Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wybielanie Zębów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 curly

curly

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Miejscowość:POLSKA

Napisano 17 czerwiec 2009 - 19:45

używał ktoś z was podobnego wynalazku?

http://www.allegro.p..._hit_z_usa.html

http://www.allegro.p...zeby_white.html cena zadziwiająco niska

działa?
- CO CIÄ? NIE ZABIJE, TO CIÄ? WZMOCNI-

Offline #2 zda

zda

Life = online

• Użytkownik forum
  • 19
  • PipPipPipPipPip
  • 4298 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 19:56

curly, ja bym sie na to nie napalala. keidys znajoma dentyska mi mowila, ze takie wynalzazki to tylko niszcza zeby. Lepiej pojsc do dentysyt, zeby Ci tym brzeczydelm po nich przejchela :)

Offline #3 bestnickname

bestnickname

Stara gwardia

• Użytkownik forum
  • 626
  • PipPipPipPipPip
  • 4780 postów
  • Miejscowość:zadůpie

Napisano 17 czerwiec 2009 - 19:59

Przypomina mi to SUPER-HIPER-MEGA WYBIELACZ!! TYLKO DZIŚ PROMOCJA!! ZADZWOŃ TERAZ A OTRZYMASZ W PREZENCIE.........
chyba każdy oglądał reklamy TVmarketu :lol:
:)

People without qualities tend to regard money as a quality and do anything to improve more and more on that.

Offline #4 curly

curly

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 20:03

Przypomina mi to SUPER-HIPER-MEGA WYBIELACZ!! TYLKO DZIŚ PROMOCJA!! ZADZWOŃ TERAZ A OTRZYMASZ W PREZENCIE.........
chyba każdy oglądał reklamy TVmarketu :lol:
:)

teraz to sie nazywa "telezakupy Mango" :)

Offline #5 CarollQ

CarollQ

Life = online

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPipPip
  • 4514 postów
  • Miejscowość:Meath

Napisano 17 czerwiec 2009 - 20:10

Zgadzam sie ze Zda, ze takie rzeczy, to pic na wode.
Wybielic moga gora o jeden ton, co jest prawie nie zauwazalne.

Polecam wybielanie u dentysty, kosztowne ale efekty super.
"To w tera?niejszo?ci drzemie ca?a tajemnica. Je?li szanujesz dzie? dzisiejszy, mo?esz go uczyni? lepszym. A kiedy ulepszysz tera?niejszo??, wszystko to, co nast?pi po niej, równie? stanie si? lepsze. [...] Ka?dy bowiem dzie? nosi w sobie wieczno??."Paulo Coelho

Offline #6 MotherNature

MotherNature

Guru

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6174 postów
  • Miejscowość:New Mexico

Napisano 17 czerwiec 2009 - 20:36

a mnie dentystka w ogole odradzila wybielac twierdzac ze dentysci naciagaja na kase a kazde wybielanie w jakis sposob niszczy zeby :)
"Piekno jest tylko suma swiadomosci naszych zboczen..."~Salvador Dali~

Offline #7 curly

curly

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 20:41

a mnie dentystka w ogole odradzila wybielac twierdzac ze dentysci naciagaja na kase a kazde wybielanie w jakis sposob niszczy zeby <_<

wiadomo ze kazdy sposob wybielania niszczy zeby, w koncu jest to ingerencja w strukture zęba... ale czego sie nie robi dla pięknego usmiechu :P

Offline #8 bestnickname

bestnickname

Stara gwardia

• Użytkownik forum
  • 626
  • PipPipPipPipPip
  • 4780 postów
  • Miejscowość:zadůpie

Napisano 17 czerwiec 2009 - 20:41

chyba każdy oglądał reklamy TVmarketu :P
<_<

teraz to sie nazywa "telezakupy Mango" :P

Wiedziałem, że coś pokićkałem :P nie pasowała mi ta nazwa...

People without qualities tend to regard money as a quality and do anything to improve more and more on that.

Offline #9 Cleopatra

Cleopatra

Guru

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5395 postów
  • Zainteresowania:Stomatologia <br />Polityka<br />Historia<br />Muzyka<br />Postcrossing.<br />

Napisano 17 czerwiec 2009 - 20:48

działa?

Curly juz kiedys miałas podobny temat (wowczas było o pascie wybielającej) po co otwierasz kolejny ? <_<

Radze nie cudować tylko udac sie na wybielanie do gabinetu i na poł roku albo i dłuzej problem bedziesz miała z głowy, ot co.

a mnie dentystka w ogole odradzila wybielac twierdzac ze dentysci naciagaja na kase a kazde wybielanie w jakis sposob niszczy zeby :P

Kochana nawet pasta lub złe szczotkowanie niszczy szkliwo nazebne. Naprawde jest juz wiele metod i rózne stezenia żelu ,ze nie wywiera to wielkiej szkody na ogolny stan uzebienia.
Patrzac tymi kategoriami - dzis wszystko juz własciwie szkodzi :P
Czlowiek boi sie czasu - czas boi sie piramid...

Offline #10 curly

curly

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 20:51

Curly juz kiedys miałas podobny temat (wowczas było o pascie wybielającej) po co otwierasz kolejny ? <_<

Radze nie cudować tylko udac sie na wybielanie do gabinetu i na poł roku albo i dłuzej problem bedziesz miała z głowy, ot co.

Kochana nawet pasta lub złe szczotkowanie niszczy szkliwo nazebne. Naprawde jest juz wiele metod i rózne stezenia żelu ,ze nie wywiera to wielkiej szkody na ogolny stan uzebienia.
Patrzac tymi kategoriami - dzis wszystko juz własciwie szkodzi :P

wtedy nie byl to osobny temat tylko podczepilam sie pod inny.

Offline #11 anusiam

anusiam

Działacz

• Użytkownik forum
  • 165
  • PipPipPipPip
  • 1673 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 22:29

ja wybielałam półtora roku temu.dentystka zrobiła mi wycisk górnej i dolnej szczęki, po to żeby zrobić mi silikonowe nakładki idealnie dopasowane do moich zębów i zgryzu.do tego dostałam 10 strzykaweczek z wybielaczem.przed pójściem spać wstrzykiwałam po kropelce tego żelu na każde zagłębienie w silikonie, nakładałam na zęby i do łóżeczka <_< wybielałam ok 3 tyg.tylko jeden dzień jakoś na początku miałam strasznie wrażliwe na zimno i ciepło zęby, a potem już w ogóle nic nie czułam.nie trzeba tzrymać tych nakładek całą noc, wystarczy parę godzin, ale mnie one w ogóle nie przeszkadzały więc trzymałam długo.efekt utrzymuje się do tej pory, ale co 6 mc usuwam kamień i naprawdę staram się myć zęby po każdej herbatce itp barwnikach:D zapłaciłam za to 500 pln( nakładki+żel), ale nie żałuję.moja dentystka mówi że można wybielić sobie tylko górę, bo głównie te zęby widać podczas uśmiechu.wielu ldzi tak robi, ale ja się uparłam i wybielałam całe uzębienie.polecam i pozdrawiam :P
W zyciu bowiem istnieja rzeczy, o kt??re warto walczyc do samego konca.— Paulo Coelho

Offline #12 asienka25

asienka25

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 8
  • Pip
  • 123 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 23:15

działa?

Ja mam paste o nazwie DENIVIT,koleżanka polecila-mówiła,ze jej brat-palacz ma takie zęby po paleniu,że szok.
Używał zgodnie z instrukcją i pomogło.
Ja dopiero zaczęłam używać-niecałe 3tyg dopiero,na razie mały efekt,ale stwierdzić dokładnie będę mogła dopiero na koniec gdy całą zużyję.Możesz też spróbować nie kosztuje dużo.
Acha i szkliwa mu nie popsuło.Ja czuję się na razie dobrze.
Jeśli chodzi o wybielanie u dentysty-jedni mówią by do nich chodzić ze wględu na to by unich zostawiać kasę,nie np: w sklepie,aptece...
inni,bo rzeczywiście nic niedaja te kupione środki.
Ja powiem tak: jedne zęby są podatne nato,inne nato.
Co wybierzesz,jaka metoda Ci bardziej podpasuje,to już zależy wszystko od Ciebie.
Co będzie dalej u mnie...??Nie wiem przekonam się jak już pisałam wyżej po skończniu używania.

Pozdrawiam:)

Offline #13 ButterflyEffect

ButterflyEffect

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 23:32

Ja mam paste o nazwie DENIVIT,koleżanka polecila-mówiła,ze jej brat-palacz ma takie zęby po paleniu,że szok.
Używał zgodnie z instrukcją i pomogło.
...

Denivit nie przyniósł żadnego pozytywnego rezultatu.
Kupiłam Pearl Drops. Jestem przy końcówce drugiej tubki i wciąż nic. A obiecywali wybielenie o dwa tony w dwa tygodnie!! <_< :P

Ja powiem tak: jedne zęby są podatne nato,inne nato.

Pewnie zdecyduję się na wybielanie u dentysty :P
Po co czeka? je?li na nic ...

Offline #14 kayla

kayla

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 11
  • PipPipPip
  • 812 postów
  • Miejscowość:Dublin / Warszawa

Napisano 18 czerwiec 2009 - 06:37

ja wybielałam półtora roku temu.dentystka zrobiła mi wycisk górnej i dolnej szczęki, po to żeby zrobić mi silikonowe nakładki idealnie dopasowane do moich zębów i zgryzu.do tego dostałam 10 strzykaweczek z wybielaczem.przed pójściem spać wstrzykiwałam po kropelce tego żelu na każde zagłębienie w silikonie, nakładałam na zęby i do łóżeczka ;) wybielałam ok 3 tyg.tylko jeden dzień jakoś na początku miałam strasznie wrażliwe na zimno i ciepło zęby, a potem już w ogóle nic nie czułam.nie trzeba tzrymać tych nakładek całą noc, wystarczy parę godzin, ale mnie one w ogóle nie przeszkadzały więc trzymałam długo.efekt utrzymuje się do tej pory, ale co 6 mc usuwam kamień i naprawdę staram się myć zęby po każdej herbatce itp barwnikach:D zapłaciłam za to 500 pln( nakładki+żel), ale nie żałuję.moja dentystka mówi że można wybielić sobie tylko górę, bo głównie te zęby widać podczas uśmiechu.wielu ldzi tak robi, ale ja się uparłam i wybielałam całe uzębienie.polecam i pozdrawiam :P

Ja zrobilam dokladnie tak samo. Przy okazji wizyty zapytalam dentystke, jaki sposob polecilaby dla moich zebow. Moje zabki naturalnie nie sa biale, wiec oczywiscie wiedzialam, ze takie nie beda. Cudow sie nie spodziewajcie:) Ale faktycznie sie wybielily, roznice widac golym okiem. Jedynki troche wrazliwe byly na poczatku, ale dostalam do tego chyba roczny zapas pasty do zebow wrazliwych, wiec sobie poradzilam:)
I got soul, but I'm not a soldier

Offline #15 anusiam

anusiam

Działacz

• Użytkownik forum
  • 165
  • PipPipPipPip
  • 1673 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 07:36

Cudow sie nie spodziewajcie:) Ale faktycznie sie wybielily, roznice widac golym okiem.

Wszystko chyba zależy od tego, z jaką zawziętością wybielamy :P mnie się udało do tego stopnia, że jak po wszystkim zmieniałam koronkę, to moje wybielone zęby były o 2 tony jasniejsze od najbielszej porcelany dentystycznej ;) dentyska powiedziałą że troszkę mnie poniosło z tym "rozjaśnianiem" ale ja nie mogłam się powstrzymać dopóki mi się żel nie skończył tak mi się podobały efekty po każdej nocy ;)
W zyciu bowiem istnieja rzeczy, o kt??re warto walczyc do samego konca.— Paulo Coelho

Offline #16 curly

curly

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 07:51

używałam już Denivitu i pearldrops i jakoś nie zachwyciały.

Wg mnie efekt wybielania pasta ktora mozemy kupic w markecie zalezy od tego czy naturalny wyglad naszych zebów jest biały czy troszke zżółkniety. jesli nasze zeby z natury nie sa biale to żadne pasta nie pomoże.

Offline #17 Cleopatra

Cleopatra

Guru

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5395 postów
  • Zainteresowania:Stomatologia <br />Polityka<br />Historia<br />Muzyka<br />Postcrossing.<br />

Napisano 18 czerwiec 2009 - 09:58

ja wybielałam półtora roku temu.dentystka zrobiła mi wycisk górnej i dolnej szczęki, po to żeby zrobić mi silikonowe nakładki idealnie dopasowane do moich zębów i zgryzu.do tego dostałam 10 strzykaweczek z wybielaczem.przed pójściem spać wstrzykiwałam po kropelce tego żelu na każde zagłębienie w silikonie, nakładałam na zęby i do łóżeczka :D wybielałam ok 3 tyg.tylko jeden dzień jakoś na początku miałam strasznie wrażliwe na zimno i ciepło zęby, a potem już w ogóle nic nie czułam.nie trzeba tzrymać tych nakładek całą noc, wystarczy parę godzin, ale mnie one w ogóle nie przeszkadzały więc trzymałam długo.efekt utrzymuje się do tej pory, ale co 6 mc usuwam kamień i naprawdę staram się myć zęby po każdej herbatce itp barwnikach:D zapłaciłam za to 500 pln( nakładki+żel), ale nie żałuję.moja dentystka mówi że można wybielić sobie tylko górę, bo głównie te zęby widać podczas uśmiechu.wielu ldzi tak robi, ale ja się uparłam i wybielałam całe uzębienie.polecam i pozdrawiam :D

Powiem Ci,ze jestem zaskoczona ceną jaką za to zapłaciłaś ;) stosunkowo niska i do tego aż 10 strzykawek???!!! O jakim stezeniu były?Naprawde jestem w szoku.
Usuwanie kamienia jest równiez dobrym posunieciem i zawsze po takim zabiegu zęby są nieco jasniejsze. Polecam razem z piaskowaniem ;)

używałam już Denivitu i pearldrops i jakoś nie zachwyciały.

Wg mnie efekt wybielania pasta ktora mozemy kupic w markecie zalezy od tego czy naturalny wyglad naszych zebów jest biały czy troszke zżółkniety. jesli nasze zeby z natury nie sa biale to żadne pasta nie pomoże.

Błędne myslenie. Wszystko zalezy od podatnosci zębów. Przy niektórych nie trzeba sie specjalnie wysilac aby uzysakc wymarzony efekt, a przy innych niestety mozna próbowac do skutku a i tak nie przyniesie to wyznaczonych rezultatów. Wybielanie zebów w gabinecie jest w tym zakresie najlepszą metodą i efekty są przewaznie długotrwałe. Radziłabym Ci sie nad tym zastanowic , bo wiecej wydasz na te wszystkie specyfiki, które i tak zapewne nie wiele pomogą z tego co mówisz, anizeli wydałabys raz do roku pewną sume i efekt konkretny! ;)

Offline #18 anusiam

anusiam

Działacz

• Użytkownik forum
  • 165
  • PipPipPipPip
  • 1673 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 10:42

cleopatra nie pamiętam jakie to było stężenie, a nie chcę walnąć jakiejś gafy.od ludzi z większych miast też słyszałam że płacą duuużo większe pieniądze.i to kolejny mój przykład na to że w małych miasteczkach dużo rzeczy można zrobić taniej co nie znaczy że gorzej.to samo wybielanie w Gdańsku kosztuje ok 1000 pln i żeby było śmieszniej ten sam protetyk robi te silikonowe nakładki tylko bierze podwójną stawkę:-)

Offline #19 Cleopatra

Cleopatra

Guru

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5395 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 10:50

cleopatra nie pamiętam jakie to było stężenie, a nie chcę walnąć jakiejś gafy.od ludzi z większych miast też słyszałam że płacą duuużo większe pieniądze.i to kolejny mój przykład na to że w małych miasteczkach dużo rzeczy można zrobić taniej co nie znaczy że gorzej.to samo wybielanie w Gdańsku kosztuje ok 1000 pln i żeby było śmieszniej ten sam protetyk robi te silikonowe nakładki tylko bierze podwójną stawkę:-)

No własnie cena jest zaskakująca! Ale wszystko zalezy od gabinetu, niekonieczenie taniej znaczy gorzej o ile uzywa sie tego samego preparatu.
W gabinecie do którego ja chodze masz jakies 500-700zl za jedną częsc, stad moje zaskoczenie! Gdzies Ty to robiła anusiam?

Offline #20 kayla

kayla

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 11
  • PipPipPip
  • 812 postów
  • Miejscowość:Dublin / Warszawa

Napisano 18 czerwiec 2009 - 11:25

ja robilam w Warszawie i placilam chyba po 200 zl za "szczeke" + kazda strzykawka po 100 zl (do moich zebow 2 strzykawki wystarczyly) :D
I got soul, but I'm not a soldier

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.