Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Do Dziewczyn - Depilacja "trawniczka"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Siarzewscy

Siarzewscy

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 18:06

Czesc Dziewczyny, niedawno "przylapalam" swojego chlopaka na przegladaniu nagich fotek. Panie na zdjeciach mialy "gole" wydepilowane hmmm cipki. Nie wiem czy on ma jakis fetysz? Tez mysle o takim zabiegu ale nie wiem gdzie to mozna zrobic i czy to boli. To co on czytal jest tutaj:
http://erotyka.wp.pl...ch,galeria.html

JA mam raczej jak na foto nr 1

Czy warto to wogole robic?

Offline #2 kunki

kunki

Drapieżna z łasicowatych - kuna domowa oswojona

• Użytkownik forum
  • 561
  • PipPipPipPipPip
  • 4294 postów
  • Miejscowość:Ciarrai
  • Zainteresowania:Ostatnimi czasy czubek mojego nosa.

Napisano 03 czerwiec 2010 - 18:10

Jak Twoj Pan jest lysy (na glowce) to jak najbardziej polecam zrobienie przeszczepu Twoich na jego.
Jak sie przeszczepiajacy postara to jeszcze mu na klate i plecy (Twojemu) wystarczy <_<
"...szał zakupów jest dla kobiet ważniejszy od szału miłosnego, (...) należy szmaciane kaprysy towarzyszek łoża spełniać bez jęku, gdyż dla dam owo posłuszeństwo zwyczajowi ciągłej zmiany skóry jest czymś więcej niż narkotykiem, więcej niż przymusem biologicznym - to kobiecy język niezbędny kobiecie do życia."

Jestem kobietą.
Mój nick pochodzi od słowa kuna i został tutaj użyty w postaci zdrobnienia, wyrażonego w trzeciej osobie liczby mnogiej.

"Moralne jest po prostu to, co nie rani innych. Życzliwość (...) podsumowuje wszystko".

Offline #3 Hermenegilda

Hermenegilda

Świnia dzika , udomowiona .

• Użytkownik forum
  • 2099
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7498 postów
  • Miejscowość:zza sciany

Napisano 03 czerwiec 2010 - 18:46

Z doswiadczenia to nie wiem ale czytalam kiedys artykul na temat . Pewna dziennikarka poddala sie ,,zabiegowi " a pozniej dwa dni w luznych szortach chodzila <_< a w czasie depilacji miala czarno przed oczami . Jesli jestes wystarczajaco odwazna - ja nie jestem - to dlaczego by nie ?
Tęsknie .......

W antrejce na ryczce , leżą pyry w tytce .

Offline #4 lilli

lilli

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • Gadu-Gadu: 5854242
  • Miejscowość:co.kildare

Napisano 03 czerwiec 2010 - 18:54

Czesc Dziewczyny, niedawno "przylapalam" swojego chlopaka na przegladaniu nagich fotek. Panie na zdjeciach mialy "gole" wydepilowane hmmm cipki. Nie wiem czy on ma jakis fetysz? Tez mysle o takim zabiegu ale nie wiem gdzie to mozna zrobic i czy to boli. To co on czytal jest tutaj:
http://erotyka.wp.pl...ch,galeria.html

JA mam raczej jak na foto nr 1

hehe, jakaś nędzna prowokacja, bo wątpię, czy jeszcze istnieją kobiety mające tak jak na foto nr. 1 <_<
ze swojej strony polecam na gładko <_< :)
I hear babies cryin'.... I watch them growThey'll learn much more... than I'll ever knowAnd I think to myself... what a wonderful world...

Offline #5 KontoUsuniete

KontoUsuniete

Konto usuniete

• Użytkownik forum
  • 1175
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7615 postów
  • Zainteresowania:Różne, w większości dziwaczne.

Napisano 03 czerwiec 2010 - 19:01

Ta pani na zdjeciu 1 przypomniala mi

"Moj plan jest nadzwyczajny... Moj plan glowy wzniesie ponad mur... Moj plan zada cios nieobliczalny - by codziennosci zlamac bicz!
Moj plan jest dla sfory dzieci, dla ktorych zyc to jeszcze nic! Moj plan to z zycia ram wylamac, realnosci dzienny kicz!"

Offline #6 CarollQ

CarollQ

Life = online

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPipPip
  • 4514 postów
  • Miejscowość:Meath

Napisano 03 czerwiec 2010 - 19:42

Hahaha
Widac panstwu swingersom (podobny styl, wysrodkowanie) juz nie wystarcza stadne posuwanie :D
"To w tera?niejszo?ci drzemie ca?a tajemnica. Je?li szanujesz dzie? dzisiejszy, mo?esz go uczyni? lepszym. A kiedy ulepszysz tera?niejszo??, wszystko to, co nast?pi po niej, równie? stanie si? lepsze. [...] Ka?dy bowiem dzie? nosi w sobie wieczno??."Paulo Coelho

Offline #7 lilli

lilli

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • Gadu-Gadu: 5854242
  • Miejscowość:co.kildare

Napisano 03 czerwiec 2010 - 19:57

Hahaha
Widac panstwu swingersom (podobny styl, wysrodkowanie) juz nie wystarcza stadne posuwanie :D

toż trzeba się rozwijać, co nie :D wiedziałam że jakąś ściemą mi tu zajeżdża
I hear babies cryin'.... I watch them growThey'll learn much more... than I'll ever knowAnd I think to myself... what a wonderful world...

Offline #8 zbyszeq

zbyszeq

V.S.O.P.

• Użytkownik forum
  • 379
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5908 postów
  • Miejscowość:west coast ...

Napisano 03 czerwiec 2010 - 20:30

Hahaha

Zauwazylem to samo, jak TO sie znowu pojawilo, wiec raczej nie mam rozdwojenia jazni  :D .

pozdro.
Na pohybel wszystkim konfidentom http://www.gazeta.ie..._DIR#/smile.png .

Offline #9 Cleopatra

Cleopatra

Guru

• Użytkownik forum
  • 10
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5395 postów
  • Zainteresowania:Stomatologia <br />Polityka<br />Historia<br />Muzyka<br />Postcrossing.<br />

Napisano 03 czerwiec 2010 - 20:55

Ale po co ? :D
Czlowiek boi sie czasu - czas boi sie piramid...

Offline #10 CarollQ

CarollQ

Life = online

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPipPip
  • 4514 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 21:15

toż trzeba się rozwijać, co nie :D wiedziałam że jakąś ściemą mi tu zajeżdża

Pewnie, ze sciema, bo ktora kobieta w dzisiejszych czasach zadaje takie pytania?

Toz to nie ogolenie glowy, ktora widzi kazdy i mozna to zrobic bez problemu w domu, ba - czasem nawet powinno sie, tak dla odmiany :D :D
Panom tez polecam ;)

Użytkownik CarollQ edytował ten post 03 czerwiec 2010 - 21:18

"To w tera?niejszo?ci drzemie ca?a tajemnica. Je?li szanujesz dzie? dzisiejszy, mo?esz go uczyni? lepszym. A kiedy ulepszysz tera?niejszo??, wszystko to, co nast?pi po niej, równie? stanie si? lepsze. [...] Ka?dy bowiem dzie? nosi w sobie wieczno??."Paulo Coelho

Online #11 Entrops

Entrops

Działacz

• Użytkownik forum
  • 40
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Miejscowość:LK
  • Zainteresowania:black-swan events

Napisano 03 czerwiec 2010 - 22:10

Jakieś 6-7 lat temu znajome nastolatki podrzuciły mi to nagranie (tu tylko tekst, ale piosenkę pewnie można gdzieś pobrać):
http://www.tekstowo....kniety_jez.html
Nie jestem amatorem hip-hopu, ale tekst mnie ubawił - oczywiście pomijając wulgaryzmy.

W ramach solidarności z Irlandczykami odmawiam pracy w jakiejkolwiek firmie w Korei!

Offline #12 MotherNature

MotherNature

Guru

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6174 postów
  • Miejscowość:New Mexico

Napisano 03 czerwiec 2010 - 22:18

Niektorych panow podobno kreca takie jak ze zdj nr 1... @lilli wierze gleboko ze jeszcze takie panie sa a tym bardziej panowie ktorzy takowe porzadaja...dawniej to bylo standardem a na gladko nowoscia...teraz wiekszosc na gladko wiec takie krzaczki moga byc czyms porzadanym dla niektorych... :D
"Piekno jest tylko suma swiadomosci naszych zboczen..."~Salvador Dali~

Offline #13 MissHeresy

MissHeresy

Life = online

• Użytkownik forum
  • 12
  • PipPipPipPipPip
  • 2947 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 22:33

Mozg sobie wydepiluj.
Moze da sie te nedzne resztki uratowac.
Bo wedlug doktora Housa jak nic masz sarkoidoze. Ewentualnie toczen pozarl juz organy szarzasto-komorkowe.

Co to w ogole za wyrazenie - trawniczek. Jakies pochodne objawy zoofilii, krowy, kozy i zielona trawka chiba.

Ja pier dole, co sie na tym forum dzieje to ludzkie pojecie przechodzi.
Jak nie szukanie partnerki to kosiarki do trawniczka.

Idz i sie zapytaj chlopa co podglada gole schaby.
Jak lubi miec klaki miedzy zebami to zapuszczaj. Zapuszczaj hektary, nawet na sutkach.

To juz jest armagedon.

Użytkownik MissHeresy edytował ten post 03 czerwiec 2010 - 22:34

Zambesi

Offline #14 ijabubai

ijabubai

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 98
  • PipPip
  • 460 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 12:31

Owszem,to juz armagedon ;)
Żeby dorosli ludzie usuwali sobie drugorzędne cechy płciowe, by wygladac jak dzieci :) ;)
Pedofilia mi tu podjerzdża..

Trawniczek jest be,ale łyso tez jest be ! Jak zwykle złoty środek ;)

Offline #15 Siarzewscy

Siarzewscy

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 17:08

dziekuje za wszystkie wypowiedzi... mogloby sie wydawac, ze jestem jedyna taka na swiecie a wszystkie inne dziewczyny to wygolone na gladko. Jednak po silowni pod prysznicem wiekszosc jednak ma jakies loczki. Wiec albo wy, chlopcy co sie tutaj wpisujecie, klamiecie albo wasze panie maja .jpg / .avi na nazwisko a moze poprostu sa odwazne i zniosly ten bol dzielnie. Ja sama jeszcze nie wiem co zrobie ale napewno wam powiem

Offline #16 multikar

multikar

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 4
  • Pip
  • 161 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 20:18

Moja kobitka ma prawie jak na foto 1 i nie wyobrażam sobie że by było inaczej,takie wydepilowane eeeee fuujj od razu by mi ochota przeszła .

Offline #17 kingaj

kingaj

Działacz

• Użytkownik forum
  • 50
  • PipPipPipPip
  • 1724 postów
  • Miejscowość:DUBLIN

Napisano 04 czerwiec 2010 - 20:35

pewnie ,ze sie depilowac ,bo to higieniczne i estetyczne :P ja jak sie wydepiluje to lod razu ze 2 kg lzejsza sie czuje :D ps.podoba mi sie subtelna 6

Offline #18 MissHeresy

MissHeresy

Life = online

• Użytkownik forum
  • 12
  • PipPipPipPipPip
  • 2947 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 20:49

Najnowsze trendy z UK.

Do tego prowadzi kierowanie sie opinia chlopa przy braku wlasnego zdania.
''Let it grow''

Zambesi

Offline #19 CarollQ

CarollQ

Life = online

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPipPip
  • 4514 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 21:44

O qwa :P

Offline #20 Siarzewscy

Siarzewscy

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 09:42

Zauwazylem to samo, jak TO sie znowu pojawilo, wiec raczej nie mam rozdwojenia jazni :) .

pozdro.

Nie wiem dlaczego, na moim komputerze w domu nie moglam poprostu pisac w glownym oknie tylko uzywajac tego dziwnego panelu po lewej. Przepraszam za wysrodkowanie, mnie tez to drazni.

Najnowsze trendy z UK.

Do tego prowadzi kierowanie sie opinia chlopa przy braku wlasnego zdania.
''Let it grow''

Niezle! Ale u mnie az tak zle nie jest... A bedzie lepiej ale nie do zera...

Dzieki za wszystkie wpisy.

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.