Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kobieta Ginekolog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 moniquam

moniquam

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 13 postów
  • Gadu-Gadu: 3667774
  • Miejscowość:dublin

Napisano 31 styczeń 2011 - 19:53

Witam.Szukam ginekologa kobiety.Najlepiej delikatnej :P i znajacej sie na rzeczy.Bylam kiedys u Pani ginekolog w centrum Dublina,ale wiecej moja noga tam nie postanie.Prosze o pomoc.Z gory dzieki :(

Offline #2 kasia83

kasia83

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 31 styczeń 2011 - 19:59

Witam.Szukam ginekologa kobiety.Najlepiej delikatnej :P i znajacej sie na rzeczy.Bylam kiedys u Pani ginekolog w centrum Dublina,ale wiecej moja noga tam nie postanie.Prosze o pomoc.Z gory dzieki :(

Moze dr Monika Antepowicz,przyjmuje w Medicusie-podobno jest dobra

Offline #3 ruda29

ruda29

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 31 styczeń 2011 - 20:08

Ja ostatnio korzystalam z uslug pani dr.Anetty Sempki i jestem bardzo zadowolona. Mila, delikatna i konkretna. Przyjmuje na Parnell Street i na 66 Lower Gardiner Street. w PW MEDICAL Centre.Pozdrawiam :P

Offline #4 Kropcia

Kropcia

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 31 styczeń 2011 - 20:16

Ja chodze do Dr.Antepowicz jestem zadowolona przyjmuje w przychodni na przeciwko Ikei,ceny nie sa tak kosmiczne jak w Medicusie

Offline #5 pinkulla

pinkulla

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 454
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • Miejscowość:DUBLIN

Napisano 31 styczeń 2011 - 20:33

Dr Monika Antepowicz z Medicusa:)

Offline #6 2010

2010

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 31 styczeń 2011 - 20:57

fakt jest ona delikatna ale jezeli komus cos dolega to nie radze do niej isc mi nie potrafila pomuc i leczyla mnie w ciemno stwierdzala ze szyjka jest w porzadku ze od strony ginekologa nic tu nie ma a poszlam do faceta ginekologa i stwierdzil ze macica jest w zlym stanie zrobilismy cytologie i stwierdzono podejrzenia raka szyjki macicy.takze leczyc ona sobie moze zwierzeta a nie ludzi nawet zwierzaka bym nie dala

Offline #7 aniakam80

aniakam80

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 4
  • Pip
  • 145 postów

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:27

No coz kazdy ma swoje zdanie, pamietajmy jednak nikt nie jest nieomylny...Ja chodzilam do niej w ciazy i zlego zdania nie powiem, super sie z nia gada, konkretna, luzackie podejcie, mila atmosfera w gabinecie, zawsze pozartuje, a i co najwazniejsze jako ginekolog wydaje mi sie super!

Offline #8 mager

mager

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 8
  • Pip
  • 247 postów
  • Gadu-Gadu: 5503695
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:35

Korzystalam z uslug obu Pan, zdecydowane NIE pani A, i owsze wroce jeszce do Pani S.

Pozdr

Offline #9 Baila

Baila

provocateur

• Użytkownik forum
  • 1377
  • PipPipPipPipPip
  • 3924 postów

Napisano 31 styczeń 2011 - 23:22

Byłam kiedyś u pani Antepowicz i również mogę ją polecić.
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie"

Offline #10 gohbor

gohbor

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 18 postów
  • Gadu-Gadu: 5173205
  • Miejscowość:Navan

Napisano 01 luty 2011 - 01:07

Witam.Szukam ginekologa kobiety.Najlepiej delikatnej :D i znajacej sie na rzeczy.Bylam kiedys u Pani ginekolog w centrum Dublina,ale wiecej moja noga tam nie postanie.Prosze o pomoc.Z gory dzieki :D

Polecam Panią Dr Monikę Antepowicz - jest dobrym lekarzem i bardzo miłą osobą.
www.englishlti.com

Offline #11 ewelina77

ewelina77

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 337 postów

Napisano 01 luty 2011 - 13:10

Pani dr. Antepowicz moze jest i mila, stara sie bardzo, moze i jest dobrym lekarzem ale jak nie ma problemow. W calym trogizmie sytuacji w jakiej sie znalazlam rok temu nie umiala mnie jednak pocieszyc, nie umiala mi tez medycznie pomoc, jedyne co jej wyszlo to smiertelne wystraszenie mnie, dziekuje Bogu ze w Mulimedzie nie maja sali operacyjnej bo pewnie by mnie odrazu wysterylizowala... Koszt wizyty tez nieczgo sobie...Na szczescie w rekach irlandzkich lekarzy doszlam do siebie bez zbednych zabiegow i co najwazniejsze usuniecia jajnika co polecala pani doktor. Nie znam zadnej innej pani ginekolog w ire ale tej zdecydowanie nie polecam!
03.09.2011 Filip - Coombe H.

Offline #12 cdariusz

cdariusz

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 01 luty 2011 - 13:25

Pani dr. Antepowicz moze jest i mila, stara sie bardzo, moze i jest dobrym lekarzem ale jak nie ma problemow. W calym trogizmie sytuacji w jakiej sie znalazlam rok temu nie umiala mnie jednak pocieszyc, nie umiala mi tez medycznie pomoc, jedyne co jej wyszlo to smiertelne wystraszenie mnie, dziekuje Bogu ze w Mulimedzie nie maja sali operacyjnej bo pewnie by mnie odrazu wysterylizowala... Koszt wizyty tez nieczgo sobie...Na szczescie w rekach irlandzkich lekarzy doszlam do siebie bez zbednych zabiegow i co najwazniejsze usuniecia jajnika co polecala pani doktor. Nie znam zadnej innej pani ginekolog w ire ale tej zdecydowanie nie polecam!

Hej dziewczyny a ja mam kłopot z nadżerką ,może miała któraś leczoną
jak tak to gdzie i jakim sposobem ,

Offline #13 ewelina77

ewelina77

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 337 postów

Napisano 01 luty 2011 - 21:42

Hej dziewczyny a ja mam kłopot z nadżerką ,może miała któraś leczoną
jak tak to gdzie i jakim sposobem ,

Dobry prywatny gabinet ginekologiczny w Polsce tylko i wylacznie, tutaj nie polecam nic, nie spotkalam jeszcze dobrego gina, a kilku juz odwiedzilam, nadzerke mialam zamrazana dobre 9 lat temu, po tym zabiegu nigdy juz nie powrocila...
03.09.2011 Filip - Coombe H.

Offline #14 2010

2010

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 01 luty 2011 - 22:05

mi probowali leczyc jakimis czopkami i w koncu jej nie wyleczyli i teraz mam powiklania po nadzerce raka szyjki macicy takze tez proponuje jakiegos dobrego lekarza poczytac troche na necie i byc przygotowanym na ich propozycje bo jak slyszalam sa trzy metody wszystko zalezne czy juz rodzilas

Offline #15 knatalka

knatalka

Diablica :-)

• Użytkownik forum
  • 1246
  • PipPipPipPipPip
  • 4443 postów
  • Miejscowość:Z Piekła...

Napisano 17 grudzień 2011 - 09:00

Czy któraś z tych Pań przyjmuje w niedziele?
Albo w ogóle znacie jakąś inną Panią doktor która przyjmuje w niedzielę?

Offline #16 kunki

kunki

Drapieżna z łasicowatych - kuna domowa oswojona

• Użytkownik forum
  • 556
  • PipPipPipPipPip
  • 4292 postów
  • Miejscowość:Ciarrai
  • Zainteresowania:Ostatnimi czasy czubek mojego nosa.

Napisano 17 grudzień 2011 - 09:13

Czy któraś z tych Pań przyjmuje w niedziele?

Nie wiem, ale mogę Ci zadzwonić do przychodni w których pracują

http://www.medicus.ie/lekarze.php?d=2
http://www.pwmedical...log-dublin.html

Albo w ogóle znacie jakąś inną Panią doktor która przyjmuje w niedzielę?

Nie znam, ale mogę dla Ciebie zadzwonić po innych niż w/w polskich przychodniach i zapytać.
:)

http://polishdoctors...ewtopic.php?t=2
"...szał zakupów jest dla kobiet ważniejszy od szału miłosnego, (...) należy szmaciane kaprysy towarzyszek łoża spełniać bez jęku, gdyż dla dam owo posłuszeństwo zwyczajowi ciągłej zmiany skóry jest czymś więcej niż narkotykiem, więcej niż przymusem biologicznym - to kobiecy język niezbędny kobiecie do życia."

Jestem kobietą.
Mój nick pochodzi od słowa kuna i został tutaj użyty w postaci zdrobnienia, wyrażonego w trzeciej osobie liczby mnogiej.

"Moralne jest po prostu to, co nie rani innych. Życzliwość (...) podsumowuje wszystko".

Offline #17 knatalka

knatalka

• Użytkownik forum
  • 1246
  • PipPipPipPipPip
  • 4443 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 09:32

Nie wiem, ale mogę Ci zadzwonić do przychodni w których pracują

http://www.medicus.ie/lekarze.php?d=2
http://www.pwmedical...log-dublin.html

Nie znam, ale mogę dla Ciebie zadzwonić po innych niż w/w polskich przychodniach i zapytać.

http://polishdoctors...ewtopic.php?t=2

Zadzwonić to ja mogę sama, pytam bo może ktoś wie i nie będę musiała dzwonić po wszystkich przychodniach i pytać :)
Kilka przychodni obdzwoniłam już wcześniej ale na razie nikogo nie znalazłam, myślałam bardziej o kimś kto przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie bo widzę że większe przychodnie albo w ogóle nie pracują jutro albo akurat nie ma ginekologa

EMC Health Care - jutro tylko dentysta

PW Medical Centre (dr Stempka) - jutro nieczynne, choć na stronie informacja że w niedziele czynne od 12 do 17

Polska Przychodnia Lekarska (Phibsborough) jutro nieczynna

Medicus - czynne ale ginekologa nie ma

Northwood Medical Centre - ginekolog tylko w czawartki

KBM Medics - jutro nieczynne

Więc nie ironizuj @kunki i jak nie wiesz to po prostu nie pisz :D

Użytkownik knatalka edytował ten post 17 grudzień 2011 - 09:58

Offline #18 kunki

kunki

• Użytkownik forum
  • 556
  • PipPipPipPipPip
  • 4292 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 09:59

Zadzwonić to ja mogę sama (...)

Odpowiedz mi proszę, skąd inni mogą wiedzieć czy są wolne terminy na dzień jutrzejszy, bez wykonania telefonu do przychodni?

A też sobie edytuję, a co.
Rozpiszmy schemat.

Pani K:
Kto wie czy jutro ginekolog przyjmuje?
Pani X:
wiem, ze przyjmuje w niedziele dr A.
Pani K:
To super.
Zaraz dzwonie, aby sie umówić.
Pani K:
Halo, to Ja Pani K , wiem, że jutro ginekolog przyjmuje.
Pani P:
Tak, przyjmuje, ale nie ma na jutro wolnych terminów.
Pani K:
Pani X jest kłamczuchą i wprowadza ludzi w błąd, narażając ich na poniesienie kosztów połączenia telefonicznego.
A poza tym to forum jest do doopy, bo nie można niczego konkretnego się dowiedzieć. A na dodatek @kunki ironizuje

Nie licz na innych, licz na siebie i na sprawność firmy telekomunikacyjnej
Informacji szukaj u źrodła

Użytkownik kunki edytował ten post 17 grudzień 2011 - 10:11

"...szał zakupów jest dla kobiet ważniejszy od szału miłosnego, (...) należy szmaciane kaprysy towarzyszek łoża spełniać bez jęku, gdyż dla dam owo posłuszeństwo zwyczajowi ciągłej zmiany skóry jest czymś więcej niż narkotykiem, więcej niż przymusem biologicznym - to kobiecy język niezbędny kobiecie do życia."

Jestem kobietą.
Mój nick pochodzi od słowa kuna i został tutaj użyty w postaci zdrobnienia, wyrażonego w trzeciej osobie liczby mnogiej.

"Moralne jest po prostu to, co nie rani innych. Życzliwość (...) podsumowuje wszystko".

Offline #19 knatalka

knatalka

• Użytkownik forum
  • 1246
  • PipPipPipPipPip
  • 4443 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 10:05

Odpowiedz mi proszę, skąd inni mogą wiedzieć czy są wolne terminy na dzień jutrzejszy, bez wykonania telefonu do przychodni?

Nie pytam o wolne terminy tylko o kogoś kto w ogóle przyjmuje w niedziele, o wolny termin mogę zapytać sama

Offline #20 kunki

kunki

• Użytkownik forum
  • 556
  • PipPipPipPipPip
  • 4292 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 10:14

Nie pytam o wolne terminy tylko o kogoś kto w ogóle przyjmuje w niedziele, o wolny termin mogę zapytać sama

Zadzwonić to ja mogę sama, pytam bo może ktoś wie i nie będę musiała dzwonić po wszystkich przychodniach i pytać :)
Kilka przychodni obdzwoniłam już wcześniej ale na razie nikogo nie znalazłam, myślałam bardziej o kimś kto przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie bo widzę że większe przychodnie albo w ogóle nie pracują jutro albo akurat nie ma ginekologa

I może nie pisz już nic więcej.
Bo albo Ja jestem yebnieta albo Ty chcesz sobie tylko popatrzeć (skoro zadajesz pytanie o pracę ginekologów w niedzielę a terminy wolne Cię nie interesują ) :D

Użytkownik kunki edytował ten post 17 grudzień 2011 - 10:18

Jestem kobietą.

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.