Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chirurg W Cork

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Menele

Menele

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejscowość:Youghal

Napisano 08 marzec 2011 - 22:58

Witam, a więc zgłosiłem się u mojego lekarza aby skierował mnie do Chirurga w Cork [ul. Wiltona chyba] i chodzi mi o to, że lekarz powiedział mi, że mogę czekać nawet do 6 miesięcy.. I nie wiem na razie nic, ponieważ żaden list nie przyszedł ani nic.. A na wakacjach lecę do Polski i czekać około 6 miesięcy mi się nie kalkuluje.. I tu się rodzi moje pytanie.. Czy ktoś z was może już się zapisywał przez swojego doktora do chirurga, ile trwała odpowiedź ze szpitala..?
Również chciałbym się zapytać o inną rzecz w jednym temacie, po co tworzyć kilka. :D
A więc chodzi o dentystę. Czy znacie w Corku jakiegoś dentysty.. Z którym można się dogadać w sprawie Aparatu na Zęby. Chodzi o to, czy mógłby dać no nie wiem instrukcje jakby dla Polskiego dentysty który by mi założył aparat, a dentysta w Cork by mi zmieniał gumki, no ponieważ bardziej mi się chyba będzie kalkulowało założyć aparat w Polsce jak w Irlandii..

Bardzo prosiłbym o pomoc.

A i z okazji dnia kobiet, wszystkiego najlepszego, uśmiechajcie się dużo i wszystkiego czego sobie życzycie :P :*

Offline #2 Menele

Menele

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 marzec 2011 - 19:01

Odświeżam..

Na prawdę potrzebuję tych informacji jak najszybciej.

Offline #3 Menele

Menele

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 marzec 2011 - 21:56

Refresh .
Nikt nic nie wie? :/ :)

Offline #4 ButterflyEffect

ButterflyEffect

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisano 22 marzec 2011 - 23:11

...zgłosiłem się u mojego lekarza aby skierował mnie do Chirurga w Cork ......

Najnowsze statystyki irlandzkiej służby zdrowia podają, że Cork University Hospital (CUH) i University Hospital Galway (UHG) są najgorszymi szpitalami w Irlandii pod względem wykonywanych usług medycznych

...mogę czekać nawet do 6 miesięcy.. ....

Tylko 6 miesięcy :)
.......w Galway średni czas oczekiwania na realizację usług ...chirurgicznych, pacjentom niehospitalizowanym wynosi około 450 dni! .....

za: http://www.galway.pl...gorzej-nas-obsu

Może lepiej skonsultować się z chirurgiem podczas wakacyjnej wizyty w Polsce?
Po co czeka? je?li na nic ...

Offline #5 Menele

Menele

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 10:27

Boże.. :/ No to mam problem.. No niby lepiej w Polsce to zrobić bo idzie się dogadać ze wszystkim i tak dalej, lecz to również są koszta bo trzeba iść raczej do Prywatnego.
Nie mam ubezpieczenia w Polsce no bo jak skoro mieszkam w Irlandii i tylko Prywatny zostaje. Ale zapewne będzie to lepszym rozwiązaniem jak tu w Irlandii.
Dziękuję bardzo za pomoc.!

Offline #6 ButterflyEffect

ButterflyEffect

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 11:33

Boże.. :/ No to mam problem.. ...

Jeszcze nie masz. On ma:

[size="2"]...Kilkanascie miesiecy temu uleglem wypadkowi....Po wypisaniu ze szpitala miale co 2 msc kontrole ,za kazdy razem lekarze twierdzili ze wszystko jest ok a bol minie po 6 msc....Po 6 msc niestety nog dalej bolala i nie pozwalal na normalne funkcjonowanie....umowile sie na wizyte.Lekarz potraktowal mnie bardzo oschle,stwierdzil ze tak ma byc a ten bol to jest chyba moj wymysl....Niewiele myslac kupilem bilet i udalem sie na wizyte do Polskiego lekarza.....Diagnoza byla przerazajaca,musze miec jak najszybciej operacje bo jesli zostawie noge w taki stanie bede czół bol do konca zycia a z kazdym dniem bedzie coraz gorzej i moze sie to skonczyc amputacja....[/size][size="2"] [/size]
http://www.gazeta.ie...wtopic=68952=

Użytkownik ButterflyEffect edytował ten post 23 marzec 2011 - 11:33

Po co czeka? je?li na nic ...

PLka