Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piecyk Na Prąd Creda - Pytanko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Ragdolka

Ragdolka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 101 postów

Napisano 08 listopad 2009 - 13:15

Może jest to głupie pytanie,ale mam w domu dwa grzejniki Creda, są dwa pokrętła: output i input, 6 stopni regulacji w każdym, oraz na ścianie dwa włączniki, jeden by włączyć grzejnik i wtedy od spodu jest dmuchawa, a drugi włączam ale nic się nie dzieje, dopiero jak jest nocna taryfa to świeci się kontrolka na czerwono. Co to daje? Ktoś mi mówił że oddaje ciepło, ale grzałam ponad 2 godziny i nic, bo w sumie u góry są szczebelki jak by miało tamtędy uchodzić ciepło,może za krótko grzałam. :D Gdyby ktos wiedział....

Offline #2 remek743

remek743

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 08 listopad 2009 - 13:30

Te grzejniki tylko mogą działac na taryfie nocnej nic nie poradzisz.W dzien odpala tylko ten nawiew.

Offline #3 Ragdolka

Ragdolka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 101 postów

Napisano 08 listopad 2009 - 20:28

Tylko, że czy w dzień czy w nocy, ciepło idzie z tej dolnej dmuchawy, a z góry nic....

Offline #4 archi

archi

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • -1
  • PipPip
  • 330 postów
  • Miejscowość:Kopydłowo-czym blizej morza tym szybciej mozna zwiać

Napisano 09 listopad 2009 - 08:24

no a wogole jest cieplo czy zimno?
raszki na gorze kazdego grzejnika sa na wypadek ,gdyby zepsul sie wentylator i mogloby dojsc do przegrzania i pozaru.
PogiÄ?ty ??em chyba ,bo kt???? normalny wyje??d??a i wraca do Kopyd??owa?

Offline #5 kafar1985

kafar1985

Nowicjusz

• Validating
  • 0
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 09 listopad 2009 - 10:34

grzejnik wlacza sie na cala noc i powinien byc cieply na gorenej czesci. bierze prad w nocy ale cieply jest pozniej przez prawie caly dzien. a ten nawiew jest po to jakby ci jeszcze bylo zimno w ciagu dnia mozesz sobie tym grzac. ale proponuje go wlaczac na noc. tez taki mialam i na poczatku tez nic sie nie dzialo ale zostawaialm go na cala noc i na drugio dzien dopiero zaczal grzac. moze nie byl dlugo uzywany..

Online #6 crak71

crak71

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 32
  • PipPip
  • 295 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 09 listopad 2009 - 11:19

Zgadza sie, grzejnik wlacz na cala noc on i tak potem oddaje cieplo.I rachunki nie sa duze.

???? :ph34r: :ph34r: :ph34r:

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.