Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Plastry Antykoncepcyjne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 kanara

kanara

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 18:50

witam wszystkie panie,
moje pytanie dotyczy antykoncepcji a dokladnie plastrow anty.
byl okres ze byly bardzo modne a teraz wydaje mi sie ze jakos temat ucichl. ostatnio zaczelam sie zastanawiac nad ta metoda anty.ale nie mam zadnego doswiadczenia z takimi plasterkami.
prosze napiszcie czy takowe sa dostepne tu w ie.czy sa jakies skutki uboczne?czy sie po nich tyje jak po niektorych tabletkach? (wiadomo zalezy od organizmu)
jaka jest cena?
itp itd

pozdr.

Offline #2 kanara

kanara

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 22:25

halllo, czy ktos ma jakies inf.o plastrach???

Offline #3 ziggzaczek

ziggzaczek

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 7
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 23:46

hejka ja uzywałam plastow przez 3 lata bylam bardzo zadowolona ale wiadomo ze to zalezy od organizmu.Osobiscie polecam ceny niepamietam i napewno mozna je tu dostac, i napewno jest to jedna z lepszych srodków anty :(
zeby byc kims, najpierw musisz byc soba Dołączona grafika

Offline #4 Panna Migotka

Panna Migotka

Love the 80s

• Użytkownik forum
  • 13
  • PipPipPip
  • 997 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 10:27

hejka ja uzywałam plastow przez 3 lata bylam bardzo zadowolona ale wiadomo ze to zalezy od organizmu.Osobiscie polecam ceny niepamietam i napewno mozna je tu dostac, i napewno jest to jedna z lepszych srodków anty :(

witam, ja rowniez uzywalam plastrow Evra ok 4 lata i bylam bardzo zadowlona, jedyne skutki uboczne jakie u siebie widywalam tyo bole glowy, ale pod kazdym innym wzgledem byly wygodne, i dobrze je tolerowalam.
Sa dostpene w Irlandii w bardzo podobnej cenie jak w Polsce.

Offline #5 mrowcia9

mrowcia9

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 197 postów
  • Gadu-Gadu: 9601723
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 26 listopad 2010 - 10:29

witam
nie wiem jak jest w tym kraju z plastrami nigdy nie kupowalam
ja stosuje od ponad roku dostaje je w PL i cena jednego opakowania to ok 45-50 zl praktycznie taka sama jak dobry tablet.
jestem bardzo zadowolona zadnych skutow ubocznych nie tyje jedyne to trzeba uwazac aby plaster sie nie odkleil np. na basenie tam mi sie najczesciej odkleja :/ ale mam zapasowe wiec w razie gdy juz nie chce sie przykleic naklejam nowy aby nie przerywac tygodnia stosowania.
osobiscie polecam wszystkim choc spotkalam sie z osobami ktorym organizm odrzucil plastry - kwestia organizmu.
pozdrawiam
?ycie to s? chwile, chwile tak ulotne jak motyle, a zegar daje znak, nie zatrzymasz go i tak.

Offline #6 kanara

kanara

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 18:18

dzieki dziewczyny za odp. moze ktos jeszcze ma jakies doswiadczenie/opinie w tym temacie?

Offline #7 irenkaaa2

irenkaaa2

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 128
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Gadu-Gadu: mam
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 13 marzec 2013 - 20:25

Ceny sa rozne .. ostatnio w boots kupilam 4 opakowania za 48e a w innej aptece mi krzykneli cene 72e .
Jak uzlyszalam te ponad 70 e to mowie dzieki ale wezme w innej aptece .
Pan byl zdziwiony ze prawie polowe taniej .

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.