Skocz do zawartości

Zdjęcie

Handel Rybami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 toszamalek2

toszamalek2

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, filmy, erotyka, i kilka podobnych

Napisano 25 wrzesień 2011 - 20:40

:D Witam wszystkich.
Poszukuje do mojego akwarium zbrojnikow niebieskich. Szukalem ich w Dublinskich sklepach ale mam z tym problem. Przez ostatnie trzy miechy zakupilem tylko jednego samca. Zadzwonili do mnie z informacja ze sklepu ze maja dla mnie obiecana parke, ale jak dojechalem po kilku godzinach to byl juz tylko jeden zbrojnik. Maja z tym gatunkiem rybek duzy problem. Widzialem kilka razy albinosy ale takich obecnie nie chce. Moze w przyszlosci.
Tak czy inaczej. Ma ktos moze za duzo zbrojnikow niebieskich w swoim akwa i chcialby odsprzedac sztuke lub wiecej? Jezeli tak to prosze o info. Moze ktos widzial je gdzies w jakims sklepie. Prosze bardzo mocno o wszelakie infomacje.

Offline #2 ajakajestwolna

ajakajestwolna

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 26 wrzesień 2011 - 06:33

.. w Tyrrelstown widzialem podobne.. nie jestem pewien na 100% ale dzis sprawdze i dam Ci znac.. ja mam podobnego ale czy to samiec czy samica nie mam pojecia:/

Offline #3 CaptainMorgan

CaptainMorgan

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 61
  • PipPip
  • 392 postów
  • Gadu-Gadu: Jest

Napisano 26 wrzesień 2011 - 10:09

W Navan widzialem - http://www.petmania.ie/
Gówno jest synonimem niezniszczalności, gdyż nawet gdyby nic nie było, to i tak gówno będzie.

Offline #4 toszamalek2

toszamalek2

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 26 wrzesień 2011 - 10:14

.. w Tyrrelstown widzialem podobne.. nie jestem pewien na 100% ale dzis sprawdze i dam Ci znac.. ja mam podobnego ale czy to samiec czy samica nie mam pojecia:/

Bede bardzo wdzieczny. Chcialbym stworzyc rodzinke zbrojnikow, ale jest to trudne(do nabycia) w Dublinie.

Offline #5 tosiek

tosiek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 wrzesień 2011 - 22:59

http://www.seahorsea...iums.com/store/ - zapytaj w tym sklepie, być może tam mają te zbrojniki. Ja tam kupiłem otoski niedawno, mają całkiem spory wybór rybek. Wydaje mi się, że nawet jeżeli nie mają na stanie to można by było zamówić.

Offline #6 toszamalek2

toszamalek2

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 27 wrzesień 2011 - 08:44

http://www.seahorsea...iums.com/store/ - zapytaj w tym sklepie, być może tam mają te zbrojniki. Ja tam kupiłem otoski niedawno, mają całkiem spory wybór rybek. Wydaje mi się, że nawet jeżeli nie mają na stanie to można by było zamówić.

Dzieki za info. Niestety(dla mnie) juz tam bylem jakies dwa miechy temu i nic wielkiego nie zalatwilem. Sklep jest bardzo ladny, dobrze wyposazony, idzie tam duzo zalatwic. Z rybkami dla mnie jest ten problem, ze sa ciezko dostepne tutaj, pomimo ze w Polsce sa bardzo popularne. Juz trzy sklepy sciagaja dla mnie ten gatune zbrojnika, 2 na swordzie, 1 na Ballymunie. Do tej pory udalo sie zakupic jednego i to do tego nie jestem w 100% pewien czy na pewno zbrojnik niebieski. Spoko, bede prubowal dalej.

Tak przy okazji. Mam do sprzedania lub wymiany 10-15 mieczykow. Wszystkie narodzone w moim akwa, maja okolo pol roku, glownie samce. Jestem otwarty na propozycje. Kolejne dziesiec wlasnie rozpoczelo zycie, jakis miesiac temu. |Cos trzeba z tym robic. Pozdrowionka dla milosnikow rybek. :lol:

Offline #7 ajakajestwolna

ajakajestwolna

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 18:22

Witam zapytalem u mnie tu w sklepie i maja Ancistrus triradiatus wiec to niestety chyba nie zbrojnik niebieski :/

Powodzenia w szukaniu.. :D

Offline #8 toszamalek2

toszamalek2

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 29 wrzesień 2011 - 16:20

Ten gatunek tez mnoze mnie zintweresowac, musze go obejzec. Moglbys podac mi lepsze namiary na ten sklep. Patrzalem na interku ale niczego ciekawego odnosnie sklepu zwierzecego nie znalazlem na Tyrrelstown.
Bylem dzis tez na Ballymunie, maja tam odmiane jakiegos zbrojnika- tyle ze mam juz dwa takie i to nie to. Maja do mnie dzwonic po niedzieli z info czy wogole maja mozliwosc zalatwienia mi tego co ja chce.
Musze znalezc sposob na przywiezienie kilku z Polski.

Wielkie dzieki za pomoc. Bardzo sie przyda.
Pozdrowionka

Offline #9 ajakajestwolna

ajakajestwolna

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 29 wrzesień 2011 - 18:16

Ten gatunek tez mnoze mnie zintweresowac, musze go obejzec. Moglbys podac mi lepsze namiary na ten sklep. Patrzalem na interku ale niczego ciekawego odnosnie sklepu zwierzecego nie znalazlem na Tyrrelstown.
Bylem dzis tez na Ballymunie, maja tam odmiane jakiegos zbrojnika- tyle ze mam juz dwa takie i to nie to. Maja do mnie dzwonic po niedzieli z info czy wogole maja mozliwosc zalatwienia mi tego co ja chce.
Musze znalezc sposob na przywiezienie kilku z Polski.

Wielkie dzieki za pomoc. Bardzo sie przyda.
Pozdrowionka

Sklep jest na Hollywood road. a dokladnie masz na google B)

Przed punktem a po lewej stronie patrzac od ronda

Użytkownik ajakajestwolna edytował ten post 29 wrzesień 2011 - 18:18

Offline #10 toszamalek2

toszamalek2

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 29 wrzesień 2011 - 22:23

Sklep jest na Hollywood road. a dokladnie masz na google :)

Dzieki. Wpadne tam w weekend. Moze cos znajde.

Offline #11 lyha

lyha

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • -83
  • PipPipPip
  • 611 postów

Napisano 29 wrzesień 2011 - 23:49

wiem ze na Howth zawsze w niedziele na sunday market jest handel swierzymi rybami i to nawet w dobrej cenie.
Zrób dobry uczynek w zyciu i z?ó? donos na s?siada , przyjaciela, znajomego itd. który pobiera zasi?ek i pracuje na czarno lub wykonuje us?ugi nie majac zarejstrowanej firmy i nie p?ac?c podatków . Pozbaw go zasi?ku !! nie daj sie d?u?ej okrada? !!! Dzieki temu to Ty jako uczciwy obywatel by? mo?e dostaniesz jego prace.Strona do zg?aszania tego typu przypadków :https://www.welfare.ie/EN/Secure/Pages/ReportSuspectFraud.aspxNIE DAJ SI? I ZGLO? JU? KOGO? DZISAJ !!!

Offline #12 toszamalek2

toszamalek2

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 12 październik 2011 - 09:59

Sklep jest na Hollywood road. a dokladnie masz na google :D

Bylem w tym sklepie, bardzo maly ale wlasciciel(Hiszpan) jest zaradny. Na moja prosbe zamawia Zbrojnika. Wczoraj do mnie dzwonil. Mam odebrac parke w czwartek albo piatek. Zobaczymy czy sie uda.
Znalazlem tez sklep na Finglasie kolo Tesco.Maxi Zoo , duz, fura towaru no i oczywiscie zbrojniki. Czekam tylko na obiecane zamowienie, jesli nie dojda na czas to zalatwie swoj problem w Maxi Zoo. Polecam ten sklep.

Pozdrowionka

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.