Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Listopad 2010

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1416 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1381 Rybka3

Rybka3

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • -2
  • Pip
  • 187 postów

Napisano 14 listopad 2011 - 13:05

Wszystkiego Najlepszego dla Emilki i Adrianka od Pati i mamusi :*

Offline #1382 anias10

anias10

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 160 postów

Napisano 14 listopad 2011 - 17:02

Wszystkiego najlepszego Adrianku :)

Offline #1383 ogrykip

ogrykip

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 327 postów

Napisano 14 listopad 2011 - 19:17

Dziekujemy za zyczonka i przesyłamy buziaczki dla Emilki wczorajszej solenizantki.Rosnij zdrowo Kochana!!!!!

U nas tez wczoraj imprezka wiec nie miałam czasu wejść.Adrian ogólnie był oszołomiony wszystkim co sie działo, balonami, tortem i całym zamieszaniem więc godzine trwało zanim doszedł do siebie i zaczął sie normalnie zachowywać.A nowe zabawki tez mu sie podobają :unsure:

Offline #1384 AnetaKutaj

AnetaKutaj

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 353 postów
  • Miejscowość:Nibylandia :)

Napisano 18 listopad 2011 - 15:12

Hej dziewczyny :D
My juz po szczepieniu Emisia byla bardzo dzielna i nie plakala jak na razie nie najgorzej znosi szczepienie tylko ostatnio budzi sie nam w nocy z placzem i nie wiem dlaczego.
Jak tam wasze dzieciaczki? mam nadzieje ze wszystkie zdrowe ;)
Sorki za brak polskich znakow ale Emisia pokombinowala nam cos z klawiatura maz wroci z pracy to popatrzy co poprzestawiala :)
Milego dzionka choc pogoda nas nie rozpieszcza buziaczki

Offline #1385 ogrykip

ogrykip

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 327 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 16:03

Aneta my tez bylismy na szczepieniu z Adriankiem i niby pierwszy dzien było ok a dzis cos kiespko mlody sie czuje, troszke ma katar i taki jakis markotny.Brak sił i checi do zabawy.A poza tym to na prawej nózce zrobilo mu sie takie twarde wokól ukłucia i czerwone, niby nie boli i nie płacze ja sie dotyka ale wczesniej tak nie miał.
A na szczepieniu nie było najgorzej, zapłakał tylko troszke przy wstrzykiwaniu ale szybko przeszło.
Co do nocnego budzenia to Adrian tez tak ma od jakiegos czasu, przewaznie około 22-23 i potem 1-2, wczoraj jak sie obudził to prawie godzine nie mógł zasnąć.

Buziaczki!

Offline #1386 bettiD

bettiD

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 236 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 18:08

Aneta my tez bylismy na szczepieniu z Adriankiem i niby pierwszy dzien było ok a dzis cos kiespko mlody sie czuje, troszke ma katar i taki jakis markotny.Brak sił i checi do zabawy.A poza tym to na prawej nózce zrobilo mu sie takie twarde wokól ukłucia i czerwone, niby nie boli i nie płacze ja sie dotyka ale wczesniej tak nie miał.
A na szczepieniu nie było najgorzej, zapłakał tylko troszke przy wstrzykiwaniu ale szybko przeszło.
Co do nocnego budzenia to Adrian tez tak ma od jakiegos czasu, przewaznie około 22-23 i potem 1-2, wczoraj jak sie obudził to prawie godzine nie mógł zasnąć.

Buziaczki!

HEJ DZIEWCZYNKI
ALE WAM DOBRZE,ŻE JUŻ MACIE ZA SOBĄ SZCZEPIENIE :D
ODNOŚNIE NOCNEGO BUDZENIA SIĘ DZIECI HMMM U NAS OS DŁUŻSZEGO CZASU BARDZO SŁABO.MAŁY BUDZI SIĘ OKOŁO 5-6 RAZY W CIĄGU NOCY.CO PRAWDA PIJE TYLKO I IDZIE SPAĆ, ALE ROBI SIĘ TO MĘCZĄCE...CÓŻ ZROBIĆ, CHYBA JAKOŚ MUSZĘ TO PRZETRWAĆ
POZA TYM FILIPEK STAWIA PIERWSZE KROCZKI , TAKŻE ROCZEK CHYBA PODREPCZE...ZA TYDZIEŃ SZYKUJEMY IMPREZKĘ URODZINOWĄ.MAM NADZIEJĘ,ŻE WSZYSTKO PÓJDZIE ZGODNIE Z PLANEM I ŻE MALUCH BĘDZIE GRZECZNY PRZY GOŚCIACH
TRZYMAJCIE SIĘ I PISZCIE CZĘŚCIEJ CO U WAS I DZIECIACZKÓW

Offline #1387 rodzyneczka

rodzyneczka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 217 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 19:44

hejka dziewczynki :-)

My na szczepienie pójdziemy dopiero na początku grudnia, ale już się boję jak to będzie, bo w zasadzie po każdym coś małej dolegało. Ale najpierw roczek, tort, balony i dużo gości, tylko niestety niewiele dzieci się spodziewamy, bo nasi znajomi jeszcze w większości się nie dorobili bobasów. No, ale mam nadzieję, że naszej małej nie będzie to przeszkadzało, choć jak będzie tyle osób obcych bądź co bądź dla niej to może być różnie. Ale damy radę :D
Nasz łobuz już ładnie biega, ciągle kursuje między między salonem, a kuchnią, a jak idziemy z nią na plac zabaw to ciągnie do dzieci, co nas bardzo cieszy. Na roczek kupiliśmy jej rowerek, a z PL kurierem przyjechał konik na biegunach, który śpiewa, rży, rusza ogonem i pyskiem no i miga mu serduszko na czerwono. Gabrysia bardzo lubi się nim bawić. Babcia przysłała też huśtawkę-skoczka, takiego przykręcanego do framugi drzwi, więc mówię Wam, że mała ma w salonie regularny plac zabaw :D Ale żadna zabawka nie pobije jej misia ubranego w piżamę i szlafmycę. Gdzie tylko może ciągnie go ze sobą za łapę. Mówię Wam jak to superowo wygląda :D
A co do spania to różnie, raz lepiej raz gorzej, ale wychodzi jej kolejny ząbek, albo 4 albo 5, nie mogę dokładnie sprawdzić, bo zamyka buzię, ale dziąsło bardzo czerwone i zapuchnięte jest. Budzi sie raz na picie, ok. 3.30 i czasami śpi do 6-7, a czasami wstaje w łóżeczku i muszę ją brać do naszego łóżka żeby nie obudziła całego osiedla, powierci się, pokopie nas i po jakimś czasie zaśnie. JA nie pamiętam kiedy przespałam całą noc bez pobudki, chyba jeszcze jak byłam w ciąży...No, ale dziewczynki okres niemowlęctwa kończy się naszym dzieciaczkom, więc wierzę, że będzie tylko lepiej...

pozdrowionka!

Offline #1388 ogrykip

ogrykip

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 327 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 16:37

Rodzyneczka, Myszencja wszystkiego najlepszego dla waszych gwiazdeczek - Pati i Gabi z okazji roczku, rosnijcie zdrowo i bądzcie pociecha dla waszych rodziców :P
Odrazu skladamy tez zyczenia jutrzejszemu jubilatowi - Filipkowi!!!!!

Buziaczki od e-ciotki i Adrianka :D

My chorujemy, paskudna pogoda i najpierw ja caly tydzien mialam katar i kaszel a teraz mlody sie zaraził.

Jakie plany świateczne, my lecimy do Polski.Nadal nie chodzimy sami tylko przy czymś, rosna nam kolejne zęby i szok jak Adrian wszystko łapie co sie mu pokaze.

Pozdrawiamy!

Użytkownik ogrykip edytował ten post 27 listopad 2011 - 16:38

Offline #1389 rodzyneczka

rodzyneczka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 217 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 19:13

Dzięki, dzięki ogrykip za pamięć :D

100 latek dla Pati, dużo zdróweczka i takiego słoneczka jak dziś było na co dzień :P

My już po imprezie, udała się choć mała początkowo bała się takiej ilości gości. Prezenty się jej spodobały, ale najbardziej dekoracja pokoju, bo uwielbia się bawić balonami... Poza tym odkąd nauczyła się chodzić to zawsze rano po zmianie pieluchy dostaje woreczek z pielucha do ręki i skubaniec mały zanosi ją do łazienki i wrzuca do kosza :P Straszny całuśnik się z niej zrobił, daje buzi bardzo chętnie nam i wszystkim zabawkom, umie pokazywać nie, nie... tak fajnie kręci przy tym główką, jak jej powiemy, żeby przyniosła jakąś zabawkę to bez problemu wie o co nam chodzi i przynosi, a jak nie może czegoś dostać to pokazuje palcem co chce ;) I pomyśleć, że rok temu jeszcze przez godzinę była w brzuchu, a dziś już taka mądra dziewuszka...

A co do świąt to my na razie na pewno wiemy, że zostajemy tutaj, a co będziemy robić to się okaże...

pozdrowionka dziewczynki!

Offline #1390 anias10

anias10

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 160 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 20:23

Cześć dziewczyny :)
Wszystkiego najlepszego dla naszych małych solenizantek, Gabrysi i Patusi ;)

Mam zaległości na forum, bo mamy za sobą przeprowadzkę, po pół roku musieliśmy niestety poszukać nowego lokum.
Na szczęscie uporaliśmy się już z rozpakowywaniem, pozostały jeszcze kilka detali, ale najgorsze za nami. Teraz mam 5 minut piechotką do dużego parku z placem zabaw, więc przeprowadzka wyszła nam na dobre. No i mieszkamy 4 przystanki busem od rodzyneczki :D
Na szczepienie wybieram się w następnym tyg, a 15-ego grudnia lecimy do Pl, nie mogę się już doczekać, ale jak zwykle mnóstwo spraw do załatwiania..
Kingula nie chodzi jeszcze sama, jedynie za rękę albo trzymając się mebli, ale śmiga już z chodzikiem po całym mieszkaniu, a jeszcze 2 tyg temu nie umiała.
Zepsuł nam się wózek, mam nadzieje, że będą mieli na magazynie częsc, jeśli nie to trzeba zamawiać u producenta, a to pewnie potrwa, więc w takim wypadku chyba kupimy jakąś lżejsza spacerówkę, teraz mieliśmy taki 3 w 1.

Pozdrawiamy, buziaki

Offline #1391 AnetaKutaj

AnetaKutaj

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 22:19

Hejka
100 latek dla naszych małych solenizantek ;) Gabrysia i Pati dużo zdrówka i samych radosnych dni życzą Emisia i Aneta ;)

Emisia nam szaleje wszędzie już dojdzie sama i jest taka zadowolona, wyszły nam kolejne 2 ząbki i kolejne 2 w drodze przez co mała jest troszkę rozdrażniona ale dajemy jakoś radę.

Co do planów świątecznych to postanowiliśmy spędzić święta w domku w polsce i lecimy 17 grudnia na 10 dni bardzo się cieszymy bo ostatnio 5 lat temu byliśmy na święta w domu.

Ania współczuję kolejnej przeprowadzki ale dobrze ze zadowolona jesteś z nowego domku:)

Ogrykip szybkiego powrotu do zdrowia :)

Rodzyneczka super, że Gabrysi się podobało i że imprezka się udała.

Spokojnej nocki buziaczki :D

Offline #1392 AnetaKutaj

AnetaKutaj

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 10:19

100 latek dla naszego dzisiejszego solenizanta Filipka :) życzymy dużo zdrówka, samych radosnych dni :lol:
BettiD roczkowa imprezka już się odbyła czy dopiero się odbędzie? :)

Offline #1393 rodzyneczka

rodzyneczka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 217 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 12:01

Wszystkiego naj... naj... najlepszego Filipku!!! 100 latek i dużoooo zdrówka :-)

Offline #1394 Rybka3

Rybka3

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • -2
  • Pip
  • 187 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 18:58

dziekujemy za zyczenia :rolleyes:

Spoznione ale szczere Najlepsze zyczenia urodzinowe oraz Wszystkiego Najlepszego dla Gabrysi i dzisiejszego solenizanta Filipka, sciskamy mocno :D

Offline #1395 anias10

anias10

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 160 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 21:28

Wszystkiego najlepszego dla Filipka :D

Offline #1396 bettiD

bettiD

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 236 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 22:05

CZEŚĆ WAM.DZIĘKUJEMY ZA ZYCZONKA
SORKI ZA SPÓZNIENIE ... Z CAŁEGO SERDUCHA WSZYSTKICH MALUCHOM ŻYCZYMY ZDRÓWKA , MIŁOŚĆI I ŻEBY BYŁY PRZEZ CAŁE SWOJE ŻYCIE SZCZĘŚLIWE, TAK JAK W TYM PIERWSZYM ROCZKU
MY JUZ PO IMPREZCE URODZINOWEJ.FILIPEK ZACHWYCONY ILOŚCIĄ GOŚCI , BALONÓW, PREZENTÓW...ON JEST NIEWIARYGODNIE POGODNYM DZIECKIEM, WIĘC WSZYSTKO SPRAWIA MU PRZYJEMNOŚĆ, TAKŻE IMPREZA SIĘ UDAŁA W 100 %
NIE MIAŁAM KIEDY NAPISAĆ BO MÓJ BRAT DO NAS PRZYLECIAŁ KILKA DNI TEMU I NAJPIERW MIAŁAM PRZYGOTOWANIA DO WIZYTY, POTEM SZYKOWANIE NA URODZINKI I TAK CZAS ZLECIAŁ NIE WIEM KIEDY.

ODNOSNIE ŚWIĄT TO JESZCZE NIE WIEM.CHCIAŁABYM POLECIEĆ DO PL , ALE MÓJ MĄŻ NIE DOSTANIE WOLNEGO, TAKŻE SAME ROZUMIENIE....
BUZKA DLA WSZYSTKICH.ODEZWĘ SIĘ JAK BĘDĘ MIAŁA WIĘCEJ WOLNEGO CZASU.PAPA

Offline #1397 AnetaKutaj

AnetaKutaj

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 02 grudzień 2011 - 10:49

Witamy się w ten paskudny poranek :D

Wszystkiego najlepszego dla Kingusi naszej dzisiejszej solenizantki :D

Co nowego słychać bo ostatnio jakaś cisza się zrobiła? Macie już kupione prezenty mikołajowe? Myśmy już wczoraj zakupili, a jutro wybywamy na imprezkę urodzinową do córeczki szefów męża też kończy roczek :D
Uciekam bo moje dziecko dzisiaj ma gorszy dzionek płacze, marudzi, wszystko jest ble, w ogóle nie chce się bawić......
Miłego dzionka :D

Użytkownik AnetaKutaj edytował ten post 02 grudzień 2011 - 10:50

Offline #1398 Rybka3

Rybka3

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • -2
  • Pip
  • 187 postów

Napisano 02 grudzień 2011 - 11:28

Wszystkiego Najlepszego dla Kingusi :D

Offline #1399 ogrykip

ogrykip

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 327 postów

Napisano 02 grudzień 2011 - 19:51

Wszystkiego najlepszego dla Kingusi, zdrówka i samych pogodnych dni!!!!!!!

Ja jeszcze z prezentami mikołajkowymi jestem daleko w polu.Ale dla P. w sumie mam zaliczony bo dostał telefon jako gwiazdkowo/mikolajkowy prezent, a dla młodego w sumie nie wiem co kupić, moze cos drobnego bo i tak na biezaco jakies zabawki wciąż mu przybywają.

My juz prawie wykurowaliśmy sie z choroby, choc ja jeszcze kaszle a i Adikowi czasem sie zdarzy.

Pozdrawiamy!

Offline #1400 anias10

anias10

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 160 postów

Napisano 05 grudzień 2011 - 16:25

hej dziewczyny ;)

Dziękujemy za życzenia :)
Imprezki nie odprawialiśmy z racji tego, że w następny czwartek lecimy do Polski i tam robimy roczek Kinguli.
Co do prezentów mikołajowych, kupujemy choinkowe, mamy sporo osób do obdarowania, zastanawiam się czy zabierzemy się z tym wszystkim.
Ale z powrotem będzie jeszcze gorzej, nie dość że po roczku, to jeszcze świąteczne prezenty od całej rodzinki hehe ;)
W środę idziemy na szczepienie, boję się jak nie wiem..
Zimno się zrobiło, brrr.., przyjemnie jest po spacerze wrócić do cieplutkiego mieszkanka.
Nie leci któraś z Was 15-ego grudnia do Pl?

Pozdrawiamy, paaa

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.