Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wózki Dla Bliżniaków

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 kelob

kelob

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 473 postów
  • Miejscowość:co.carlow

Napisano 16 maj 2011 - 21:49

Powoli rozglądam się za wózkami dla bliżniaków,więc napiszcie jakie polecacie:)

Offline #2 strateg

strateg

Nowicjusz

• Banned
  • 1522
  • 0 postów

Napisano 16 maj 2011 - 21:55

składam gratulację :huh:

Offline #3 mhor

mhor

Działacz

• Użytkownik forum
  • 119
  • PipPipPipPip
  • 1866 postów
  • Miejscowość:to tu to tam ...

Napisano 17 maj 2011 - 09:22

Mnie osobiscie podobaja sie wozki iCandy :)

Tutaj wersja podwojna

http://www.madeformu...review/914.html

http://www.icandyuk.com/

Albo jak podrosna http://babyology.com...win-tandem.html :unsure:

Dokad Pojchac  

Ballyduff - North Kerry Museum

Gdzie Przenocowac

B&B i super camping  Mannix Point

The Stepping Stone B&B with Cookey Monster Cafe

Co Zobaczyc

SKELLING ROCKS 

Gdzie Zjesc

Offline #4 kelob

kelob

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 473 postów

Napisano 17 maj 2011 - 09:52

No widzę,że mamy bardzo podobne gusta kochana.Jestem za wózkami jeden za drugim a nie jeden obok drugiego :D No i oczywiście wpadl mi w oko i candy pear ale pani w sklepie zaczeła strasznie mieszać i kombinować.najpierw stwierdziła,że w cenie 700 Euro jest tylko po prostu ta spacerówka,potem mówiła już,że dodatkowo są foteliki i carry coty,a na sam koniec zmieniła zdanie i stwierdziła,że foteliki trzeba dokupić oddzielnie i dodatkowo te mocowania na nie,więc już sama nie wiem co o ty myśleć.szukałam na stronie i candy ale tam nie widzę cen i lipa.czytałam też gdzieś,że trochę lżejszą wersją i candy pear jest i candy peach ale też chyba troche droższą

Tutaj wersja podwojna

Albo jak podrosna http://babyology.com...win-tandem.html :)

Dziękuję bardzo:)

składam gratulację :unsure:

Offline #5 mhor

mhor

Działacz

• Użytkownik forum
  • 119
  • PipPipPipPip
  • 1866 postów

Napisano 17 maj 2011 - 10:23

No widzę,że mamy bardzo podobne gusta kochana.Jestem za wózkami jeden za drugim a nie jeden obok drugiego :) No i oczywiście wpadl mi w oko i candy pear ale pani w sklepie zaczeła strasznie mieszać i kombinować.najpierw stwierdziła,że w cenie 700 Euro jest tylko po prostu ta spacerówka,potem mówiła już,że dodatkowo są foteliki i carry coty,a na sam koniec zmieniła zdanie i stwierdziła,że foteliki trzeba dokupić oddzielnie i dodatkowo te mocowania na nie,więc już sama nie wiem co o ty myśleć.szukałam na stronie i candy ale tam nie widzę cen i lipa.czytałam też gdzieś,że trochę lżejszą wersją i candy pear jest i candy peach ale też chyba troche droższą

Dziękuję bardzo:)

My bylismy za wozkiem w Dublinie w EuroBaby

http://www.eurobaby.ie/ na Swords
Byla tam przesympatyczna dziewczyna. Jak zadwonilam zapytac sie i okazalo sie, ze to ostatni model w tym kolorze co chcemy, to zatrzymala mi go, bo wiedziala, ze mi bardzo zalezy i w Kerry mieszkamy, wiec nie da sie tak szybko tego zalatwic. Wytlumaczyla wszystko dokladnie oraz udalo sie nam zaoszczedzic chyba ze 100-150e bo kupilismy jeszcze lozeczko i cos tam jeszcze. Takze, polecam. Nie pamietam imienia, ale powinnam miec na rachunku, wiec jak cos to poszukam.

No generalnie ze strony nie da sie kupic :unsure: (chyba chodzi o ceny... w UK sa tansze, wiec i firma zarabia sprowadzajac i sklepy).

Dokad Pojchac  

Gdzie Przenocowac

Co Zobaczyc

SKELLING ROCKS 

Gdzie Zjesc

Offline #6 kelob

kelob

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 473 postów

Napisano 17 maj 2011 - 11:10

Super fajna strona,jak się zagłębię to na pewno znajdę coś dla swoich pociech.Jak znacie linki do innych sklepów to poproszę :)

My bylismy za wozkiem w Dublinie w EuroBaby

http://www.eurobaby.ie/ na Swords
Byla tam przesympatyczna dziewczyna. Jak zadwonilam zapytac sie i okazalo sie, ze to ostatni model w tym kolorze co chcemy, to zatrzymala mi go, bo wiedziala, ze mi bardzo zalezy i w Kerry mieszkamy, wiec nie da sie tak szybko tego zalatwic. Wytlumaczyla wszystko dokladnie oraz udalo sie nam zaoszczedzic chyba ze 100-150e bo kupilismy jeszcze lozeczko i cos tam jeszcze. Takze, polecam. Nie pamietam imienia, ale powinnam miec na rachunku, wiec jak cos to poszukam.

No generalnie ze strony nie da sie kupic :unsure: (chyba chodzi o ceny... w UK sa tansze, wiec i firma zarabia sprowadzajac i sklepy).

Offline #7 mtmisiu

mtmisiu

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 17 maj 2011 - 11:16

WiTAm I GRATÚLUJE .SAM MAM SYNOW BLIZNIAKOW .JAK BY KTOS CHCIAL KUPIC UZYWANY WOZEK BLIZNIACZY W BARDZO DOBRYM STANIE TO NIECH DA ZNAC .WOZEK MA MIEJSCA OBOK SIEBIE MIESCI SIE W DRZWIACH WEJSCIOWYCH ,POMPOWANE KOLA.FOLIA CHRONIACA PRZED DESZCZEM.WOZEK JEST GLEBOKI I SPACEROWY .ROBIL FURORE NA MIESCIE :)WIECEJ SZCZEGOLOW NAPISZE POZNIEJ I DODAM ZDJECIE W DZIALE OGLOSZEN,JESZCZE GO NIE WYSTAWIALEM BO CZASU NIE BYLO .

Offline #8 kelob

kelob

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 473 postów

Napisano 17 maj 2011 - 13:44

Orientuje się może ktoś z Was jak wyglądają ceny całych zestawów,tj.z 2 gondolkami i 2 siedziskami samochodowymi w wózkach ABC design zoom i icandy peach lub pear?

Offline #9 mhor

mhor

Działacz

• Użytkownik forum
  • 119
  • PipPipPipPip
  • 1866 postów

Napisano 17 maj 2011 - 13:53

Orientuje się może ktoś z Was jak wyglądają ceny całych zestawów,tj.z 2 gondolkami i 2 siedziskami samochodowymi w wózkach ABC design zoom i icandy peach lub pear?

Przypomnialo mi sie imie tej dziewczyny :). Victoria (Vicky ... kurcze nie wiem jak to sie pisze :/). Warto zadzwonic, albo podjechac i popytac.

http://www.tgans.com/ - tutaj masz sklep u mnie "na wsi"
http://www.babyworld.ie/ - tutaj tez maja iCandy
https://www.babyaccessories.ie/ - tutaj mieli najlepsza oferte z iCandy i dostarczaja do domu (gdziekolwiek mieszkasz :))

Mozesz sprobowac rowniez np do Belfastu podjechac, albo "przygranicznych" sklepow, oni rowniez moga miec tansze modele (przynajmniej te z iCandy)

P.S. Powodzenia!!!! U nas trwalo to 2 miesiace zanim w koncu kupilismy, mimo, ze wiedzielismy jaki wozek chcemy. Ciezko zdecydowac czasem, bo zawsze gdzies tam jest lepszy deal.

Użytkownik mhor edytował ten post 17 maj 2011 - 13:56

Dokad Pojchac  

Gdzie Przenocowac

Co Zobaczyc

SKELLING ROCKS 

Gdzie Zjesc

Offline #10 Ashiarona

Ashiarona

Działacz

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPipPip
  • 1050 postów

Napisano 17 maj 2011 - 18:47

Patrzylam za abc designe, ten wozek jest niemiecki i niestety nie mozna nic kupic ze stronki, a wDublinie tez ich nie maja. Znam jedynie polskie ceny, wozek kosztuje ok. 1900 zł plus za jedna gondolke 420 zl, czyli jakies 2700 zl i do tego jeszcze przesylka
27.08.2011 - Moje Serduszka Nadusia i Natalka :)

Offline #11 kelob

kelob

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 473 postów

Napisano 18 maj 2011 - 09:01

Poszukiwania zacząć czas :lol: Bo wiedzę,że z tymi wózkami dla bliżniaków wcale nie jest tak łatwo ;)

Patrzylam za abc designe, ten wozek jest niemiecki i niestety nie mozna nic kupic ze stronki, a wDublinie tez ich nie maja. Znam jedynie polskie ceny, wozek kosztuje ok. 1900 zł plus za jedna gondolke 420 zl, czyli jakies 2700 zl i do tego jeszcze przesylka

Offline #12 Lucas0

Lucas0

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 313 postów

Napisano 18 maj 2011 - 09:33

Patrzylam za abc designe, ten wozek jest niemiecki i niestety nie mozna nic kupic ze stronki, a w Dublinie tez ich nie maja. Znam jedynie polskie ceny, wozek kosztuje ok. 1900 zł plus za jedna gondolke 420 zl, czyli jakies 2700 zl i do tego jeszcze przesylka

Ja też początkowo myślałam, że będę musiała ściągać z Polski ten z ABC Design , ale szok - w Dun Laoghaire (z pod szpili autobus 46A) zobaczyłam go w ostatnią niedzielę na wystawie.
Cena samej spacerówki 590 euro, cały zestaw, czyli gondole, spacerówki i foteliki samochodowe - 1090 euro. My na pewno kupimy tutaj, bo z firmami kurierskimi nie chcę ryzykować.
Ceny w Polsce jakie znam (ze sklepów internetowych) - za spacerówki ok.2000, gondole 800, foteliki 800 - taki zestaw zatem wychodzi ok. 3600+przesyłka no i ewentualnie problem potem z jakąkolwiek reklamacją. Nie wiem, czy jest sens ściągać?
Pzdr
Nina

Offline #13 Darshana

Darshana

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 132 postów

Napisano 18 maj 2011 - 12:20

Dziewczeta, gdyby ktoras chciala, to ja mam wozek ABC Designe Zoom, kolor czarny, gondolki + siedziska spacerowe. Sprowadzony z niemiec, zakupiony przez internet. Stan idealny, uzywany tylko ok 6 m-cy. Moge wyslac zdjecia, a nawet podjechac z nim do Dublina, bo jestem tam dosyc czesto. Przepraszam, ze tu sie oglaszam, ale widze, ze prowadzicie dyskusje m.in. na temat tego wozka.
Pozdrawiam i szczesliwego rozwiazania zycze!
Marzycielka, Optymistka, Realistka, Pesymistka

Offline #14 spaniel

spaniel

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPip
  • 427 postów

Napisano 21 maj 2011 - 13:08

Tutaj wersja podwojna

Albo jak podrosna http://babyology.com...win-tandem.html :)

bardzo niepraktyczny wózek; jak bedziesz wyciagala dziecko z dolnej gondoli?
przy opcji spacerówkowej dziecko 'dolne' zupelnie nie ma miejsca nie mówiac juz o ogladaniu otoczenia
szczerze odradzam bo wózek ma przede wszystkim byc funkcjonalny i wygodny dla dziecka a na drugim planie 'ma wygladac'

a ja polecam Jane Twin Two z gondolami matrix, które spelniaja tez funkcje fotelików samochodowych,
wózek sprawdzal sie idealnie, wszedzie sie zmiescilam, zwrotny
dzieci rózniez mialy wygodnie, bo na spacerach lezaly, do samochodu tylko podnosilam gondole do pozycji siedzacej, nie trzeba bylo dzieci wyciagac z fotelików
ja sprowadzalam z Polski bo bylo znacznie szybciej niz czekac tutaj i wyszlo tez taniej razem z kurierem.
"Nigdy nie dyskutuj z kretynem.Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem pokona doswiadczeniem"

Offline #15 kelob

kelob

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 473 postów

Napisano 21 maj 2011 - 13:15

Tak na dobry ład(wczoraj rozmawiałam ze sprzedawcą)to gondolki wcale nie są potrzebne,no chyba,że ktoś się uprze.z tego co mówił pan w sklepie to dziecko dłużej pojeżdzi w fotelikach samochodowych niż w gondolkach.I tu nie chodzi o wygląd wózka tylko o to ,że jak masz jeden za drugim to nie rzejmujesz się nim wchodząc do klatki,sklepu czy windy.Druga sprawa ,że nie ma za bardzo wyboru w wózkach jeden za drugim.Z dostępnych olę icandy niż taki,w którym dziecko jest praktycznie pod drugim i mało tyłkiem nie szoruje po ziemi

przy opcji spacerówkowej dziecko 'dolne' zupelnie nie ma miejsca nie mówiac juz o ogladaniu otoczenia
szczerze odradzam bo wózek ma przede wszystkim byc funkcjonalny i wygodny dla dziecka a na drugim planie 'ma wygladac'

Jak dla mnie nic ciekawego,ale każdy ma inny gust

a ja polecam Jane Twin Two z gondolami matrix, które spelniaja tez funkcje fotelików samochodowych,
wózek sprawdzal sie idealnie, wszedzie sie zmiescilam, zwrotny
dzieci rózniez mialy wygodnie, bo na spacerach lezaly, do samochodu tylko podnosilam gondole do pozycji siedzacej, nie trzeba bylo dzieci wyciagac z fotelików
ja sprowadzalam z Polski bo bylo znacznie szybciej niz czekac tutaj i wyszlo tez taniej razem z kurierem.

Offline #16 spaniel

spaniel

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPip
  • 427 postów

Napisano 21 maj 2011 - 13:15

Tak na dobry ład(wczoraj rozmawiałam ze sprzedawcą)to gondolki wcale nie są potrzebne,no chyba,że ktoś się uprze.z tego co mówił pan w sklepie to dziecko dłużej pojeżdzi w fotelikach samochodowych niż w gondolkach.I tu nie chodzi o wygląd wózka tylko o to ,że jak masz jeden za drugim to nie rzejmujesz się nim wchodząc do klatki,sklepu czy windy.Druga sprawa ,że nie ma za bardzo wyboru w wózkach jeden za drugim.Z dostępnych olę icandy niż taki,w którym dziecko jest praktycznie pod drugim i mało tyłkiem nie szoruje po ziemi

ty tak na serio piszesz????
masz jeszcze troche czasu wiec spokojnie mozesz sobie poogladac i wybrac wózek jeden za drugim;
ja równiez tylko na takie zwracalam uwage
no ale niektórzy musza wypróbowac na wlasnej skórze :)
"Nigdy nie dyskutuj z kretynem.Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem pokona doswiadczeniem"

Offline #17 kelob

kelob

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 473 postów

Napisano 21 maj 2011 - 13:19

A czemu niby mam pisać nie na serio?Jak dla mnie większość z tych wózków to wielkie molochy,na dodatek ciężkie,a wyglądowo to naprawdę niektóry duuużo brakuje,szczególnie za takie ceny jak sobie za nie życzą

ty tak na serio piszesz????
masz jeszcze troche czasu wiec spokojnie mozesz sobie poogladac i wybrac wózek jeden za drugim;
ja równiez tylko na takie zwracalam uwage
no ale niektórzy musza wypróbowac na wlasnej skórze :)

Offline #18 spaniel

spaniel

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPip
  • 427 postów

Napisano 21 maj 2011 - 13:20

Jak dla mnie nic ciekawego,ale każdy ma inny gust

Co dla ciebie znaczy nic ciekawego bo nie bardzo teraz rozumiem?
Jasne ze kazdy ma inny gust i jak jedni wola wózki ‘obok siebie’ tak inny ‘jeden za drugim’
Jedni czerwone a drudzy rózowe itd

Ale skoro zalozylas watek bo nie masz zielonego pojecia o wózkach blizniaczych wiec próbuje troche podpowiedziec z wlasnego doswiadczenia

Offline #19 kelob

kelob

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 473 postów

Napisano 21 maj 2011 - 13:23

Powiem Ci,że wprowadzasz trochę dziką atmosferę.To,że założyłam taki akurat temat,nie oznacza,że o wózkach bliżniaczych nie mam pojęcia,tylko pytam po prostu jaki kto poleca z własnego doświadczenia.Zanim skrytykujesz najpierw trochę pomyśl.Bo to,że ktoś zakłada jakiś temat nie oznacza od razu,że jest zielony w tej kwestii

Co dla ciebie znaczy nic ciekawego bo nie bardzo teraz rozumiem?
Jasne ze kazdy ma inny gust i jak jedni wola wózki ‘obok siebie’ tak inny ‘jeden za drugim’
Jedni czerwone a drudzy rózowe itd

Ale skoro zalozylas watek bo nie masz zielonego pojecia o wózkach blizniaczych wiec próbuje troche podpowiedziec z wlasnego doswiadczenia

Offline #20 spaniel

spaniel

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPip
  • 427 postów

Napisano 21 maj 2011 - 13:30

A czemu niby mam pisać nie na serio?Jak dla mnie większość z tych wózków to wielkie molochy,na dodatek ciężkie,a wyglądowo to naprawdę niektóry duuużo brakuje,szczególnie za takie ceny jak sobie za nie życzą

Taaa bo sprzedawca powiedzial, samemu tez troszke trzeba pomyslec, bedziesz dzieci non stop w fotelikach samochodowych trzymala?
Nic to zycze powodzenia w wyborze wózka bo jak na razie z twoich postów wynika ze jednak bierzesz na plan pierwszy wyglad a nie wygode dzieci i funkcjonalnosc, ale tak jak pisalam niektórzy musza poczuc swoje wybory na wlasnej skórze :)

Powiem Ci,że wprowadzasz trochę dziką atmosferę.To,że założyłam taki akurat temat,nie oznacza,że o wózkach bliżniaczych nie mam pojęcia,tylko pytam po prostu jaki kto poleca z własnego doświadczenia.Zanim skrytykujesz najpierw trochę pomyśl.Bo to,że ktoś zakłada jakiś temat nie oznacza od razu,że jest zielony w tej kwestii

Po pierwsze w pierwszym poscie nie krytykowalam tylko wyrazilam opinie juz doswiadczonej mamy blizniaczej i zadalam ci kilka pytan zeby sama mogla sie nad nimi zastanowic czy faktycznie chcesz sie pchac w takie niefunkcjonalne badziewie, w drugim watku (tak jak prosilas) polecilam ci jeden z wózków a ty mi odpisujesz ‘nic ciekawego’ (btw ??)
po trzecie 'dzika atmosfera'? a co to takiego?

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.