Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Prawda O Samolocie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2706 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Sonda na temat katastrofy lotniczej TU154 (296 użytkowników oddało głos)

Czy wierzysz w blad pilota?

1. Głosowano TAK (102 głosów [34.46%])

Procent z głosów: 34.46%

2. Głosowano NIE (194 głosów [65.54%])

Procent z głosów: 65.54%

Czy uwazasz ze nagranie z telefonu komorkowego jest autentyczne?

1. TAK (218 głosów [73.65%])

Procent z głosów: 73.65%

2. Głosowano NIE (78 głosów [26.35%])

Procent z głosów: 26.35%

Czy to nagranie powinno byc wziete pod uwage podczas prowadzenia sledztwa przez strone Polska?

1. Głosowano TAK (221 głosów [74.66%])

Procent z głosów: 74.66%

2. Głosowano NIE (75 głosów [25.34%])

Procent z głosów: 25.34%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Offline #2101 blzfw

blzfw

Działacz

• Użytkownik forum
  • 250
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów

Napisano 05 luty 2013 - 16:28

z doopy przyklad ale wiecej sie nie spodziewalem. :)
pozdrawiam i znikam

to tak jak teoria o winie pilotow..
niech sie wstydzi ten co robi, nie ten co widziDlaczego wspolczuc komus kto ma zle na wlasne zyczenie?

Offline #2102 m4xiu

m4xiu

Life = online

• Banned
  • 1082
  • 3157 postów

Napisano 05 luty 2013 - 16:51

z doopy przyklad ale wiecej sie nie spodziewalem. :)
pozdrawiam i znikam

Przyklad nie z doopy i tego sie nie spodziewales, wiec znikasz.

A ja sie jednak upre i zapytam - bo uwielbiam obserwowac takie miotanie sie lub angielskie wyjscia :D :
czy jezeli to wspomniane auto rozdoopione przez smieciarkebylo bez nct i taxu, to jest wina kierowcy smieciary, ze samochod uszkodzil?
Nie daj sie prosic - odpowiedz :)
Do wyboru:
1.tak
2.nie

Użytkownik m4xiu edytował ten post 05 luty 2013 - 16:54

Offline #2103 preston

preston

Działacz

• Użytkownik forum
  • 900
  • PipPipPipPip
  • 1303 postów

Napisano 10 luty 2013 - 11:45

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownik preston edytował ten post 10 luty 2013 - 11:54

"Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego kim było się wcześniej"
"Sukces najczęściej osiągają ci, którzy nie wiedzą, że porażka jest nieunikniona..."

"młodzi, wykształceni" to nadchodząca postać współczesnej ciemnoty, a trzeba nam wiedzieć, że nie ma nic gorszego, niż ciemnota mniemająca, iż jest oświecona...

Offline #2104 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1148
  • PipPipPipPipPip
  • 4610 postów

Napisano 18 luty 2013 - 21:43

to jest fajne, d-ca pulku, sluzacy w instytucji, ktora "kwitem stoi":

Z raportu komisji Millera wynika, że załoga zrobiła wszystko, żeby się zabić - ocenił ppłk Stroiński. - Tam [w raporcie - red.] wiele rzeczy jest nieprawdziwych. Choćby stwierdzenie, że piloci byli źle wyszkoleni - wypunktował. A gdy dziennikarze zwrócili mu uwagę, że przecież nikt z lecących - poza jednym technikiem - nie miał ważnych uprawnień, odpowiedział pytaniem: - To hipoteza. No bo co to są te papiery uprawniające do latania?

juz teraz wiem co mowic drogowce w polsce. prawo jazdy? panie no to co to jest ten papier uprawniajacy do jezdzenia.

glupio broni swojej dupy.

Jak ktoś był dobrym pilotem, to latał i latał. Natomiast tych złych wysyłano do Akademii Sztabu Generalnego. Wracał potem taki do jednostki, zostawał dowódcą i najczęściej mówił: Ja wam teraz pokażę. A miał mniej godzin w powietrzu niż jego podwładni. Sądzę, że to się nie zmieniło.

Nie chcę się chwalić, ale kiedy w 1988 r. odchodziłem z wojska, miałem wylatane ponad 3 tys. godzin. Większość na samolotach ponaddźwiękowych. Ja po prostu samolot czułem [beeep]ą.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #2105 bobofrut

bobofrut

Kasiarz bo kasiuje, a co, a wszystko

• Użytkownik forum
  • 1164
  • PipPipPipPipPip
  • 4972 postów
  • Miejscowość:Trzecia planeta od Słońca

Napisano 19 luty 2013 - 08:05

Beda badali feralna brzoze:

http://m.onet.pl/wiadomosci,hklp2

Jak umrę to zrobię Wam wszystkim takie "Paranormal Activity", że się p.o.s.r.a.c.i.e!
bobofrut (1754-2378)

Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)

Bóg celowo tak kształtuje życie każdej osoby, aby dla tych co poznają owo życie zawsze dostarczało ono jakiejś istotnej lekcji moralnej.
Jan Pająk

Zapraszam:

Radio boskiego bobofrut'a (Goło i Rockowo)

P.S.

Osoba w moim awatarze nie jest naga, ma założone obcisłe wdzianko lateksowe w kolorze cielistym.

Offline #2106 goldheart

goldheart

PESYMISTA

• Banned
  • 552
  • 1740 postów

Napisano 19 luty 2013 - 09:09

Beda badali feralna brzoze:

http://m.onet.pl/wiadomosci,hklp2

to jest sprawa dla pogromców mitów

Offline #2107 bobofrut

bobofrut

• Użytkownik forum
  • 1164
  • PipPipPipPipPip
  • 4972 postów

Napisano 19 luty 2013 - 09:32

to jest sprawa dla pogromców mitów

Nie kumam, ktoś pisał, że nie istniało takie coś jak brzoza, że to pomyłka, że w rosyjskich raportach w ogóle nie było wzmianki, a teraz Rosjanie z polakami to mają badać, o co kaman? Bosze cichy miał racje, ja jakiś niedouczony jestem, czytam i nic nie rozumiem.

Jak umrę to zrobię Wam wszystkim takie "Paranormal Activity", że się p.o.s.r.a.c.i.e!
bobofrut (1754-2378)

Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.

Bóg celowo tak kształtuje życie każdej osoby, aby dla tych co poznają owo życie zawsze dostarczało ono jakiejś istotnej lekcji moralnej.
Jan Pająk

Zapraszam:

P.S.

Osoba w moim awatarze nie jest naga, ma założone obcisłe wdzianko lateksowe w kolorze cielistym.

Offline #2108 daveed

daveed

super uru ;)

• Użytkownik forum
  • 1326
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6376 postów
  • Miejscowość:ze wsi

Napisano 20 luty 2013 - 08:06

Ech, ta kopacz :) co to pół smoleńska przekopała :D
Blisko trzy lata od katastrofy smoleńskiej odnaleziono kolejne przedmioty należące do jej ofiar. Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej przyznaje, że prokuratura przekazała jej przedmioty pochodzące z miejsca tragedii - ustaliła "Gazeta Polska Codziennie". Jak mówi płk Jan Gęsich z KG ŻW, "to przedmioty ujawnione i odnalezione w toku trwania uzupełniających oględzin miejsca zdarzenia oraz wraku Tu-154M nr boczny 101, jakie prowadzone były pod nadzorem prokuratora Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie ppłk. Karola Kopczyka w dniach 17 września-12 października 2012 r.".

Rzecznik prasowy ŻW ppłk Marcin Wiącek, informuje, że do 197 osób mających status osoby pokrzywdzonej w śledztwie smoleńskim wysłano już pisma o terminach okazania rzeczy i przedmiotów, które znajdują się w siedzibie ŻW w Mińsku Maz.

Pełnomocnik części rodzin i bliskich ofiar mec. Stefan Hambura nie kryje oburzenia. Śledztwo prowadzone przez prokuraturę wojskową nie spełnia żadnych standardów - ocenia. I pyta: Jak to możliwe, że na miejscu katastrofy znajdowane są jeszcze jakiekolwiek przedmioty?

http://www.polskatimes.pl/artykul/765767,katastrofa-smolenska-na-miejscu-tragedii-odnaleziono,id,t.html?cookie=1

“ Niektórzy naukowcy twierdzą, że wodór, ponieważ jest go takie mnóstwo, jest głównym budulcem wszechświata. Nie zgadzam się z tym. Twierdzę, że głupoty jest więcej niż wodoru, i że ona jest głównym budulcem wszechświata. ”
— Frank Zappa
Jeden Polak to istny czar, dwoch Polakow - to awantura, trzech Polakow - och, to juz jest Polski problem
— Wolter

Offline #2109 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1148
  • PipPipPipPipPip
  • 4610 postów

Napisano 22 luty 2013 - 10:54

http://www.fronda.pl...ikow,26393.html

w co wierzyc panie przewodniczacy? w co wierzyc?

Jak ktoś był dobrym pilotem, to latał i latał. Natomiast tych złych wysyłano do Akademii Sztabu Generalnego. Wracał potem taki do jednostki, zostawał dowódcą i najczęściej mówił: Ja wam teraz pokażę. A miał mniej godzin w powietrzu niż jego podwładni. Sądzę, że to się nie zmieniło.

Nie chcę się chwalić, ale kiedy w 1988 r. odchodziłem z wojska, miałem wylatane ponad 3 tys. godzin. Większość na samolotach ponaddźwiękowych. Ja po prostu samolot czułem [beeep]ą.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #2110 bobofrut

bobofrut

• Użytkownik forum
  • 1164
  • PipPipPipPipPip
  • 4972 postów

Napisano 22 luty 2013 - 11:24

http://www.fronda.pl...ikow,26393.html

w co wierzyc panie przewodniczacy? w co wierzyc?

no Ty nie masz najmniejszego problemu z tym

bobofrut (1754-2378)

Jan Pająk

Zapraszam:

P.S.

Offline #2111 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1148
  • PipPipPipPipPip
  • 4610 postów

Napisano 22 luty 2013 - 11:31

nie przypominam sobie zebym opowiadal ci o swoich problemach.

za to wielbiciele komisji antka beda ponownie musieli sie przestawic. ktory to juz raz?

Użytkownik Cichy36 edytował ten post 22 luty 2013 - 11:31

ppłk. Bohdan Likus

Offline #2112 bobofrut

bobofrut

• Użytkownik forum
  • 1164
  • PipPipPipPipPip
  • 4972 postów

Napisano 22 luty 2013 - 11:39

nie przypominam sobie zebym opowiadal ci o swoich problemach.

za to wielbiciele komisji antka beda ponownie musieli sie przestawic. ktory to juz raz?

upłynęło już tyle wody we Wiśle, że raport powinien być już gotowy, przyczyna powinna być znana, a tak jednak nie jest, czyli wniosek jest prosty, komuś zależy na tym, aby prawda nie wyszła na jaw, pamiętam jak Tusk obiecywał, że przed końcem swojej kadencji wszystko będzie wyjaśnione, pech chciał że wygrał kolejną i dalej jesteśmy w marazmie

bobofrut (1754-2378)

Jan Pająk

Zapraszam:

P.S.

Offline #2113 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1148
  • PipPipPipPipPip
  • 4610 postów

Napisano 22 luty 2013 - 11:49

raport juz dawno jest gotowy. przyczyny znane. ale do wyborow jeszcze troche wiec temat trzeba podgrzewac. to nic, ze ta sama skrzynka twierdzi, ze silniki pracowaly do uderzenia w ziemie. dla antka "zapewne" zgasly. w koncu z czegos trzeba zyc. :)

ppłk. Bohdan Likus

Offline #2114 bobofrut

bobofrut

• Użytkownik forum
  • 1164
  • PipPipPipPipPip
  • 4972 postów

Napisano 22 luty 2013 - 12:08

raport juz dawno jest gotowy. przyczyny znane. ale do wyborow jeszcze troche wiec temat trzeba podgrzewac. to nic, ze ta sama skrzynka twierdzi, ze silniki pracowaly do uderzenia w ziemie. dla antka "zapewne" zgasly. w koncu z czegos trzeba zyc. :)

jak to sie ma do Twoich wcześniejszych postów?

bobofrut (1754-2378)

Jan Pająk

Zapraszam:

P.S.

Offline #2115 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1148
  • PipPipPipPipPip
  • 4610 postów

Napisano 22 luty 2013 - 12:27

a mozesz jasniej?

ppłk. Bohdan Likus

Offline #2116 bobofrut

bobofrut

• Użytkownik forum
  • 1164
  • PipPipPipPipPip
  • 4972 postów

Napisano 22 luty 2013 - 12:35

a mozesz jasniej?

zabawne, że to Ty prosisz o to aby pisać jaśniej

bobofrut (1754-2378)

Jan Pająk

Zapraszam:

P.S.

Offline #2117 blzfw

blzfw

Działacz

• Użytkownik forum
  • 250
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów

Napisano 07 marzec 2013 - 18:47

Zatanawiam sie nad nowa sonda "prawda o wraku"

Czy twoim zdaniem swieci sie jak psu jaja bo;
A. Zostal umyty.
B. Zostal umyty, wypolerowany i nawoskowany.
C. Tyle wzieli probek, ze nic na nim nie zostalo a najlepszej klasy waciki ktorych uzywano zostawily taki efekt.

Natchnal mnie do tego artykolik na WP a przede wszystkim fota

http://wiadomosci.wp...10304&_ticrsn=3

Załączone pliki

niech sie wstydzi ten co robi, nie ten co widziDlaczego wspolczuc komus kto ma zle na wlasne zyczenie?

Offline #2118 ProstyNick

ProstyNick

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 25
  • Pip
  • 137 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 10:35

powinno zostac jeszcze jedno pytanie do sondy :

czy myslisz ze prawda jest ze Putin wychodowal metalowa brzoze 666m w miejscu katastrofy ?

naprawde ludzie ogarnijcie sie ...

Offline #2119 blzfw

blzfw

Działacz

• Użytkownik forum
  • 250
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 13:20

powinno zostac jeszcze jedno pytanie do sondy :

czy myslisz ze prawda jest ze Putin wychodowal metalowa brzoze 666m w miejscu katastrofy ?

naprawde ludzie ogarnijcie sie ...

Sonda dotyczy wraku wiec sam sie ogarnij

W zwiazku z nadchodzaca wielkanoca przypomniala mi sie zabawa w ktora bawilismy sie z bratem i siastra "za gnoja" tj dwoje bralo po gotowanym jaju i sie uderzalo jajami, wygrywal ten ktorego jajo nie pekalo, a przegrywal ten ktorego jajo pekalo.

Nie wiem co sie satalo w Smolensku ale ogarniete osoby wiedza, ze z dwojga poddaly sie oba (a nie slabsze mocniejszemu) skrzydlo i drzewo i pomimo tego ze drzewo sciete, skrzydlo ulamane, to sie jeszcze kolos zlamanym skrzydlem na scietym drzewie obrocil...

WOW.. takie rzeczy tylko w Rosji.

Offline #2120 m4xiu

m4xiu

Life = online

• Banned
  • 1082
  • 3157 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 13:52

Sonda dotyczy wraku wiec sam sie ogarnij

W zwiazku z nadchodzaca wielkanoca przypomniala mi sie zabawa w ktora bawilismy sie z bratem i siastra "za gnoja" tj dwoje bralo po gotowanym jaju i sie uderzalo jajami, wygrywal ten ktorego jajo nie pekalo, a przegrywal ten ktorego jajo pekalo.

Nie wiem co sie satalo w Smolensku ale ogarniete osoby wiedza, ze z dwojga poddaly sie oba (a nie slabsze mocniejszemu) skrzydlo i drzewo i pomimo tego ze drzewo sciete, skrzydlo ulamane, to sie jeszcze kolos zlamanym skrzydlem na scietym drzewie obrocil...

WOW.. takie rzeczy tylko w Rosji.

Jajka sa do jedzenia - ogarnij sie... :D

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.