Skocz do zawartości

mam problem z ryanair

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

• Gość
  • 0

Napisano 15 październik 2008 - 21:42

Czesc wszytkim! Ja na bilecie ktory kupiłem w ryanair dla rodzicow znalazłem błąd typu:
pan "Kowalski" i pani "Kowalski"
lecz mama w dowodzie i w paszporcie ma wpisane "Kowalska"!
Myślicie że będzie z tym problem czy puszczą ją bez problemów przy odprawie ???
Moze powinienem zadzwonić i to wyjaśnić ale gdzie? jeśli zna ktoś nr do biura w Warszawie i mógłby mi napisać byłbym bardzo wdzieczny!
Robert

Offline #2 SuperKtos

SuperKtos

Life = online

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPipPip
  • 4520 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 15 październik 2008 - 21:46

Czesc wszytkim! Ja na bilecie ktory kupiłem w ryanair dla rodzicow znalazłem błąd typu:
Myślicie że będzie z tym problem

nie

czy puszczą ją bez problemów przy odprawie ???

tak

Moze powinienem zadzwonić i to wyjaśnić ale gdzie? jeśli zna ktoś nr do biura w Warszawie i mógłby mi napisać byłbym bardzo wdzieczny!
Robert

http://www.ryanair.c...mp;div=call_ctr

Offline #3 hybrydaJ23

hybrydaJ23

Life = online

• Użytkownik forum
  • 204
  • PipPipPipPipPip
  • 3594 postów

Napisano 15 październik 2008 - 21:51

Myślicie że będzie z tym problem czy puszczą ją bez problemów przy odprawie ???
Robert

No prosze Cie :P Bilet wiedziales jak kupic ( w dodatku ze zlym nazwiskiem ;) ) a nie mozesz znalezc czegos takiego jak "kontakt"?No chyba ze to po prostu lenistwo :( .Ale poniewaz dzisiaj mam dobry humor i chcialo mi sie sprawdzic to prosze bardzo tel . w PL 0300 303033.Powodzenia
aha,cena 2 cos plus vat za min.

nie

tak ;)

tak

nie :P
A tak na powaznie ,zalezy pewnie na kogo trafi :P .dlatego lepiej zadzwonic.

Użytkownik dkojak edytował ten post 15 październik 2008 - 21:52

Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazki. Glupota wymaga strzelby i szpadla.
"Czy to przypadek ze doba ma 24 godziny a skrzynka ma 24 piwa"- Stephen Wright

• Gość
  • 0

Napisano 15 październik 2008 - 22:10

No prosze Cie :P Bilet wiedziales jak kupic ( w dodatku ze zlym nazwiskiem ;) ) a nie mozesz znalezc czegos takiego jak "kontakt"?No chyba ze to po prostu lenistwo :( .Ale poniewaz dzisiaj mam dobry humor i chcialo mi sie sprawdzic to prosze bardzo tel . w PL 0300 303033.Powodzenia
aha,cena 2 cos plus vat za min.

tak ;)

nie :P
A tak na powaznie ,zalezy pewnie na kogo trafi :P .dlatego lepiej zadzwonic.

dzieki
wszystko byłoby dobrze gdybym mógł sie z irlandii tam dodzwonić!!!
a próbóje od kilku dni!!!

słyszałem ze jest biuro ryainair w warszawie ale nie moge znależć do nich normalnego numeru

Offline #5 miedza

miedza

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 799 postów
  • Miejscowość:Jasienica - (śląskie)
  • Zainteresowania:telekomnikacja, fotografia, psychologia, sport, polityka, film

Napisano 15 październik 2008 - 22:12

Ja mialem tez przekrecone nazwisko, ale na karcie pokladowej juz nie wiedziec czemu, sam bookowalem bilet online. Oni to przepisuja jeszcze raz czy co..? Problemow nie mialem jednak zadnych :(
---pzdr z Polskimiedza

Offline #6 SuperKtos

SuperKtos

Life = online

• Użytkownik forum
  • 8
  • PipPipPipPipPip
  • 4520 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 15 październik 2008 - 22:21

Ja mialem tez przekrecone nazwisko, ale na karcie pokladowej juz nie wiedziec czemu, sam bookowalem bilet online. Oni to przepisuja jeszcze raz czy co..? Problemow nie mialem jednak zadnych :(

czesto latam i nie raz cos mialem z biletem nie tak, to nazwisko, to imie przekrecone, nie wspominajac juz o np blednych danych dowodu osobistego podczas checkinu online.. jakos nigdy do tych informacji zbytniej wagi nie przywiazywalem i tez nigdy sie nikt nie czepial...

jedna literka w nazwisku to zaden problem, ale dzwon jesli uwazasz to za stosowne...

Offline #7 miedza

miedza

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 799 postów
  • Miejscowość:Jasienica - (śląskie)
  • Zainteresowania:telekomnikacja, fotografia, psychologia, sport, polityka, film

Napisano 15 październik 2008 - 22:21

Możesz dzwonić na iryski nr... 0818 30 30 30 / 01 2497791

http://www.ryanair.c...mp;div=call_ctr
---pzdr z Polskimiedza

Offline #8 baroso

baroso

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPip
  • 408 postów
  • Miejscowość:raczej nie tam gdzie Ty

Napisano 15 październik 2008 - 22:30

jedna literka w nazwisku to zaden problem, ale dzwon jesli uwazasz to za stosowne...

jedna literka moze wiele uczynic pewnie pamietasz jak koles mial na nazwisko PSIKUTA i dodali mu S- na koncu , moze bumol ma podobnie :(

ale jesli chodzi o nazwisko Kowalski a Kowalska mysle ze nie powinno byc problemu ;)
"Obserwujac bliznich, ma sie wrazenie, ze B??g, tworzac czlowiekaostatniego dnia, byl juz solidnie zmeczony"Eugeniusz Iwanicki

Offline #9 monika24

monika24

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 15 październik 2008 - 22:54

Hej
Nie masz co sie marwic. Mojej siostrze tez ktos kupowal bilet i przekrecil nazwisko. Pozniej ta osoba dzwonila do biura ryanair i tam powiedzieli ze nie ma czym sie przejmowac. Lot odbyl sie bez problemow i nikt nawet nie zwrocil na to uwagi.,

Offline #10 micek1

micek1

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 45
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisano 16 październik 2008 - 07:19

ja tam nie kumam wszyscy pisza ze maja problem dodzwonic si ena polska infolinie heh nie lepiej na irlandza ostatnio dzwonilem i bezproblemu polaczenie i szybka rozmowa i po klopocie lol

Offline #11 majki1981

majki1981

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 81 postów
  • Gadu-Gadu: 202063

Napisano 16 październik 2008 - 07:23

nie będziesz miał z tymi biletmi żadnych problemów.Dopuszczalna ilośc błedów na bilecie to 3 albo 5 dobrze nie pamietam ,dopiero po wiekszej ilośći błędów musiałbyś to wyjaśniać,tak więc nie ma co nigdzie dzwonić i się stresować :(

Offline #12 dzidekus

dzidekus

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 16 październik 2008 - 08:48

Za takie numery to się do paki idzie, ewentualnie można dostać 180h robót społecznych.

Offline #13 bestnickname

bestnickname

Stara gwardia

• Użytkownik forum
  • 627
  • PipPipPipPipPip
  • 4781 postów
  • Miejscowość:zadůpie

Napisano 16 październik 2008 - 16:27

ale jesli chodzi o nazwisko Kowalski a Kowalska mysle ze nie powinno byc problemu :o

To ciekawe.. podam przykład z innej beczki..

Mój znajomy p. Łabuz w przekazie western union, z oczywistych względów, wpisali mu Labuz :P
Ojjj.. ile się chłopina odzwonił i okombinował, żeby rodzina w Polsce te pieniądze odebrała.. :)

jedna literka moze wiele uczynic...

Zgadzam się!! :o

People without qualities tend to regard money as a quality and do anything to improve more and more on that.

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.