Skocz do zawartości

Zdjęcie

Linie Lotnicze Wizzair

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 KasiekJay

KasiekJay

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 marzec 2007 - 21:53

Witam!

Pod koniec maja lece do Cork i mam lot z linii lotniczych WizzAir :) Chcialam sie dowiedzieć czy może ktoś latał tymi liniami i jakie ma doświadczenia :)

POzdrawiam :)

Offline #2 pepone

pepone

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 62 postów
  • Miejscowość:Cork

Napisano 21 marzec 2007 - 23:32

Ja lece wizzairem za tydzien w przeciwna strone. Latalem juz kilka razy bez problemow. Co prawda kolezanka w listopadzie miala opoznienie 8 godzinne! ale to ze wzgledu na mgle w Katowicach. No i uwazaj zeby rodacy Cie nie zadeptali bo jak to w tanich liniach miejsca nie sa numerowane.

pzdr
pepone

Offline #3 morgul

morgul

as above so below

• Użytkownik forum
  • 6
  • PipPipPipPipPip
  • 4718 postów

Napisano 22 marzec 2007 - 12:49

maja najladniejsze i najlepiej ubrane "stjuardessy" :)
FFF

Offline #4 DublinPlayer

DublinPlayer

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 22 marzec 2007 - 15:42

hej

Ja latalem do aten. Super firma, nowe samoloty i ekipa tez niczemu sobie

Offline #5 KasiekJay

KasiekJay

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 marzec 2007 - 21:35

A tak zapytam polecacie ubezpieczeć bagaż dodatkowo czy nie ? bo jak rezerwowalam telefonicznie bilety to powiedziano mi ze bagaz to musze osobno ubezpieczyc i podal mi facet numer . zadzwonilam tam a oni powiedzieli ze ubezpieczenie to tylko przy rezerwacji biletu ;/ i zastanawiam sie czy nie isc do jakies prywatnej ubezpieczalni ;/
;)

Offline #6 jay_gaal

jay_gaal

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 28 październik 2008 - 13:26

Hej,

Podwieszam ten temat tutaj bo nie chce zakladac nowego.

Sprawa jest nastepujca- zarezerwowalam bilety z Wizzaira, forma platnosci Bank transfer.
Niestety BAnk of Ireland nie chce mi przyjac zlecenia przelewu bez podanego SWIFT CODE. Tylko ze to jest transfer z irlandzkiego konta na irlandzkie, zawsze myslalam, ze SWIFT jest potrzebny tylko do international transfer. Wizzair na swojej stronie i na infolini podaje tylko nr konta, nie sa w stanie podac SWIFT CODE (barany jakies). Pomozcie!

Offline #7 PaniMinister

PaniMinister

tańczę

• Użytkownik forum
  • 2562
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9753 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:głównie interesuję się sobą

Napisano 28 październik 2008 - 14:23

Wizzair podaje IBAN:
IE32CITI99005113754004

990051 to sort code dla Citibank Dublin.
SWIFT dla nich to CITIIE2X.
Zadzwoniłabym jeszcze do CityBanku potwierdzić, skoro Wizzair sie nie kwapi do udzielania informacji (tel. 01 622 2000).
Dołączona grafika

Offline #8 1rado1

1rado1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPipPipPip
  • 1353 postów
  • Miejscowość:Cork

Napisano 29 październik 2008 - 02:54

Witam!

Pod koniec maja lece do Cork i mam lot z linii lotniczych WizzAir :P Chcialam sie dowiedzieć czy może ktoś latał tymi liniami i jakie ma doświadczenia :P

POzdrawiam :P

Latam czesto. Co do doswiadczen to nie jest zle. Na plycie rozpedza sie normalnie, delikatne przeciazenie przy starcie ale to jak wszedzie i kilkanascie sekund po starcie schodek i troche bebechami moze szarpnac. Wysokosc przelotowa 10500km n.p.m. predkosc nie cale 800 km/h wzgledem ziemi, przynajmniej mi tyle GPS pokazywal zanim mnie ta babka od snackow nie namierzyla. Przy opadaniu czesie i leja wystarczajaco duzo paliwa ze zazwyczaj do Cork dolatuje :)
English-Polish Dictionarypilot-fish ----> pilot, retman, Naucrates ductor (gatunek ryby) top ----> bÄ?k (zabawka)

Offline #9 emilijas

emilijas

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 19 grudzień 2008 - 22:55

jak na razie polecam! :) tfu tfu, latamy z Cork i jest fajnie, nie ma tłoku na lotnisku, luz blues, samoloty ekstra, lądowanie zawsze miękkie, ( pamietam jak raz leciałam do polski gdy szalał orkan emma, lądowanie było idealne, nawet nie było ego zwyczajowego "sru" , łupniecia o pas startowy) , obsługa bez zarzutu, timing też mają jak narazie bez zarzutu. Szkoda tylko że z trzech lotów tygodniowo do GDA zeszli do dwóch, teraz tylko we wtorek i piątek można lecieć.

ale ja nie o tym chciałam! :(
dzis po raz pierwszy skorzystałam z opcji płacenia u nich przelwem gdyż się pokapowałam że az 17 euro kosztuje użycie karty kredytowej prz zakupie dwóch powrotnych biletów! czy to nie lekka przesada?

I przy tej okazji musiałam pobaiwić się w detektywa , bo owszem podali IBAN konta na które nalezy wpłacić pieniądze ale łosie zapomnieli że w przelewach krajowych w irlandii się go nie używa, a używa się natomiast sześciocyfrowego "sort code" i ośmiocyfrowego numeru konta. Przy pomocy wikipedii i tego forum wyciągnełam z IBANu te dane, niby nic ale zawsze ta niepewność zostaje "doszła kasa , czy nie doszła?" ;)

Offline #10 totutotam

totutotam

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 176 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 20 grudzień 2008 - 00:15

ja rowniez lecialam i jestem zadowolona i bylam nawet przed czasem planowym !!!
Polecam ( jak na razie ) :)

Offline #11 nataliapom

nataliapom

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 12:25

Zaryzykowałabym stwierdzenie że to jeden z lepszych przewoźników. Zazwyczaj jak wyszukuje fajne okazje w serwisie vojamondo to często trafiam i korzystam z ofert właśnie WIZZAIRa. Za każdym razem jak leciałam z nimi wszystko było ok.

Offline #12 $APER

$APER

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 2
  • PipPip
  • 275 postów

Napisano 21 marzec 2012 - 10:00

Zaryzykowałabym stwierdzenie że to jeden z lepszych przewoźników. Zazwyczaj jak wyszukuje fajne okazje w serwisie vojamondo to często trafiam i korzystam z ofert właśnie WIZZAIRa. Za każdym razem jak leciałam z nimi wszystko było ok.

Beznadziejny ten vojamondo. Trzeba wpisac konkretne miejsce odlotu, przylotu i date, a potem miec farta, ze akurat na ten lot jest promocja.
Narazie jedyny sensowny serwis, ktory wyszukuje dobre loty to skyscanner. Ale tez nie idealny.
Dla mnie sensowna wyszukiwarka bylby serwis, ktory robi cos takiego:
"Pokaz mi wszystkie tanie loty skadkolwiek w Polsce dokadkolwiek w Hiszpanii, we wszystkich dniach sierpnia i powrot po 7 dniach".

A zeby nie bylo ze off-topic, to mi sie Wizzairem tez bardzo dobrze latalo. Z Dublina do Polski nie lata, wiec ostatnio nie uzywam.

A do znajdowania promocji polecam blog: www.loter.pl

Użytkownik $APER edytował ten post 21 marzec 2012 - 10:01

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.