Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Slajdy Z Podkladem Muzycznym

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 yoshi

yoshi

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 248 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 23:21

witam!
znacie moze jakies fajne darmowe programy, ktore mozna sciagnac z neta, do obrobki zdjec. chodzi mi konkretnie o pokaz slajdow z podkladem muzyki- wiecie - takie co to czesto na youtube widac!
najlepiej proste w obsludze i po polsku bez zadnych wymyslnych funkcji- po prostu prosty i konkretny program!

Offline #2 juhuhu

juhuhu

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 23:38

witam!
znacie moze jakies fajne darmowe programy, ktore mozna sciagnac z neta, do obrobki zdjec. chodzi mi konkretnie o pokaz slajdow z podkladem muzyki- wiecie - takie co to czesto na youtube widac!
najlepiej proste w obsludze i po polsku bez zadnych wymyslnych funkcji- po prostu prosty i konkretny program!

chodzi pewnie, acz nie do końca o diaporamę, fajna sprawa, kiedy prawdziwe slajdy są rzucane na ścianę z 2 - 3 rzutników w podkład muzyki. a do sklejania fot i muzy najprostszy i wydaje mi się najlepszy program to  windows movie maker, dostepny chyba w każdym legalnym pakiecie windy. po prostu przeciągasz foty w okienka i synchronizujesz ze ścieżką muzyczną suwakami plus kila efektów, wstawianie napisów itp. Prościej nie można. 
 "Niech ryczy z bólu ranny ?o?, zwierz zdrów przebiega kniejekto? nie ?pi, ?eby spa? móg? kto? - to s? zwyczajne dzieje" 

Offline #3 CaptainMorgan

CaptainMorgan

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 59
  • PipPip
  • 390 postów
  • Gadu-Gadu: Jest

Napisano 30 listopad 2010 - 06:08

Polecam ProShow Gold lub Muvee - sa platne ale mozna sciagnac wersje demo
Gówno jest synonimem niezniszczalności, gdyż nawet gdyby nic nie było, to i tak gówno będzie.

Offline #4 cinnabon

cinnabon

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 4
  • Pip
  • 119 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 30 listopad 2010 - 10:25

Polecam windows movie maker - prosty i fajny. Ja ostatnio zrobilam sobie nim pokaz zdjec slubnych z wybranym przeze mnie podkladem muzycznym. wyszlo super

Offline #5 yoshi

yoshi

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 248 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 16:54

dzieki wielkie!
wiem windows movie maker jest fajny, tworzylam slajdy na laptopie siostry bo ona miala viste, a ja mam xp takze ten movie maker wspolpracuje chyba tylko z vista, czy sie myle?
spobuje te inne.
pozdrawiam

Offline #6 juhuhu

juhuhu

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 17:37

windows movie maker oczywiście jest na xp, jak jest legalny, ale zawsze możesz spróbować sciagnac i zainstalowac offline, jeśli potrafisz sobie póxniej zainstalować xp jak trza. dziwne że go nie masz, może wpisz nazwę w search i masz a nie wiesz że masz? możesz spróbować bezpłatnego avidemuxa, popatrz tu, albo

http://www.dobreprog...m,Windows,19122.

html i tu http://www.dobreprog...dows,11546.html
 "Niech ryczy z bólu ranny ?o?, zwierz zdrów przebiega kniejekto? nie ?pi, ?eby spa? móg? kto? - to s? zwyczajne dzieje" 

Offline #7 sebciu0

sebciu0

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 131 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 22:39

Możesz takzę skorzystać z Picassa.
Potrzebujesz serwisu komputerowego na terenie co. Kildare: www.pcdoconcall.com

Offline #8 yoshi

yoshi

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 248 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:26

dziekuje wszystkim !!!
sciagnelam windows movie maker bo juz mam opanowany ten program, no i jestem bardzo szczesliwa!!!!!!!!!
pozdrawiam!

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.