Skocz do zawartości

Onkolog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

• Gość
  • 0

Napisano 29 marzec 2009 - 18:20

..szukam onkolga , nie zadnego innego pokretnego kaznodzieji ,najlepiej kobiety -bo ktoz inny pojac moze -nie wazne Polka czy Irlandka - czy ktos moze wskazac mi palcem gabinet tego lekarza? please....... dzieki

Offline #2 zabka73

zabka73

Life = online

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPipPipPipPip
  • 2631 postów

Napisano 29 marzec 2009 - 19:09

W Dublinie jest najlepszy szpital onkologiczny w ie..i tam kieruje gp ..
Jesli ma osoba zainteresowana karte onko z pl to przetlumaczyc zaniesc gp i wypisze list..

Użytkownik zabka73 edytował ten post 29 marzec 2009 - 19:11

• Gość
  • 0

Napisano 29 marzec 2009 - 19:48

...ale ktory to? , a nie wiesz ile czasu czeka sie na ten list co ma przyjsc poczta z data kiedy tam sie stawic?? jesli juz GP PONOć , wyslala papiery? specjalnie pisze PONOC bo skad mam wiedziec ze wyslala zołza....juz tydzien czekam i cisza

Offline #4 zabka73

zabka73

Life = online

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPipPipPipPip
  • 2631 postów

Napisano 29 marzec 2009 - 19:57

Ja biore list do reki i sama sie umawiam do specjalistow...
W polskiej przychodni mnie niezobacza -zaprzyjazniony onkolog sprawdzil i odradzil tych lekarzy.

Wierz jesli sprawa pilna to chyba w samolot...i nawet prywatnie ...
Fakt iz niektore badania zrobia tu szybko..ale na tk czy rezonas gp moze wydac skierowanie, popros tez o skierowanie na markery

Offline #5 kayla

kayla

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 7
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Miejscowość:Dublin / Warszawa

Napisano 29 marzec 2009 - 20:02

http://www.stjames.i.....ted gynae.pdf
I got soul, but I'm not a soldier

• Gość
  • 0

Napisano 29 marzec 2009 - 20:06

a wiesz ile ja wlasnie kasy u polskich zostawialm ........nawet ci nie napisze bo wstyd , a co ja sie nasluchalam , mitow chyba za krola swieczki mieli wieksza wiedze niz ci tutaj .....ze momentami to nie wiem smiac sie czy plakac - oczywscie mowie o polakach

to nie to ze pilne , raczej terminowe ...ale powiedz ktory milas na mysli szpital bo ja szukam i nic nie moge znalezc , juz sobie wymyslilam ze pojde prywtanie ale gabinetu tez nie widac...................................................znalazlam jakas klinike z dwoma ze sri lanki lekarzami hahahahaha serio.............hahah

Offline #7 zabka73

zabka73

Life = online

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPipPipPipPip
  • 2631 postów

Napisano 29 marzec 2009 - 20:44

tu masz stronke onko i wpisz jakiej specjalizacji onkologa szukasz...Odwiedź moją stronę

Jutro wkleje nazwe szpitala..mam gdzie wydruki ale nie pod reka

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.