Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dentysta -dublin

• Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 piotrek_75

piotrek_75

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 19 luty 2009 - 10:29

Witam, czy ktos korzystal z uslug dentysty w Medicus Medical Centre w Dublinie? Jesli tak to prosze o opinie, a moze ktos moglby mi polecic dobrego dentyste w Dublinie. Z gory dziekuje!

Offline #2 Zambesi

Zambesi

Life = online

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPipPipPipPip
  • 2735 postów

Napisano 19 luty 2009 - 10:39

Witam, czy ktos korzystal z uslug dentysty w Medicus Medical Centre w Dublinie? Jesli tak to prosze o opinie, a moze ktos moglby mi polecic dobrego dentyste w Dublinie. Z gory dziekuje!

ja nie lubie medicusa - juz pisalam dlaczego (chyba we watku o polskich przychodniach)
i o dentyscie tez (we watku o polskich dentystach)

powtorze zatem- najlepsza pani jaka znalazlam,
pierwszy den w rozsadnej cenie+jedyny ktory robi mi przeglad bez znieczulenia <_<
(traumy mialam w dziecinstwie i uraz pozostal),
to pani Irena Kuderska z emc na parnell square, w tym tygodniu na popoludnia jest

MissHeresy

• Gość
  • 0

Napisano 19 luty 2009 - 10:50

Z całego serca polecam dr Patrycję Majkut, stomatolog z Polskiej Przychodni na North Circular Rd, przeglad jest bezplatny, wypelnienie od 70euro, polecam

Offline #4 piotrek_75

piotrek_75

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 19 luty 2009 - 11:00

A jak tam jest cenowo:)?

Offline #5 admin

admin

Stały bywalec

• Root Admin
  • 0
  • 927 postów

Napisano 19 luty 2009 - 11:02

Moim zdaniem pojecie dobry stomatolog to bardzo osobista sprawa mozna by o niej pisac bez konca. Nie reklamujac - bo mi nie wypada - napisze jedynie iz obecnie w Medicusie w Dublinie przyjmuje Dr Marta Rataj, Dr Marek Schubert, Dr Agnieszka Nowak, Dr Anna Zwolinska oraz Dr Daniel Mazur wybor nalezy oczywiscie do Pacjenta.

Serdecznie Pozdrawiam

• Gość
  • 0

Napisano 19 luty 2009 - 11:47

zadzwon na recepcje 018300044 i cennik powiedza przez telefon, mila obsluga :rolleyes: polecam

Offline #7 Zambesi

Zambesi

Life = online

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPipPipPipPip
  • 2735 postów

Napisano 19 luty 2009 - 11:57

A jak tam jest cenowo:)?

zalezy przeciez co masz do zrobienia
ale zawsze podadza ci przedzial cenowy, ktory nie jest przekraczany
(znaczy jak mowia,ze do 8 dych to nie wychodzi ni z gruchy ni z pietruche pincet)

MissHeresy

Offline #8 kaprys31

kaprys31

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 luty 2009 - 20:12

Ja jakiś czas temu korzystałam z usług pracującego tam dentysty,to doktor Marek Schubert,jestem bardzo zadowolona.Fachowo, profesjonalnie i bardzo miło.Polecam.

Offline #9 kondzio1

kondzio1

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 luty 2009 - 23:31

Jesli chodzi o ww Pana Doktora to nie okreslil bym jego umiejetnosci w ten sposob-owszem mily jest,duzo gada ale chyba nie do konca wie co robi!!!!!osobiscie jestem ofiara jego niecelnej diagnozy i leczenia(z powodu nieobecnosci Pani Doktor musialem isc do niego)!naprawde nie polecam!!!!!!wracam do Pani Doktor:)Ps. mam duzo znajomych ktorzy tez do niej chodza i sa bardzo zadowoleni!pozdro!

• Gość
  • 0

Napisano 23 październik 2009 - 13:23

Jesli chodzi o ww Pana Doktora to nie okreslil bym jego umiejetnosci w ten sposob-owszem mily jest,duzo gada ale chyba nie do konca wie co robi!!!!!osobiscie jestem ofiara jego niecelnej diagnozy i leczenia(z powodu nieobecnosci Pani Doktor musialem isc do niego)!naprawde nie polecam!!!!!!wracam do Pani Doktor:)Ps. mam duzo znajomych ktorzy tez do niej chodza i sa bardzo zadowoleni!pozdro!

he he dokladnie, reklamy nie trzeba robic, bo najlepsza jest ta ''z ust do ust'' i z polecenia, ale i tak Pati jest najlepsza :) pozdrawiam Pana Admina :D

Offline #11 monia_b

monia_b

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 15
  • Pip
  • 205 postów

Napisano 23 październik 2009 - 17:32

leczę zęba w medicusie u dr Marty Rataj - polecam

Offline #12 MAR1O

MAR1O

http://telchina.pl

• Użytkownik forum
  • 24
  • PipPipPip
  • 628 postów
  • Miejscowość:Tokyo

Napisano 23 październik 2009 - 18:45

ja nie lubie medicusa - juz pisalam dlaczego (chyba we watku o polskich przychodniach)
i o dentyscie tez (we watku o polskich dentystach)

powtorze zatem- najlepsza pani jaka znalazlam,
pierwszy den w rozsadnej cenie+jedyny ktory robi mi przeglad bez znieczulenia :)
(traumy mialam w dziecinstwie i uraz pozostal),
to pani Irena Kuderska z emc na parnell square, w tym tygodniu na popoludnia jest

Tez polecam Pania Doktor jak dla mnie bardzo dobry dentysta leczy mnie i moich wszystkich znajomych.

c99897e27031b762med.jpg
CARPE DIEM

INNOWIERCOM KRZYŻ NA DROGĘ

BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY

YOU`LL NEVER SLASH ALONE

Offline #13 Saurelin

Saurelin

Działacz

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPip
  • 1299 postów
  • Gadu-Gadu: 1406335
  • Miejscowość:Tallaght
  • Zainteresowania:Literatura, kuchnia, film, robienie biĹźuterii itd

Napisano 23 październik 2009 - 19:13

ostatnio bylam u mlodej dentystki w nowej klinice w tallaght, mowila mi po kolei co robi, byla cierpliwa, profesjonalna a przy tym ciepla. Wiem ze do niej wroce gdy zajdzie potrzeba.
Naprawila to co ktos inny zle zrobil

Offline #14 Roni30

Roni30

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 listopad 2009 - 12:17

Co do Medicus'a i ich pseudo personelu medycznego:
Byłem u stomatologa "dr" Agnieszki Nowak - po 20 minutach rozmowy i 5 min badania stwierdziła, że ząb nadaje się do leczenia kanałowego z użyciem mikroskopu, którego przychodnia nie posiada. Pozostaje mi więc skierowanie do irlandzkiej kliniki, gdzie za takie leczenie zapłacę tysiące euro lub usunięcie zęba. Gdy zdecydowałem się usunąć, powiedziała że nie widzi problemu, ale już nie dzisiaj bo w kolejce czeka kolejny pacjent!!! Zbladłem...
Wstałem z fotela, przy wyjściu zapłaciłem 85euro (za nic!!!) po czym dowiedziałem się że następny wolny termin jest za 4 dni i będzie mnie to kosztować kolejne 150-200euro. Czyli za wyrwanie zęba 285euro !!!
Za połowę tej kasy poleciałem do Polski, gdzie okazało się, że zęba nie trzeba wcale wyrywać-3 wizyty, ząb wyleczony i zaplombowany. Oszczędziłem kupę kasy i co najważniejsze ZĘBA! Takich specjalistów, którzy nie mogli dostać pracy w PL i przyjechali skubać polskich pacjentów zagranicą deportowałbym na Kamczatkę albo do Nagornej Karabachii!!! Mało tego-nie dość że chcieli wyłudzić ode mnie pieniądze, co po części im się udało (niestety) to jeszcze wyrwaliby zęba, który w ogóle nie kwalifikował się do usunięcia - za bagatela 1200pln w przeliczeniu! A jak wiadomo, zęby ma się tylko jedne.

Zdecydowanie odradzam wizyt w tym miejscu! Nie tylko u stomatologów.
Co do ginekologa - żona czeka już 7 tydzień na wynik cytologii (miał byc po 4 tyg.) po wizycie trwającej 6 minut za którą zapłaciła 120euro! A gdy poprosiła o badanie, którego lekarz nie wykonał a jest elementem kontroli ginekologicznej, usłyszała że sama powinna sobie to zrobić gdyż najlepiej zna swoje ciało!
Kolejny absurd związany z tym miejscem. Żenada!

Wnioski pozostawiam bez komentarza...

Offline #15 kayla

kayla

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 11
  • PipPipPip
  • 816 postów
  • Miejscowość:Dublin / Warszawa

Napisano 05 listopad 2009 - 12:34

Ja byłam zadowolona z usług dr J. Szydłowskiej (Riverside Medical Centre, D15, ale chyba przyjmuje jeszcze gdzieś na Tallaght) i na pewno tam wrócę.
I got soul, but I'm not a soldier

Offline #16 interpaul

interpaul

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisano 05 listopad 2009 - 15:07

Dr Rataj w medicusie - spoko. Dobra w kanalowkach i dokladna.
W ogole Madicus jest w porzo. Na tle wielu innych przychodni jest czysto i profesjonalnie.

Offline #17 rubiocabron

rubiocabron

Gazetoholik

• Użytkownik forum
  • 314
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 11383 postów
  • Miejscowość:dublin
  • Zainteresowania:pozdroze male i duze ;)

Napisano 05 listopad 2009 - 15:12

ile kosztuje leczenie kanalowe w dublinie ?

Offline #18 Kasiula123

Kasiula123

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 15
  • PipPip
  • 401 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 22 styczeń 2010 - 11:41

Z całego serca polecam dr Patrycję Majkut, stomatolog z Polskiej Przychodni na North Circular Rd, przeglad jest bezplatny, wypelnienie od 70euro, polecam

Skad te ceny?
Ja tej pani nie polecam. Pani doktor dorobkiewicz. pewnie w Polsce jej nie wyszlo i dlatego przyleciala tu.

Offline #19 magda23

magda23

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2010 - 23:03

Ja polecam pana dentyste z EMC na Parnell Sq. Byl mily i duzo mowil co jest bardzo wazne dla takiej osoby jak ja, ktora boi sie takich zabiegow. Co do kanalowego leczenia zebow, to sa bardzo drogie i jesli ma sie tylko mozliwosc to lepiej leciec do Polski.

Offline #20 DzikaMalina

DzikaMalina

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 47
  • PipPip
  • 380 postów
  • Gadu-Gadu: 8106118
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 22 styczeń 2010 - 23:56

ile kosztuje leczenie kanalowe w dublinie ?

Witam, leczenie kosztuje od 600 e do 1000, czasem jak ubytek jest duzy potrzeba zalozyc koronke akrylowa okolo 600, porcelanowa 1000. Mozna cos dlubac u zwyklego dentysty, moze skasuje okolo 300 do 400, ale jak zab ma duzo kanalow potrzeba specjalisty zeby bylo dobrze wykonane, bo tylko takie ma sens. Polecam Polske, najdrozej 250 zl. Wiem, bo jestem asystentka. Pozdrawiam i przyjemnego lotu do kraju.
PS Sama latalam do Polski, zaoszczedzilam 400 e

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.