Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile Idzie Paczka Z Polski?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 zda

zda

Life = online

• Użytkownik forum
  • 19
  • PipPipPipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 22 październik 2009 - 10:18

Po jakim czasie dochodza do was paczki z Polski? Chodzi mi o te wsylane zwykla Poczta Polska.
Ja na swoja czekam 3-ci tydzien. Hmm, zaczac sie juz martwic, ze zaginela czy jeszcze za wczesnie?

Dzwonilam na infolinie PP. Ponoc nie sa w stanie przewidziec czy paczka trafi do odbiorcy po tygodniu czy po kilku miesiacach :rolleyes:

Offline #2 kamciak

kamciak

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 28
  • PipPipPip
  • 907 postów
  • Gadu-Gadu: 1948434
  • Miejscowość:Collinstown, Mullingar/Szczecin

Napisano 22 październik 2009 - 10:28

hej ja raz wysyłalam paczke poczta polska i po ponad miesiącu moj brat ja dostal, my z mama juz myslalysmy ze zaginela gdzies :rolleyes:

*Victor 12/11/2009*
*Benjamin 01/08/2012*

*Philip 18/12/2013*

Offline #3 zda

zda

Life = online

• Użytkownik forum
  • 19
  • PipPipPipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 22 październik 2009 - 10:29

hej ja raz wysyłalam paczke poczta polska i po ponad miesiącu moj brat ja dostal, my z mama juz myslalysmy ze zaginela gdzies :D

oho, czyli jeszcze z moimi trzema tygodniami nie jest tak zle :rolleyes:
Dzieki :P

Offline #4 teresa09

teresa09

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 422 postów

Napisano 22 październik 2009 - 10:41

oho, czyli jeszcze z moimi trzema tygodniami nie jest tak zle :rolleyes:
Dzieki :D

Jak wyslali ci zwykla paczke ,to nie wiem kiedy bedzie,a jak piorytetem,to jest do 5 dni,czyli wyslali zwykla.Osobiscie nadawalam sobie paczke w Polsce porytetem,bardzo duza byla i dostalam do 5 dni,tylko ze troche wiecej to kosztuje,ale wole zaplacic,niz czekac i nie wiadomo czy dojdzie,to jest nie normalne zeby na zwykla przeslyke tak dlugo czekac.

Offline #5 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 369
  • 0 postów

Napisano 22 październik 2009 - 10:50

Po jakim czasie dochodza do was paczki z Polski? Chodzi mi o te wsylane zwykla Poczta Polska.
Ja na swoja czekam 3-ci tydzien. Hmm, zaczac sie juz martwic, ze zaginela czy jeszcze za wczesnie?

Dzwonilam na infolinie PP. Ponoc nie sa w stanie przewidziec czy paczka trafi do odbiorcy po tygodniu czy po kilku miesiacach :rolleyes:

Poczta polska to mozna co najwyzej kartke na swieta slac a nie paczki. Kiedys wyslali mi paczuszke (ok kilograma) po 3 miesiacach wrocila do kraju i byla tak poobklejana jakimis znaczkami (doslownie cala) i zawitala nawet do Indii (powaga) a wygladala jakby miala bliskie spotkanie z walcem.

Nigdy wiecej. Generalnie srednio (przez gls) idzie z 3-4 dni.Kiedys wyslali mi w piatek a we wtorek juz byla do odbioru.

Offline #6 Viv

Viv

Działacz

• Użytkownik forum
  • 301
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Miejscowość:ciałem Dublin,sercem Warszawa,duszą ...daleko stąd

Napisano 22 październik 2009 - 11:11

Poczta polska to mozna co najwyzej kartke na swieta slac a nie paczki. Kiedys wyslali mi paczuszke (ok kilograma) po 3 miesiacach wrocila do kraju i byla tak poobklejana jakimis znaczkami (doslownie cala) i zawitala nawet do Indii (powaga) a wygladala jakby miala bliskie spotkanie z walcem.

U mnie było podobnie.
Paczka pojawiła się po 3 miesiącach, po drodze zwiedziła sobie Islandię :P
W opłakanym stanie ale dotarła :P .

Nigdy wiecej. Generalnie srednio (przez gls) idzie z 3-4 dni.Kiedys wyslali mi w piatek a we wtorek juz byla do odbioru.

Zdarza się że paczka wysłana PP z Wawy we wtorek ,dociera do mnie już w piątek.
Ale jak napisałam ..... zdarza się :rolleyes:
Ostatnio PP zagubiła mi paczkę i list polecony. :D
Kobiety zawsze postawią na swoim, bo mają piersi.
Nieważne, duże czy małe, sam fakt ich posiadania oznacza, ze stoimy na wygranych pozycjach

Offline #7 joanna35

joanna35

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 86 postów
  • Gadu-Gadu: 5622583
  • Miejscowość:Dublin 13

Napisano 22 październik 2009 - 11:59

Mi z Poczty Polskiej koperty bąbelkowe przychodzą w ciągu trzech dni,paczki po tygodniu (piorytet).Jeszcze nie miałam żadnych problemów na szczęście.

Offline #8 zda

zda

Life = online

• Użytkownik forum
  • 19
  • PipPipPipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 22 październik 2009 - 12:13

koperta babelkowa tylko 3 dni?? Cos szybko do Ciebie dochodza...

Offline #9 majag829

majag829

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 503 postów
  • Miejscowość:Ireland :) tu i tam

Napisano 22 październik 2009 - 12:23

mi ostatnio wysylali paczke, ktora miala byc jako list bo do 2 kg., to dosyc ze zaplacili za nia 65 zl(a mial byc zwykly list) to jeszcze paczka szla prawie dwa tyg. i tez byla wysylana poleconym. ja juz stracilam nadzieje ze przyjdzie ale sie udalo :rolleyes:
a tak ogolnie to do 5 dni zawsze nam przychodzily :D
Kwiatek od losu dostalam,
Dopiero rozkwita,
Malutki, cieplutki, radoscia jest mojego zycia.
Ma moja krew, malutkie oczka I piekniejszy jest niz stokrotka…
Moje szczescie, sloneczko, Gwiazdeczka…
Moja malenka, kochana Córeczka!

***************************************************************************************

...Jednak jest ktos, kto sprawia, ze zycie jest piekne ...

Offline #10 HannibalLecter

HannibalLecter

Guru

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5429 postów

Napisano 22 październik 2009 - 12:29

max 6 tygodni czekalem, do tego zostawili paczke pod drzwiami wejsciowymi.

Offline #11 zda

zda

Life = online

• Użytkownik forum
  • 19
  • PipPipPipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 22 październik 2009 - 12:31

kurde, to widze poczekam sobie :rolleyes: :P :D

Offline #12 joanna35

joanna35

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 86 postów
  • Gadu-Gadu: 5622583
  • Miejscowość:Dublin 13

Napisano 22 październik 2009 - 13:15

koperta babelkowa tylko 3 dni?? Cos szybko do Ciebie dochodza...

Dosłownie! Dlatego się ździwiłam,że macie takie problemy.W ten poniedziałek dostałam dwie koperty,które były wysłane w zeszły czwartek późnym popołudniem.Teraz czekam za wtorkową wysyłką,na moje powinna być jutro.Nie mam pojęcia ,naprawdę od czego to zależy.

Offline #13 zabka73

zabka73

Life = online

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPipPipPipPip
  • 2631 postów

Napisano 22 październik 2009 - 14:22

Dzwonilam na infolinie PP. Ponoc nie sa w stanie przewidziec czy paczka trafi do odbiorcy po tygodniu czy po kilku miesiacach
:rolleyes:

Czyli urzednicze podejscie jak dawniej zbyc petenta....z woda, ale chtnie bym to nagrala i puscila w eter...bo widac jaka firma.
Umnie rekord miesiac i 2 dni...i na tym skonczono wspolprace....bo stroj na halloween doszedl po halloween....

Oj a czy zaznaczyliscie iz to przesylka bezposrednia czy podroznicza?? :D
No i szkoda iz nie moze biedna spisac swoich przezyc...bylaby super lektura...
:podroze z PP:

Offline #14 WolfiA

WolfiA

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 2
  • Pip
  • 149 postów
  • Gadu-Gadu: 1576669
  • Miejscowość:Portlaoise

Napisano 22 październik 2009 - 15:24

Mi z Poczty Polskiej koperty bąbelkowe przychodzą w ciągu trzech dni,paczki po tygodniu (piorytet).Jeszcze nie miałam żadnych problemów na szczęście.

To ja też z tych mających szczęście :rolleyes: Bo mam dokładnie tak samo, jak do tej pory i oby już zawsze :D

Offline #15 grazik

grazik

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 22 październik 2009 - 16:42

A ja czekam od wrzesnia tamtego roku. Koperta babelkowa w srodku oryginalne plyty z mojego wesela, nadana priorytetem i do dzis nie doszla :huh: . Takze wszystko jest mozliwe, ktos sobie pooglada weselicho hehehe. Poczta Polska jest nierzetelna. pozdrawiam:) :lol:

Offline #16 gosia72

gosia72

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 22 październik 2009 - 19:03

W maju bratowa wysylala mi wozek priorytetem.Paczka doszla w ciagu 5 dni,przesylka byla ubezpieczona.

Offline #17 ButterflyEffect

ButterflyEffect

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisano 22 październik 2009 - 22:04

Dzwonilam na infolinie PP. Ponoc nie sa w stanie przewidziec czy paczka trafi do odbiorcy po tygodniu czy po kilku miesiacach :)

Im bardziej zależy mi na danej przesyłce tym dłużej ona idzie/jedzie/leci z PP.
Słodycze dla Maleństwa na dzień dziecka szły 3 dni, ale juz na ważne dokumenty czekałam ponad tydzień.
Teraz też czekam już 6 dzień i cierpliwość mi sie kończy. Oczywiście cholernie mi zalezy na tym co w paczce siedzi!!!
Dobrze, że nie siedze cały dzionek w domu bo pewnie bym przyrosła tyłkiem do parapetu i "wypatrzyła" oczy rozglądając sie za listnoszem!

Użytkownik ButterflyEffect edytował ten post 22 październik 2009 - 22:09

Po co czeka? je?li na nic ...

Offline #18 zda

zda

Life = online

• Użytkownik forum
  • 19
  • PipPipPipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 23 październik 2009 - 08:18

ja codziennie po pracy z niepewnoscia zagladam do skrzynki czy jest juz powiadomienie :)
Chwila napiecia, a potem zonk. Nie ma :)
Na paczce baaardzo mi zalezy, zapewne dlatego jeszcze nie doszla :)

Offline #19 MissHeresy

MissHeresy

Life = online

• Użytkownik forum
  • 12
  • PipPipPipPipPip
  • 2947 postów

Napisano 23 październik 2009 - 09:40

A duze ''toto''? A wysłane priorytetem?
Ja ostatnio czekalam 8 dni (malutka paczuleczka posłana priorytetem z Wrocka)

Ale 2 lata temu jak mi wysłali ''specjalny'' numer Twojego Stylu(ciezki jest bo masa reklam) to doszedł po 35 dniach. Tez posłany priorytetem. Ale z Lublina :)

Jesli Ci wysłali ''registered post'' to powinnas otrzymac od nadawcy tzw. track ID.
Wtedy można se śledzić swoją przesyłke, co jest dość zabawne.

Zambesi

Offline #20 zda

zda

Life = online

• Użytkownik forum
  • 19
  • PipPipPipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 23 październik 2009 - 09:47

A duze ''toto''? A wysłane priorytetem?
Ja ostatnio czekalam 8 dni (malutka paczuleczka posłana priorytetem z Wrocka)

Ale 2 lata temu jak mi wysłali ''specjalny'' numer Twojego Stylu(ciezki jest bo masa reklam) to doszedł po 35 dniach. Tez posłany priorytetem. Ale z Lublina :)

Jesli Ci wysłali ''registered post'' to powinnas otrzymac od nadawcy tzw. track ID.
Wtedy można se śledzić swoją przesyłke, co jest dość zabawne.

14 kg, wyslane z Lublina. Nie prioryret. To jak na Twoj styl sie czeka miesiac, to ja widocznie z pol roku czekac bede :)
Jak mozna to to wysledzic??

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.