Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Samochodem Z Irlandii Do Polski

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 GeneralMaczek

GeneralMaczek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 97 postów

Napisano 22 maj 2006 - 09:34

Witam
czy ktos z was jechal juz samochodem z Irl do PL?
Chcialbym sie dowiedziec ile to moze mniej wiecej wyniesc? (benzyna pluz prom)
Wiem, ze prom jest dosc drogi, bo sprawdzalem stenaline i 330 za 2 os w dwie strony. Czy sa jakies promy, zeby dostac sie bezposrednio na lad, a nie podwojnie (najpierw prom do anglii a potem do francji)?
Tylko czy to nie wyniesie drozej?
Ile czasu sie jedzie? Z dublina do wroclawia?
Jak ktos ma to za soba, to prosze o info
Dzieki, pozdrawiam:)

Offline #2 noe79

noe79

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 112 postów
  • Gadu-Gadu: 12021258
  • Miejscowość:IRL Galway - PL KrakĂłw

Napisano 22 maj 2006 - 10:59

hej

ja nie jechałem ale może ci pomoże ta strona: irishferries.com Prom ten odpływa z Rosslare (ok 100km od Dublina na pld) do Roscooff we Francji. Płynie się ok 17h a koszty musisz sprawdzic sobie na tej stronie.

pozdrawiam

Offline #3 hood

hood

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 22 maj 2006 - 13:27

Ja jechalem www.irishferries.ie a pozniej www.speedferries.co.uk. Calosc zajelo mi 36 godz do Czestochowy. Koszt paliwa ok. 300 euro.

Pozdr.

Offline #4 GeneralMaczek

GeneralMaczek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 97 postów

Napisano 22 maj 2006 - 14:39

Ja jechalem www.irishferries.ie a pozniej www.speedferries.co.uk. Calosc zajelo mi 36 godz do Czestochowy. Koszt paliwa ok. 300 euro.

Pozdr.

Hej, a ile dales za promy?

Offline #5 Kapu

Kapu

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 2
  • Pip
  • 225 postów

Napisano 22 maj 2006 - 14:56

Hej, a ile dales za promy? Ostatnio sprawdzalem rosslare-cherbourg w jedna strone, dwie osoby, kabina - 310euro

Offline #6 hood

hood

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 22 maj 2006 - 22:13

speedferries mialo ostatnio promocje - w jedna strone za 19 funtow, a irishferries nie pamietam (ok. 100), zreszta, to malo istotne - wazne ile teraz kosztuja z Dublina do Holyhead. Pozdr.

Wlasnie sprawdzilem - Summer Sale to Britain Rosslare - Pembroke €99; Dublin - Holyhead €99+€10 supplement.

Użytkownik hood edytował ten post 22 maj 2006 - 22:19

Offline #7 musso24

musso24

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • -1
  • Pip
  • 151 postów
  • Gadu-Gadu: 3769529
  • Miejscowość:Krakow - Kilcock - Naas

Napisano 22 maj 2006 - 22:18

Jesli zalezy Ci na czasie, to najszybciej bedzie jak poplyniesz promem Z Dublina do Holyhead (Irish Ferries), nastepnie przejedziesz przez Anglie do Folkstone, a potem pociagiem przez kanal do Calais we Francji. Potem zostaje ci juz lad. Prom to jakies 300 euro w dwie strony za dwie osoby w zaleznosci od pory roku i godziny, a takze czy chcesz plynac duzym a zarazem wolniejszym promem, czy malym a szybszym. Kanal ok 150 euro w dwie strony, zaleznie od godziny podrozy. Kanal placisz tylko za samochod (nie mozna jechac samochodami z LPG). Koszt Paliwa w dwie strony to ok 300 euro. Oczywiscie zaleznie od samochodu. Czas takiego przejazdu to ok 20-30 godzin (zalezy jak sobie ustawisz prom i pociag na kanale).
www.irishferries.com
www.eurotunnel.com
W Dublinie w porcie mozesz kupic bilet laczony na prom i tunel.

Pozdrawiam i szerokosci zycze.
Powiedz mi matko Polsko gdzie wychowywalas dzieci swe? Ty dzisiaj placzesz, a one smieja sie…Rozdarte rany masz setki lat, krwawica swoja zalewasz swiat. Bo znowu stanal przy Tobie nowy kat…

PLka
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.