Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Oddam !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 ilonka122

ilonka122

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 16:56

Jakis czas temu zamiescilam ogloszenie,ze oddam tv za darmo! kto pierwszy ten lepszy wiec oddalam,a po 3 dniach moj telewizor zostal wystawiony na sprzedaz troche sie wk...urzylam :D no wtedy to bardzo teraz juz mi to wisi ale chyba moglam sie wkurzyc.. no i jak wiem Polak potrafi !!!

Offline #2 jarro

jarro

Działacz

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPipPip
  • 1584 postów
  • Miejscowość:dublin

Napisano 28 lipiec 2010 - 17:08

Name and Shame :D
Never in the field of human conflict was so much owed by so many to so few.Winston ChurchillOn the Battle of Britain

Offline #3 badfish

badfish

Guru

• Użytkownik forum
  • 1026
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7999 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 28 lipiec 2010 - 17:14

troche sie wk...urzylam

Zupelnie niepotrzebnie. Oddalas? oddalas. No to juz nie Twoje. I nowy wlasciciel moze sprzedawac za ile mu sie podoba.
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie

Offline #4 ilonka122

ilonka122

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 17:21

Zupelnie niepotrzebnie. Oddalas? oddalas. No to juz nie Twoje. I nowy wlasciciel moze sprzedawac za ile mu sie podoba.

:D

Offline #5 BerS

BerS

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • Gadu-Gadu: 576144

Napisano 28 lipiec 2010 - 17:46

po czesci bad ma racje, ty sie problemu pozbylas, a ktos na tym jeszcze zarobil :D

ale to tez swiadczy o tobie:
- masz takie dobre serduszko i chcialas dac komus kto nie ma (potrzebujacym :D )
- jestes taki maly len, ze nie chcialas sie bawic w sprzedaz :D
Because life is too short to drive boring cars.www.bikepics.com/members/bersxt660

Offline #6 ilonka122

ilonka122

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 17:54

po czesci bad ma racje, ty sie problemu pozbylas, a ktos na tym jeszcze zarobil :D

ale to tez swiadczy o tobie:
- masz takie dobre serduszko i chcialas dac komus kto nie ma (potrzebujacym :D )
- jestes taki maly len, ze nie chcialas sie bawic w sprzedaz :D

Nie jestem maly len ale nie widzialam swnsu go sprzedawac skoro go sama dostalam :-)

Offline #7 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 369
  • 0 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 19:05

dokladnie jak napisal ktos wczesniej. Oddalas wiec nie jest Twoje i nie kumam o co tyle zlosci. Trzeba bylo sprzedac jak Ci zal teraz ze to nie Ty zarobilas no bo chyba dlatego zla jestes :) Osobiscie nie wydaje mi sie ze jest to cwaniak. Wziol jak bylo za darmo i sprzedal ba, ktos ma leb na karku ze tak powiem.Radzi sobie jak moze a przy tym nikomu krzywdy nie robi heh.

Offline #8 ilonka122

ilonka122

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 19:34

dokladnie jak napisal ktos wczesniej. Oddalas wiec nie jest Twoje i nie kumam o co tyle zlosci. Trzeba bylo sprzedac jak Ci zal teraz ze to nie Ty zarobilas no bo chyba dlatego zla jestes :) Osobiscie nie wydaje mi sie ze jest to cwaniak. Wziol jak bylo za darmo i sprzedal ba, ktos ma leb na karku ze tak powiem.Radzi sobie jak moze a przy tym nikomu krzywdy nie robi heh.

Sluchaj teresac nie wypowiadaj sie na moim poscie bo nie wiem czy wiesz ale odemnie cos dostaliscie i wiesz ze bezinteresownie !!! wiec ty mi tutaj nie wyjezdzaj.Ja moglam sprzedac ale pamietaj gdyby ludzie nie oddawali nic za darmo tylko sprzedawali to czasem niektorym byl by ciezko prawda wiesz o czym mowie ? Bo sami kiedys prosiliscie o pomoc! Nie mam nauczki i nie o to tu chodzi ale nie bede sie tlumaczyc !!! bo wy tak wiecie najlepiej !!!

Offline #9 DARECKI30

DARECKI30

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 21:54

Zawsze tak jest że jak założysz temat to z reguły znajdzie się ktos kto chce Ci do[beeep]ać:)

Offline #10 blzfw

blzfw

Działacz

• Użytkownik forum
  • 343
  • PipPipPipPip
  • 2055 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:03

No tak.. Niektorym to zal go.wno w kiblu sposcic, bo moze by dalo sie zjesc albo sprzedac z zyskiem. Jak ktos zre twoje go.wno to sie nie przejmuj, daj mu jeszcze chusteczke-moze wytrze sobie kupe z buzi i tez zje.

Użytkownik blzfw edytował ten post 28 lipiec 2010 - 22:04

niech sie wstydzi ten co robi, nie ten co widziDlaczego wspolczuc komus kto ma zle na wlasne zyczenie?

Offline #11 stela

stela

Działacz

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:03

Podejrzewam ze autorka tematu nie wkurzyla ze sie na czlowieka ze sprzedal tv bo ona mogla to zrobic i na tym zarobic i teraz jej zal a raczej jest wkurzona dlatego ze wolalaby jednak oddac go w rece kogos kto tv potrzebuje badz bardzo chce a nie stac go na nowy badz nawet uzywany stary albo chociaz z checia, z wdziecznoscia przyjmie podarunek, gdyby wiedziala ze ktos na tym zarobi i darowizna nie trafi w te rece, w ktore wlascicielka tv by chciala zeby trafil :) czyli kogos bardziej uczciwego i potrzebujacego. Od tego sa darowizny zeby na tym nie zarobic a podarowac za darmo :) a nie zeby zalowac ze sie nie sprzedalo. Nie wiem po co w gole to pisze skoro to jest oczywiste hehe
Co widac dla niektorych niekoniecznie

Użytkownik stela edytował ten post 28 lipiec 2010 - 22:06

Offline #12 ilonka122

ilonka122

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:09

Jaki by temat to nie byl to tylko czekaja aby doje...ac norma :-)

Podejrzewam ze autorka tematu nie wkurzyla ze sie na czlowieka ze sprzedal tv bo ona mogla to zrobic i na tym zarobic i teraz jej zal a raczej jest wkurzona dlatego ze wolalaby jednak oddac go w rece kogos kto tv potrzebuje badz bardzo chce a nie stac go na nowy badz nawet uzywany stary albo chociaz z checia, z wdziecznoscia przyjmie podarunek, gdyby wiedziala ze ktos na tym zarobi i darowizna nie trafi w te rece, w ktore wlascicielka tv by chciala zeby trafil :) czyli kogos bardziej uczciwego i potrzebujacego. Od tego sa darowizny zeby na tym nie zarobic a podarowac za darmo :) a nie zeby zalowac ze sie nie sprzedalo. Nie wiem po co w gole to pisze skoro to jest oczywiste hehe
Co widac dla niektorych niekoniecznie

Dokladnie o tym mysle oddajac za darmo :-)
dziekuje za wyjasnienie tym co tego nie rozumieja :-)

Offline #13 stela

stela

Działacz

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:09

normalnie jak motto zyciowe mojego szefa :) on doladnie taka teorie stosuje w zyciu, przysiegam ze on by zjadl albo sprzedal z zyskiem swoje czy nie swoje hehe oby nie nie oddac komus i oby nie wyrzucic, niektorzy to sa zgnici od srodka przez te pieniadze i chec zysku brrr

No tak.. Niektorym to zal go.wno w kiblu sposcic, bo moze by dalo sie zjesc albo sprzedac z zyskiem. Jak ktos zre twoje go.wno to sie nie przejmuj, daj mu jeszcze chusteczke-moze wytrze sobie kupe z buzi i tez zje.

Offline #14 MBS

MBS

Life = online

• Użytkownik forum
  • 67
  • PipPipPipPipPip
  • 2854 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:10

Z jednej strony rozumiem wszystkich, którzy piszą, że to już nie Twoja sprawa co zrobił z telewizorem nowy właściciel, bo nigdzie nie było powiedziane, że on musi go zachować dla siebie.

Ale rozumiem też Ciebie, bo oddałaś go wierząc, że rzeczywiście ktoś go potrzebuje, a nie stać go na kupno i dlatego się po niego zgłosił... Też bym tak myślała...

Miałam dać ogłoszenie, że "oddam TV", ale chyba zrezygnuję, skoro tacy cwaniacy są...

Offline #15 blzfw

blzfw

Działacz

• Użytkownik forum
  • 343
  • PipPipPipPip
  • 2055 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:14

Pazerny dwa razy traci.. Pomysl ze moze ktos mu sie wlamie do domu po ten telewizor.. albo ktos go skopie dla tych pieniedzy co ja na tym TV zarobi(l).

Znajoma z Lonynu opowiadala mi jak Polacy przyjezdzaja na kanapki i zupe do charity-w BMW, albo w vanie w kamizelce robotniczej.. Ch.uje dostaja po 16 euro za podpieranie sia miotla na budowie a w lidlu kradna najtansza Padline. Z pracy wynosza sr.ajtasme z kibli a z kantyny kubki i sztucce. A po godzinach jeszcze stereo z aut albo laptopy i DVD z mieszkan. No i oczywiscie kufle z pubow i co tylko do lap sie q.rwa przyklei. Ale dla Polaka to powod do dumy-jaki to on (ona) zaradny, przedsiebiorczy i w ogole zaj.ebisty.
niech sie wstydzi ten co robi, nie ten co widziDlaczego wspolczuc komus kto ma zle na wlasne zyczenie?

Offline #16 ilonka122

ilonka122

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:16

Z jednej strony rozumiem wszystkich, którzy piszą, że to już nie Twoja sprawa co zrobił z telewizorem nowy właściciel, bo nigdzie nie było powiedziane, że on musi go zachować dla siebie.

Ale rozumiem też Ciebie, bo oddałaś go wierząc, że rzeczywiście ktoś go potrzebuje, a nie stać go na kupno i dlatego się po niego zgłosił... Też bym tak myślała...

Miałam dać ogłoszenie, że "oddam TV", ale chyba zrezygnuję, skoro tacy cwaniacy są...

Wiesz tez nie mozna mierzyc wszystkich ta sama miara,trafilam akurat na takiego cwaniaka..dalej oddaje ale oddajac mysle ze naprawde ktos tego potrzebuje a nie jeszcze na tym zarabia :-) tez bym mogla ale nie bede sprzedawac skoro sama dostalam

Offline #17 MBS

MBS

Life = online

• Użytkownik forum
  • 67
  • PipPipPipPipPip
  • 2854 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:18

Pewnie, że nie można, bo są ludzie, którzy naprawdę potrzebują... :)

Offline #18 zloty2483

zloty2483

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:27

Sluchaj teresac nie wypowiadaj sie na moim poscie bo nie wiem czy wiesz ale odemnie cos dostaliscie i wiesz ze bezinteresownie !!! wiec ty mi tutaj nie wyjezdzaj.Ja moglam sprzedac ale pamietaj gdyby ludzie nie oddawali nic za darmo tylko sprzedawali to czasem niektorym byl by ciezko prawda wiesz o czym mowie ? Bo sami kiedys prosiliscie o pomoc! Nie mam nauczki i nie o to tu chodzi ale nie bede sie tlumaczyc !!! bo wy tak wiecie najlepiej !!!

tak publicznie wypominac ze sie komus pomoglo.

Offline #19 ilonka122

ilonka122

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 23:10

tak publicznie wypominac ze sie komus pomoglo.

Tak publicznie wiedzac kim jestem pisac mi takie rzeczy to mozna !!! czasem miarka sie przebiera tez mam swoje nerwy jak kazdy i nie wytrzymuje.Nie widze w tym nic zlego...a ty widze doszukujesz i wylapujesz za slowka i to tak publicznie mozna ? :rolleyes:

Offline #20 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 369
  • 0 postów

Napisano 29 lipiec 2010 - 10:07

no tak teraz trzeba na kolanach chodzc i pomnik wystawic moze? Podziekowalam za przysluge a teraz wypowiadam sie wogole w innym temacie (gwoli scislosci nie wiedzialam ze to ty ale to ic nie zmienia pisze i mowie zawsze to co mysle) wiec daruj sobie.

Jesli piszesz juz publicznie o tym i owym to ja tez cos dodam. Moj potrzebowal lekow a ty jak stwierdzilas masz recepty 'zielone' wiec leki za free lub za grosze z polski a nam sprzedalas lekarstwa (notabene 5 sztuk z 10ciu bylo juz zwietrzałych i wyblakłych a opakowanie uszkodzone ale wziol bo nie mial innego wyjscia). I co teraz powiesz? kto na kim zarabia ? glupie 5 euro a teraz masz czelnosc czepiac sie kogostam ze twoj tv sprzedal (i dam sobie reke uciac ze zalujesz ze sama nie sprzedalas) Chcesz zeby ktos byl w porzadku wobec ciebie to sama badz.
Mialam sama napisac cos w tym temacie bo matko boska ale na takim czyms jak lek to juz trzeba miec tupet !

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.