Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprawdzona Firma Kurierska

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 mager

mager

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 10
  • PipPip
  • 265 postów
  • Gadu-Gadu: 5503695
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 16 maj 2010 - 22:19

Wiatm

rodzina z Polski chce mi przeslac paczke waga do 10 kg, poszukuje sprawdzonego przewoznika

czekam na Wasze podpowiedzi i ewentualne namiary, a takze na wskazowki ktorych przewoznikow w szczegolnosci omijac

Pozdr i z gory dziekuje

Offline #2 kisiel86

kisiel86

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 maj 2010 - 22:25

Green Speed www.greenspeed.com.pl  sprawdzone osobiście i przez wielu znajomych

Offline #3 mielizna

mielizna

filozof z Koziej Wólki

• Banned
  • 1722
  • 8949 postów
  • Miejscowość:Béal Atha Seanaidh

Napisano 16 maj 2010 - 22:34

Wiatm

rodzina z Polski chce mi przeslac paczke waga do 10 kg, poszukuje sprawdzonego przewoznika

czekam na Wasze podpowiedzi i ewentualne namiary, a takze na wskazowki ktorych przewoznikow w szczegolnosci omijac

Pozdr i z gory dziekuje

nie znam i nie reklamuję ale to odpowiedź z mojego priv

Offline #4 agrafka1

agrafka1

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 maj 2010 - 23:49

10 kg to poczta polska wydaje mi się że będzie taniej

Offline #5 genea

genea

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 17 maj 2010 - 00:32

ja polecam osobiście greenspeed :) do domu przyjadą zabiorą paczke -przywiozą pod podany adres :lol: .pozdrowionka

Użytkownik genea edytował ten post 17 maj 2010 - 00:34

Offline #6 noizzmaker

noizzmaker

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 89 postów
  • Gadu-Gadu: 8384679
  • Zainteresowania:muzyka,muzyka,muzyka:)

Napisano 17 maj 2010 - 00:33

Juz jednej osobie z forum polecalem, Grzegorz Serafin +353851374373 lub pl 0518718 406. Koles jest na max profesjonalny, dowiozl mi delikatny i bardzo drogi sprzet w stanie nienaruszonym, w terminie, uprzejmie. Jak dla mnie wzor kuriera. Dodatkowo nie zaplacilem duzo, za paczke 35kg wyszlo 60€ i maly tip dla kuriera za calosc transakcji.
m.

Offline #7 00000000

00000000

Działacz

• Użytkownik forum
  • 11
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów

Napisano 17 maj 2010 - 00:34

a ja korzystam z MTS EXPRESS i jestem bardzo zadowolna :lol:
Dołączona grafika

Offline #8 noizzmaker

noizzmaker

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 89 postów
  • Gadu-Gadu: 8384679
  • Zainteresowania:muzyka,muzyka,muzyka:)

Napisano 17 maj 2010 - 00:36

Nie polecam "kurier europa", dwa razy nie odebrali paczki, dzieki opatrznosci, bo nie wiem co byloby z odbiorem skoro oni od nadawcy nie wzieli. Tedex dowozi tylko pod z gory ustalone terminy, nie ma zbyt duzej swobody.
m.

Offline #9 pucia30

pucia30

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 93
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 17 maj 2010 - 06:37

Wiatm

Pozdr i z gory dziekuje

Ostatnio wysyłałam do Polski przez Max Kurier. za paczke do 15 kg zapłaciłam 35 euro.jestem zadowolona. http://www.maxkurier...a-irlandia.html

Offline #10 850R

850R

Działacz

• Użytkownik forum
  • 111
  • PipPipPipPip
  • 1988 postów
  • Miejscowość:Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Napisano 17 maj 2010 - 06:58

Jesli chcesz zeby paczka dojechala cala i zdorwa nie wysylaj jej tym kurierem http://www.thundertransport.pl/ .
Korzystalem z ich uslug dwa razy.Za pierwszym razem kilka rzeczy zostalo zniszczonych(kazdemu moze sie zdarzyc) i oszukano mnie na cenie nadbagazu(kilka euro,ale liczy sie sam fakt).
Postanowilem dac im druga szanse (poniewaz wszystko poza tym bylo OK) ale jak otworzylem paczke i zobaczylem rozwalone plastikowe butelki z impregnatem do ubran i plynem do prania (80zl) to sie naprawde wkur...
Zadzwonilem z reklamacja a kolo mowi ze to delikatne rzeczy byly,wiec zapytalem czy mam ziemniaki z Polski wysylac zeby dojechaly cale? :lol: Oczywiscie o zwrocie kosztow mowy nie bylo nawet.Bo to moja wina w/g nich byla.
"Dopoki nie skorzystalem z internetu, nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow."- Stanislaw Lem"

"Jesli moj sasiad codziennie bije swoja zone, ja zas nie bije jej nigdy, to w swietle statystyki obaj bijemy je co drugi dzien."-George Bernard Shaw

Dołączona grafika

Offline #11 boni36

boni36

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 17 maj 2010 - 10:21

Ile ludzi tyle opinii... ja korzystałam z http://www.thundertransport.pl/ juz kilka razy i zawsze było wszystko w jak najlepszym porządku odebrali w Pl od rodziny pod drzwi przywieźli tu cena moim zdaniem nie wysoka , jechał z nimi komp,TV naczynia łóżeczko...i zawsze wszystko bez zarzutu ja ich POLECAM.
Absolutnie nie mam z nimi nic wspólnego,nikt mi nie zapłacił za tą opinię. :lol:

Offline #12 lilli

lilli

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • Gadu-Gadu: 5854242
  • Miejscowość:co.kildare

Napisano 17 maj 2010 - 10:43

a ja nie będąc złośliwa polecam opcję: szukaj, bo tych tematów było już conajmniej 20 i naprawdę wszystkie możliwe informację już na forum są, łącznie z tymi cwaniakowatymi firmami jak i tymi które rzetelnie spełniają swoją funkcję, wiem bo sama kilka miesięcy temu szukałam przewoźnika i obyło się bez zakładania tematu nr. tysiąc trzysta sto czterysta.
I hear babies cryin'.... I watch them growThey'll learn much more... than I'll ever knowAnd I think to myself... what a wonderful world...

Offline #13 mager

mager

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 10
  • PipPip
  • 265 postów
  • Gadu-Gadu: 5503695

Napisano 17 maj 2010 - 23:38

dziekuje za odpowiedzi

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.