Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

gdzie i jaki fryzjer/fryzjerka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

Offline #41 Werbung

Werbung

Life = online

• Użytkownik forum
  • 71
  • PipPipPipPipPip
  • 4967 postów

Napisano 13 październik 2008 - 21:33

No prosze znow mi przyszlo siedziec do ...10.30 u fryzjera..ale pozytyw,moja w tym wina..i kazda jedna fryzjerka by mi zamknela drzwi przed nosem a tu prosze niespodzianka..I jeszcze zalapalam sie na pizze(glodny klient zly klient haha)..Wiecie jak to jest jak wam sie humor poprawia bo ktos sie zna na rzeczy..wiec jeszcze raz z czystym sumieniem powiem Evelyn SAlon na 79 ######ugh Street
Dublin ,ph: 0876107105 to cos co kazdy szuka,TANIO!,MIlo! fajna atmosfera i przede wszystkim znaja sie na rzeczy...

sztuka jest byc"w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie" :D
.

Offline #42 karola175

karola175

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 363 postów
  • Miejscowość:Roundwood

Napisano 14 październik 2008 - 10:57

a slyszlam, ktos o tym salonie? szukam czegos nowego,bo laska ktora mnie strzygla wyjechala:-(
http://www.gabrielpr...com/salons.html
#
DUBLIN - Gabriel Professional

Unit 1 Kings Parade
48-59 North King Street
Smithfield
phone: 01 874 82 90
"I must leave this harbour for the seaIm too young to settle down and make a homeBut I dont know where Im wanting to beI just know I have to be there alone"www.walkydog.netwww.pawshotel.weebly.com

Offline #43 zolinka5

zolinka5

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 listopad 2008 - 20:55

Dziewczyny macie kogos sprawdzonego kto potrafi ladnie obciac wloski i zafarbowac..mi konkretnie chodzi o rozjasnianie. ..no i w rozsadnej cenie..
Nie chce isc do pierwszej lepszej osoby bo rozjasniaczem latwo spalic wlosy..a takie doswiadczenia mam juz za soba.
Bede wdzieczna za pomoc. :rolleyes:

Hej B)
Ostatnio bylam w Studio Hills maja swietny rozjasniacz (LOREAL- nowosc na rynku) bez amoniaku!!!!! Genialny!!!
Kolor blad wyszedl swietnie, piekny odcien. Wiec proponuje bo jestem bardzo zadowolona.. Fryzjerka tez swietna... Nazywa sie Ola... Polecam wszystkim psiapsiolka ;) nr tel. 0857347903

Dziewczyny macie kogos sprawdzonego kto potrafi ladnie obciac wloski i zafarbowac..mi konkretnie chodzi o rozjasnianie. ..no i w rozsadnej cenie..
Nie chce isc do pierwszej lepszej osoby bo rozjasniaczem latwo spalic wlosy..a takie doswiadczenia mam juz za soba.
Bede wdzieczna za pomoc. <_<

Hej ;)
Ostatnio bylam w Studio Hills maja swietny rozjasniacz (LOREAL- nowosc na rynku) bez amoniaku!!!!! Genialny!!!
Kolor blad wyszedl swietnie, piekny odcien. Wiec proponuje bo jestem bardzo zadowolona.. Fryzjerka tez swietna... Nazywa sie Ola... Polecam wszystkim psiapsiolka :) nr tel. 0857347903

Offline #44 Anelaja

Anelaja

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 3
  • PipPipPip
  • 858 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:...

Napisano 12 listopad 2008 - 22:48

Cześć

Słyszał ktoś może coś o "Polskim Salonie Kosmetyczno-Fryzjerskim w Dublinie" Unit 9, James Joyce Street, Dublin 1..???

Potrzebuje żeby ktoś mi doradził co zrobić z moją fryzurą, jak ją układać??, chciałabym troche podciąć końcówki i ewentualnie zrobić pasemka...

Dzięki..

Pozdrawiam

Offline #45 aska30

aska30

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 13 listopad 2008 - 15:37

Hej :rolleyes:
Kolor blad wyszedl swietnie, piekny odcien. Wiec proponuje bo jestem bardzo zadowolona.. Fryzjerka tez swietna... Nazywa sie Ola... Polecam wszystkim psiapsiolka :rolleyes: nr tel. 0857347903

Hej
a Ty to chyba w tym Hillsie pracujesz, bo we wszystkich postach jakie do tej pory napisałaś piszesz tylko o tym salonie jaki to on cudowny.
Z samoreklamą to nie na forum, są inne działy od tego!

Offline #46 owiecka

owiecka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 26 postów
  • Miejscowość:Venus

Napisano 18 listopad 2008 - 13:41

Dziewczyny chcialam tylko napisac, zebyscie uwazaly na fryzjerki ktore sie oglaszaja na polskich portalach emigracyjnych. Ostatnio skorzystalam z uslug dziewczyny ktora sie oglaszala na gazeta.ie. Przyjela mnie w domu nawalila mi tandetnego rozjasniacza na glowe. skore glowy mialam spalona i w ranach, powypadalo mi mnostwo wlosow!!!!Plakalam chyba z kilka dni. Scielam wlosy i teraz ratuje skore glowy jakimis wcierkami z apteki. moglo to sie skonczyc tragicznie. Nie rozumiem jak mozna tak oszukiwac swoich rodakow. Mam bliski termin sklubu, wiec chcialam zaoszczedzic....a ta dziewczyna zniszczyla mi wlosy, popalila glowe i zazadala ceny z kosmosu....taka byla bezczelna. A ja sie rozplakalam u niej jak dziecko jak zobaczylam swoje wlosy.
Dziewczyny wybierajcie tylko...sprawdzone fryzjerki..i chodzcie do salonów a nie do domow gdzie nie wiadomo co was czeka...mozecie trafic na oszustke jak ja!
Jak gdyby ktos chcial wiecej detali to zapraszam na priva bo ja nie chce oskarzac wszystkie fryzjerki ktore przyjmuja w domu...to nie fair bo pewnie sa i dobre. Ta dziewczyna nadal sie oglasza na ogloszeniach...codziennie..jako tania i profesjonalna co nie idzie z prawda. Ale sie dorabia..na takich naiwnych jak ja:(
Pozdrawiam wszystkie kobitki:*

Offline #47 Dziunia27

Dziunia27

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 462 postów

Napisano 18 listopad 2008 - 14:14

A mozesz podac imie tej fryzjerki?

Offline #48 Szefowa

Szefowa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 23 listopad 2008 - 18:30

Czy może ktoś podać nr telefonu do salonu "Annette"? Próbowałam znaleźć jakieś info o tym salonie w necie, ale chyba nie dysponują stroną internetową...
:)

Offline #49 rewelka1

rewelka1

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 07:56

Bylam w salonie Evelyn tydzien temu. Bardzo polecam. Mila obsluga, swietne sciecie i kolor.

ja tez polecam salon Evelyn.. dziewczyny doradzily kolorek.. ale swoje tez to kosztuje:( 90e za kolor na sredniej dlugosci wloskow.. :) troszke za drogo dla mnie:( ale salon,dziewczyny i wloski byly super!!

Offline #50 urami

urami

Działacz

• Użytkownik forum
  • 13
  • PipPipPipPip
  • 1298 postów
  • Miejscowość:......

Napisano 30 marzec 2009 - 11:00

Hej Dziewczeta <_<
Probowalam sie umowic w Ambasadzie Piekna na wizyte, ale nie moge sie dodzwonic na nr0851581398. Wiecie cos o fryzjerce Romie z tego salonu??
Mam tez tel do Salonu Impresso, czy ktoras z was byla tam??
Good girls go to heaven, bad girls go EVERYWHERE!

Offline #51 apollo20

apollo20

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 17:43

Bede wdzieczna za pomoc. :lol:

Nie polecam salonu Evelyn. Na początku było solidnie ale teraz nie ma tam fryzjerki króra zna się na ścinaniu.
Niedokładność i niechlujność.

Offline #52 magdamei

magdamei

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 05 kwiecień 2009 - 22:26

ja sie jutro wybieram na Tallaght - mam nadzieje ze wyjde zadowolona :D)

Offline #53 onigbo

onigbo

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 124 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 13:33

Co do salonu Evelyn - to zdecydowanie odmawiam, Bylam tam w zeszlym tygodniu i robilam baleyaz, i ani po nim sladu, odrosty zolte wyszly a drugi kolor zupelnie nie zlapal. Pani na koncu stwierdzila ze taka uroda moich wlosow i tylko pozostaje mi cieply blond.
Jest tam nowa fryzjerka, i po prostu nie wie co robi. Ma na imie Natalia.
Byc moze poprzednia byla lepsza.
Jeszcze raz nie polecam tej pani i tego studio - czulam sie jak gdzies w latach 80 na wiosce bedac w ich lokalu - ale to juz sprawa drugorzedna.

Czy polecicie mi kogos kto zrobilby mi chlodny balejaz - platynowy blond z siwymi, srebrnymi , golebimi refleksami?

I prosze jesli podajecie salon - to podajce imie fryzjreki, bo przeciez one sie zmieniaja, zwalniaja itd .W tym biznesie jest straszna rotacja.

Z gory dziekuje

Offline #54 RudaJa

RudaJa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 13:56

To ja polece Ade. Pracuje w polskim salonie na Capel Street 87. Bylam u niej drugi raz i drugi raz wyszlam przeszczesliwa. Nie ma problemow z komunikacja i zrozumieniem co chce sie miec na glowie :) Balejaż zrobiony rewelacyjnie i megadokladnie. Sciecie swietne, radze sobie z ulozeniem fryzury bez najmniejszego problemu. Ceny mocno przystepne. Heh, fantastyczna fryzjerka :)

Offline #55 onigbo

onigbo

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 124 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 14:56

Ruda- a jakie odcienie mialas balejazu? bo mi chodzi o profesjonalny balejaz zimnych blondow.
ile zaplacilas u Ady?

Offline #56 RudaJa

RudaJa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 15:32

Balejaz z rudości. Maja sie nijak do blondu, ale mysle, ze Ada nie bedzie miala problemu zrobic Ci na glowie to, co sobie wymarzylas. Za balejaz 80 euro, sciecie i modelowanie gratis :)

Offline #57 agago

agago

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 18:03

Ja polecam Pink tez powinno byc w ogloszeniach:)

Offline #58 onigbo

onigbo

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 124 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 18:44

A jaka fryzjerke w Pink polecasz?

Offline #59 onigbo

onigbo

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 124 postów

Napisano 22 czerwiec 2009 - 08:53

a jak sie sprawy maja w Peter Mark?
Czu zna ktos jakiegos dobrego fryzjera w tych salonach?

Offline #60 pink

pink

I'm not bad man ......

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPipPip
  • 905 postów
  • Gadu-Gadu: 3146350
  • Miejscowość:Navan

Napisano 22 czerwiec 2009 - 09:06

A jaka fryzjerke w Pink polecasz?

Donia-Salon na Parnell St -już nie istnieje.Pracuję sobie teraz sama i mam salonik w domu ( bez salonu na głowie jestem zdrowsza psychicznie i mam czas dla siebie :angry: )
-więc niestety dodatkowych pracowników brak :P

Jeśli masz ochotę iść do " stacjonarnego "salonu -to z mojego byłego zespołu mogę polecić Adę bądz Marzenkę,Dziewczyny są faktycznie dobre w tym co robią. :P

Użytkownik pink edytował ten post 22 czerwiec 2009 - 09:13

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.