Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Bio Oil

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 kobzinka

kobzinka

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 258 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:01

Co się będę rozpisywać.Kupiłam wczoraj,dziś wyrzucam!Nie będę ryzykować..Najgorsze jest to,że jest to produkt rozpowszechniony wśród kobiet w ciąży:/

http://www.okazje.in...video-recenzje/

Co o tym sądzicie?Czy ktoś używa/ał?

Offline #2 Marga

Marga

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 184 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:13

Nie mam niestety czasu ogladnac tych wszystkich filmikow, ale o co tak w ogole chodzi, jakie wedlug ciebie jest ryzyko?.
Ja uzywam i jestem w ciazy...... i jestem zadowolona. Ladnie pachnie, wydajny, jak narazie zadnych rozstepow nie mam a to juz 37 tydzien ciazy. Polecam

Offline #3 CarollQ

CarollQ

Life = online

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPipPip
  • 4514 postów
  • Miejscowość:Meath

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:14

Po skladzie widac, ze bio to to z pewnoscia nie jest :)

Dla kobiet w ciazy rzeczywiscie srednio zalecany przez witamine A.

Ale zeby wyrzucac od razu...
Kosmetyk jak kosmetyk.

BTW do ciala nie ma nic lepszego jak olej z pestek winogron - prawie nie pachnie, ale jak ktos wrazliwy, to mozna dodac olejku eterycznego i jest super.
"To w tera?niejszo?ci drzemie ca?a tajemnica. Je?li szanujesz dzie? dzisiejszy, mo?esz go uczyni? lepszym. A kiedy ulepszysz tera?niejszo??, wszystko to, co nast?pi po niej, równie? stanie si? lepsze. [...] Ka?dy bowiem dzie? nosi w sobie wieczno??."Paulo Coelho

Offline #4 Martix

Martix

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 10
  • Pip
  • 111 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:34

rok temu oparzylam sobie ręke ,od samej dłoni do łokcia chlapnął mi olej,smarowałam bio oil reke przez 2-3 miesiace bo blizna wygladała koszmarnie,niewierzyłam ze to mi pomoze a jednak,teraz nie widac prawie nic, jak ktos nie wie ze tam jest blizna to nawet jej nie zauważa wiec jak dla mnie bio oil sie sprawdzil:)

Offline #5 kobzinka

kobzinka

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 258 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:51

http://www.beauty-fo...idum-vt1069.htm
Taaa to mnie oświeciło!Pewnie wszystkie kosmetyki które mam,zawierają parafinę.Sprawdziłam tylko krem nivea,który zaraz po wodzie jako głównym składniku ma paraffinum liquidium!Cóż,pozostało mi tylko się zagłębić w lekturę..Poszukac kosmetyków,które mają jak najkrótsze listy składników:p
Co do ciąży to właśnie witamina A.
Podniosłam alarm niepotrzebnie..Sorki,kładę uszy po sobie!
http://www.sklep.zdr...a-twarzy,8.html
Jeszcze jak się zarabia w euro to ok,ale jak w zł to ceny są wysokie!!

Użytkownik kobzinka edytował ten post 13 styczeń 2010 - 16:02

Offline #6 MissHeresy

MissHeresy

Life = online

• Użytkownik forum
  • 12
  • PipPipPipPipPip
  • 2947 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 17:31

rok temu oparzylam sobie ręke ,od samej dłoni do łokcia chlapnął mi olej,smarowałam bio oil reke przez 2-3 miesiace bo blizna wygladała koszmarnie,niewierzyłam ze to mi pomoze a jednak,teraz nie widac prawie nic, jak ktos nie wie ze tam jest blizna to nawet jej nie zauważa wiec jak dla mnie bio oil sie sprawdzil:)

Dokladnie.
Juz kiedys pisalam, ze rok temu oparzylam se oko, powiekie gorna w sensie.
Wszyscy mysleli, ze zupa byla za slona, taki Armagedon mialam, paskudne limo wrecz tak zwane.
Jedna murzynka znajoma, ktora w ogole nie ma zmarszczek, polecila mi BIO O. na wszelakie ubytki skory - i nie ma sladu po paskudzie.

Najlepsza rzecz na blizny, oparzenia i rozstepy.

Zambesi

Offline #7 dzikuska23

dzikuska23

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 6
  • Pip
  • 219 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 17:35

:lol: :) :)

Offline #8 strateg

strateg

Nowicjusz

• Banned
  • 1517
  • 0 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 20:05

Co się będę rozpisywać.Kupiłam wczoraj,dziś wyrzucam!Nie będę ryzykować..Najgorsze jest to,że jest to produkt rozpowszechniony wśród kobiet w ciąży:/

Co o tym sądzicie?Czy ktoś używa/ał?

Ja będąc w ciąży stosowałm ten bio-oil i nic mi się nie stało ; w składzie nie doszukałam się vit A , raczej jest to produkt oparty na ziołach, jednakże potem przeżuciłam się na zwyklą oliwkę Bambino dla dzieci nie chciałam ryzykować, rozstęów nie mam, ale to też sprawa genów i jak się dba i pielęgnuje skórę przed ciążą :lol:

Offline #9 emmi84

emmi84

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 412 postów
  • Gadu-Gadu: 4667849
  • Zainteresowania:interesuje sie tym wszystkim czym nie interesuja sie inni ;)))

Napisano 14 styczeń 2010 - 13:32

hejka, a Wiecie moze czy na takie starsze blizny BioOil tez pomaga? czy tylko na takie swieze w miare?
zaniedbalam swego czasu blizne niczym nie smarujac i teraz tak srednio to wyglada :o
And it might sound crazy But your voice still leaves me all funky, all funky...

Offline #10 zda

zda

Life = online

• Użytkownik forum
  • 19
  • PipPipPipPipPip
  • 4298 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 13:41

emmi, nie czytalas opowiesci MissHer o oku? :o

A ja mam pytanie z innej beczki: o co chodzi ze szkodliwoscia witaminy A w ciazy (prosze opisac w skrocie i nie odsylac mnie do innych stron, tym sposobem sama bym sobie mogla odpwoiedziec na to pytanie )

Offline #11 CarollQ

CarollQ

Life = online

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPipPip
  • 4514 postów
  • Miejscowość:Meath

Napisano 14 styczeń 2010 - 14:13

emmi, nie czytalas opowiesci MissHer o oku? :lol:

A ja mam pytanie z innej beczki: o co chodzi ze szkodliwoscia witaminy A w ciazy (prosze opisac w skrocie i nie odsylac mnie do innych stron, tym sposobem sama bym sobie mogla odpwoiedziec na to pytanie )

W skrocie nadmiar witaminy a moze powodowac wady wrodzone.

Mowimy tu o powaznym nadmiarze (10ciokrotnosci dziennej dawki), niemniej jednak nalezy uwazac, bo troszke w jedzeniu, troszke przez skore i po co sobie pozniej pluc w brode.
"To w tera?niejszo?ci drzemie ca?a tajemnica. Je?li szanujesz dzie? dzisiejszy, mo?esz go uczyni? lepszym. A kiedy ulepszysz tera?niejszo??, wszystko to, co nast?pi po niej, równie? stanie si? lepsze. [...] Ka?dy bowiem dzie? nosi w sobie wieczno??."Paulo Coelho

Offline #12 michaL01

michaL01

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 30 styczeń 2010 - 13:32

Tu nie ma sciemy w Camelli - Natural Cosmetics możesz dostać tylko dobre naturalne kosmetyki
wejdz i sprawdz to www.ecamellia.com

zapraszamy

Offline #13 lilli

lilli

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • Gadu-Gadu: 5854242
  • Miejscowość:co.kildare

Napisano 25 lipiec 2010 - 15:25

a jak sprawdza się na brązowe plamy potrądzikowe i inne defekty skóry na twarzy? np. dziurki po wągrach itp? ma ktoś jakieś doświadczenia?
I hear babies cryin'.... I watch them growThey'll learn much more... than I'll ever knowAnd I think to myself... what a wonderful world...

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.