Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zawieszenie Zasiłku Dla Bezrobotnych ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 dorota26

dorota26

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 69 postów
  • Miejscowość:Gdynia/Ireland

Napisano 09 październik 2009 - 17:59

mam pytanie : od 2 miesięcy mąż przebywa na zasiłku po utracie pracy i od poniedziałku ma już podjąć nową pracę na krótki okres legalną którą znalazł dzisiaj pytanie brzmi jakie dokumenty są potrzebne do zawieszenia zasiłku i kiedy należy to zgłosić? i co z pieniążkami ktore odbierane sa w środy ??? z góry dziękuję

Offline #2 yoplait

yoplait

Działacz

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPipPip
  • 1293 postów

Napisano 09 październik 2009 - 18:01

telefon do socjala że pracujesz i od tego momentu kasy nie pobieracie... po zakończeniu pracy wypelniasz kwitki o odnowienie wraz z listem lub p 45 skladasz je w socjalu i ...i to wszystko
ech te jogurty :)

Offline #3 jarro

jarro

Działacz

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPipPip
  • 1584 postów
  • Miejscowość:dublin

Napisano 09 październik 2009 - 18:06

mam pytanie : od 2 miesięcy mąż przebywa na zasiłku po utracie pracy i od poniedziałku ma już podjąć nową pracę na krótki okres legalną którą znalazł dzisiaj pytanie brzmi jakie dokumenty są potrzebne do zawieszenia zasiłku i kiedy należy to zgłosić? i co z pieniążkami ktore odbierane sa w środy ??? z góry dziękuję

Gratuluje mezowi znalezienie pracy

Bravo!!!!! :rolleyes:

Dobrze czytac pozytywne posty i ja ci za Dorota26 bardzo dziekuje ;)
Never in the field of human conflict was so much owed by so many to so few.Winston ChurchillOn the Battle of Britain

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.