Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Polski prawnik w Dublinie ( odszkodowania )

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Crazzzyyy

Crazzzyyy

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 luty 2008 - 20:55

SZUKAM PRAWNIKA KTÓRY PODEJMIE SIE POPROWADZIĆ TĄ SPRAWE.

Witam , mieszkam w Irlandi (Dublin).Jestem ofiara wypadku na drodze,samochód wiechal we mnie jak jechalem na rowerze do pracy (jechałem prawidlowo majac kamizelke odblaskowa i bardzo dobrze oswietlony rower).W tym zdarzeniu odnioslem uraz kolana i stluczenia lewego barku,miednicy ,głowy, Nie potrzenowałem wezwania ambulansu na miejsce zdarzenia,Policja spisala dane sparawcy (starszy Pan około 70-tki) i moje.po jakims czasie znajomi zawiezli mnie do lekarza zrobic badania za ktore ja musialem zaplacic,czelalem 6 godzi na na przyjecie!Dostalem zwolnienie z pracy i mam sie wstawic jeszcze raz na kontrolne badanie czy jest OK.Czy morzna ztego zdarzenia uzyskac odszkodowanie za poniesione szkody? KONTAKT: s_zawila82@wp.pl

Offline #2 elvis034

elvis034

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 315 postów
  • Gadu-Gadu: 4312726
  • Miejscowość:Częstochowa/kiedys Dublin
  • Zainteresowania:muzyka, internet, komputery, technika

Napisano 16 lipiec 2008 - 15:58

TRANSFAST CO TY TU ZA SMIETNIK ROBISZ!!!

wracajaca do tematu, na głównej stronie gazety byly reklamy prawników polskich w dublinie
Lepiej byc znienawidzonym za to kim sie jestNiz byc kochanym za to kim sie nie jest

Offline #3 pcypx

pcypx

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 16:13

SZUKAM PRAWNIKA KTÓRY PODEJMIE SIE POPROWADZIĆ TĄ SPRAWE.

Witam , mieszkam w Irlandi (Dublin).Jestem ofiara wypadku na drodze,samochód wiechal we mnie jak jechalem na rowerze do pracy (jechałem prawidlowo majac kamizelke odblaskowa i bardzo dobrze oswietlony rower).W tym zdarzeniu odnioslem uraz kolana i stluczenia lewego barku,miednicy ,głowy, Nie potrzenowałem wezwania ambulansu na miejsce zdarzenia,Policja spisala dane sparawcy (starszy Pan około 70-tki) i moje.po jakims czasie znajomi zawiezli mnie do lekarza zrobic badania za ktore ja musialem zaplacic,czelalem 6 godzi na na przyjecie!Dostalem zwolnienie z pracy i mam sie wstawic jeszcze raz na kontrolne badanie czy jest OK.Czy morzna ztego zdarzenia uzyskac odszkodowanie za poniesione szkody? KONTAKT: s_zawila82@wp.pl

Przykro mi z powodu tego zdarzenia.

Jezeli nadal potrzebujesz porady prawnej zadzwon pod numer 01 6776932 i zapytaj o Pawla

Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia

Offline #4 Master76

Master76

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 10:36

Mój znajomy miał podobną sytuacje do twojej i walczył z o odszkodowanie około roku otrzymał 25,000 euro mógł wywalczyć więcej lecz zjeżdżał do Kraju i to mu wystarczyło. Pozdrawiam

Offline #5 krissssssssss

krissssssssss

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 376 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 25 grudzień 2009 - 21:25

Tan czlowiek podejrzewam, ze juz otrzymal odszkodowanie. Temat raczej do zamkniecia. Popatrzcie na daty ...

Offline #6 BerS

BerS

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • Gadu-Gadu: 576144

Napisano 25 grudzień 2009 - 21:54

byc moze dostal i juz zjechal :lol: hhehe
Because life is too short to drive boring cars.www.bikepics.com/members/bersxt660

Offline #7 asik68

asik68

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 2
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 07:56

Nie korzystajcie z uslug kancelarii prawniczej Richard Grogan & Associates Solicitors . Sa to zlodzieje, kretacze. Dogaduja sie zaTwoimi plecami z pozwanym , biora kase a tobie mowia, ze niestety sedzia tak zadecydowal . Nie dostaniesz ani grosza a jeli juz cos Ci wywalczy to czekasz na odszkodowanie bardzo dlugo i dostajesz je w ratach. Znam osobe ,ktora walczy z tym problemem. Oszustem w tej kancelarii jest Blazej Nowak, cwaniak i zlodziej. Obiecuje Ci zlote gory a pozniej nie odbiera telefonu. jesli nie masz na spotkaniu swojego tlumacza to Blazej tlumaczy tylko to co uzna za stosowne i jeszcze dodaje cos od siebie. Nie dajcie sie ludzie z wiesc obietnicom ,ze sprawa jest donbra, do wygrania, to wszystko klamstwa. Ta kancelaria bazuje tylko na obcokrajowcach, polakach , rosjanach i litwinach.

Offline #8 yesorno

yesorno

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 14
  • Pip
  • 177 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 09:07

Kazdy aby nie ten oszust BN

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.