Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak Przebukowac Bilet W Ryanair?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 maggie17

maggie17

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 0 postów

Napisano 17 maj 2009 - 10:31

no wiec mam pytanko
jak przebukowac bilet w ryan air?
ile to kosztuje??
czy tzreba jechac specjalnie na ###### w dublinie zeby to zrobic??
czy mozna to zrobic przez intrnet??
bardzo pilne bo musze byc 6 czerwca we warszwawie a kupiony mam bilet na 11 czerwca 2009!!!!!

pozdr.
:)

Załączone pliki

Offline #2 SuperKtos

SuperKtos

Life = online

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPipPip
  • 4520 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 17 maj 2009 - 10:34

ryanair.com --> manage my booking --> change flights

zmiana daty to chyba 30 eur + roznica w cenie biletu jesli ten nowy lot jest drozszy od tego co zaplacilas oryginalnie

Offline #3 curly

curly

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Miejscowość:POLSKA

Napisano 17 maj 2009 - 10:58

https://www.bookryan...a...PL&lc=PL-PL

lub

https://www.bookryan...r...PL&lc=PL-PL

CENNIK

http://www.ryanair.c...hp?sect=CHARGES

Użytkownik curly edytował ten post 17 maj 2009 - 11:02

- CO CIÄ? NIE ZABIJE, TO CIÄ? WZMOCNI-

Offline #4 mnich

mnich

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 554 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 17 maj 2009 - 11:08

A czy Ryanair lata w ogole do Warszawy?

Offline #5 curly

curly

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisano 17 maj 2009 - 11:10

Raczej nie.

http://www.ryanair.c...te/PL/sched.php

Użytkownik curly edytował ten post 17 maj 2009 - 11:10

Offline #6 krissy

krissy

...

• Użytkownik forum
  • 1233
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5235 postów

Napisano 18 maj 2009 - 19:23

ale moze leci do gdanska i stamtad pociagiem???

Everything in life is temporary. If things are going good- enjoy it, cause it won't last forever. 

Offline #7 850R

850R

Działacz

• Użytkownik forum
  • 111
  • PipPipPipPip
  • 1988 postów
  • Miejscowość:Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Napisano 18 maj 2009 - 21:27

a ja mam pytanie z innej beczki :) czy jest mozliwosc zmiany miejsca podrozy? tzn mam kupione bilety do Katowic ale gdyby sie dalo chetnie zmienie na Krakow poniewaz terminy mi teraz bardziej odpowiadaja.Do Katowic niestety 2 razy w tygodniu lata :D
"Dopoki nie skorzystalem z internetu, nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow."- Stanislaw Lem"

"Jesli moj sasiad codziennie bije swoja zone, ja zas nie bije jej nigdy, to w swietle statystyki obaj bijemy je co drugi dzien."-George Bernard Shaw

Dołączona grafika

Offline #8 curly

curly

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisano 18 maj 2009 - 21:38

a ja mam pytanie z innej beczki :) czy jest mozliwosc zmiany miejsca podrozy? tzn mam kupione bilety do Katowic ale gdyby sie dalo chetnie zmienie na Krakow poniewaz terminy mi teraz bardziej odpowiadaja.Do Katowic niestety 2 razy w tygodniu lata :D

https://www.bookryan...a...PL&lc=PL-PL i prawdopodobnie wybierasz tam opcje "zmień loty".

Offline #9 dzieciaki

dzieciaki

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 15
  • Pip
  • 244 postów
  • Gadu-Gadu: -
  • Miejscowość:dublin

Napisano 17 lipiec 2009 - 16:05

Chce przebukować bilet ale tylko jednej osobie z biletu, nie moge zrobić tego przez meneage my booking. NIgdzie nie mogę się dodzwonić, nerwy mam już na postronkach!

Ktoś miał podobny problem, co zrobić?

Offline #10 bestnickname

bestnickname

Stara gwardia

• Użytkownik forum
  • 626
  • PipPipPipPipPip
  • 4780 postów
  • Miejscowość:zadůpie

Napisano 17 lipiec 2009 - 16:13

Co znaczy przebukować? ;) Nigdzie żadna encyklopedia nie podaje takiego wyrazu...

Żeby zmienić datę lub miejsce wylotu/odlotu dla jednej z osób, w przypadku korzystania ze wspólnego biletu (numeru rezerwacji), należy zadzwonić do obsługi lotów danej linii.

Oni najpierw rozdzielą osoby na 2 poszczególne bilety i albo od razu zmienią datę, albo zrobisz to sam/-a.
Przez internet jest chyba taniej o €10.

Użytkownik Wspanialy edytował ten post 17 lipiec 2009 - 16:30

People without qualities tend to regard money as a quality and do anything to improve more and more on that.

Offline #11 dzieciaki

dzieciaki

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 15
  • Pip
  • 244 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 16:26

Co znaczy przebukować? Nigdzie żadna encyklopedia nie podaje takiego wyrazu...

Żeby zmienić datę lub miejsce wylotu/odlotu dla jednej z osób, w przypadku korzystania ze wspólnego biletu (numeru rezerwacji), należy zadzwonić do obsługi lotów danej linii.

Oni najpierw rozdzielą osoby na 2 poszczególne bilety i albo od razu zmienią datę, albo zrobisz to sam/-a.
Przez internet jest chyba taniej o €10.

dzięki za info,

ale przez inernet nie moge rozdzielic daty wylotu. wszystko zmienia automatycznie u wszystkich osób.

Offline #12 bestnickname

bestnickname

Stara gwardia

• Użytkownik forum
  • 626
  • PipPipPipPipPip
  • 4780 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 16:29

Przecież napisałem, że tylko przez telefon... dopiero jak rozdzielą rezerwacje, to możesz sobie zmieniać wedle uznania.

People without qualities tend to regard money as a quality and do anything to improve more and more on that.

• Gość
  • 0

Napisano 17 lipiec 2009 - 16:55

Jesli jestesmy juz przy liniach lotniczych (aerlingus) to czy ktos wie,czy na lotnisku mozna dokupic jeszcze jeden bagaz? poniewaz gdy kupowałam bilet zaznaczyłam,ze chce tylko jeden bagaz a teraz potrzebuje dwa.Ogólnie żeby nie robic juz zamieszania chodzi mi o to czy cena bagazu nadal bedzie wynosic 15 euro?
Mam nadzieje,ze ktos zrozumie moj bełkot:)

Offline #14 850R

850R

Działacz

• Użytkownik forum
  • 111
  • PipPipPipPip
  • 1988 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 17:02

Chce przebukować bilet ale tylko jednej osobie z biletu, nie moge zrobić tego przez meneage my booking. NIgdzie nie mogę się dodzwonić, nerwy mam już na postronkach!

Ktoś miał podobny problem, co zrobić?

ja mialem podobny problem,ja wracalem we wtorek a moja dziewczyna wraca jutro.Po 2 probach polaczenia stwierdzilem ze nie bede sobie nerwow psul i kupilem nowy bilet-moze i drozsze rozwiazanie ale zero stresu i nerwow ;)
"Dopoki nie skorzystalem z internetu, nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow."- Stanislaw Lem"

"Jesli moj sasiad codziennie bije swoja zone, ja zas nie bije jej nigdy, to w swietle statystyki obaj bijemy je co drugi dzien."-George Bernard Shaw

Dołączona grafika

Offline #15 bestnickname

bestnickname

Stara gwardia

• Użytkownik forum
  • 626
  • PipPipPipPipPip
  • 4780 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 17:40

ja mialem podobny problem,ja wracalem we wtorek a moja dziewczyna wraca jutro.Po 2 probach polaczenia stwierdzilem ze nie bede sobie nerwow psul i kupilem nowy bilet-moze i drozsze rozwiazanie ale zero stresu i nerwow ;)

Możesz się za to wyłożyć na dwóch fotelach. Jak co to zajęte... ktoś po drodze wsiada :P

Przecież przynajmniej jedno miejsce musi być wolne a jak nie, to zrobiłbym piękną awanturę, jakim niby cudem.... skoro masz bilet na dwie osoby :P

Użytkownik Wspanialy edytował ten post 17 lipiec 2009 - 17:42

Offline #16 JamesBond

JamesBond

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 391 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 17:54

Jesli jestesmy juz przy liniach lotniczych (aerlingus) to czy ktos wie,czy na lotnisku mozna dokupic jeszcze jeden bagaz? poniewaz gdy kupowałam bilet zaznaczyłam,ze chce tylko jeden bagaz a teraz potrzebuje dwa.Ogólnie żeby nie robic juz zamieszania chodzi mi o to czy cena bagazu nadal bedzie wynosic 15 euro?
Mam nadzieje,ze ktos zrozumie moj bełkot:)

Możesz dokupić na lotnisku, ale będzie ciut drożej bo 18 euro.

Możesz się za to wyłożyć na dwóch fotelach. Jak co to zajęte... ktoś po drodze wsiada ;)

Przecież przynajmniej jedno miejsce musi być wolne a jak nie, to zrobiłbym piękną awanturę, jakim niby cudem.... skoro masz bilet na dwie osoby :P

Można też posadzić obok siebie jakiegoś pluszaka i przypiąć pasami, a niech się maskotka przeleci komfortowo, a co!

Użytkownik JamesBond edytował ten post 17 lipiec 2009 - 17:55

Dołączona grafika

Offline #17 850R

850R

Działacz

• Użytkownik forum
  • 111
  • PipPipPipPip
  • 1988 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 19:04

Możesz się za to wyłożyć na dwóch fotelach. Jak co to zajęte... ktoś po drodze wsiada ;)

Przecież przynajmniej jedno miejsce musi być wolne a jak nie, to zrobiłbym piękną awanturę, jakim niby cudem.... skoro masz bilet na dwie osoby ;)

juz po "ptokach" B) mila pani zapytala czy wolne...a ze jestem dzentelmenem to od razu powiedzialem ze wolne :D .Poza tym nie mialem ochoty zeby ktos przerywal mi czytanie ksiazki-ludzie dopiero co wchodzili na poklad a ja juz sie zaczytalem (mialem wykupione pierwszenstwo bo z Katowic nie da sie inaczej-pchaja sie jak idioci!).

takie pytanko mam odnosnie takich sytuacji...ciekawy jestem jak jest z bagazem,zaplacilem za 2 osoby,czy da sie wziac wtedy np wiecej bagazu skoro i tak zaplacone bylo za 50kg?

Dołączona grafika

Offline #18 JamesBond

JamesBond

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 391 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 19:32

takie pytanko mam odnosnie takich sytuacji...ciekawy jestem jak jest z bagazem,zaplacilem za 2 osoby,czy da sie wziac wtedy np wiecej bagazu skoro i tak zaplacone bylo za 50kg?

Niestety nie da się, bagaż musi odprawiać osoba na którą jest wystawiony bilet, nie ma tej osoby to i nie ma bagażu.
Dołączona grafika

• Gość
  • 0

Napisano 17 lipiec 2009 - 19:38

Możesz dokupić na lotnisku, ale będzie ciut drożej bo 18 euro.

Dzieki sliczne za odpowiedź JamesBond B)

Offline #20 dzieciaki

dzieciaki

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 15
  • Pip
  • 244 postów

Napisano 18 lipiec 2009 - 09:59

Przecież napisałem, że tylko przez telefon... dopiero jak rozdzielą rezerwacje, to możesz sobie zmieniać wedle uznania.

szanowny pan z serwisu tak rozdzielił rezerwację, że mąż jutro może lecieć a ja z córką zniknęłam ze starego terminu i nie mogę zalogować się na nowym nr rezerwacji. NIe przyszedł też żaden e-mail z informacjami o dokonanych zmianach.

po prostu super

A w week-endy telefonów nie odbierają

Użytkownik dzieciaki edytował ten post 18 lipiec 2009 - 10:00

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.