Skocz do zawartości

- - - - -

sklep z odżywkami w dublinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_blokersik_*

Gość_blokersik_*
  • Gość
  • 0

Napisano 09 luty 2008 - 00:02

szukam intensywnie gdzie mógłbym kupic spalacz tłuszczu hydroxycut hardcore,w dublinie lub okolicach

Offline #2 rubiocabron

rubiocabron

Gazetoholik

• Użytkownik forum
  • 314
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 11383 postów
  • Miejscowość:dublin
  • Zainteresowania:pozdroze male i duze ;)

Napisano 09 luty 2008 - 00:11

szukam intensywnie gdzie mógłbym kupic spalacz tłuszczu hydroxycut hardcore,w dublinie lub okolicach

wiem ze jest sklep z odzywkami na capel street, ale czy maja to nie wiem.
qmpel twierdzil ,ze odzywki sa tu 2/3 razy drozsze niz w .pl i
zamawial to jakos w Polsce ze tylko paczki dostawal:lol:

Offline #3 Skalpel

Skalpel

Skalpel

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPip
  • 886 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 09 luty 2008 - 10:56

jezeli jestes dalej zaintersowany kupnem spalaczy napisz na pw

W ŻYCIU TRZEBA BYĆ REKINEM.

Offline #4 giker

giker

Samuraj Łajza

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPipPip
  • 1540 postów
  • Gadu-Gadu: 2356643
  • Miejscowość:Far Far Away
  • Zainteresowania:Spamooooooooowanie :P

Napisano 13 luty 2008 - 18:40

A czemu nie tutaj ? Też chcę wiedzieć :)

W Moorstreet Mall jest sklep z odżywkami polskimi - ceny dużo wyższe niż w PL, ale i tak niema źle - dostałem gratis shakera i jakiegoś KiFa. W centach handlowych też zawsze coś jest tutejszego.

Ale jako, że temat już powstał to też zapytam.

Gdzie kupię w Dublinie Anabolic Window z Nutrabolica ? i jaka cena ?
Oraz gdzie najtańsze dobrej jakości białko - WPC i Kazeina, może być też soja.
Dołączona grafika Dołączona grafika---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafika Dołączona grafika

Offline #5 Skalpel

Skalpel

Skalpel

• Użytkownik forum
  • 4
  • PipPipPip
  • 886 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 13 luty 2008 - 19:22

to o co pytasz pownio byc na capel.str a czemu nie pisze bo nie raklamuje sie ale jak cos mam wszytko z Olimpa

W ŻYCIU TRZEBA BYĆ REKINEM.

Offline #6 belial

belial

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 141 postów

Napisano 17 luty 2008 - 21:29

Swietnie zaopatrzony sklep jest na Tallaght m.i.n Universal i wiele innych supli z USA
"We are the middle children of history, with no purpose or place. We have no great war, or great depression. The great war is a spiritual war. The great depression is our lives. We were raised by television to believe that we'd be millionaires and movie gods and rock stars -- but we won't. And we're learning that fact. And we're very, very pissed-off. "

Offline #7 sylvia1

sylvia1

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 17 luty 2008 - 21:58

swietnie jest zaopatrzony sklep w Moorstreet Mall (pod lidlem) a ceny bardzo dostepne! polecam

Offline #8 danielskii

danielskii

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 126 postów
  • Miejscowość:Kilkenny/Gdansk

Napisano 22 luty 2008 - 15:30

podobno animal pack zabroniony zostal w IE czy to prawda??

Offline #9 pluszakPL

pluszakPL

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 24 luty 2008 - 17:34

Skad masz takie informacje ?? no i dlaczego mial by byc zabroniony ?? Moze chodzi o A testa ? ...

Offline #10 pluszakPL

pluszakPL

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 07 marzec 2008 - 21:24

podobno animal pack zabroniony zostal w IE czy to prawda??

Potwierdzam , ilosc zabronionych supli jest :) poprostu jestem w szoku .... z seri Animal ostal sie tylko Flex :-) Wiekszosc nox -ow tez zabronione ! Poprostu wpada kontrola do sklepu i polowe staffu znika :) Dziwny ten swiat... (irlandia)

Offline #11 belial

belial

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 141 postów

Napisano 13 marzec 2008 - 11:12

Dokladnie,tez bylem zdziwiony koles powiedzial ze podobno "jest zaduze sterzenie witamin w witaminach" heheh
..tak czy owak dal mi z pod lady.

,,, przeciez to nie jest dla przecietnego typa tylko dla kulturystow i osob uprawiajacych rozne sporty.

Użytkownik belial edytował ten post 13 marzec 2008 - 11:14

"We are the middle children of history, with no purpose or place. We have no great war, or great depression. The great war is a spiritual war. The great depression is our lives. We were raised by television to believe that we'd be millionaires and movie gods and rock stars -- but we won't. And we're learning that fact. And we're very, very pissed-off. "

Offline #12 RobertGaweda

RobertGaweda

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 18:42

Najlepsze suplementy wszystkich marek:

Vitamin-Shop

1).Moore St. Mall Shoping Centre 58-56 Parnell St. Dublin 1

2).Unit 6 Penrose Court, Anne Street, Waterford

POLSKIE CENY !!!!!!!!

Offline #13 giker

giker

Samuraj Łajza

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPipPip
  • 1540 postów
  • Gadu-Gadu: 2356643
  • Miejscowość:Far Far Away
  • Zainteresowania:Spamooooooooowanie :P

Napisano 28 marzec 2008 - 18:47

Od kiedy tam sa polskie ceny ? No bez jaj ! Sprawdzałem ceny na ich polskim sklepi i irlandzkim i różnice są duże - mimo wszystko tam kupuję, bo innego wyboru nie ma :/

Dotego co znaczy wszystkich marek ? Gdzie Nutrabolic ? Szukam i szukam i znaleść nie mogę :/

Powinno to brzmieć: Najlepsze suplementy wszystkich marek - pod warunkiem, że jest to Treck
Dołączona grafika Dołączona grafika---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafika Dołączona grafika

Offline #14 mali118

mali118

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów
  • Gadu-Gadu: 6459863
  • Miejscowość:Dublin 24
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, komputery

Napisano 04 lipiec 2008 - 17:27

Witam.
Mam pytanie czy zna ktos moze jakis dobry skalep w dublinie z suplementami, najlepiej jakby obsluga byla po "polskiemu" chociaz w jezyku angielskim tez nie przeszkadza. Jedyny jaki znam jest na tallaght w squerze ale co nie przychodze to nie maja towaru jaki mnie interesuje i gdyby nie mila pani za kasy to wcale bym tam nie zagladal:P . Prosze o adresy

Offline #15 szybki

szybki

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 79 postów
  • Miejscowość:galway

Napisano 04 lipiec 2008 - 17:39

Strzala ,a znasz Marcina on prowadzi Trecka odrzywy .Z tego co wiem to ma sklep gdzies w Dublinie ,moze to ten o ktorym piszesz ,ale nie jestem pewien.Moge Ci wyslac namiary

Offline #16 mali118

mali118

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów
  • Gadu-Gadu: 6459863
  • Miejscowość:Dublin 24
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, komputery

Napisano 04 lipiec 2008 - 17:51

Raczej nie o nim mowa ale byl bym wdzieczny jakibys mi podeslal namiary.

Offline #17 DZIUBEK1981

DZIUBEK1981

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2008 - 13:58

Witam!JEstem z Cork i moge zalatwic WSZYSTKIE odzywki firm takich jak BSN ,UNIVERSAL(wszystkie animale) ,MUSCLETECH ,OPTIMUM , NUTRABOLICS i inne dobre firmy.Masz pytanie napisz maila lub daj znac na gg co Cie interesuje.Doradze zawsze osobiscie co najlepsze dla Ciebie.Zalatwie wszystko,czas oczekiwania od tygodnia do dwoch.CENY jak w POLSKICH SKLEPACH!!!

Offline #18 highlander

highlander

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 306 postów
  • Miejscowość:(s)Kątowni
  • Zainteresowania:sport, muzyka, kino, birofilistyka - zbieram otwieracze do piwa:-)

Napisano 08 lipiec 2008 - 19:16

Wszystkim szukającym supli w dobrych cenach polecam www.nutritionconnection.ie . Ceny o 1/3 niższe niż w sklepach, pow 50e dostawa gratis. Głównie spory wybór białek, ale mają też np Shotguna czy Xpanda, ostatnio nawet pojawiły się produkty polskiego Olimpu, ale w bandyckich cenach (białka Olimpu droższe niz ON :D )

Miłych zakupów ;)
"A z poca??unkiem jeszcze poczekamy..." - rzek?? Kr??lewicz schodzÄ?c ze ??piÄ?cej Kr??lewny:-)

Offline #19 arcek

arcek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 grudzień 2008 - 10:19

Załączony plik  IrelandMarkusHandbillDub1.pdf   153,85 KB   41 Ilość pobrańZałączony plik  IrelandMarkusHandbillDub1.pdf   153,85 KB   41 Ilość pobrańZałączony plik  IrelandMarkusHandbillDub1.pdf   153,85 KB   41 Ilość pobrańZałączony plik  IrelandMarkusHandbillDub1.pdf   153,85 KB   41 Ilość pobrań

A czemu nie tutaj ? Też chcę wiedzieć :D

W Moorstreet Mall jest sklep z odżywkami polskimi - ceny dużo wyższe niż w PL, ale i tak niema źle - dostałem gratis shakera i jakiegoś KiFa. W centach handlowych też zawsze coś jest tutejszego.

Ale jako, że temat już powstał to też zapytam.

Gdzie kupię w Dublinie Anabolic Window z Nutrabolica ? i jaka cena ?
Oraz gdzie najtańsze dobrej jakości białko - WPC i Kazeina, może być też soja.

W Vitamin-shop w Moore St. Mall , Dublin 1 (pod Lidlem) w każdy czwartek jest zniżka 15% na wszystko! Polecam czwartki:)
Slyszalem ,ze poza tym maja być mega noworoczne promocje na Styczen i Luty a takze odwiedziny Marcusa Ruhla z promocjami od firmy Ultimate Nutrition. Zobaczymy:)
Pozdro

Załączony plik  IrelandMarkusHandbillDub1.pdf   153,85 KB   25 Ilość pobrańZałączony plik  IrelandMarkusHandbillDub1.pdf   153,85 KB   25 Ilość pobrań

Od kiedy tam sa polskie ceny ? No bez jaj ! Sprawdzałem ceny na ich polskim sklepi i irlandzkim i różnice są duże - mimo wszystko tam kupuję, bo innego wyboru nie ma :/

Dotego co znaczy wszystkich marek ? Gdzie Nutrabolic ? Szukam i szukam i znaleść nie mogę :/

Powinno to brzmieć: Najlepsze suplementy wszystkich marek - pod warunkiem, że jest to Treck

Załączony plik  IrelandMarkusHandbillDub2.pdf   153,8 KB   29 Ilość pobrań

Załączone pliki

Offline #20 fokaoka

fokaoka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 12 luty 2009 - 11:22

sory ale dla mnie vitaminshop to porażka.... co to za ceny heheheh

http://www.nutritionconnection.ie/ macie i kupujcie i dziekujcie hehehe

zaloguj sie kup cos u nich i za kazdym razem bedziesz miał taniej/... probki koszulki dla mnie faworyt lub jeszcze jest chłop co ma dobra oferte w dobrych cenach

ale vitamin shop mowie NIE!!

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.