Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przedłuzanie Rzęs Metodą 1 Na 1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 krimis

krimis

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 55 postów
  • Gadu-Gadu: 1537182
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 11 marzec 2010 - 18:05

witam, właśnie zafundowałam sobie zabieg przedłużania rzęs (bosko)
moja znajoma się tym zajmuje już jakiś rok, ale nigdy nie mogłam sie odważyć, ale teraz nie żałuję (moje oczy są boskie)
czy któraś z was juz miała kiedyś takie cudo na oczkach ???
może jakieś wskazówki jak to pielęgnować by dłużnej przetrwało????????

Załączone pliki

Offline #2 Ameliaxxx

Ameliaxxx

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 55 postów
  • Miejscowość:Wicklow

Napisano 11 marzec 2010 - 18:12

Ile takie cudenko kosztuje?

Offline #3 krimis

krimis

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 21:16

to zależy ile rzęs będziesz chciała, za 60 euro (około 30-40rzęs na oko) dostaniesz już przepięknie wyglądające oczka,

efekta niesamowity,

Offline #4 Drabcia

Drabcia

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 23:18

hej :) kilka razy mialam robione rzesy ta metoda . probowalam roznych firm , ktore zalaly polski rynek ostatnimi czasy. kazda jedna miala byc coraz to lepsza. niestety efekt jest piekny , ale przez jakies max 2 tygodnie. klej sie kruszy do oczu, rzesy sie odczepiaja.. z malowaniem tez jest problem, bo teoretycznie niczym tego zmyc nie mozna. wszystkie plyny i mleczka sa tluste a to sprawia, ze zmywasz oczy razem z rzesami. po zdjeciu tego cudu mozna sie konkretnie zalamac brakiem naturalnych rzes, ktore sa powyrywane i dlugosci 2-3 mm...
dodam, ze robilam w Polsce w stolicy gdzie koszt takich rzes to ok 1000zl.
reasumujac:rzesy nadaja sie tylko na specjalna okazje :)
Profesjonalna stylizacja paznokci oraz zabiegi pielegnacyjne dloni.Zapraszam na - www.maseknails.blogspot.com

Offline #5 zabka73

zabka73

Life = online

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPipPipPipPip
  • 2631 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 23:40

Kolezanka powinna poinstruowac jak pielegnowac..bo tak to brzmi jak reklama...

I szczerze to juz chyba lepiej sztuczne zalozyc..niz potem utracic na jakis czas wlasne...

A czytajac o tym jakos minusy sa wieksze niz plus

Offline #6 Drabcia

Drabcia

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 23:51

sprawa wyglada podobnie jak z tipsami. decydujac sie na nie godzimy sie ze zniszczeniem swoich naturalnych paznokci, ktore po jakims czasie po zdjeciu wracaja do normy. rzesy jak wlosy i paznokcie tez odrastaja, ale to troche trwa. zawsze najwiekszym plusem takich zabiegow jest efekt :) w przypadku tipsow cieszymy sie, ze lakier nie odpryskuje, a w przypadku rzes, ze nie trzeba tracic 15 minut co rano przed lustrem , zeby je dobrze wytuszowac. w zamian za to co 2 tygodnie wizyta u kosmetyczki w celu uzupelnienia..
Profesjonalna stylizacja paznokci oraz zabiegi pielegnacyjne dloni.Zapraszam na - www.maseknails.blogspot.com

Offline #7 zabka73

zabka73

Life = online

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPipPipPipPip
  • 2631 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 23:57

ok

Ale mozna tez chyba to sie henna nazywac tez raz na jakis czas zrobic...przepraszam ale nie wiem dokladnie...

Paznokcie masz racje..ale jak w miedzyczasie sie zlamie to pedem...

15 minut chyba malowanie nie trwa??
jakos chodzenie z krotkimi paznokciami wiglada ok, ale z 2-3 tygodnie bez rzes??

Offline #8 Drabcia

Drabcia

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 00:09

szczerze to farbowanie rzes henna to dla mnie glupota, bo i tak kazda z nas ma swoj ukochany tusz bez , ktorego sie nie rozstaje. ja decydujac sie na przedluzenie wzielam pod uwage to, ze moje rzesy sa rzadkie i nie za dlugie...malowanie ich codziennie to doslownie 15-minutowy rytual heh, wiec myslalam, ze sobie ulze w ten sposob :) niestety utrzymanie bylo bardziej czasochlonne i kosztowne. posiadajac przedluzone rzesy musialam sie wyrzec wielu przyzwyczajen np. basenu i sauny :)

Offline #9 zabka73

zabka73

Life = online

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPipPipPipPip
  • 2631 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 00:26

Kurcze nawet pod uwage nie bralam iz moze sie to wiazac z takimi wyrzeczeniami...

To juz odpadaaaa...

a za pewne jeszcze wiecej minusow wyjdzie w ciagu miesiaca dwoch... :)
Trzymaj sie i pisz co i jak...

Offline #10 omysza

omysza

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 maj 2010 - 18:41

Hej, faktycznie o przedluzone rzesy trzeba dbac ale te co ja mialam basen nie byl przeszkoda. zapraszam na www.eyelashesbyjoanna.com

Użytkownik omysza edytował ten post 30 maj 2010 - 18:44

Offline #11 krimis

krimis

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 17:23

bwitam,
jeśli chodź o przedłużanie rzęs to w nowo otwartym salonie na gardiner (57a lower gardiner st) jest nawet dobra cena bo 79 euro za full set, a dopełnienie 30 euro, bo jak tam koleżanka podała ze w Polsce to 1000 zl to leka przesada,

w informatorach pisze ze sauna, basen nie wpływa niekorzystnie na przedłożone

troche reklama poszła ;]

Offline #12 wojlot

wojlot

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 20:02

:)A ja zapraszam Was na zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1, Metoda ta wcale nie osłabia naszych rzęs, gdyż te usuwane za pomocą profesjonalnego płynu lub gdy wypadają razem z naszą naturalną rzęsą nie powodują żadnych uszkodzeń. Naturalne rzęsy będą przerzedzone i osłabione tylko wtedy, gdy pozbywamy się rzęs sztucznych metodą wyrywania. Teraz trochę teorii: rzęsy naturalne żyją (rosną) ok 4 tygodnie, a potem wypadają i ustępują miejsca nowym, więc jeśli decydujemy sie na zabieg przedłużania rzęs, musimy liczyć się z faktem, że efekt przedłużenia rzęs (bez uzupełnień w międzyczasie) utrzyma się przez ok. 4 tygodnie (w zależności od długości cyklu życia rzęsy, który jest różny u każdej osoby). Taki naturalny sposób usunięcia przedłużeń rzęs jest zupełnie nieszkodliwy. Mówiąc z perspektywy osoby, która korzysta z tego typu zabiegu (moje naturalne rzęsy są rzadkie i krótkie) oraz jako specjalistka świadcząca usługi m.in. Lash Extensions własnie, szczerze polecam ten zabieg każdemu, kogo atutem nie są długie, gęste rzęsy, każdej z Was, która dość ma spędzania czasu przed lustrem, tuszując rzęsy z mizernym efektem, oraz Tej, która chce przyciągać uwagę spojrzeniem i nadać mu głębi.

Reasumując serdecznie zapraszam na zabieg Individual Eyelash Extensions. Używam produktów renomowanej angielskiej firmy Lash Perfect i oczywiście właśnie w siedzibie tej firmy odbyłam szkolenie.
Cena to tylko 45e za full set, a uzupełnienie kosztuje od 20e. Zapraszam

Iza 0867347033 :lol:

Załączone pliki

• Załączony plik  Rz_ski.jpg   41,57 KB   55 Ilość pobrań

Offline #13 gosia72

gosia72

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 20:37

Iza a skad jestes??I czy mozesz ewentualnie dojechac,bo przy dziecku nie zawsze jest czas sie wyrwac.Zawsze mi sie marzylypiekne rzesy,mam nawet dlugie,ale bardzo jasne.Pozdrawiam-Gosia.Jak cos to wyslij mi wiadomosc na priva.

Offline #14 wojlot

wojlot

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 20:40

Witam Cię serdecznie Gosiu. Jestem z Tallaght (Dublin 24), tutaj mam salon. W skrajnych przypadkach jestem w stanie dojechać oczywiście. Napisz czy byłabyś zainteresowana. Pozdrawiam. Iza

Offline #15 gosia72

gosia72

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 20:53

Iza wyslalm Ci wiadomosc na priva,czekam na odpowiedz-Gosia.

Offline #16 cinnabon

cinnabon

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 4
  • Pip
  • 119 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 15:02

Mialam przedluzone rzesy metoda 1:1 na swoj slub i bardzo bardzo bardzo polecam. Pieknie wygladaja!

Offline #17 iwaslim

iwaslim

Działacz

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPipPip
  • 1213 postów
  • Miejscowość:z Ciemnogrodu
  • Zainteresowania:Prawda, Dobro, Piękno

Napisano 22 listopad 2010 - 16:47

Miałam takie oczka kilkakrotnie :)
Nie wiem jakie są ceny w Dublinie, ja robię to u nas w mieście http://kasha.ie/
Κύριε ἐλέησον, Χριστὲ ἐλέησον, Κύριε ἐλέησον

Offline #18 tetiszeri

tetiszeri

Działacz

• Użytkownik forum
  • -1
  • PipPipPipPip
  • 1331 postów
  • Miejscowość:Dublin/W-wa

Napisano 22 listopad 2010 - 18:42

A ja kurcze nie moge skorzystac bo spie zawsze z buzia w poduszce, a wtedy ponoc rzesy moga sie podwinac :)

Offline #19 owiecka

owiecka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 26 postów
  • Miejscowość:Venus

Napisano 23 listopad 2010 - 14:01

Ile kosztuje takie przedluzanie?

Offline #20 00000000

00000000

Działacz

• Użytkownik forum
  • 11
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 18:07

tez sie chyba skusze :lol: dojezdza ta Pani do klienta ???? :P
Dołączona grafika

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.