Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Laptop Iqon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 elvis034

elvis034

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 315 postów
  • Gadu-Gadu: 4312726
  • Miejscowość:Częstochowa/kiedys Dublin
  • Zainteresowania:muzyka, internet, komputery, technika

Napisano 15 listopad 2007 - 21:39

Witam
Mam problem z laptopem firmy Iqon.
Mam zainstalowany windows vista, a chcialbym go zmienic na XP,ale nigdzie nie moge znalezc sterownikow dla Iqon.
Jesli ktos to juz przerabial i udalo mu sie znalezc stery pod XP niech poda jakas podpowiedz, bo siedze juz ponad godzine grzebiac w necie i probujac znalezc jakies sterowniki i nic:(

pozdr
Elvis
Lepiej byc znienawidzonym za to kim sie jestNiz byc kochanym za to kim sie nie jest

Offline #2 HerrBee

HerrBee

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 64 postów
  • Gadu-Gadu: 469243

Napisano 15 listopad 2007 - 22:55

Przerabialem podobny problem tylko ze z DELL XPS M1710 mial viste a kolega zyczyl sobie XPka, wszystkie drivery znalezlismy na stronie DELL'a a i tak było klopotow co nie miara.
gdzies w materialach co byly przy kompie poszukaj strony z supportem, a jak nie znajdziesz daj wiecej swiatla na model , ktory masz. W wolnej chwili poszukam.

Offline #3 PanKracy

PanKracy

EVIL

• Moderator
  • 0
  • 1420 postów
  • Miejscowość:z kÄ�d

Napisano 15 listopad 2007 - 23:58

no masz problem :)
Nie bedzie latwo. Musis sprawdzic modele podzespolow w lapku i sciagac do nich po kolei drivery.
Krzaki,ekhem,jak iqon,philips,advent niestety nie bawia sie w support.Przewaznie pracuja na defaultowych driverach.
Prawdopodobnie potrzebujesz tylko drivery do wifi,moze do dzwieku i grafiki.Reszte xp powinien miec.
Jestesmy z Toba ;)
A tak na serio,to przerabialem to samo jak chcialem sie przesiasc na x64 i jakos dalo rade
jaki to model iqona?

Offline #4 misq

misq

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 156 postów
  • Miejscowość:EU

Napisano 16 listopad 2007 - 03:17

Przerabialem podobny problem tylko ze z DELL XPS M1710 mial viste a kolega zyczyl sobie XPka, wszystkie drivery znalezlismy na stronie DELL'a a i tak było klopotow co nie miara

taa ciekaw jestem z czym te klopoty? instalacja xp i sterownikow na m1710 jest prosta jak budowa cepa, na stronie della wszytko dostepne, ze nie wspomne o plytce ze sterownikami standardowo dolaczanej do lapka.
a co Iqon, jezeli spupport producenta nie pomaga, to najproscie sprawdzic jakie urzadzenia sa zainstalowane pod vista i tym sie kierowac przy szukaniu sterownikow, dodatkowo mozna sie podeprzec jakims programem typu everest.
pozdrawiamMisq

Offline #5 Werbung

Werbung

Life = online

• Użytkownik forum
  • 71
  • PipPipPipPipPip
  • 4967 postów

Napisano 16 listopad 2007 - 06:29

Witam
Mam problem z laptopem firmy Iqon.
Mam zainstalowany windows vista, a chcialbym go zmienic na XP,ale nigdzie nie moge znalezc sterownikow dla Iqon.
Jesli ktos to juz przerabial i udalo mu sie znalezc stery pod XP niech poda jakas podpowiedz, bo siedze juz ponad godzine grzebiac w necie i probujac znalezc jakies sterowniki i nic:(

pozdr
Elvis

i nie znajdziesz...

1. program everest http://dobreprogramy...22&id=1183&t=93 w celu idetyfikacji poszczegolnych chipsetow

2. kolejno posciagaj sobie sterowniki ze stron producentow ww. chipow. dla systemu wxp.

Użytkownik reklama edytował ten post 16 listopad 2007 - 06:32

.

Offline #6 Jaqbex

Jaqbex

Działacz

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPipPipPip
  • 1206 postów

Napisano 16 listopad 2007 - 09:25

I tak nie masz gwarancji ze 100% sprzetu bedzie dzialalo pod xp. Mozesz po prostu nie znalezc sterownikow.
Koles zamowil fujitsu-siemens, ladna maszynka, ale nie udalo mi sie znalezc na necie
sterownikow do pilota, czytnika kart oraz wbudowanej kamerki. Support na stronie
FS informuje tylko iz nie supportuja XP dla tego modelu i u nich sterow nie ma wcale.
-= There is no place like 127.0.0.1 =-

Dołączona grafika

Offline #7 HerrBee

HerrBee

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 64 postów
  • Gadu-Gadu: 469243

Napisano 16 listopad 2007 - 11:08

@misq
taa ciekaw jestem z czym te klopoty? instalacja xp i sterownikow na m1710 jest prosta jak budowa cepa, na stronie della wszytko dostepne, ze nie wspomne o plytce ze sterownikami standardowo dolaczanej do lapka.
a co Iqon, jezeli spupport producenta nie pomaga, to najproscie sprawdzic jakie urzadzenia sa zainstalowane pod vista i tym sie kierowac przy szukaniu sterownikow, dodatkowo mozna sie podeprzec jakims programem typu everest.

no coż misq widac , ze pracowales w fabryce produkujacej cepy, a nie wiem czy wiesz ze nie wszystko jest cepem, a szczegolnie komputery :P
co do plytki ze sterami dolaczanej do kompa to sie bardzo mylisz bo jest ale tylko ze sterami do visty, co do sterow ze strony dell'a to zycze ci zebys musial kiedys z niej skorzystac.
jezeli czytasz forum i masz zamiar odpowiedziec to walnij sie najpierw cepem w ŁEB a pozniej odpowiadaj na temat ;)

Offline #8 szafa

szafa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 16 listopad 2007 - 11:09

Hej

Czasami nie jest prosto odszukać sterowniki ale jest to do zrobienia, użyj google często można znaleźć opisy innych użytkowników jak poradzili sobie z danym problemem. Ja czasami spędziłem 2 dni na szukaniu sterowników ;) . Powodzenia i nie poddawaj się na google znajdziesz wszystko.

Pozdrawiam

Michał

Offline #9 elvis034

elvis034

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 16 listopad 2007 - 18:12

Witam
Dzieki za wszystkie odpowiedzi.Model laptopa to M66JE
W takich sytuacjach zawsze uzywam google, ale poszukiwania nie daly oczekiwanych rezultatow dlatego zadalem pytanie na forum.
W sumie znalazlem juz wczoraj kilka sterownikow. Ale nadal nie znalazlem nic do plyty glownej, chipsetu.
Gdyby ktos sie spotkal z takowymi sterami to bylbym wdzieczny za info gdzie je znalazl.

pozdr
Elvis
Lepiej byc znienawidzonym za to kim sie jestNiz byc kochanym za to kim sie nie jest

Offline #10 Werbung

Werbung

Life = online

• Użytkownik forum
  • 71
  • PipPipPipPipPip
  • 4967 postów

Napisano 16 listopad 2007 - 18:32

Witam
Dzieki za wszystkie odpowiedzi.Model laptopa to M66JE
W takich sytuacjach zawsze uzywam google, ale poszukiwania nie daly oczekiwanych rezultatow dlatego zadalem pytanie na forum.
W sumie znalazlem juz wczoraj kilka sterownikow. Ale nadal nie znalazlem nic do plyty glownej, chipsetu.
Gdyby ktos sie spotkal z takowymi sterami to bylbym wdzieczny za info gdzie je znalazl.

pozdr
Elvis

jak masz ochote, zrob raport everestem i wyslij mi na pw postaram sie ci pomoc
.

Offline #11 misq

misq

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 156 postów
  • Miejscowość:EU

Napisano 16 listopad 2007 - 19:04

co do plytki ze sterami dolaczanej do kompa to sie bardzo mylisz bo jest ale tylko ze sterami do visty

i po co te bluzgi, mam kontakt z 3 takimi lapkami i dobrze wiem co dell do nich dolacza, mimo zainstalowanej vista na dolaczonej plytce (jedna z 4) sa tez sterowniki do xp.
pozdrawiamMisq

#12 Gość_Bavar_*

Gość_Bavar_*
  • Gość
  • 0

Napisano 19 listopad 2007 - 03:23

Iqon umiera wiec spiesz sie kolego bo firmie pozostalo mniej niz 100 dni. Bedziesz mial cholerny problem jak ci sprzed padnie.

Offline #13 ToKKotai

ToKKotai

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 297 postów

Napisano 19 listopad 2007 - 08:43

i po co te bluzgi, mam kontakt z 3 takimi lapkami i dobrze wiem co dell do nich dolacza, mimo zainstalowanej vista na dolaczonej plytce (jedna z 4) sa tez sterowniki do xp.

Znajdz soft DriversHQ i po klopocie. Platne 20Eurasow a potem masz dozywotnio spokoj. Jak chcesz to napisz PM to sie umowimy ( mam licencje).

Offline #14 Werbung

Werbung

Life = online

• Użytkownik forum
  • 71
  • PipPipPipPipPip
  • 4967 postów

Napisano 19 listopad 2007 - 09:35

Iqon umiera wiec spiesz sie kolego bo firmie pozostalo mniej niz 100 dni. Bedziesz mial cholerny problem jak ci sprzed padnie.

swoja droga to dosc mocno niepokojace, co raz sie slyszy ze jakas firma w irladii upada a to znow sie wycofuje, a przez ostani rok o naplywie nowych inwestycji glucha cisza.
.

Offline #15 elvis034

elvis034

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 19 listopad 2007 - 22:49

witam
poradzilem sobie jakos z tym laptopem.
troche ciezko bylo skompletowac sterowniki,ale dalem rade:)
dzieki wszystkim za udzial w dyskusji;)

Do adminow mam prosbe o zamkniecie tematu

pozdrawiam
Elvis

Offline #16 Kessalia

Kessalia

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 3 postów
  • Gadu-Gadu: 5777600
  • Miejscowość:Wrocl‚aw

Napisano 28 marzec 2008 - 11:27

Witam,

ciekawe jak znalazłeś te sterowniki..... Bo mi to nie idzie....

Pozdrawiam

Offline #17 Werbung

Werbung

Life = online

• Użytkownik forum
  • 71
  • PipPipPipPipPip
  • 4967 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 11:33

Witam,

ciekawe jak znalazłeś te sterowniki..... Bo mi to nie idzie....

Pozdrawiam

czytaj wyzej

1. http://storage.dobre...rogramy.pl).exe

2. raport

3. sciagnij sobie sterowniki do poszczegolnych chipsetow.

Użytkownik reklama edytował ten post 28 marzec 2008 - 11:34

.

Offline #18 Kessalia

Kessalia

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 3 postów
  • Gadu-Gadu: 5777600
  • Miejscowość:Wrocl‚aw

Napisano 28 marzec 2008 - 11:48

no tak już zaczęłam,
tylko myślałam, że jest jeszcze jakiś inny krótszy sposób...
;)

Offline #19 Werbung

Werbung

Life = online

• Użytkownik forum
  • 71
  • PipPipPipPipPip
  • 4967 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 12:14

no tak już zaczęłam,
tylko myślałam, że jest jeszcze jakiś inny krótszy sposób...
;)

jest , najblizszy serwis ;)
.

Offline #20 gigabyte

gigabyte

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 158 postów

Napisano 12 sierpień 2008 - 19:16

man looknij jeszcze raz na naklejke i poszukaj "product code:"

podaj mi ja wysle Ci sterowniki

gigabyte@vodafone.ie 0872160244

reklamy szukaj w gazecie polskiej pozdrwaiam

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.