Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konto Walutowe W Polsce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 aufo

aufo

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 12:20

Moze ktos sie orientuje: czy w ktoryms z polskich bankow (w Polsce) moznaby zalozyc konto walutowe bez osobistego wstawiania sie w banku?
NIe mam mozliwosci poleciec teraz do Polski, a chcialabym zalozyc takie konto stad, czy moze ktos tak zakladal konto?!
Czy wogole jest taka mozliwosc?
Najbardziej zalezaloby mi na banku pko bp, ale info o innych bankach tez beda mile widziane:)
Z gory dzieki za info!

Offline #2 domaradzka

domaradzka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 13:14

mbank
http://www.mbank.pl/.../emax_walutowy/
mozesz otworzyc konta z mojego polecenia i 50zl wpadnie :D
powodzenia

Offline #3 goldlab

goldlab

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 11
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 13:24

PKO BP
Sprobuj tu. Kiedy ja sie dowiadywalem o konto w PKO BP to niby wszystkie operacje na koncie sa darmowe, ale musi byc na nim 500 Euro, ktorych nie mozna ruszyc.

Użytkownik goldlab edytował ten post 11 listopad 2010 - 13:33

Offline #4 aufo

aufo

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 16:26

Spoko, warunki to jedno, ale mi chodzi o mozliwosc zalozenia konta walutowego stad, z Irlandii, bez latania do Polski.
Ja chce po prostu troche kasy przelac na konto w euro w Polsce, ktorego jeszcze nie mam, a chcialabym jak najszybciej zalozyc.
Ktory bank daje mi taka mozliwosc? pko bp chyba nie...:) Wszedzie mozna wypelnic formularz przez neta, ale i tak trzeba go pozniej osobiscie podpisac w jakiejs placowce banku w Polsce:/

Offline #5 PLmario

PLmario

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 106 postów
  • Gadu-Gadu: 2661594
  • Miejscowość:Ostrów Wlkp./Dublin

Napisano 11 listopad 2010 - 16:39

Załóż konto na siostrę/mamę/osobą fizyczną, która może podpisać dokumenty w placówce banku lub przy obecności przedstawicielu banku w domu.

Offline #6 TIPP

TIPP

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPip
  • 402 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 16:46

'...mi chodzi o mozliwosc zalozenia konta walutowego stad, z Irlandii, bez latania do Polski
...Ktory bank daje mi taka mozliwosc?...'

obawiam się,że nie znajdziesz takiego banku w Polsce.

Offline #7 Slodki

Slodki

Guru

• Użytkownik forum
  • 21
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5830 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 16:49

mysle, ze notariusz, potwierdzenie i mozesz upowaznic kogos, do podpisania w Twoim imieniu umowy rachunku bankowego, zadzwon do PKO BP i sie zapytaj
Nie jestem ginekologiem, ale moge zerkn??

Offline #8 SYL1982

SYL1982

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 17:42

W BZ WBK WYPELNISZ WNIOSEK PRZEZ NETA, A DOKUMENTY DO PODPISU PRZYWIEZIE KURIER NA IRLANDZKI ADRES.

Offline #9 lyha

lyha

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • -83
  • PipPipPip
  • 611 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 01:02

ktos sie orientuje jak z mbanku walutowego wyplacic euro ? sa w pl takie bankomaty ?

Użytkownik lyha edytował ten post 13 listopad 2010 - 01:03

Zrób dobry uczynek w zyciu i z?ó? donos na s?siada , przyjaciela, znajomego itd. który pobiera zasi?ek i pracuje na czarno lub wykonuje us?ugi nie majac zarejstrowanej firmy i nie p?ac?c podatków . Pozbaw go zasi?ku !! nie daj sie d?u?ej okrada? !!! Dzieki temu to Ty jako uczciwy obywatel by? mo?e dostaniesz jego prace.Strona do zg?aszania tego typu przypadków :https://www.welfare.ie/EN/Secure/Pages/ReportSuspectFraud.aspxNIE DAJ SI? I ZGLO? JU? KOGO? DZISAJ !!!

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.