Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Dlugo Czekacie Na Job Seekers Allowance

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 mandm

mandm

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 luty 2011 - 20:27

Witam ,

Pewnie temat juz znany i oklepany , ale chcialbym zebrac informacje na temat czasu oczekiwania na JSA w waszych miastach/miejscowosciach .
Takie watki istnieja na forach Irlandzkich wiec pomyslalem aby takze porownac czas naszego oczekiwania z czasem oczekiwania irlandczykow
Prosze o wpisywanie sie z podaniem dotychczasowego czasu oczekiwania i lokalizacji .
Takie zebranie informacji w jednym watku umozliwi nam porownanie naszego czasu oczekiwania z innymi ludzmi moze nawet w tym samym office .

Ja czekam juz 1 rok w Navan ,

Tak na marginesie to wszystkie pytania na pismie ( gadac z nimi to nawet szkoda czasu ) na temat mojego wniozsku pozostaja bez odpowiedzi wobec tego zamierzam zglosic sprawe do
Office of Ombundsman - taki tutejszy rzecznik praw obywatelskich .
Jesli macie jakies doswiadczenia w dochodzeniu swoich praw w tym temacie napiszcie co zrobiliscie i jaki przynioslo skutek

Pozdrawiam

mandm

Offline #2 czlowiekzlisciemnaglowie

czlowiekzlisciemnaglowie

Life = online

• Użytkownik forum
  • 324
  • PipPipPipPipPip
  • 3147 postów

Napisano 21 luty 2011 - 20:31

Witam ,

Pewnie temat juz znany i oklepany , ale chcialbym zebrac informacje na temat czasu oczekiwania na JSA w waszych miastach/miejscowosciach .
Takie watki istnieja na forach Irlandzkich wiec pomyslalem aby takze porownac czas naszego oczekiwania z czasem oczekiwania irlandczykow
Prosze o wpisywanie sie z podaniem dotychczasowego czasu oczekiwania i lokalizacji .
Takie zebranie informacji w jednym watku umozliwi nam porownanie naszego czasu oczekiwania z innymi ludzmi moze nawet w tym samym office .

Tak na marginesie to wszystkie pytania na pismie ( gadac z nimi to nawet szkoda czasu ) na temat mojego wniozsku pozostaja bez odpowiedzi wobec tego zamierzam zglosic sprawe do
Jesli macie jakies doswiadczenia w dochodzeniu swoich praw w tym temacie napiszcie co zrobiliscie i jaki przynioslo skutek

Pozdrawiam

mandm

poprostu nie wierze .... zalóżcie jeszcze związki zawodowe
It is better to be hated for what you are than loved for what you are not.

Offline #3 wailua

wailua

VIP

• Użytkownik forum
  • 1306
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6773 postów

Napisano 21 luty 2011 - 20:38

Juz jest :D www.inou.ie

"Wydatki konsumpcyjne nap?dzaj? gospodark?. Dlatego w obecnej sytuacji ?ycie ponad stan, to w obliczu spowolnienia gospodarczego patriotyczny obowi?zek." Peter Schiff

Codziennie rano budz? si? pi?kniejsza, ale dzisiaj to ju? koorwa przesadzi?am.

Offline #4 czlowiekzlisciemnaglowie

czlowiekzlisciemnaglowie

Life = online

• Użytkownik forum
  • 324
  • PipPipPipPipPip
  • 3147 postów

Napisano 21 luty 2011 - 20:41

Juz jest :D www.inou.ie

:D

Offline #5 mandm

mandm

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 luty 2011 - 20:41

Bardzo interesujaca odpowiedz moze pomozesz zalozyc taki zwiazek bo widac ze masz wprawe

Offline #6 czlowiekzlisciemnaglowie

czlowiekzlisciemnaglowie

Life = online

• Użytkownik forum
  • 324
  • PipPipPipPipPip
  • 3147 postów

Napisano 21 luty 2011 - 20:45

Bardzo interesujaca odpowiedz moze pomozesz zalozyc taki zwiazek bo widac ze masz wprawe

niestety żadnego doswiadczenia w tej dziedzinie nie mam, jestem nieuleczalnym optymistą znającym swoją wartosc meżczyzną który wie do czego sluzą rece i glowa wiec raczej sie wam nie przydam :D - pozatym nie lubie karpackiego

Offline #7 blzfw

blzfw

Działacz

• Użytkownik forum
  • 343
  • PipPipPipPip
  • 2058 postów

Napisano 21 luty 2011 - 20:51

Ja niestety juz nie dostane aloensa, bo moje durne babsko poszlo do roboty.. durna sie skusila rypac za 38 patoli rocznie.. Masakra jakie te baby durne.
niech sie wstydzi ten co robi, nie ten co widziDlaczego wspolczuc komus kto ma zle na wlasne zyczenie?

Offline #8 mandm

mandm

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 luty 2011 - 20:57

niestety żadnego doswiadczenia w tej dziedzinie nie mam, jestem nieuleczalnym optymistą znającym swoją wartosc meżczyzną który wie do czego sluzą rece i glowa wiec raczej sie wam nie przydam ;) - pozatym nie lubie karpackiego

Ja tez karpackiego nie lubie ale lubie Zoladkowa Gorzka :)
Moze chyba wlasnie dlatego nie musze chwalic sie swoimi zaletami z narcystyczna wrecz satysfakcja aby w ten oto sposob dac upust swojej sklonnosci do oceniania drugiego czlowieka , bez posiadania chocby minimalnej wiedzy na temat danej jednostki.
Jednak zazdroszcze optymizmu dwuch rak i glowy no i oczywiscie tego ze wiesz co z tymi zaletami robic aby siebie samego dowartosciowac a innym dac jednak podstawe do wstepnej oceny twojego intelektu .

may the force be with you

Offline #9 czlowiekzlisciemnaglowie

czlowiekzlisciemnaglowie

Life = online

• Użytkownik forum
  • 324
  • PipPipPipPipPip
  • 3147 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:05

Ja tez karpackiego nie lubie ale lubie Zoladkowa Gorzka :)
Moze chyba wlasnie dlatego nie musze chwalic sie swoimi zaletami z narcystyczna wrecz satysfakcja aby w ten oto sposob dac upust swojej sklonnosci do oceniania drugiego czlowieka , bez posiadania chocby minimalnej wiedzy na temat danej jednostki.
Jednak zazdroszcze optymizmu dwuch rak i glowy no i oczywiscie tego ze wiesz co z tymi zaletami robic aby siebie samego dowartosciowac a innym dac jednak podstawe do wstepnej oceny twojego intelektu .

may the force be with you

jak juz taki oblatany w tematach forum jestes to przejzyj sobie historie i posty uzytkownika z którym próbujesz sie wdac dyspute i sie poprostu nie osmieszaj,
bo nawet gdybyś użyl dwóch rąk to bys nie dal rady mnie ocenic, pomijając calkowicie fakt ze ani jednym slowem nie wyrazilem oceny na twój temat, chyba sam siebie oceniles
ale obawiam sie ze pojęcie sarkazm jest ci równie obce jak ortografia

Offline #10 MAZY

MAZY

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 102 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:05

Proponuje Ci smierdzacy leniu ruszyc [beeep]e i poszukac pracy. Na bzdety typu rzecznik praw obywatelskich masz czas a na wysylanie CV juz sily braklo?

Offline #11 mandm

mandm

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:13

Proponuje Ci smierdzacy leniu ruszyc [beeep]e i poszukac pracy. Na bzdety typu rzecznik praw obywatelskich masz czas a na wysylanie CV juz sily braklo?

Oj widze ze z Polski wyjechalem , a tu same polskie zachowania i uszczypilwosci .

Zamykam watek i zycze wam wszystkiego dobrego

jak juz taki oblatany w tematach forum jestes to przejzyj sobie historie i posty uzytkownika z którym próbujesz sie wdac dyspute i sie poprostu nie osmieszaj,
bo nawet gdybyś użyl dwóch rąk to bys nie dal rady mnie ocenic, pomijając calkowicie fakt ze ani jednym slowem nie wyrazilem oceny na twój temat, chyba sam siebie oceniles

Jak bym sie mial wdawac to w dyspute ( tak mnie w szkole uczyli ) tak wiec kolego skladnie popraw zanim bedziesz uczyl ortografii :) .

Użytkownik mandm edytował ten post 21 luty 2011 - 21:14

Offline #12 Baila

Baila

provocateur

• Użytkownik forum
  • 1449
  • PipPipPipPipPip
  • 4016 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:13

Witam ,

Pozdrawiam

mandm

Ale jaaja!

:)

niestety żadnego doswiadczenia w tej dziedzinie nie mam, jestem nieuleczalnym optymistą znającym swoją wartosc meżczyzną który wie do czego sluzą rece i glowa wiec raczej sie wam nie przydam ;) - pozatym nie lubie karpackiego

Co ty dzisiaj taki humor masz?? Co post to mi sie bardziej buzia usmiecha ;) No poowiedz, no ;)
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie"

Offline #13 czlowiekzlisciemnaglowie

czlowiekzlisciemnaglowie

Life = online

• Użytkownik forum
  • 324
  • PipPipPipPipPip
  • 3147 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:15

Oj widze ze z Polski wyjechalem , a tu same polskie zachowania i uszczypilwosci .

Jak bym sie mial wdawac to w dyspute ( tak mnie w szkole uczyli ) tak wiec kolego skladnie popraw zanim bedziesz uczyl ortografii :)

znowu nie odrobiles zadania domowego, gdybys odrobil to bys wiedzial ze mnie polskiego w szkole nie uczyli, a to co zlowiles to nie skladnia,nie ortografia, tylko literówka

Offline #14 MAZY

MAZY

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 102 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:16

Jak bym sie mial wdawac to w dyspute ( tak mnie w szkole uczyli ) tak wiec kolego skladnie popraw zanim bedziesz uczyl ortografii :)

Nie czepiaj sie martinball'a bo widac, ze zwykla literowka na klawiaturze i nic wiecej. Wyjechales z Polski bo tam bys G! dostal wiec przyjechales tutaj dziadowac leniwy pajacu...

Offline #15 andkan7

andkan7

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 11
  • Pip
  • 186 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:17

nie zebym sie czepiał ale widze ze robisz wykłady na temat ortografii a co to za słowo "przejzyj" ?

Offline #16 czlowiekzlisciemnaglowie

czlowiekzlisciemnaglowie

Life = online

• Użytkownik forum
  • 324
  • PipPipPipPipPip
  • 3147 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:18

Co ty dzisiaj taki humor masz?? Co post to mi sie bardziej buzia usmiecha :) No poowiedz, no ;)

dobry dzien to dzien pelen sarkazmu i szydzenia ;) a pozatym lubie jak sie ktos przeze mnie usmiecha

Offline #17 MissHeresy

MissHeresy

Life = online

• Użytkownik forum
  • 12
  • PipPipPipPipPip
  • 2947 postów

Po prostu pisze sie oddzielnie.
Takze nie jestes "znającym swoją wartosc meżczyzną". Jestes przeceniajacym swoja wartosc bufonem, probujacym nauczac czegos, o czym sam nie masz pojecia.

Byc moze szastam wulgaryzami, ale nikogo nie wyzywam i nie obrazam, ty prosty maly czlowieczku, siedzacy na necie i przy pier dalajacy sie do wszystkich, ktorych niby utrzymujesz placac podatki.
Jak jestes taki swiatowy, co udowadniales Pani Minister, to wez sam rusz dooopsko i pomoz koledze, ktory czeka na allowance.
Slepe cytry, im ktory marniejszy tym wiecej szczeka i ocenia innych widzac u nich zdzblo, a u siebie belki w oku nie zauwazy.

Zambesi

Offline #18 wailua

wailua

VIP

• Użytkownik forum
  • 1306
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6773 postów

Wow jaki fajny watek ortograficzny, mozna sie przylaczyc? :)

"Wydatki konsumpcyjne nap?dzaj? gospodark?. Dlatego w obecnej sytuacji ?ycie ponad stan, to w obliczu spowolnienia gospodarczego patriotyczny obowi?zek." Peter Schiff

Codziennie rano budz? si? pi?kniejsza, ale dzisiaj to ju? koorwa przesadzi?am.

Offline #19 czlowiekzlisciemnaglowie

czlowiekzlisciemnaglowie

Life = online

• Użytkownik forum
  • 324
  • PipPipPipPipPip
  • 3147 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:22

nie zebym sie czepiał ale widze ze robisz wykłady na temat ortografii a co to za słowo "przejzyj" ?

następny, ja nie jestem polakiem ( przynajmniej w papierach) i polski to dla mnie obcy język - ten pisany

Offline #20 theHEARTsong

theHEARTsong

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 272 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:24

Martinball z calym szacunkiem do Ciebie bo juz kilka Twoich postow przeczytalam, ale moze najpierw sam sprawdz jak sie niektore wyrazy pisze (np. jak to sam napisales: poprostu i pozatym ) zanim zaczniesz poprawiac bledy innych.

Dziekuje za uwage :)

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.