Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ból Brzucha?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 2010

2010

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 15:46

mam taki problem od 3 tygodni mam straszny bol brzucha po prawej stronie na dole promieniujacy do kregoslupa rowniez na dole.bylam u nie jednego lekarza i nawet w szpitalu i nikt nie wie co jest grane USG nic nie wykazuje badania moczu i krwi tez w normie.zadne silne tabletki nie pomagaja bol jest taki mocny ze nie pozwala spac a nasila sie jak siadam lub leze jak chodze to tylko kregoslup boli.nieraz wystepuja mdlosci.zaznaczam nie jestem w ciazy.mial juz ktos taki problem

Offline #2 badfish

badfish

Guru

• Użytkownik forum
  • 899
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7644 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 13 listopad 2010 - 15:50

Kiedys mialem podobnie. Tylko nie 3 tygodnie a 3 dni. Wyrostek. Ledwo zdazylem.
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie

Offline #3 tarden76

tarden76

Działacz

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów
  • Miejscowość:Dublin South
  • Zainteresowania:ambitne kino, alternatywna muzyka, podroze, Canada

Napisano 13 listopad 2010 - 16:06

mam taki problem od 3 tygodni mam straszny bol brzucha po prawej stronie na dole promieniujacy do kregoslupa rowniez na dole.bylam u nie jednego lekarza i nawet w szpitalu i nikt nie wie co jest grane USG nic nie wykazuje badania moczu i krwi tez w normie.zadne silne tabletki nie pomagaja bol jest taki mocny ze nie pozwala spac a nasila sie jak siadam lub leze jak chodze to tylko kregoslup boli.nieraz wystepuja mdlosci.zaznaczam nie jestem w ciazy.mial juz ktos taki problem

nie masz jakis problemow? mozesz to miec na tle nerwowym, stresy.

Offline #4 2010

2010

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 16:09

czytalam ze przy wyrostku trzeba miec goraczke i wymioty a ja nie mam no i nogi byl nie mogla zgiac do brody nie mam pojecia co mi jest

Offline #5 RadekR

RadekR

Działacz

• Użytkownik forum
  • 6
  • PipPipPipPip
  • 1724 postów
  • Miejscowość:Polska

Napisano 13 listopad 2010 - 16:09

Brzmi jak wyrostek ale te 3 tygodnie nie pasują.....
Eat right, don't smoke, don't drink, exercise daily... Die anyway

Offline #6 FORMAE

FORMAE

Ananke

• Użytkownik forum
  • 848
  • PipPipPipPipPip
  • 4170 postów
  • Miejscowość:co. Dublin
  • Zainteresowania:wiele

Napisano 13 listopad 2010 - 16:14

po prawej to tylko wyrostek ....
no chyba ze zator jelita
jak to moja babcia mawiała "źbina na zakręcie"
tez kiedyś tak miałem lek?:
najlepsze metoda dwa kubki wody z kiszonych ogórków
nie jest to żart, prawdę pisze
działa to tak jak kret na rury
wsio przeczyści i nie zaszkodzi tylko trzeba być blisko wc :D
Człowiek rzadko myli się dwa razy
...na ogół trzy lub więcej

Offline #7 sztaflik

sztaflik

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 76
  • PipPip
  • 452 postów
  • Gadu-Gadu: 7556217
  • Miejscowość:Płock/Naas

Napisano 13 listopad 2010 - 16:26

Chyba Ci się na głowę rozsiało żeby na forum (zwłaszcza tym) szukać porady medycznej.
Idź jeszcze raz do lekarza i nie stosuj żadnych domowych kuracji.
Polscy lekarze online...śmiechu warte

"Gdyby nie internet nie wiedzialbym, ze na swiecie jest tylu idiotów."...Stanislaw Lem

Offline #8 macio1980

macio1980

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPip
  • 295 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 16:34

to faktycznie wygląda jak wyrostek. idź kobieto do lekarza/szpitala i nie daj się spławić zanim będzie za późno. jeśli nie pomagają już leki przeciwbólowe to musi być źle.
kierowco-wlacz myslenie

i pamietaj: tylem-nie przodem

Offline #9 FORMAE

FORMAE

Ananke

• Użytkownik forum
  • 848
  • PipPipPipPipPip
  • 4170 postów
  • Miejscowość:co. Dublin
  • Zainteresowania:wiele

Napisano 13 listopad 2010 - 16:37

Chyba Ci się na głowę rozsiało żeby na forum (zwłaszcza tym) szukać porady medycznej.
Idź jeszcze raz do lekarza i nie stosuj żadnych domowych kuracji.
Polscy lekarze online...śmiechu warte

oczywistsze idź do lekarza który cie powie to co już wiesz
każe ci łykać chemie akurat danego koncernu farmaceutycznego (profity) która ci rozwali inne narządy i nie zawsze pomorze
możesz tez zjeść czy wypić zioło lub wywar który działał na te same schorzenie od tysięcy lat ...no ale twój wybór
być albo nie być niewolnikiem koncernu farmaceutycznego
tylko że oni maja w d.u.pie twoje zdrowie
Człowiek rzadko myli się dwa razy
...na ogół trzy lub więcej

Offline #10 2010

2010

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 16:38

ja bylam juz u 5 lekarzy i nadal nic + szpital irlandzki.z jelitami mialam kiedys problem i mialam na to operacje ale teraz jelito dobrze pracuja takze nie mam pojecia co jest albo cos nie tak z przydatkami naprwde nie wiem.

PS.JA CHCE POPROSTU DOWIEDZIEC SIE CZY KTOS MIAL TAKI PRZYPADEK A NIE JAK INNI PISZA LEKARZE ONLINE JAK MAJA BYC TAKIE GLUPIE ODPOWIEDZI TO NIECH SIE TE OSOBY NIE WYPOWIADAJA

Offline #11 sztaflik

sztaflik

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 76
  • PipPip
  • 452 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 16:41

no ale twój wybór

Nie...to Twój wybór. Ja tylko chciałem Cię ostrzec przed "wszystkowiedzącymi" z forum (zwłaszcza tego)
Sok z kiszonych ogórków na sperforowane jelito...taki mój typ - brzmi nieźle :D
Zdrowia życzę

Użytkownik sztaflik edytował ten post 13 listopad 2010 - 16:45

"Gdyby nie internet nie wiedzialbym, ze na swiecie jest tylu idiotów."...Stanislaw Lem

Offline #12 badfish

badfish

Guru

• Użytkownik forum
  • 899
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7644 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 16:49

sperforowane jelito...taki mój typ

No i w Tobie odezwal sie internetowy lekarz :D Na marginesie, dziura w jelicie zabije cie w 3 kwadranse a nie 3 tygodnie.

Offline #13 sztaflik

sztaflik

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 76
  • PipPip
  • 452 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 16:54

dziura w jelicie zabije cie w 3 kwadranse a nie 3 tygodnie.

Z sokiem z ogóreczków pewnie tak

Offline #14 gemini43

gemini43

Dojrzala kretynka

• Użytkownik forum
  • 437
  • PipPipPipPipPip
  • 3498 postów
  • Gadu-Gadu: 7657719
  • Miejscowość:Dublin 24
  • Zainteresowania:Zycie,ostatnio nawet pozagrobowe...

Napisano 13 listopad 2010 - 16:58

ja bylam juz u 5 lekarzy i nadal nic + szpital irlandzki.z jelitami mialam kiedys problem i mialam na to operacje ale teraz jelito dobrze pracuja takze nie mam pojecia co jest albo cos nie tak z przydatkami naprwde nie wiem.

PS.JA CHCE POPROSTU DOWIEDZIEC SIE CZY KTOS MIAL TAKI PRZYPADEK A NIE JAK INNI PISZA LEKARZE ONLINE JAK MAJA BYC TAKIE GLUPIE ODPOWIEDZI TO NIECH SIE TE OSOBY NIE WYPOWIADAJA

Trzeba rowniez zasiegnac porady ginekologa.A z analiz dodatkowo zrobic badanie kalu w kierunku pasozytow.
U mojej corki byly podobne objawy .Zrobiono wiele badan miedzy innymi;mocz,krew,usg jamy brzusznej,ostatnim badaniem bylo wlasnie badanie kalu w kierunku pasozytow.Nie wykazalo niczego.
Po jakims czasie bole zmniejszyly sie a dziecku przepisano srodki uspokajajace.
Stwierdzono ze bole sa zwiazane z okresem dojrzewania w jaki weszla corka.
I to okazala sie trafna diagnoza.Wszelkie dolegliwosci ustapily po srodkach uspokajajacych juz zreszta calkowiecie odstawionych.
Przyczyn takich dolegliwosci moze byc wiele.Dlatego nie nalezy lekcewazyc i sie samoleczyc a szukac pomocy u lekarzy az do wyjasnienia przyczyn.

Zycze zdrowka

Dodam jeszcze ze zapalenie wyrostka nie zawsze objawia sie wymiotami czy goroczka.zapalenie nieostre czesto mylone jest z niestrawnoscia.Najszybciej mozna wykluczyc zapalenie wyrostka badajac krew na poziom leukocytow.

Użytkownik gemini40 edytował ten post 13 listopad 2010 - 17:02

Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi...

Offline #15 badfish

badfish

Guru

• Użytkownik forum
  • 899
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7644 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 17:01

Z sokiem z ogóreczków pewnie tak

Sok z ogoreczkow to jest pikus w porownaniu z PH twojego zoladka.

Offline #16 goldlab

goldlab

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 11
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 17:03

To moga byc "korzonki". Po prostu Cie "zawialo". Prawdopodobnie. To nie bol brzucha tylko okolic nerek. Ten bol promieniuje na dolna czesc brzucha i ma sie wrazenie jakby to byl problem z jelitami. Srodki przeciwbolowe nie pomagaja. Musisz ogrzewac miejsce w okolicy ledzwiowej - bedzie bolalo, jesli to jest to. Tez tak mialem. Trzymalo mnie 4 tyg. ale czasem nawraca, gdy przemarzne.

Offline #17 cdariusz

cdariusz

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 17:29

Też mam takie objawy trzy tygodnie temu dostałam antybiotyk bo to niby zapalenie pęcherza ,
troszeczkę ból puścił ale wrócił ,badania z krwi i moczu dobre ,zrobiono prześwietlenie i to niby
jelita dostałam MOVICOL I Buscopan biorę od czwartku ale poprawy jeszcze niema ,
w piątek idę znowu do lekarza ,

Offline #18 monia_b

monia_b

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 14
  • Pip
  • 171 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 18:41

ja z dokladnie takimi samymi objawami kiedys trafilam do szpitala z podejrzeniem wyrostka a okazalo sie, ze to nerka. ten bol tak wlasnie promieniuje i jest sie ciezko go pozbyc zwyklymi przeciwbolowymi. pamietam tylko, ze dostalam zastrzyk z ketanolu i jakies antybiotki i tydzien w wyrku (to bylo w polsce)

Offline #19 2010

2010

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 20:59

nerki raczej odpadaja bo sprawdzali,zapalenie pecherza raczej tez nie bo nie odczuwam zadnego bolu przy oddawaniu moczu zdaje mi sie ze jest to zwiazane zapaleniem przydatkow choc nie mam wymiotow ani goraczki ale w tym samym miejscu boli musi cos byc ginekologicznie lekarz powiedzial ze bardzo by mu pomog wynik cytologi ale niestety na ten wynik czeka sie od 4-6 tygodni a ja narazie czekam dwa tygodnie.jak mi robili usg jamy brzusznej to nie podobala im sie wyglad macicy ze cos jest nie tak choc usg robil lekarz GP i chirurg.nie mam pojecia co mi jest.ginekolog jak mnie badal to powiedziala ze z jej strony jest wszystko ok ale nie robila usg ginekologicznego.tylko dziwne ze 2 lekarzy powiedzialo ze jest cos nie tak.jakis lekarz popelnil tu blad.jednym slowem dziwny przypadek.biore ketonal,profenid i inne silne tabletki przeciwbolowe i nic nie daja,antybiotyki tez bralam bo mnie w ciemno leczyli i tez zadnej poprawy

Offline #20 2010

2010

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 20:59

nerki raczej odpadaja bo sprawdzali,zapalenie pecherza raczej tez nie bo nie odczuwam zadnego bolu przy oddawaniu moczu zdaje mi sie ze jest to zwiazane zapaleniem przydatkow choc nie mam wymiotow ani goraczki ale w tym samym miejscu boli musi cos byc ginekologicznie lekarz powiedzial ze bardzo by mu pomog wynik cytologi ale niestety na ten wynik czeka sie od 4-6 tygodni a ja narazie czekam dwa tygodnie.jak mi robili usg jamy brzusznej to nie podobala im sie wyglad macicy ze cos jest nie tak choc usg robil lekarz GP i chirurg.nie mam pojecia co mi jest.ginekolog jak mnie badal to powiedziala ze z jej strony jest wszystko ok ale nie robila usg ginekologicznego.tylko dziwne ze 2 lekarzy powiedzialo ze jest cos nie tak.jakis lekarz popelnil tu blad.jednym slowem dziwny przypadek.biore ketonal,profenid i inne silne tabletki przeciwbolowe i nic nie daja,antybiotyki tez bralam bo mnie w ciemno leczyli i tez zadnej poprawy

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.