Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co warto zobaczyć w Dublinie ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Wojteeek

Wojteeek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 01:59

Jako ze nie udało mi sie wygooglować zadnego przewodnika ani tez nie widziałem tu podobnego tematu zwracam sie do was z tym pytaniem.
Mieszkam kolo Dublina juz 5 miesiąc byłem ostatnio na wycieczne za granicą i po powrocie tak sobie pomyslałem ze głupio by było nie zwiedzić tego co mam pod nosem tymbardziej ze bardzo prawdopodobne ze niedługo będe zmuszony wrócic do Ojczyzny, naprawde bylo by głupio przywieść tylko zdjęcie szpili ;)
Bede wdzieczny jesli podacie namiary na jakieś ciekawe miejsca tudzież linki do przewodników turystycznych, wiem iż mozna bez problemu kupić takowy przewodnik w księgarni jednakże z moim angielskim to nie taka prosta sprawa :blink:

Offline #2 tetiszeri

tetiszeri

Działacz

• Użytkownik forum
  • -1
  • PipPipPipPip
  • 1331 postów
  • Miejscowość:Dublin/W-wa

Napisano 05 listopad 2008 - 09:22

5 miesiecy i nie znasz miasta (malego w sumie) ? Fiu, fiu.

http://www.onlinedub...ightseeing.html

http://www.dublinunc...t/historic.html

Wpisz w googla "dublin sightseeing" i wyskoczy cala masa stron.

Użytkownik tetiszeri edytował ten post 05 listopad 2008 - 09:23

Offline #3 Wojteeek

Wojteeek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 12:34

Nie znam Dublina bo w nim nie mieszkam tylko koło niego wiec to chyba oczywiste;)
Widze że nie czytasz ze zrozumieniem ... przeczytaj moje ostatnie zdanie z pierwszego postu :rolleyes:

Offline #4 tetiszeri

tetiszeri

Działacz

• Użytkownik forum
  • -1
  • PipPipPipPip
  • 1331 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 13:31

Nie znam Dublina bo w nim nie mieszkam tylko koło niego wiec to chyba oczywiste;)
Widze że nie czytasz ze zrozumieniem ... przeczytaj moje ostatnie zdanie z pierwszego postu :rolleyes:

A sorry nie zauwazylam tego "kolo". Zreszta nie wiem jak daleko jest to "kolo", ale widze, ze dostatecznie daleko skoro miasta nie znasz. :blink:

Offline #5 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 369
  • 0 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 15:50

Jako ze nie udało mi sie wygooglować zadnego przewodnika ani tez nie widziałem tu podobnego tematu zwracam sie do was z tym pytaniem.
Mieszkam kolo Dublina juz 5 miesiąc byłem ostatnio na wycieczne za granicą i po powrocie tak sobie pomyslałem ze głupio by było nie zwiedzić tego co mam pod nosem tymbardziej ze bardzo prawdopodobne ze niedługo będe zmuszony wrócic do Ojczyzny, naprawde bylo by głupio przywieść tylko zdjęcie szpili :rolleyes:
Bede wdzieczny jesli podacie namiary na jakieś ciekawe miejsca tudzież linki do przewodników turystycznych, wiem iż mozna bez problemu kupić takowy przewodnik w księgarni jednakże z moim angielskim to nie taka prosta sprawa :blink:

Jedz do Ballymun (route 13, 13a) ale tak wieczorkiem - swietne klimaty
:/

Offline #6 yvonne23

yvonne23

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 35 postów
  • Gadu-Gadu: 1603038
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 05 listopad 2008 - 20:09

Świetną sprawą są właśnie turystyczne autobusy,które mają przystanki między innymi na O'Connell Street.Wsiadasz,kupujesz bilet i wysiadasz gdzie chcesz np.przy Phoenix Park lub Fabryce Guinnesa,po zwiedzaniu wychodzisz,czekasz na autobus,wsiadasz i jedziesz dalej i tym sposobem zwiedzisz w jeden dzień cały Dublin.Wszystko jeszcze jest uzależniony od pogody,bo trudno Ci będzie wysiąść przy Phoenix Park kiedy pada deszcz.Miełego zwiedzania. Pozdrawiam

Do Tetiszeri: Sama mieszkam koło Dublina i mam pracę blisko domu i nie mam czasu by przyjeżdzać do miasta,więc nie dziw się mu że nie zna Dublina mimo tych 5 miesiecy które tutaj jest.

Offline #7 tetiszeri

tetiszeri

Działacz

• Użytkownik forum
  • -1
  • PipPipPipPip
  • 1331 postów

Napisano 06 listopad 2008 - 09:41

Świetną sprawą są właśnie turystyczne autobusy,które mają przystanki między innymi na O'Connell Street.Wsiadasz,kupujesz bilet i wysiadasz gdzie chcesz np.przy Phoenix Park lub Fabryce Guinnesa,po zwiedzaniu wychodzisz,czekasz na autobus,wsiadasz i jedziesz dalej i tym sposobem zwiedzisz w jeden dzień cały Dublin.Wszystko jeszcze jest uzależniony od pogody,bo trudno Ci będzie wysiąść przy Phoenix Park kiedy pada deszcz.Miełego zwiedzania. Pozdrawiam

Do Tetiszeri: Sama mieszkam koło Dublina i mam pracę blisko domu i nie mam czasu by przyjeżdzać do miasta,więc nie dziw się mu że nie zna Dublina mimo tych 5 miesiecy które tutaj jest.

Ano dziwie sie bo to dla mnie dziwne :angry: Dziwic sie przeciez moge ;) Ja mieszkam w Portmarnock, a Dublin znam, ale moze dlatego, ze pracuje w centrum, robie zakupy w centrum i silownie mam w centrum. No, ale kurcze w Ballymun wieczorowa pora nie bylam :D

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.