dwoch lat otwieraja to kino. Zawsze pisze @ otwarcie wkrotce' - niewiadomo ile jeszcze to potrwa :D

Offline #6 ke5

ke5

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 15 luty 2012 - 19:09

Na Tallagh juz od dwoch lat otwieraja to kino. Zawsze pisze @ otwarcie wkrotce' - niewiadomo ile jeszcze to potrwa :lol:

Wiem, że na 99% otwierają 24 marca, choć zakladają opóźnienie tygodniowe;) jak to w Irlandii;) bez pośpiechu...

Offline #7 jzwitka

jzwitka

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 53
  • PipPip
  • 279 postów

Napisano 15 luty 2012 - 20:34

Domyślam się, że większość z Was mnie zhejtuje za to, bo przecież powinnismy uczyć się języka i trzymać się z dala od polskiej tv itp... ale ja na przykład mówię po angielsku wystarczająco dobrze...

a Wy ?

a co to znaczy "zhejtuje"?

Offline #8 ke5

ke5

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 12:08

a co to znaczy "zhejtuje"?

hejtować znaczy krytykować w siecie, pokrótce!

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.