Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Telewizja "n" W Irlandii

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Tomkus

Tomkus

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 21 marzec 2007 - 18:35

Witam

Mam pytanie - czy ktos z was z sukcesem zainstalowal i uzywa w Irlandii telewizje cyfrowa "N" ? Czy potrzebowaliscie jakis wiekszych talerzy czy tez moze jakis innych trickow aby zmusic ja do dzialania? Ja mam ciagle problemy ze zlapaniem sygnalu, pomimo wielu prob, ciagle nie dziala. Za wszelka pomoc bede wdzieczny, a i mysle ze innych forumowiczow tez to moze zainteresowac.

Z gory dzieki
Tomek

Offline #2 los.super.ktos

los.super.ktos

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 115 postów
  • Miejscowość:Dublin/Dabrowa Gornicza

Napisano 21 marzec 2007 - 19:20

W Dublinie N-ka dziala bez problemu prawie na maksymalnym sygnale. gdzie mieszkasz i jak ustawiasz czasze??

Offline #3 DublinPlayer

DublinPlayer

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 21 marzec 2007 - 20:35

hej

Bendzie dizalac wszedzie na swiecie oprucz srodka ziemi czyli arktyki:-). A ustawiac trzeba w strone Howth

Offline #4 PrzemoW

PrzemoW

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 196 postów
  • Gadu-Gadu: 1613303
  • Miejscowość:Claregalway / Galway / Poznań / Bydgoszcz

Napisano 21 marzec 2007 - 20:40

U znajomych w Galway "chodzi" bez problemu.
Pasa??er dobiegajÄ?cy jest pierwszym pasa??erem nastÄ?pnego autobusu :)Dołączona grafika

Offline #5 Tomkus

Tomkus

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 21 marzec 2007 - 20:47

W Dublinie N-ka dziala bez problemu prawie na maksymalnym sygnale. gdzie mieszkasz i jak ustawiasz czasze??

Mieszkam w Tullamore, Co. Offaly, czasze staralem sie ustawic wzgledem sasiadow ktorzy maja Cyfre+ to chyba tez z Hotbirda . A moze powiecie mi jak ustawic wzgledem talerza Sky z Astry? Niestety nie mam zadnych narzedzi pomiarowych wiec pozostaje mi metoda "na oko". :blink:

Offline #6 domelek

domelek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 70 postów

Napisano 21 marzec 2007 - 21:54

Mieszkam w Tullamore, Co. Offaly, czasze staralem sie ustawic wzgledem sasiadow ktorzy maja Cyfre+ to chyba tez z Hotbirda . A moze powiecie mi jak ustawic wzgledem talerza Sky z Astry? Niestety nie mam zadnych narzedzi pomiarowych wiec pozostaje mi metoda "na oko". :)

ok 15stopni na prawo (stojąc za talerzem i do gory kąt odchylenia pionowegook 26 stopni
YAMAHA PIANOCRAFT + WHARFEDALE 9.1 + MONITOR AUDIO RADIUS 360

Offline #7 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów
  • Gadu-Gadu: no mam
  • Miejscowość:z zaswiatow
  • Zainteresowania:Sporty extremalne,Gory.Psychologia,Muzyka Klasyczna i uwielbiam chodzic do Opery

Napisano 22 marzec 2007 - 09:51

Sluchajcie wlasnie chce przeskoczyc z cyfry na n dajcie jakies szczegoly ile to kosztuje gdzie to kupic i czy to odbiera na normalnych tv? dziekuje pozdr

Offline #8 Tomkus

Tomkus

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 22 marzec 2007 - 10:05

ok 15stopni na prawo (stojąc za talerzem i do gory kąt odchylenia pionowegook 26 stopni

Super! Zadzialalo! :) Po pol godzinie krecenia talerzem, bardzo delikatnego doslownie o centymetr w jedna lub druga strone udalo sie. Mam sile sygnalu na poziomie 95% , jakosc na 60-70% , to w zupelnosci wystarczy aby uzyskac dobra jakos. Kanaly HD wygladaja rewelacyjnie, troszke zawiedziony jestem jakoscia TVP ale tak to juz po prostu jest. XXI wiek a oni ciagle nie nadaja w panoramicznym formacie.
Aha dla potencjalnych kolejnych abonentow N-ki. Za antene uzywam siatkowy talerz po SKY z ichnim konwerterem. Instalacja to faktycznie lekko w prawo (max 15 stopni) patrzac od tylu telarza i rowniez lekko do gory (moze z 10 stopni, a moze nawet mniej). Generalnie, nie poddawac sie i chyba latwiej jest pierw ustawic talerz horyzontalnie w kierunku satelity, a pozniej bardzo delikatnie zmieniac kat elewacji.

Co do kolegi, ktory pytal sie o ceny itp.. to chyba najlepiej zaczac od strony http://www.n.pl

Pozdrawiam
Tomek

Offline #9 GreenBeast

GreenBeast

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 111 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 12 czerwiec 2011 - 09:39

Sluchajcie wlasnie chce przeskoczyc z cyfry na n dajcie jakies szczegoly ile to kosztuje gdzie to kupic i czy to odbiera na normalnych tv? dziekuje pozdr

Jeśli skończył ci się już okres umowy z N-ką to teraz możesz kupić cały zestaw N-ki Polsatu lub Cyfry+ w Dublinie :-) bez konieczności latania do polski i wydawania majątku na bilety lotnicze. Jeśli będziesz zainteresowany to mogę przesłać ci więcej informacji na email.

www.eiresat.ie Instalacja Anten Satelitarnych | Podpisz umowe z dowolna platforma Polsat , NC+ w Irlandii

Offline #10 hybrydaJ23

hybrydaJ23

Life = online

• Użytkownik forum
  • 204
  • PipPipPipPipPip
  • 3594 postów

Napisano 12 czerwiec 2011 - 09:56

Jeśli skończył ci się już okres umowy z N-ką to teraz możesz kupić cały zestaw N-ki Polsatu lub Cyfry+ w Dublinie :-) bez konieczności latania do polski i wydawania majątku na bilety lotnicze. Jeśli będziesz zainteresowany to mogę przesłać ci więcej informacji na email.

Bez koniecznosci wydawania majatku na bilety lotnicze do Dublina kupi sobie zestaw w Pl :D No chyba ze cos sie zmienilo i vanderer wrocil do Irlandii.
Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazki. Glupota wymaga strzelby i szpadla.
"Czy to przypadek ze doba ma 24 godziny a skrzynka ma 24 piwa"- Stephen Wright

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.