Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Co Potrzeba Przy Zakupie Auta Na Raty W Salonie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 SarKin

SarKin

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 178 postów
  • Gadu-Gadu: 2615476
  • Miejscowość:Co. Dublin

Napisano 22 lipiec 2009 - 23:10

...witam, proszę o informacje jakie niezbędne dokumenty potrzebuję przy zakupie auta na raty w salonie firmowym? czy potrzebna jest wpłata własna, czy można ubiegać się o raty 100%?
z góry dziękuję za info...

Online #2 fish

fish

Działacz

• Użytkownik forum
  • 282
  • PipPipPipPip
  • 2350 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:Grafika

Napisano 23 lipiec 2009 - 07:47

Nazywaja to Higher Purchase, po wizycie w salonie dostaniesz formularz, wypelnisz i zaniesiesz do banku, po jakims czasie dostaniesz info czy mozesz wziasc samochod czy nie.

Wracasz z papierkiem z banku do salonu i wyjezdzasz samochodem.

Użytkownik fish edytował ten post 23 lipiec 2009 - 07:47

205 GTI6 - 2.0 16V - 170KM

Offline #3 sklapek

sklapek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 23 lipiec 2009 - 07:54

...witam, proszę o informacje jakie niezbędne dokumenty potrzebuję przy zakupie auta na raty w salonie firmowym? czy potrzebna jest wpłata własna, czy można ubiegać się o raty 100%?
z góry dziękuję za info...

ZALEZY CZY CHODZI O NOWY SAMOCHOD CZY UZYWANY.jAKBYS CHCIAL KUPIC AUTO SECOND HAND DO KWOTY 5000e MOZESZ ISC DO BANKU I STARAC SIE O PRIVATE LOAN FOR CAR I DECYZJE DOSTANIESZ W PARE DNI ,ZADZWONIA DO CIEBIE I WYPYTAJA SIE GDZIE PRACUJESZ,NA JAKI CEL JEST POTZREBNA POZYCZKA ITP.MOGA PRZYNAC CI MNIEJ FUNDUSZY NIZ APLIKOWALES WIEC WEZ POPRAWKE PRZED ZAKUPEM AUTA ZE DO AUTA WARTEGO 5000e BEDZIESZ MUSIAL DOLOZYC COS Z WLASNEJ KIESZENI LUB ODDAC W ROZLICZENIU-TRADE IN- SWOJE AUTO.

Offline #4 kunki

kunki

Drapieżna z łasicowatych - kuna domowa oswojona

• Użytkownik forum
  • 561
  • PipPipPipPipPip
  • 4294 postów
  • Miejscowość:Ciarrai
  • Zainteresowania:Ostatnimi czasy czubek mojego nosa.

Napisano 23 lipiec 2009 - 09:03

Nie wiem jak to teraz wyglada (przy obecnej recesji), ale w zeszlym roku kupowalam auto z salonu - cena zakupu 10500 kurcze,ale stracilam ;-) - wplacilam 500 e (nie bylo wymagane), przedstawilam wyciagi z banku (z ost. 6 m-cy), 2 ostatnie odcinki wyplaty oraz paszport.
Pracownik salonu wypelnil na miejscu formularz - decyzja byla za 2 dni
Dodatkowo zalatwil rowniez oplacenie podatku i przepisanie ubezpieczenia z poprzedniego samochodu (wielki plus dla niego)
Samochodem wyjechalam w 3 dzien po zlozeniu w/w dokumentow.

Moge tylko dodac, ze wczesniej bylam zlozyc wniosek bezposrednio w banku w ktorym mam konto od 3 lat i nie dostalam pozytywnej decyzji (kij im w oko - zarobila na mnie ich konkurencja).
"...szał zakupów jest dla kobiet ważniejszy od szału miłosnego, (...) należy szmaciane kaprysy towarzyszek łoża spełniać bez jęku, gdyż dla dam owo posłuszeństwo zwyczajowi ciągłej zmiany skóry jest czymś więcej niż narkotykiem, więcej niż przymusem biologicznym - to kobiecy język niezbędny kobiecie do życia."

Jestem kobietą.
Mój nick pochodzi od słowa kuna i został tutaj użyty w postaci zdrobnienia, wyrażonego w trzeciej osobie liczby mnogiej.

"Moralne jest po prostu to, co nie rani innych. Życzliwość (...) podsumowuje wszystko".

Offline #5 SarKin

SarKin

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 178 postów
  • Gadu-Gadu: 2615476
  • Miejscowość:Co. Dublin

Napisano 23 lipiec 2009 - 09:37

... dziękuję serdecznie wszystkim za odpowiedzi... B)

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.