Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czajniki Brita Z Woda Filtrowana

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Offline #1 meduza

meduza

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 6
  • Pip
  • 218 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 19:25

Czy orientuje sie ktos gdzie mozna nabyc taki czajnik w Dublinie i jak sie sprawdza w eksploatacji? Jak czesto trzeba wymieniac filtry, i ile kosztuja? Slyszalam ze woda smakuje niesamowicie, a dodatkowo mozna uzywac ja do przemywania twarzy. Z tego co czytalam w internecie, ceny wahaja sie od 40 do 100 Euro, ale mysle ze watro zainwestowac w zdrowie.
Jak ktos ma taki czajnik, bede wdzieczna jak podzieli sie doswiadczeniami. Dzieki.

Offline #2 boni36

boni36

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 20:07

Czajniki są tu szeroko dostępne np.w Dunessie za ok.20e można kupić oczywiście w Argosie szeroki wybór http://www.argos.ie/...archTerms=brita filtr wymienia się raz na miesiąc kosztuje ok 6.50e Używam takiego czajnika od 2 lat i jestem bardzo zadowolona kawa, herbata zaparza się zupełnie inaczej no i ten zapach chloru znika. Wodę przefiltrowana można również pić bez przegotowania. Ja mam i POLECAM!

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.