Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzien Dobry Tvn Prawda O Was No2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 maxylewith

maxylewith

Life = online

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPipPipPip
  • 3641 postów

Napisano 02 maj 2011 - 12:30

Dzieki za zaproszenie :o W okolicach Cork jakis inny klimat panuje niz na calej wyspie. Widac to takze zima, gdy Dublin borykal sie z duzymi sniegami, a w Cork ledwo bialo bylo.

Max1, pytanie mam do Ciebie.. Jakie masz marzenia? Kolejna stara Honda?!
Pamietaj, jeden woli corke, a drugi tesciowa :o Relax :o

edit

Sa rzeczy, ktore nie mozna kupic za pieniadze.. mam wyliczac, czy jeszcze o nich niektorzy pamietaja?

bzzzg nie martw sie - Maxiu ma tyle zainteresowan,ze nie nadaza wszystkich ogarniac. Dla Ciebie to stara honda, dla mnie poligon doswiadczalnyu,ktory z tym co wyjechalo 20 lat temu z fabryki zaczyna miec coraz mniej wspolnego-oprocz wygladu zewnetrznego :o

Offline #22 bzzq

bzzq

Działacz

• Użytkownik forum
  • 52
  • PipPipPipPip
  • 1241 postów
  • Miejscowość:tam i tu

Napisano 02 maj 2011 - 12:41

bzzzg nie martw sie - Maxiu ma tyle zainteresowan,ze nie nadaza wszystkich ogarniac. Dla Ciebie to stara honda, dla mnie poligon doswiadczalnyu,ktory z tym co wyjechalo 20 lat temu z fabryki zaczyna miec coraz mniej wspolnego-oprocz wygladu zewnetrznego :o

Sam lubie motoryzacje, ale lubie tez inne formy spedzania czasu, np. wywalic sie z ksiazka w baseniku na ogrodzie :o

Wiem, ze nie glupi z Ciebie facet, wiec dziwi mnie, ze w tak ostry sposob osadzasz ludzi, ktorzy chca opuscic zielona wyspe.

3m sie!
"Wiec z punktu,majac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc.. tak musimy zrobic,zeby tej krytyki nie bylo.. tylko aplauz i zaakceptowanie(..)" "Rejs"

Offline #23 Hermenegilda

Hermenegilda

Świnia dzika , udomowiona .

• Użytkownik forum
  • 1930
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7109 postów
  • Miejscowość:zza sciany

Napisano 02 maj 2011 - 12:45

a tak się właśnie zastanawiam ile teraz produktów jest tańszych w ie od tych w Polsce , np. cukier to kto jeszcze coś dorzuci

Nie musi byc tansze - jast latwiej dostepne :o

ps. piekne sloneczko za oknem :o
Tęsknie .......

W antrejce na ryczce , leżą pyry w tytce .

Offline #24 maxylewith

maxylewith

Life = online

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPipPipPip
  • 3641 postów

Napisano 02 maj 2011 - 13:07

Sam lubie motoryzacje, ale lubie tez inne formy spedzania czasu, np. wywalic sie z ksiazka w baseniku na ogrodzie :o

Wiem, ze nie glupi z Ciebie facet, wiec dziwi mnie, ze w tak ostry sposob osadzasz ludzi, ktorzy chca opuscic zielona wyspe.

3m sie!

Moje zainteresowania nie koncza sie na motoryzacji. Oczywiscie robie tez inne rzeczy niz dlubanie przy aucie.

W tak ostry sposob osadzam gamonia,ktory sie tu szweda od jakiegos czasu i peerdoli kocopoly. Z takimi jednostkami w ten wlasnie sposob sie dyskutuje. Jak wspominalem,nie generalizuje, nie kazden tu ciula ,zeby wrocic. Jeden zyje w taki sposob ,drugi inaczej, ale wierz mi ,ze pan analityk, to emigracyjny biwakowicz. Pogryzie reke ,ktora go karmi, nasra dookola,pochalasuje, bo przeciez nie jest u siebie i niebawem wroci do swojego domu. Mam nadzieje,ze rozumiesz o co mnie sie zasadniczo rozchodzi :o

Offline #25 fazi

fazi

Life = online

• Użytkownik forum
  • 110
  • PipPipPipPipPip
  • 4078 postów
  • Gadu-Gadu: 1997959
  • Miejscowość:fazoland

Napisano 02 maj 2011 - 13:10

Polakko nawoluje do wlaczenia na TVN zaraz po reklamach , prawda o WAS ze wcale emigranci nie sa szczesliwi z daleka od ojczyzny i prawdziwego domu. Oklamujcie siebie i innych dalej ze niby jestescie szczesliwi a spotkawas kara hehe.

Ja juz niedlugo powrot do szczescia z daleka od kraju irolskiego dajacego mi tylko hajs, nic wiecej.cheers

moze strescisz nam co tam bylo w tym programie, bo sie nie zalapalem :o

tak daleko od ojczyzny, ze nie mialem sily wstac z lozka :o

Offline #26 analitykNEW

analitykNEW

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • -6
  • PipPip
  • 331 postów

Napisano 02 maj 2011 - 13:22

ale ja nie musze biedowac aby cos zaoszczedzic pajacu haha, trzeba to wszystko robic z glowa i pogodzic ale widze ze jak ktos ma problem z utrzymaniem jakiejkolwiek kasy na koncie dlzuej niz tydzien to z takimi osobami nie mam co dyskutowac bo i tak nie zrozumieja .cheers

Idealnie pasujesz do portretu typowego biwakowicza , ktory goooofnem sie zywi, gooofno widzial, z gooofnem sie spotkal,bo za malo miesiecznie na koncie by zostalo :o Caly czas marzy o Polsce , o domu na ktory zbiera,lub juz konczy budowac.
Szkoda mi takich ludzi,bez zadnych zainteresowan, bo zycie Wam ucieka przez palce podczas kiedy wy oszczedzacie na wszystkim. Niestety jak juz nazbierasz na to na co tak ciulasz,to zapomnij o powrocie do normalnosci. Takie dziadowanie i biadolenie zostaje we krwi do konca zycia. Ale za to w palacu na jakies wsi,w jednej izbie,bo reszty ogrzac nie staje. Jesli powstaja jakies sondaze,to wlasnie pomiedzy takimi gamoniami jak Ty i dokladnie Was obrazuja :o
A to np ze mna i wieloma innym Polakami tutaj nie ma nic wspolnego. No chyba,ze tyle wlasnie,ze skrobie tutaj do Cie slowo w tej kwestii.
Zal.

zeby nie bylo ze wies krytykuje ale ja mieszkam w wielkim miescie w PL.

To w zawiazaniu do wczesniejszej odpowiedzi.

Nie wazne ile miesiecznie dostaje, za to wazne ile oszczedze miesiecznie , zyjac normalnie, zywiac sie normalnie ale nie rozp... na glupoty i przedewszystkim na gotowe zarcie, nie dosc ze neizdrowe to drogie.

Zawistny jestem tylko do przemadrzalskich z gazety ie.

Aha mam wyzsze wyksztalcenie wiec nie myl pojec :o

Po pierwsze nie ma czegos takiego jak archetyp emigrant. Kazdego z nas historia jest inna i kazdy nas z innych powodow tu jest. Ty na przyklad przyjechales jako niewykwalifikowany gastarbeiter i oceniasz wszystko z tego poziomu. Dodatkowo jestes zawistnik wiec w glowie Ci sie nie miesci, ze inni moga byc szczesliwi. Moim skromnym zdaniem to kara spotkala Ciebie, bo zawisc zatruwa Twoje wlasne zycie, zyjesz zyciem innych i gul Ci skacze jak reszta nie wp1eprza fasoli i paprykarza jak Ty.

To ile tego hajsu Ci dala, pochwal sie, tysiak miesiecznie? Tysiac dwiescie? No prosze Cie. Teraz wracaj do swojej kochanej ojczyzny i szukaj pracy. I licz, ze nikt nie zauwazy, zes pan taki zawistny bo ja bym takiego cymbala w zyciu nie zatrudnil.

w sumie niec ciekawego heeh, myslalem ze cos wiecej powiedza "na temat"

moze strescisz nam co tam bylo w tym programie, bo sie nie zalapalem :o

tak daleko od ojczyzny, ze nie mialem sily wstac z lozka :o

Offline #27 maxylewith

maxylewith

Life = online

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPipPipPip
  • 3641 postów

Napisano 02 maj 2011 - 13:38

ale ja nie musze biedowac aby cos zaoszczedzic pajacu haha, trzeba to wszystko robic z glowa i pogodzic ale widze ze jak ktos ma problem z utrzymaniem jakiejkolwiek kasy na koncie dlzuej niz tydzien to z takimi osobami nie mam co dyskutowac bo i tak nie zrozumieja .cheers

zeby nie bylo ze wies krytykuje ale ja mieszkam w wielkim miescie w PL.

A to dobrze,czy zle,bo nie lapie , wystaw sobie

Nie wazne ile miesiecznie dostaje, za to wazne ile oszczedze miesiecznie , zyjac normalnie, zywiac sie normalnie ale nie rozp... na glupoty i przedewszystkim na gotowe zarcie, nie dosc ze neizdrowe to drogie.

Powiedz mi,kogo normalnego interesuje ile jakis gamon,ktory zyjac normalnie (co to znaczy normalnie?),znajac najbardziej skrywana tajemnice swiata,ze jak se sam zarcie zrobisz,to wiesz co jesz, oszczedza w jakim czasie?Na trumne tez juz zbierasz?

Watpie,zebys mial okazje do kogo innego w tym kraju,albowiem jestes na biwaku.

Jak powiadal Pawlak,ludzie dziela sie na madrych i glupich,nie na po studiach czy bez.
Jeslis z wyzszym wyksztalceniem i takie posty plodzisz,to tym bardziej zasluzyles jeszcze na
Dołączona grafika

bylbym zapomnial...
cheers!

Offline #28 badfish

badfish

Guru

• Użytkownik forum
  • 974
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7886 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 02 maj 2011 - 13:39

Zawistny to Ty jestes dla wszystkich, ktorzy nie narzekaja jak Ty i maja inne zdanie niz Ty.

A kto dzisiaj nie ma?

A tak na marginesie to program w TVN byl o Tobie, prawda? Emigrant, nieszczesliwy, i na pewno wraca.
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie

Offline #29 maxylewith

maxylewith

Life = online

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPipPipPip
  • 3641 postów

Napisano 02 maj 2011 - 13:50

Zawistny to Ty jestes dla wszystkich, ktorzy nie narzekaja jak Ty i maja inne zdanie niz Ty.

A kto dzisiaj nie ma?

A tak na marginesie to program w TVN byl o Tobie, prawda? Emigrant, nieszczesliwy, i na pewno wraca.

Ja nie mam.
Wyszedlem z zalozenia,ze moge nie poradzic sobie na polibudzie,czy uniwerku (pozatym nie za bardzo mialem fundusze i chcialem jak najpredzej zejsc z garnuszka),wiec lepsze srednie niz pseudointeligent po jakiejs prywatnej pseudouczelni ,rozglaszajacy wszem i wobec,ze ma wyzsze :o

Offline #30 badfish

badfish

Guru

• Użytkownik forum
  • 974
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7886 postów

Napisano 02 maj 2011 - 13:58

lepsze srednie niz pseudointeligent po jakiejs prywatnej pseudouczelni

A to akurat prawda. Teraz kazdy jest magister tyle, ze wiekszosc dyplom otrzymala konczac Wyzsza Szkole Zarzadzania Wszystkim w Dzialdowie, filia w Malkinii. I sie pozniej placzem konczy jak roboty znalezc nie moga na miare wlasnych aspiracji... nie beda robic w sklepie bo przeciez maja wyzsze! Ech... porobilo sie tych magistrow jak mrowkow Maksiu.

Ale nic to, analityk to na pewno inny przypadek, magisterium na UJ i praca w miedzynarodowej firmie, przepraszam, tfu, korporacji w Dublinie. Az strach sie bac na jakim stanowisku i jak bardzo w zgodzie z wyksztalceniem :o

Offline #31 maxylewith

maxylewith

Life = online

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPipPipPip
  • 3641 postów

Napisano 02 maj 2011 - 14:01

A to akurat prawda. Teraz kazdy jest magister tyle, ze wiekszosc dyplom otrzymala konczac Wyzsza Szkole Zarzadzania Wszystkim w Dzialdowie, filia w Malkinii. I sie pozniej placzem konczy jak roboty znalezc nie moga na miare wlasnych aspiracji... nie beda robic w sklepie bo przeciez maja wyzsze! Ech... porobilo sie tych magistrow jak mrowkow Maksiu.

Ale nic to, analityk to na pewno inny przypadek, magisterium na UJ i praca w miedzynarodowej firmie, przepraszam, tfu, korporacji w Dublinie. Az strach sie bac na jakim stanowisku i jak bardzo w zgodzie z wyksztalceniem :o

Powiada,ze normalnie zyje,to moze trafiles pan w dziesiatke :o

Offline #32 zbyszeq

zbyszeq

V.S.O.P.

• Użytkownik forum
  • 366
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5890 postów
  • Miejscowość:west coast ...

Napisano 02 maj 2011 - 14:03

No dobra , ja dopiero z roboty wrocilem wiec rzeczonego programu nie ogladalem i z tego co czytam to raczej duzo nie stracilem :o .
Ma ktos moze jakiegos linka o tej superprodukcji tefalena ? :o
Na pohybel wszystkim konfidentom http://www.gazeta.ie..._DIR#/smile.png .

Offline #33 MAZY

MAZY

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 102 postów

Napisano 02 maj 2011 - 14:17

Polakko nawoluje do wlaczenia na TVN zaraz po reklamach , prawda o WAS ze wcale emigranci nie sa szczesliwi z daleka od ojczyzny i prawdziwego domu. Oklamujcie siebie i innych dalej ze niby jestescie szczesliwi a spotkawas kara hehe.

Ja juz niedlugo powrot do szczescia z daleka od kraju irolskiego dajacego mi tylko hajs, nic wiecej.cheers

No racje masz... Ja tez tak strasznie cierpie na emigracji... Najpierw cierpialem katusze w IRL, teraz w Norwegii... Tak strasznie mi zle, ze tylko czekam z utesknieniem na dzien... W KTORYM NARESZCIE ZMIENIE PASZPORT NA INNY NIZ POLSKI!! :o

Offline #34 maxylewith

maxylewith

Life = online

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPipPipPip
  • 3641 postów

Napisano 02 maj 2011 - 14:22

No racje masz... Ja tez tak strasznie cierpie na emigracji... Najpierw cierpialem katusze w IRL, teraz w Norwegii... Tak strasznie mi zle, ze tylko czekam z utesknieniem na dzien... W KTORYM NARESZCIE ZMIENIE PASZPORT NA INNY NIZ POLSKI!! :o

lzesz jak pies :o

Offline #35 fazi

fazi

Life = online

• Użytkownik forum
  • 110
  • PipPipPipPipPip
  • 4078 postów
  • Gadu-Gadu: 1997959
  • Miejscowość:fazoland

Napisano 02 maj 2011 - 14:25

http://dziendobrytvn...osci_detal.html

znalazlem takie cos dzisiaj w tym czasie o ktorym mowi ANALityknju :o

Użytkownik fAzI edytował ten post 02 maj 2011 - 14:32

Offline #36 HannibalLecter

HannibalLecter

Guru

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5429 postów

Napisano 02 maj 2011 - 14:32

Dzien dobry.
Az sie wtrace do tego tematu i ponizszej wypowiedzi.
Wiecie po czym poznac MAGISTRA przez duze M z wyzszej panstwowej uczelni?
A no po takim dennym tekscie.

Lepszy Magister uczelni prywatnej, ktory skonczyl studia na 4kach i piatkach, niz student gografii, filozofii, historii, czy kij wie czego jeszcze.

ilu z was panstwowych magistrow pracuje w zawodzie?

serdeczne pozdrowienia z cieplego i slonecznego miejsca przeyla wasz ulubiony mgr Przekliniak absolwent uczelni prywatnej ze srednia powyzej 4,5 pracujacy w zawodzie.

Offline #37 maxylewith

maxylewith

Life = online

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPipPipPip
  • 3641 postów

Napisano 02 maj 2011 - 14:42

Dzien dobry.
Az sie wtrace do tego tematu i ponizszej wypowiedzi.
Wiecie po czym poznac MAGISTRA przez duze M z wyzszej panstwowej uczelni?
A no po takim dennym tekscie.

Lepszy Magister uczelni prywatnej, ktory skonczyl studia na 4kach i piatkach, niz student gografii, filozofii, historii, czy kij wie czego jeszcze.

serdeczne pozdrowienia z cieplego i slonecznego miejsca przeyla wasz ulubiony mgr Przekliniak absolwent uczelni prywatnej ze srednia powyzej 4,5 pracujacy w zawodzie.

Wyjatek tylko poitwerdza regule :o

Offline #38 MAZY

MAZY

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 102 postów

Napisano 02 maj 2011 - 14:44

lzesz jak pies :o

No jasne ! :o Tak lze, ze az nogami przebieram z niecierpliwosci :o

Użytkownik MAZY edytował ten post 02 maj 2011 - 14:44

Offline #39 zbyszeq

zbyszeq

V.S.O.P.

• Użytkownik forum
  • 366
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5890 postów
  • Miejscowość:west coast ...

Napisano 02 maj 2011 - 15:01

Nio obejrzalem i uwazam ,ze to chyba nie o mnie bylo :o .Prawda o nas ? Autor , to z kim sie utozsamiasz ? Z Pieczynska , czy Glowackim ?
Na pohybel wszystkim konfidentom http://www.gazeta.ie..._DIR#/smile.png .

Offline #40 badfish

badfish

Guru

• Użytkownik forum
  • 974
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7886 postów

Napisano 02 maj 2011 - 15:04

Tak sie sklada, ze uczelni prywatnych pojawilo sie w Polsce bezliku. Nie twierdze, ze kazda prywatna uczelnia jest gorsza od kazdej panstwowej bo to nie prawda. Statystycznie jednak prywatne wypadaja gorzej, w Polsce oczywiscie. Ze studentami kierunkow "hobbystycznych" pewnie masz racje ale to dotyczy i tych prywatnych i panstwowych uczelni.

Sam jestem inzynierek z panstwowej polibudy, pracuje w zawodzie. Kiedys kolega poprosil mnie o pomoc, magisterium pisal, studiowal to samo co ja, tylko prywatnie i chcial zaciagnac mojej opinii. Rece mi opadly jak uslyszalem, czego on nie wie i na jaki temat prace pisze. Pewnie sie nawet obronil. No i on jest mgr, a ja inz. Obaj mamy "wyzsze" a on ma nawet wyzsze od mojego :o No ale co z tego? Dzisiaj ja projektuje systemy informatyczne a on moim programistom conajwyzej kable moglby podlaczac :o

Użytkownik badfish edytował ten post 02 maj 2011 - 15:06

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.