Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy moge wybrac w Polsce pieniadze w euro?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 agugi

agugi

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 09 kwiecień 2007 - 13:46

Witam, czy ktos wie czy bede mogl wybrac pieniadze w euro karta w AIB w Polsce? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Offline #2 _Daniel

_Daniel

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 38 postów
  • Gadu-Gadu: 4374070
  • Miejscowość:Navan, Jelenia Gora

Napisano 09 kwiecień 2007 - 14:17

Witam, czy ktos wie czy bede mogl wybrac pieniadze w euro karta w AIB w Polsce? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Z tego co wiem to bankomaty w Polsce wyplacaja tylko i wylacznie zlotowki.

AIB ma co prawda udzialy w BZ WBK, ale nie sadze, zeby mozna bylo za pomoca karty AIB wyplacac w oddzialach BZ WBK.

Najlepiej zapytac w AIB, bo na forum mozesz uzyskac bardzo wiele, czesto sprzecznych informacji (moja tez nie jest 100% pewna bo nie jetem pracownikiem ani AIB ani BZ WBK).

#3 Gość_bk86a_*

Gość_bk86a_*
  • Gość
  • 0

Napisano 09 kwiecień 2007 - 15:07

Nie. W bankomatach mozesz wybrac jedynie zlotowki. Pozniej mozesz zamienic je w banku/kantorze na euro.

M.

Offline #4 pumsky

pumsky

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 24 postów
  • Gadu-Gadu: 881905
  • Miejscowość:Lodz/Dublin

Napisano 09 kwiecień 2007 - 15:20

Na Okeciu (jesli lecisz do Warszawy) jest bankomat, ktory wyplaca w euro. Sam korzystalem, bo zapomnialem wziac ze soba gotowke. NIE oplaca sie robic zakupow przy pomocy karty, przelicznik jest bardzo niekorzystny. To samo jest z wyplacaniem zlotowek z bankomatow. Lepiej zabrac ze soba euro i wymienic w kantorze.
____________________________Jesli kiedykolwiek zostane zlym lordem to...133. Je??li dowiem siÄ?, ??e moja piÄ?kna ma????onka, kt??ra ma dostÄ?p do mojej fortecy potajemnie spotyka siÄ? z bohaterem, to jÄ? zabijÄ?. W ko??cu ??atwiej jest znale??Ä? sobie nowÄ? ??onÄ?, ni?? nowÄ? fortecÄ?. I byÄ? mo??e nowa ??ona przez wzglÄ?d na starÄ? bÄ?dzie wierniejsza.

Offline #5 valdie68

valdie68

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 7
  • PipPip
  • 451 postów
  • Gadu-Gadu: 2416608
  • Miejscowość:Ashbourne

Napisano 09 kwiecień 2007 - 15:45

Na Okeciu (jesli lecisz do Warszawy) jest bankomat, ktory wyplaca w euro. Sam korzystalem, bo zapomnialem wziac ze soba gotowke. NIE oplaca sie robic zakupow przy pomocy karty, przelicznik jest bardzo niekorzystny. To samo jest z wyplacaniem zlotowek z bankomatow. Lepiej zabrac ze soba euro i wymienic w kantorze.

Przeważnie ludzie piszą na tym forum głupoty, Ty napisałeś na temat, a twoja stopka mnie po prostu rozbroiła. Chodźmy na piwo, bez żon.
Open Your Eyes!!! Like a beady eyes ;)

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.