Skocz do zawartości

- - - - -

Polskie Kosmetyki W Irlandii

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 michaL01

michaL01

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 08:46

Nie będę jechał ponad 200km po polskie kosmetyki, które zresztą nie są moimi ulubionymi. Jakoś nie przemawia do mnie ich szczególna jakość, poparta światowymi badaniami.
Dobre bo polskie ? ;)

a dlaczego polskie to gorsze, widac ze niesprobowales :lol: widze brak zaufania hihihi, to sie zdarza , ja mam ten sklep za rogiem i jestem zadowolony z jakosci , nie wiem co sie czepiasz ,
200 km to prawda ale tak naprawde tylko 200 a nie 2000 tys
ale wybór nalezy i tak do ciebie

Offline #22 nosiwoda

nosiwoda

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 09:19

Pytanie do dziewczyn
Czy ktoras z was wie gdzie mozna kupic polskie kosmetyki w Irlandii , szukalem po Dublinie ale bez skutku , potrzebuje na prezent. Ewentualnie jak nie w Dublinie to moze gdzies blisko- nie chce mi sie czekac miesiac az dorecza. (kiedys cos zamowilem z polski to szlo miesiac )

pozdrawiam

Bry, jak chcesz wyśle sąsiadke i sprawdzi w tym sklepie w Waterford "o czym marzy" haha /jest tego tam masa! mazideł, kremów balsamów/
przydałoby sie jeszcze więcej danych dla przyszłej obdarowanej... wiek chociażby ;-) no i zakres cenowy, czy myslisz o kremie do rąk czy zestawie jakimś do smarowania (kobiety mają kremy do wszytkich części ciała - OSOBNO pakowane :lol: )
sadze ze mogłbys sie dogadac jakos z wlascicielami Cameli, to do Dublina paczuszka 2-3dni.
nosiH2O - dawny zawód polegaj?cy na dostarczaniu wody

Offline #23 bestnickname

bestnickname

Stara gwardia

• Użytkownik forum
  • 627
  • PipPipPipPipPip
  • 4782 postów
  • Miejscowość:zadůpie

Napisano 21 marzec 2009 - 10:04

a dlaczego polskie to gorsze, widac ze niesprobowales :lol: widze brak zaufania hihihi, to sie zdarza , ja mam ten sklep za rogiem i jestem zadowolony z jakosci , nie wiem co sie czepiasz ,
200 km to prawda ale tak naprawde tylko 200 a nie 2000 tys
ale wybór nalezy i tak do ciebie

Po prostu nie chce mi się wierzyć, że taka Ziaja i Eris, są w stanie dorównać np. L'Oréal , Vichy czy choćby Lancôme
z wieloletnimi tradycjami, gdzie w samych laboratoriach robi się badania, pewnie warte więcej, niż kapitał tych polskich spółek razem wziętych...

I wcale nie twierdzę, że są gorsze bo polskie. Z tego co wiem, to mnóstwo ludzi używa tych kosmetyków,
sam nawet podkradałem babci krem do twarzy z koziej *coś tam... ;) bo był super i się szybko wchłaniał.
Czy Polacy kupują te produkty z przyzwyczajenia, czy dlatego że są tańsze, nie wiem... Na pewno dużym znaczeniem
jest przekonanie, że dobre bo polskie i tanie!
Jeżeli jednak te firmy odnowtowują jakieś zyski ze sprzedaży na europejskich salonach, to mnie poprawcie ;)
Póki co, fakty mówią same za siebie, a te wynikają raczej z ceny polskich produktów, niż ze światowej jakości, która
mimo wszystko pozwoliła by polskim produktom, zająć miejsce na półkach w europejskich sklepach, tuż obok znanych marek.

Użytkownik Wspanialy edytował ten post 21 marzec 2009 - 10:15

People without qualities tend to regard money as a quality and do anything to improve more and more on that.

Offline #24 michaL01

michaL01

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 19:44

Po prostu nie chce mi się wierzyć, że taka Ziaja i Eris, są w stanie dorównać np. L'Oréal , Vichy czy choćby Lancôme
z wieloletnimi tradycjami, gdzie w samych laboratoriach robi się badania, pewnie warte więcej, niż kapitał tych polskich spółek razem wziętych...

I wcale nie twierdzę, że są gorsze bo polskie. Z tego co wiem, to mnóstwo ludzi używa tych kosmetyków,
sam nawet podkradałem babci krem do twarzy z koziej *coś tam... :P bo był super i się szybko wchłaniał.
Czy Polacy kupują te produkty z przyzwyczajenia, czy dlatego że są tańsze, nie wiem... Na pewno dużym znaczeniem
Jeżeli jednak te firmy odnowtowują jakieś zyski ze sprzedaży na europejskich salonach, to mnie poprawcie :P
Póki co, fakty mówią same za siebie, a te wynikają raczej z ceny polskich produktów, niż ze światowej jakości, która
mimo wszystko pozwoliła by polskim produktom, zająć miejsce na półkach w europejskich sklepach, tuż obok znanych marek.

hihi no tak ale te firmy które wymieniłes (as) sa reklamowane co piec minut w telewizji na calym swiecie, ale te nie maja tak dobrej promocj :P
mysle ze to jest najwieksza bolaczka , ale moja zonka ich uzywa , JEST PIEKNA :P jej skóra gładka jak jedwab :P

sam nawet podkradałem babci krem do twarzy z koziej *coś tam... :P bo był super i się szybko wchłaniał.
Jeżeli jednak te firmy odnowtowują jakieś zyski ze sprzedaży na europejskich salonach, to mnie poprawcie :P

hihi no tak ale te firmy które wymieniłes (as) sa reklamowane co piec minut w telewizji na calym swiecie, ale te nie maja tak dobrej promocj :P
mysle ze to jest najwieksza bolaczka , ale moja zonka ich uzywa , JEST PIEKNA :P jej skóra gładka jak jedwab ;)

Offline #25 michaL01

michaL01

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 22 marzec 2009 - 14:54

od kwietnia nowy asortyment , mydla, balsamy i szampony na wage to moze byc cos , tylko z naturalnych produktow zadnej chemii , mysle ze to by bylo swietne na prezent :)

Offline #26 michaL01

michaL01

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 08 luty 2010 - 15:20

sklep internetowy
www.eCamellia.com
zapraszam

Offline #27 Armagh

Armagh

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPip
  • 567 postów
  • Miejscowość:Brick Lane

Napisano 08 luty 2010 - 16:23

Pytanie do dziewczyn
Czy ktoras z was wie gdzie mozna kupic polskie kosmetyki w Irlandii , szukalem po Dublinie ale bez skutku , potrzebuje na prezent. Ewentualnie jak nie w Dublinie to moze gdzies blisko- nie chce mi sie czekac miesiac az dorecza. (kiedys cos zamowilem z polski to szlo miesiac )

pozdrawiam

Uwazalabym z takim prezentem. Jezeli nie wiesz, jaki rodzaj skory ma odbiorczyni tego prezentu, to wymysl cos innego, nie uszczesliwiaj jej na sile. :) Kiedys widzialam kosmetyki Dr Ireny Eris w aptekach w Westport i Castlebar, ale mozesz miec tam za daleko. Uwazam, ze francuskie kosmetyki sa tez dobre.
Jesli koniecznie chcesz dac jej prezent z kosmetykami, zrob tak: idz do apteki, popros pania za lada, aby dala tobie probki kremow do twarzy i oczu takich firm jak La Roche Posay, Roc, Vichy i innych, ktore tam zauwazycz. Probki kremow pod oczy La Roche Posay sa pakowane w male 5-10ml tubki. Ja kiedys poprosilam pania w jedniej z irlandzkich aptek i mialam krem pod oczy za darmo. Oprocz tego, jak poprosisz o probki Redermic lub skoncentrowanej witaminy C (te probki sa rowniez w malych tubkach), to twoja przyjaciolka bedzie miala pielegnacje oczu i twarzy na wysokim poziomie za darmo przez jakis czas. Jesli zauwazysz w aptece kosmetyki Dr Ireny Eris, zrob jak wyzej. Widzialam tez w wyzej wymienionych aptekach kosmetyki do ciala Bielenda. Jesli je znajdziesz, to kup jej peeling i krem do ciala, wloz do eleganckiej torby na prezenty, razem z wyzej wymienionymi probkami z apteki, dosyp, np. suszonych platkow kwiatowych i prezent gotowy. :) Peeling i balsam do ciala dawany jako prezent powinien miec intensywny zapach, np. czekoladowy, karmelowy, waniliowy lub pomaranczowy, tak aby kojarzyl sie z wieczornym "dogadzaniem sobie" slodyczami. Jezeli nie natrafisz na kosmetyki Bielendy, to polecam brytyjskie SPA Sanctuary z Boots Pharmacy.
Success is not measured by what you have, but by what you can do without.

Offline #28 michaL01

michaL01

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 28 luty 2010 - 22:57

nowa kolekcja kosmetyków z Bielendy
Seria Avocado
Seria Orzechowa oraz
Seria Marchewkowa

i wiele wiele innych ....................;)

zapraszamy do nas

www.eCamellia.com

Offline #29 lalioule

lalioule

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 100 postów

Napisano 28 luty 2010 - 23:09

www.urodanawyspie.eu

Sprobuj tu znalazlam kiedys ich ogloszenie na gazecie - nigdy zakupow u nich nie robilam ale jak widac maja same polskie kosmetyki

Offline #30 maja001

maja001

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 16:04

nowa kolekcja kosmetyków z Bielendy
Seria Avocado
Seria Orzechowa oraz
Seria Marchewkowa

i wiele wiele innych .................... ;)

zapraszamy do nas

www.eCamellia.com

no na to czekałam super! ta marchewka wygląda fajnie!
ale decyduje sie na olej arganowy bo znam i używam, dzieki ;)

Offline #31 michaL01

michaL01

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 12:04

no na to czekałam super! ta marchewka wygląda fajnie!
ale decyduje sie na olej arganowy bo znam i używam, dzieki B)

czyż by pierwsza klientka ;)
dla pierwszego klienta napewno bedzie extra prezent ;)

Offline #32 gregol22

gregol22

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 listopad 2010 - 21:47

OD 20.11.2010 RUSZA POLSKA DROGERIA (soraya, ziaja, bielenda i wiele wiecej w ofercie rowniez perfumy z UK) W SAMYM CENTRUM DUBLINA- moore st. mall shopping centre- NAPRZECIWKO SKLEPU MRÓZ zapraszamy!!!

Offline #33 PINKLEMON

PINKLEMON

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 wrzesień 2011 - 18:17

Witam,

zapraszam do sklepu internetowego z polskimi kosmetykami na www.pinklemon.ie :D

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.