Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie Kupic Farby Do Malownia Mieszkania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Renia83

Renia83

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 13:54

Witam!! Mam pytanie czy ktos mi moze powiedziec gdzie moge kupic farby do malowania mieszkania ,w Dublinie?? gdzie jest najlpeszy wybor potrzebuje roznego rodzaju farb do scian i do drzwi do drewna itd... i czy oni tez tu tak maja ,ze moge kupic biala i pigment i zmieszac?? jak jescze ktos zna mniej wiecej ceny to juz w ogole byloby super;)

Offline #2 detepe

detepe

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 11
  • Pip
  • 80 postów
  • Miejscowość:tam gdzie wszyscy ;-)

Napisano 27 marzec 2011 - 14:18

Hej

Kupisz w MRCB Dublin 8 blisko polskiego kosciola. Dobieraja i mieszaja kolory na miejscu na poczekaniu ale z tego co pamietam cen niskich chyba nie mieli. Dokladnie mieszcza sie tutaj:
http://maps.google.c...,326.82,,0,1.62

Witam!! Mam pytanie czy ktos mi moze powiedziec gdzie moge kupic farby do malowania mieszkania ,w Dublinie?? gdzie jest najlpeszy wybor potrzebuje roznego rodzaju farb do scian i do drzwi do drewna itd... i czy oni tez tu tak maja ,ze moge kupic biala i pigment i zmieszac?? jak jescze ktos zna mniej wiecej ceny to juz w ogole byloby super;)

Offline #3 anja79

anja79

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 192
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 27 marzec 2011 - 14:26

Hej
Sklepow z farbami jest mnustwo :P masz gotowe farby kolorowe ,mozesz tez sama zaproponowac im wymiesznie farb (robia to na miejscu przy tobie) mozesz tez kupic probki farb za od 1do 3e
Nie pamietam nazwy sklepu ale tam kupywalam 2 lata temu farbe do kuchni ,cenny nie pamietam ale nie bylo drogo (bo bym pamietala) a mowa o sklepie w centrum Dublina na Capel st przy banku Aib
Nastempny sklep to Hombase, Atlantic wiecej nazw nie pamietam
“Bycie pozytywnie nastawionym mo?e nie rozwi??e wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczaj?c? liczb? ludzi, by by?o to warte zachodu.”

Offline #4 lechita6

lechita6

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 16:44

A orientuje się ktoś z Was może jak nazywa się farba przeciwko powstawaniu grzyba i gdzie ją można zakupić.Dzięki i pozdrawiam.

Offline #5 aciu7

aciu7

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 107 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 17:03

A orientuje się ktoś z Was może jak nazywa się farba przeciwko powstawaniu grzyba i gdzie ją można zakupić.Dzięki i pozdrawiam.

Perma White firmy Zinsser, to chyba teraz najlepsza farba pomagajaca w walce z grzybem. Ale trzeba pamietac ze sama farba za nas wszystkiego ni zalatwi. Trzeba wietrzyc, mokre miejsca samodzielnie osuszac np. narozniki okien, itd.
Farbe mozesz kupic w wiekszosci spcjalistycznych sklpow z farbami, ja zawsz kupuje w PAINTWORLD na Ballymount.

Offline #6 lechita6

lechita6

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 17:18

Dzięki już sobie zapisałem i na pewno ją kupię jak będę malował wszystkie pokoje.Pozdrawiam

Offline #7 Renia83

Renia83

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 18:39

Hej

Kupisz w MRCB Dublin 8 blisko polskiego kosciola. Dobieraja i mieszaja kolory na miejscu na poczekaniu ale z tego co pamietam cen niskich chyba nie mieli. Dokladnie mieszcza sie tutaj:
http://maps.google.c...,326.82,,0,1.62

dzieki-mieszkam blisko tego sklepu i nawet nie wiedzialam ,ze oni tam farby sprzedaja  :P

Hej
Sklepow z farbami jest mnustwo :P masz gotowe farby kolorowe ,mozesz tez sama zaproponowac im wymiesznie farb (robia to na miejscu przy tobie) mozesz tez kupic probki farb za od 1do 3e
Nie pamietam nazwy sklepu ale tam kupywalam 2 lata temu farbe do kuchni ,cenny nie pamietam ale nie bylo drogo (bo bym pamietala) a mowa o sklepie w centrum Dublina na Capel st przy banku Aib
Nastempny sklep to Hombase, Atlantic wiecej nazw nie pamietam

dzieki moze kupie tylko kilka probek bo malowac chce maly pokoj dla dziecka :P))))

a jeszcze ktos moze mi powiedziec na oko ile kosztuja farby 20?50 ? 100? taka np.puszka olejnej,albo 5 litrow emulsji....

Offline #8 Oxide

Oxide

Life = online

• Użytkownik forum
  • 505
  • PipPipPipPipPip
  • 3146 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 27 marzec 2011 - 19:52

Athlantic Homecare, Woody's a ceny sprawdzisz on-line na ich stronie :D

http://www.buy4now.i...home.aspx?loc=H

Użytkownik Oxide edytował ten post 27 marzec 2011 - 19:53

Offline #9 Tomasek

Tomasek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 234 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 20:04

dzieki-mieszkam blisko tego sklepu i nawet nie wiedzialam ,ze oni tam farby sprzedaja  :D

dzieki moze kupie tylko kilka probek bo malowac chce maly pokoj dla dziecka :D))))

a jeszcze ktos moze mi powiedziec na oko ile kosztuja farby 20?50 ? 100? taka np.puszka olejnej,albo 5 litrow emulsji....

A ja ostatnio znalazlem dziewczyne, ktora niedrogo pomalowala pokoj dzieciecy (12 latek) w motywy z Gwiezdnych Wojen - nikt takiego nie ma.
Ty wybierasz, co chcesz miec na scianach, suficie, a ona maluje - Taki Michal Aniol 21 wieku ;)

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.